Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
Mēģināšu vēlreiz pacelt jautājumu par kopīgu pamakšķerēšanu, ir interese? Savācamies ar draugiem, ģimenēm, un paairējam! Vasara sākusies, jāiepazīstas dzīvē, cik var pie tā kantainā sēdēt!!? Paņemšu līdz laivas, pietiks arī tiem, kam nav ko airēt. Ko domājat? Vieta, laiks?

kajaks, 19.maijs 2014, 10:11


Piekrītu.
23.maijs 2014, 01:17 | links
 
Vēl viena jauka diena/vakars uz Daugavas.
23.maijs 2014, 01:15 | links
 
Ja jau paliek kajakcopmaņu vairāk, tad nav ko iespringt. Ja nesanāks šogad saskrieties, tad nākošgad jau nu noteikti...ķeram emocijas un baudām lielisko laiku...;)
20.maijs 2014, 18:23 | links
 
es tikai par, bet nav atsaucība, starp citu - vēl viens kajakists pievienojies copmaņiem :) Paliekam vairāk!
20.maijs 2014, 18:18 | links
 
Mēģināšu vēlreiz pacelt jautājumu par kopīgu pamakšķerēšanu, ir interese? Savācamies ar draugiem, ģimenēm, un paairējam! Vasara sākusies, jāiepazīstas dzīvē, cik var pie tā kantainā sēdēt!!? Paņemšu līdz laivas, pietiks arī tiem, kam nav ko airēt. Ko domājat? Vieta, laiks?
19.maijs 2014, 10:11 | links
 
Atbildot NAP3> Pilnīga taisnība Sandico, laivu vajadzētu izvēlēties garāku, plašākos ūdeņos tas ir svarīgi. Ar garāku mazās upītēs grūtāk, taču gaita un stabilitāte manāmi labāka garākai laivai. No SOT tipa laivām manuprāt labs variants ir Perception Triumph 13, plānā šogad kādu sagādāt priekš nomas arī.
19.maijs 2014, 10:03 | links
 
nu vienīgi 14 uz jumta vienam pagrūti būs uzcelt ja nav spēks kaulos- 30 kga +- 14 svērs. Tā jau Sandiko par ātrumu visu pareizi pateica.
12.maijs 2014, 09:50 | links
 
To sandiko
Strādā eholote ar tādu devēja stiprinājumu (līmes konsistence un vizuāli it kā devējs nav pie paša dibena piespiests).
12.maijs 2014, 09:05 | links
 
Laba laiva, bet ja plāno airēt lielākus gabalus, tad iesaku ņemt 12.5 vai 14. Ar garu airēt būs daudz vieglāk un es tavā vietā neuztrauktos par šaurākas laivas stabilitāti. Ja man būtu jāpērk kajaks vēlreiz, tad ņemtu 14-nieku aci nepamirkšķinājis, bet nu tev pašam jātiek skaidrībā.
11.maijs 2014, 22:38 | links
 
uz ātro ja salīdzinu ar savu moken 10:

lite - par pāris kg vieglāks, celtspēja par 40 kg mazāka (160kg), ir tā sliede priekš kātu turētājiem.
Nav vairs bagāžas vāks, bet gan hermētiskais nodalījums priekšā..nezinu + vai - , bet man labāk patīk mans vāks ar drenāžu.
11.maijs 2014, 20:03 | links
 
Ko teiksiet par šādu aparātu :
http://www.feelfreekayak.com/products/moken10-lite/
11.maijs 2014, 19:55 | links
 
Vēl viena jauka diena kajakā! Diemžēl bez zivīm, bet nekas, gan jau nākošo reizi.

11.maijs 2014, 18:52 | links
 
Sensors pielipināts pie grīdas un atliek cerēt, ka apakšā nav gaisa burbulīšu.

7.maijs 2014, 15:38 | links
 
ar ekrānu, tur viss ir ok, es pat ar tumšam saulenēm viņu labi varu saskatīt. pat neliekot Led apgaismojumu uz max.

osscar, 7.maijs 2014, 09:23


Ceru, ka tev ir taisnība jo internetā žēlabu netrūkst un pašam arī nav nekādas pieredzes ar šito verķi, bet to drīz labošu.
7.maijs 2014, 09:26 | links
 
ar ekrānu, tur viss ir ok, es pat ar tumšam saulenēm viņu labi varu saskatīt. pat neliekot Led apgaismojumu uz max.
7.maijs 2014, 09:23 | links
 
To Sandiko
Labāk kāju galā, jo parasti eholoti ieslēdz uz ilgu laiku un nebakstās pa pogām. Šajā gadījumā arī redzi piepūlēt nevajadzēs vienlaicīgi šķielējot eholotā un horizontā??

spiningists, 7.maijs 2014, 08:46


Manā gadījumā ekrāns ir pārāk maziņš lai kaut ko saskatītu lielākā attālumā. Šiem modeļiem arī esot problēma ar gaismas atstarošanos ekrānā, tāpēc liku starp kājām lai ar ķermeni var piesegt ekrānu no tiešiem saules stariem. Nav jau arī daudz vietu kur viņu novietot, liec kur gribi, bet traucēs šā vai tā.
7.maijs 2014, 09:13 | links
 
To Sandiko
Eholota vieta manuprāt nav tā labākā... Tur jau sanāk visi remonti un ņemšanās ar loriņiem, kasti, utt. - traucēs. Neesmu jau pieredzes pārbagāts laivinieks, bet nu ierobežotas vietas apstākļos ergonomika ir ergonomika. Labāk kāju galā, jo parasti eholoti ieslēdz uz ilgu laiku un nebakstās pa pogām. Šajā gadījumā arī redzi piepūlēt nevajadzēs vienlaicīgi šķielējot eholotā un horizontā??
7.maijs 2014, 08:46 | links
 
izskatās labi :)
7.maijs 2014, 08:10 | links
 
Šodien sākās operācija "Eholots". Ekrānu jau pieliku, rīt jāpielīmē sensors, jāsavelk vadi un tad var sākt testēt.

6.maijs 2014, 23:26 | links
 
Daugavā savairojušās jauna parauga makšķeres - pudeļpludiņ makšķeres.

4.maijs 2014, 09:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager