Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
slepenā upe vidzemē - bija doma par foreli, līdaku un vēdzeli. rezultātā tik mēra līdaka ar līdaku vēderā + zemmēri..







6.oktobris 2013, 17:15 | links
 
ā vēl manīju Rīgā , Centrā sarkanu auto ar sarkanu kajaku uz jumta + 2 kātu turētāji uzstellēti ! šejienietis? diemžēl kajaka marku nesaskatīju.
6.oktobris 2013, 17:18 | links
 
to osscar.
Tas ar sarkano auto un kajaku, droši, ka, viens no pionieriem, kajak-copes Latvijā aizsācējiem Guntars, par ko pirms vairākiem gadiem bij raksts iekš CL, tieši šai sakarā.
Bet tā sezona beidzas tik tad, kad ūdens palicis ciets un auksts... 8)
6.oktobris 2013, 18:52 | links
 
a kur var dzīvē veikala aplūrēt tos kajakus (Rīgā ?)
9.oktobris 2013, 10:43 | links
 
ā , jā atcerējos to sarkano no CL raksta 2010 gadā - mušiņa un kajaks!
pats vakar biju uz slepeno meža ezereli - tumšās līdakas bija, bet izmērs nepriecēja...bet laiks un daba - super + process. Vēl iegrimu līdz celim purvā velkot laivu - likās jau ka tā saliņa nogrims - un nogrima :D Rīt atkal došos uz kādu meža ezeru.

Rīgā kajaku maz ir uz vietas - Campo bāzē Pie juglas vasarā stāvēja kaut kāds garais copes mokens 13 pēdas vai ? Zaļā kamo krāsā. Elkorā lielajā ar kaut kas esot - bet es tur 100 gadi neesmu bijis.
9.oktobris 2013, 11:06 | links
 
[youttube]http://www.youtube.com/watch?v=bCxATIqDyys&feature=youtu.be[/youtube]

pacopēju šodien, pūtiens labs, bet tāpat izspiedu 3kmh pret stipro vēju. zivis gan tikai zemmēra...lielo kaut kā ilgi nav...
19.oktobris 2013, 17:52 | links
 
[youtube]http://youtu.be/bCxATIqDyys[/youtube]
19.oktobris 2013, 17:52 | links
 
nu nevaru atkal video ielikt. bet saite redzama.
19.oktobris 2013, 17:53 | links
 




šāds jauns modelis - Lure no feel free. būšot 2 garumi - 3m un 3.5. Regulējams benķis - galvenie plusi imho sauss dibens un ērtāka cope. Tik diez kā ar stbilitāti ? patīk stāvēšanas platforma + sliede bīdāmiem kātu turētājiem. Visuskonsole kā manam mokenam, tikai man nepatīk ka nav vairs priekšā bagāžnieks, bet gan lūka iekšas nodalījumam....

p.s. Sandiko - PM
17.novembris 2013, 19:54 | links
 
šāds jauns modelis - Lure no feel free. būšot 2 garumi - 3m un 3.5. Regulējams benķis - galvenie plusi imho sauss dibens un ērtāka cope. Tik diez kā ar stbilitāti ? patīk stāvēšanas platforma + sliede bīdāmiem kātu turētājiem. Visuskonsole kā manam mokenam, tikai man nepatīk ka nav vairs priekšā bagāžnieks, bet gan lūka iekšas nodalījumam....

p.s. Sandiko - PM

osscar, 17.novembris 2013, 19:54


Були бортовые для лодок (яндекс).

Varbūt kas tāds dotu lielāku stabilitāti.
17.novembris 2013, 22:24 | links
 


kajaka sezona noslēgta, jeb jauna sākta. Pūtiens labs, uz velci tāpēc nebraucu, jātaupa svētki Jaungada svinībām. Pamētāju pa zināmām točkām Dūņezerā - kopš 8 nieces pavasarī vairs mēru tur nevaru noķert :D
Laimīgu visiem jauno gadu!
31.decembris 2013, 17:00 | links
 
Visiem, kuriem interese par kajaku apskatišanos Rīgā, un citiem jautājumiem lūgums rakstit info@kajaks.lv. Esam kā visi sava veida pionieri šājā nozarē, pašiem patīk cope no kajaka, un šo to piedāvāsim nomā, palīdzēsim arī ar iegādi. Ne asakas!
3.marts 2014, 09:37 | links
 
Man plāns uzsākt kajaka sezonu līcī patrenkāt potenciālos taimus, ja viņi jau ir piekrastē- jāvaktē laika apstākļi.
3.marts 2014, 13:44 | links
 
Man plāns uzsākt kajaka sezonu līcī patrenkāt potenciālos taimus, ja viņi jau ir piekrastē- jāvaktē laika apstākļi.

Tiekamies jūrā!!!

osscar, 3.marts 2014, 13:44
7.marts 2014, 12:02 | links
 
Kajakošanas sezona atklāta, bet āķus tā arī nesaslapinājām, viļņošanās un vējš jūrā nedaudz par daudz.
Jāķer laiks un jāmēģina atkal.
9.marts 2014, 15:12 | links
 
Ar to arī apsveikums!!! Cope nekur nepazudīs...:D
9.marts 2014, 15:19 | links
 
nu tā bija:) es jau tāds bailīgs, bet biku pavizinājos ...cope gan nākamreiz.







9.marts 2014, 18:08 | links
 
Ar to arī apsveikums!!! Cope nekur nepazudīs...:D

Flakais, 9.marts 2014, 15:19


Vēl foršāk un interesantāk būtu ja bildē redzamo divu kajaku vietā būtu vismaz desmit!
9.marts 2014, 21:53 | links
 
to sandiko
Ir doma aicināt visus kajaka copes entuziastus savākties uz līdaku sezonas atklāšanu, gan kādi 10 būs :) Pagaidām tikai ideja, ja ir atsaucība, organizējamies!
10.marts 2014, 08:47 | links
 
Es gatavs startēt tādā pasākumā!
10.marts 2014, 08:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager