Ryobi

Es tieši vairāk interesējos par 3000 izmēru
8.augusts 2016, 11:55 | links
 
Es copēju ar ecusima 1000 un 2000 jau gadus 10 vismaz ar svariem līdz 10g, nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu, agrāk copēju ašos 2-3x nedēļā, tagad retāk. Aplauzen 2000 ir jau smagāka, tā man uz līdaku spininga, arī ne vainas. Zauber 3000 smagajiem džigiem līdz 23-26g, ar kalpo godam, bet uz šo pamaz sanāk copēt.
8.augusts 2016, 11:52 | links
 
Ko vīri ieteiktu - Ryobi Zauber vai Excia? Cik esmu noskaidrojis, tad Excia itkā nedaudz labāk uztinot, bet mīnuss ir pārlokāmais rokturis, kas mēdzot bisķi ļurkāties...Bet varbūt kādam ir reāla pieredze ar šīm? Vai varbūt ir vispār cita alternatīva - vajag pēc iespējas izturīgāku, ar kuru nav jābūt baigi saudzīgam. Šīs itkā esot smagas, bet izturīgas. Cenas ziņā šīs abas ir maksimums, neko dārgāku nemeklēju.
8.augusts 2016, 10:03 | links
 
7 gadi bez apkopes - kaujas monstrs reāls, bet sāka atteikt lociņš, atjaucu un tur vis iztinkšķēja ārā... aplēšu ka remonts ap 25 eur pavilks, kas ir vairāk nekā viņas cena... tā ka kādam kuram rokas no pareizā gala aug būs jauks darījums pret kādu mazāk vajadzīgu bet man tīkamu lietu, piem ziems copei... kādi vēdzeļu vizuļi vai kas cits :D

Qvaldo, 14.decembris 2015, 23:32


Nu tad kā reizi pie Buma jāgriežas. Bet aparāts ir zvērīgs, tagad vairs tādas netaisa. Painteresējies pie Buma un tad pieņem lēmumu.
15.decembris 2015, 00:19 | links
 
Izjaucu Applausi 4000 tai vietā kur lociņam atspere iekšā - atpakaļ nesalikt (visas daļas veselas, nekas nav pazaudēts), vest uz Rīgu meklēt aizņemtus meistarus un par 7 gadus vecu spoli maksāt viņas cenu remontā negribas - varbūt kāds vēlas pret ko noderīgu copei iemainīt?

Qvaldo, 14.decembris 2015, 23:09

Traks cilvēks. Šitais aparāts ir labi būvēts. Skaties, ka nesanāk vēlāk nožēlot. Un Bumam remontu izmaksas ir ļoti cilvēcīgas.

micuks, 14.decembris 2015, 23:19


7 gadi bez apkopes - kaujas monstrs reāls, bet sāka atteikt lociņš, atjaucu un tur vis iztinkšķēja ārā... aplēšu ka remonts ap 25 eur pavilks, kas ir vairāk nekā viņas cena... tā ka kādam kuram rokas no pareizā gala aug būs jauks darījums pret kādu mazāk vajadzīgu bet man tīkamu lietu, piem ziems copei... kādi vēdzeļu vizuļi vai kas cits :D
14.decembris 2015, 23:32 | links
 
Izjaucu Applausi 4000 tai vietā kur lociņam atspere iekšā - atpakaļ nesalikt (visas daļas veselas, nekas nav pazaudēts), vest uz Rīgu meklēt aizņemtus meistarus un par 7 gadus vecu spoli maksāt viņas cenu remontā negribas - varbūt kāds vēlas pret ko noderīgu copei iemainīt?

Qvaldo, 14.decembris 2015, 23:09


Traks cilvēks. Šitais aparāts ir labi būvēts. Skaties, ka nesanāk vēlāk nožēlot. Un Bumam remontu izmaksas ir ļoti cilvēcīgas.
14.decembris 2015, 23:19 | links
 
Izjaucu Applausi 4000 tai vietā kur lociņam atspere iekšā - atpakaļ nesalikt (visas daļas veselas, nekas nav pazaudēts), vest uz Rīgu meklēt aizņemtus meistarus un par 7 gadus vecu spoli maksāt viņas cenu remontā negribas - varbūt kāds vēlas pret ko noderīgu copei iemainīt?
14.decembris 2015, 23:09 | links
 
paldies Jums visiem par atsauksmi :) nevēlos čakarēt prātu varbūt ņemt okuma trio HS un miers?
2.maijs 2013, 03:43 | links
 
Cik man ir Mistrall firmas spoles ir labas spoles pa to naudu!Uz spinu stāv Olympic jau trīs sezonas nezinu bēdas un līdakas ļoti daudz ir izvilktas!Mans personīgais viedoklis labas spoles!!
30.aprīlis 2013, 11:30 | links
 
Slikti nokopēta Ryobi spole:(
30.aprīlis 2013, 06:48 | links
 
Paldies Jums par atsauksmi, bet nedaudz nost no tēmas ko vaat teikt par mistrall firmas spolēm?
30.aprīlis 2013, 03:53 | links
 
Es ar ar šitām rukāju. Visas pirktas Lietuvas Garynai tirgū, kur 2x lētākas kā pie mums.
24.aprīlis 2013, 22:43 | links
 
Man arī visas trīs, pat lielo pirms gadiem pieciem priekš saviem paņēmu, labus samus pacēlu.
24.aprīlis 2013, 20:29 | links
 
OOOO nutjis/zjuliks arii te!
p.s. taas roibi spoles -ko pirms gadiem entajiem uz volgu braucoy pirku pie tevis veel joprojaam straadaa.
24.aprīlis 2013, 20:22 | links
 
Atvainojos, spoles:)
24.aprīlis 2013, 20:18 | links
 
Man arī Ryobi ir trīs spēles, labākie darba zirgi.
24.aprīlis 2013, 20:17 | links
 
Ir bijušas aplause, zauber lietoju arī pašlaik. Secinājums īsti kaujas zirgi.
24.aprīlis 2013, 18:58 | links
 
Vai kādam ir bijusi pieredzi ar ryobi spolēm labas/sliktas kādas atsauksmes?
24.aprīlis 2013, 18:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager