Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
Ogres puse noteikti varetu sarunat, bet par Liepaju gan nezinu. Vari meginat Sofijaslaivas.lv, mans nak no turienes.
6.jūnijs 2013, 10:33 | links
 
sandigo,Pavilostā regulāri darbojas www.juraslaivas.lv. Pamēģini ar viņiem parunāt, ko var piedāvāt. Tirgo un izīrē!!
6.jūnijs 2013, 10:43 | links
 
Es biju domajis, ka Ogres puse var sarunat pameginat manu kajaku.
6.jūnijs 2013, 10:49 | links
 
Sorry, vajadzēja adr. gapp!!
6.jūnijs 2013, 10:52 | links
 
nu jā tur daudz un dažādi modeļi pieejami, bet Pierīgā +- varu arī savu iedot notestēt kādā.
6.jūnijs 2013, 12:43 | links
 
Es skatījos sofijas laivās, ka izīrē tikai kanoe, būs kādu dienu jāuzzvana, vai ir arī kajaki, bet maz ticams.
7.jūnijs 2013, 20:39 | links
 
Es skatījos sofijas laivās, ka izīrē tikai kanoe, būs kādu dienu jāuzzvana, vai ir arī kajaki, bet maz ticams.

gapp, 7.jūnijs 2013, 20:39


Viņiem tur kontaktos ir epasta adrese, gan jau var uzrakstīt, vai arī piezvanīt uz pajautāt.
Lai veicas meklējumos.
7.jūnijs 2013, 20:50 | links
 
šodien atkal norullēju ap padsmit km:

pa vecdaugavu un daugavu līdz ietekai. strjomna, kad tankers noiet garām- labs vilnis, bet kajas stabili to tur. nekādu problēmu. cope gan švaka. mērogs labs - kajaks vs tankers - žēl ka nenobildēju :D



16.jūnijs 2013, 21:27 | links
 
mans 1,5 kg enkurs ar saivu no depo veikala. ērti var uztīt/notīt + nofiksēt garumu, kā arī nav slapjums kajakā - var saivu pie borta ar karabīni uzkabināt. kaut slapjums tur ir šā kā tā. drošības stiprinājums zacepa gadījumā - elektriķu savilce, pie slodzes pārtrūkst un var enkuru no otra gala izvilkt. Būs kaut kas tāds arī pūslim jāizgatavo.



p.s. un varētu kāda amatpersona topiku pārnest zem laivu sadaļas ?
21.jūnijs 2013, 15:49 | links
 
Kāds Liepājas pusē varētu iedot pamēģināt izbraukt, parādā nepalikšu.

gapp, 6.jūnijs 2013, 09:35


Ja ir vēlme, varam sarunāt manu kajaku patestēt. Pats tikai tagad celšu saulītē pirmo reizi šogad...:) Ja ir interese, vari uzsist PM.
21.jūnijs 2013, 17:19 | links
 
http://flakais.blogspot.com/2013/06/cope-no-kajaka-sezonas-atklasana.html

Neliela atskaite par pirmo šī gada copi no kajaka (Liepājas ezers). Ne asakas! :)
22.jūnijs 2013, 23:54 | links
 
Kāds pačukstēja ka pierīgā, drīzumā būs iespēja izīrēt kajakus makšķerēšanai.
28.jūnijs 2013, 18:42 | links
 
Padzirdeju ka drizuma bus makskeresanas kajaku noma, bus iespeja visiem izmeginat! Ne asakas!
28.jūnijs 2013, 18:45 | links
 
vispār jau Āgenskalna līcī kopš seniem laikiem var dabūt kādu vien gribās kajaku. pat ekskursijas rīko pa kanālu.
28.jūnijs 2013, 19:12 | links
 
es gan šaubos vai tur copes SOT kajaki ir pieejami....bet varbūt ir. Jo šie atšķiras no klasikā kajaka diezgan stipri.
28.jūnijs 2013, 21:00 | links
 

Jau trešo dienu ūdenī un sajūtas fantastiskas, noairēti nu jau vairāk par 10 km.
Kajaks ir aprīkots ar enkura sistēmu, bet eholotam pagaidām nav laika. Enkura auklas uztīšanai izmantoju daiving spoli un nerūsējošā tērauda divpusējo karabīni.
28.jūnijs 2013, 21:34 | links
 
Apsveicu!
Kā lomi ? kaut ko noķēri ? Interesanti būtu paskatīt tava ātrumus pēc GPSa, tavs noteikti ātrāks, ja iemin pilnā hodā. Mans resnulis ātrāk par 6kmh neiet.
28.jūnijs 2013, 21:47 | links
 
Pagaidām viena mēra līdaka (amnestēta) un viens strīpainais bandīts (izcepts un apēsts), bet ir sajūta, ka tagad redzu desmit reizes vairāk kas notiek uz ūdens nekā makšķerējot no motorlaivas. Esmu arī vilcis laivu pa pļavu kādus 500 m un laivai tas nenodarīja nekādu skādi.
Liekas, ka ātrums ir labs un laiva slīd labi, bet cik precīzi nezinu jo vēl joprojām neesmu uzstādījis GPSu. Airējot lielākus gabalus stūre ir ļoti liels palīgs lai noturētu laivu vajadzīgajā virzienā. Atvaļinājums beigsies tuvākajās dienās un izskatās, ka līdz augusta beigām GPS tā arī paliks neuzstādīts.
Esmu arī stāvējis kājās un laiva ir diez gan stabila, bet ņemot vērā to, ka šim modelim nav taisna grīda kur nostāties, tad tas visu sarežģī. Kad būšu kādu laiku patrenējies makšķerēt stāvus, tad arī varēšu +/- komentēt cik šis modelis ir piemērots makšķerēšanai stāvus.
Ne asakas!
28.jūnijs 2013, 22:04 | links
 
Sandiko!

Es kā reiz siekalojos uz tādu kajaku.

Vai ir iespēja satikties un apskatīt dzīvē to verķi?

Ja ir, uzraksti, lūdzu PM.

Paldies!
29.jūnijs 2013, 00:39 | links
 
Sandiko!

Es kā reiz siekalojos uz tādu kajaku.

Vai ir iespēja satikties un apskatīt dzīvē to verķi?

Ja ir, uzraksti, lūdzu PM.

Paldies!

silver_737, 29.jūnijs 2013, 00:39


Tev ir PM.
29.jūnijs 2013, 08:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager