Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
osscar cik tev tie kajaki ir ko? Šis kautkā izskatās savādāk nekā tas, kas redzams bildēs iepriekšējos postos.
28.maijs 2013, 23:01 | links
 


Sader kopā tīri labi un izskatās, ka nekādu piekabi vai papildus stiprinājumus uz ragavām nevajadzēs.
Uzcelt un nocelt var viens pats bez nekādām īpašām grūtībām.
27.maijs 2013, 14:15 | links
 

Kajaks tiem kas uztraucas par stabilitāti un ne par kādu cenu negrib peldēt.
26.maijs 2013, 16:38 | links
 
es jau par beteriju rakstīju svara un mazi izmēru dēļ paņemu no ebaja 12Ah (12 000mah ) litija bateriju (skat bildē - zils klucis). maksā tikapt cik Svina (25 ls +-). bet ir 4x vieglāks un 4x mazāks apmēram. svars ap 0,5kg. Citi raksta ka nav tik ietilpīgas kā uzrakstīts un neuzlādējoties līdz 12V. 0,5A lādeklis ir komplektā. Mana pēc apm 14h uzlādes - bija 12V viss ok, ietilpība nav vēl testēta, bet ja būs kaut 70% no uzrādītā - būs ok. Baterijai ir on/off slēdzis - Led diode + jau visi vadi iestrādāti. Konektoru izmantošu no ebaja ūdensdrošo, vajadzēs pašam biku pielodēt 2 vadus. Pašlaik pielodēju parasto štekeri. Kaste būs no paikas - hermētiskā ar vāciņu. plus eholota devēja stiprinājums no lowrance (speciāls priekš kajaka). Var protams pats savu stiprinājumu izgudrot vai līmēt pie grīdas no iekšpuses ( zudīs t mērījuma un sonara precizitāte).
24.maijs 2013, 22:28 | links
 


Beidzot mans jūras zirgs ir mājās!
24.maijs 2013, 21:33 | links
 
Izvēle tomēr krita uz Lowrance Elite 4 dsi Combo ar krāsaino displeju un Cabelas glābšanas vesti.
Tagad tikai gaidīšanas svētki.
Kad būšu saņēmis eholotu, paspēlēšos saulē un uzrakstīšu kas īsti ar to krāsaino ekrānu notiek.
Cik saprotu, tad eholotam būs vajadzīga ārējā baterija un kaut kāda kaste kur to bateriju ielikt lai pasargātu no ūdens.
Varbūt kādam ir padomā labs baterijas un hermētiskas kastes risinājums?
Ne asakas.
24.maijs 2013, 12:34 | links
 
tā ir smuka no cabelas. man ar bija doma sākumā to paķert.
23.maijs 2013, 21:50 | links
 
Ar vien vairāk sāk izskatīties, ka mana veste brauks no Cabelas. Neko īpaši sakarīgu uz vietas arī neesmu redzējis. Gadījumā ja ir kādi varianti uz vietas, tad dod ziņu.
Es personīgi glābšanas vesti uz ūdens velku vienmēr, pat neskatoties uz to, ka peldu salīdzinoši labi.
23.maijs 2013, 21:46 | links
 
nu man ar vesti bija tā , ka gribēju neuzkrītošu, tipa lai nav kā pludiņš. Tipa pelēku vai melnu. Veste jau simboliski vajadzīga ja māk labi peldēt :D
23.maijs 2013, 21:04 | links
 
Nu re, būtu bildes, bet nekas, gan jau citu reizi.
Pastāv iespēja, ka mans brīnums arī rīt mēros ceļu uz mājām. Airis jau šodien ienācās. Tagad atliek izvēlēties glābšanas vesti par saprātīgu ciparu.
23.maijs 2013, 21:03 | links
 
manam mokenam ķīli ir iebūvēts ritenītis - vilkšanai, tiesa pa stigu diezin vai pavilksi :D Eh šodien bija labs laiks copei ar kajaku, žel ka nācās ar pūsli vizināties....
23.maijs 2013, 20:59 | links
 
paldies par info. :) nelikās, ka tik trakas izmaksas. bet ar pedāļiem varētu būt labs. ar airiem jau ir ātra pārvietošanās...
23.maijs 2013, 15:48 | links
 
Pat ļoti oriģināla ideja kā pārvietot kajaku vai kanoe bez automašīnas.

http://www.cycletrailers.co.nz/html/kayak_trolley.html
23.maijs 2013, 14:39 | links
 
Cik tad beigās tāds nostājās ar visu transportu? Ja šitādu varētu pasist padusē un kādus 3-4 km pa mežu aiznest.Būtu ideāli. Vai ir vieglāki par 20 kg?

kkas, 23.maijs 2013, 14:04


Tieši šis modelis Perception Triumph 13 Angler ar stūri nostājas pāri par 600LVL. Stūre pati par seviem jau sadārdzina pasākumu par kādiem 100LVL un bez viņas var iztikt. Ja ņem tādu pašu izklaides versiju bez makšķerkātu turētājiem tad ir vēl krietni lētāk. Tos makšķeru turētājus, stūres un citus liberiņus var laika gaitā piepirkt un sakarināt virsū cik vien sirds kāro.
Svara ziņā gan viņš būs 27 kg un tāda izmēra diez ko vieglāki nav. Šitam modelim apakšā aizmugurē ir maināms ķīļa gabals kurš nodilst valkājot pa zemi. Lai pārvietotu lielākus gabalus izmanto ratiņus kurus piesprādzē vai iesprauž ūdens noplūdes caurumos. Tas pārvietošanu padara ļoti vieglu un tos ratiņus ņem līdzi izbraucienā.
Ir arī dārgāki modeļi ar propeleri vai speciālām pleznām kas tiek darbinātas ar kāju muskuļu spēku, gan drīz kā katamarāns. Tad rokas ir brīvas un vari kajaku straumē noturēt vienā pozīcijā un tanī pašā laikā makšķerēt.
Ir arī modeļi ar uz sāniem izbīdāmu aizmugurējo daļu papildus stabilitātei.
Es savu braucamo pasūtīju tepat Latvijā un piegāde ir pāris dienās. Ja vajag vairāk info tad raksti PM.
23.maijs 2013, 14:26 | links
 
Cik tad beigās tāds nostājās ar visu transportu? Ja šitādu varētu pasist padusē un kādus 3-4 km pa mežu aiznest.Būtu ideāli. Vai ir vieglāki par 20 kg?
23.maijs 2013, 14:04 | links
 
makšķerēšana un konjaks :)
23.maijs 2013, 13:51 | links
 


Kāda nu ir tā pirmā bilde, tāda ir, kad būs mājās un izpakots tad ielikšu labāku.
Ne asakas.
23.maijs 2013, 12:32 | links
 
man vēl doma no bračkas gopro kameru aizņemties un tad uzstellēt kaut kur uz laivas lai var iefilmēt zivi .
22.maijs 2013, 18:05 | links
 
Pats esmu 184 cm un ņemšu 225 cm stiklašķiedras airi. Lētā gala oglekļa airis ir aptuveni 70-100 gr. vieglāks par stiklu un nav par ko baigi iespringt. Cena arī pieņemama, 33LVL. Ja nākotnē izdomāšu kaut ko labāku, tad šitas vienmēr būs rezerves airis.
Arī sākumā mēģināju izpīpēt garumu pēc formulas, bet tur ir pārāk daudz nezināmo un viss labākais variants ir paprovēt dažādus garumus. Par cik pie mums ar provēšanu nav tik vienkārši, tad nācās uzticēties cilvēkiem ar pieredzi. Beigu beigās redzēs kas no tā visa būs sanācis.
Ne asakas un gaidam pirmo izbraucienu bildes!
22.maijs 2013, 16:04 | links
 
ok skaidrs. nē es jau ar ceru,ka man ieteiks to labāko. ja viss izdosies, cerams iemēģināšu šajā weekendā.
22.maijs 2013, 15:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager