"Cope" Zviedrijā

Latvian, pačeko xxxxxxxxxxxxxx, viņiem ir daudz labu piedāvājumu SWE, cik nācies saskarties, tad varu rekomendēt. Vai uzjautā Tonim, arī noteikti kko labu piedāvās! Lai izdodas!

iconcept.lv, 20.septembris 2015, 18:33


Aha, paldies, iconcept un usi! Toni nav zandarts pati mērķa zivs, ja ir ko pastāstīt ar prieku uzklausīšu! Paldies, ar cieņu... ;)
20.septembris 2015, 19:02 | links
 
Manā pusē zandartu naf...
20.septembris 2015, 18:38 | links
 
100 dienā ja ar komfortu un garantijām:)
20.septembris 2015, 18:01 | links
 
Varbūt kāds var padalīties kādas ir izmaksas teiksim copei Zviedrijā uz 7 dienām? Un kur labāk doties? Ja runājam par līdaku, asari un zandartu? Spiningošana.
20.septembris 2015, 16:38 | links
 
:D
17.septembris 2015, 20:27 | links
 
Gint, man nekas nav pret pārtikas ieguvi, man vienkārši liekas estētiski aplūkot skaistas bildes, nevis beigtus kautķermenīšus samestus čupā ....

brekingems, 17.septembris 2015, 20:12

Yes.Pārtikas veikalos uzmanību pievēršam estētiskajiem maizes,sulu un makaronu plauktiem.Riebīgajai kautķermeņu izstādei gaļas nodaļā ātri ejam garām.DD
17.septembris 2015, 20:20 | links
 
Gint, man nekas nav pret pārtikas ieguvi, man vienkārši liekas estētiski aplūkot skaistas bildes, nevis beigtus kautķermenīšus samestus čupā ....
17.septembris 2015, 20:12 | links
 
Bet jāņem vērā ka tā kaste ir uz veselu baru jāsadala .
17.septembris 2015, 19:16 | links
 
Nekas nav pret, tik nezinu kam tīk tādas galas skates, iespaidīgāk ir viena zivs skaisti nobildēta, savādāk tādu gaļas kombinātu bik atgādina.

Katrs ņem cik uzskata par vajadzīgu, bet tādi gaļas kalni man nepārāk tīk .
17.septembris 2015, 18:55 | links
 
Lašveidīgie ir pārāk smeķīģi,lai no tiem atteiktos...:) Norma uz vienu licenzi ir 5 galvas,tad kādēļ gan nē?
17.septembris 2015, 18:50 | links
 
Malkas grēdas un piekrautas kastes ar lašveidīgajiem, priekškam līdaku būtu jānēm :))))
17.septembris 2015, 18:44 | links
 
Nu tieši tā viņš ir,katram savs...Un īpaši nosodīt to negribas,jo katram ir sava copes pieredze un katrs pats pieņem galīgo lēmumu.Līdz visam tam ir jānonāk...Urmaas,kā vienmēr, savos spriedumos ir precīzs un kodolīgs!
17.septembris 2015, 18:32 | links
 
Noris. Atļaušos palabot. Jo jautāts tika Tonim. Cik ir nācies pie viņa būt, tas ir nedaudz vairāk kā piecas reizes, tad pats Tonis šķukārus nejem. Tas pēc personīgās pieredzes. Katru reizi tikām lūgti lielās laist vaļā. Bet savu tiesu vakariņām esam paturējuši. Un to starpā trofejnieces nav bijušas. Ko dara kundes, tā ir tikai viņu darīšana. Jo kurš brauc pēc emocijām, a kurš pēc gaļas. Katram savs.
17.septembris 2015, 16:59 | links
 
Spriežot pēc bildēm maz ticams, ka tur kas tiek laists vaļā!
17.septembris 2015, 16:38 | links
 
Vidusmēra zivis īpaši nemēru,uz aci ,-tās kam virs 4,5-5KG.
17.septembris 2015, 15:41 | links
 
Tonis, apmēram no kāda garuma uz augšu Tu laid vaļā?
16.septembris 2015, 19:21 | links
 
Ar lielo līdaku izvadīšanu nav jāsteidzas,jāļauj tai pastaigāt...Tad kad tā ir nogurusi,pievilkta pie laivas,to var maigi paglaudīt pa vēderiņu:) ,tad viņa kļūst pavisam mierīga.Viņa tad 'aiz laimes 'iemieg.Atliek uzmanīgi, ar diviem pirkstiem paņemt aiz bārdiņas,tas ir vietas kur beidzas apakšējais žoklis,un lēnām iecelt laivā.Galvenais nosacījums,-tas jādara ar izjūtu lēni un bez stresa...Pirkstus gan jāietrāpa gar žaunu vākiem, tā lai netraumētu rokas un pašu zivi...Daudzu gadu garumā,ķerot līdakas man ir izveidojušies zināmi cieņas principi pret lielajām līdaku mammām,nu žēl man tās nogalēt...Tās divas lielās kuras redzējāt bildēs ,tika izvilktas ar copes kolēģi praktiski vienlaicīgi ,vienā laivā,nobildētas un saudzīgi atlaistas brīvē.Ja gadījumā kādam rodas neticība par maniem vārdiem,varat sazināties ar copes kolģi zem nika AEzers ,Viņš patreiz jaunu copes filmiņu montē...
Vēlu visiem 'līdaķniekiem' veiksmi copē,un cieņu pret tām mammītēm...
Un kā copes kolēģis Aivoriņš saka,-ne asakas! :)
16.septembris 2015, 17:38 | links
 
Labs draugs iesūtīja video no diezgan izdevušās copes dienas Zviedrijā, Jarsvo pusē. Lomi patiešām iespaidīgi - smuki asari, zandarti, līdakas un beigu beigās vēl trofeja, vairāk iekš video! Pirms gada paši bijām tajā pusē, noteikti atgriezīsimies vēlreiz.



iconcept.lv, 16.septembris 2015, 11:43



Nodod čaļiem sveicienus! Par kotleti nosauca, bet kotletēs neaizlaida:) Malači! Pasaki lai nākamreiz kad ņems trofeju, neņem ar sačoku no galvas gala. Ir tik daudz citu neveiksminieku stāstu par to, kā mānekļa āķis ieķeras tīkliņā un zivs prom ir, ka svēta lieta ņemt no astes vai ar roku.

Ne asakas!
16.septembris 2015, 14:14 | links
 
Labs draugs iesūtīja video no diezgan izdevušās copes dienas Zviedrijā, Jarsvo pusē. Lomi patiešām iespaidīgi - smuki asari, zandarti, līdakas un beigu beigās vēl trofeja, vairāk iekš video! Pirms gada paši bijām tajā pusē, noteikti atgriezīsimies vēlreiz.

16.septembris 2015, 11:43 | links
 
Laivas nav, tāpēc jau no krasta. Vienreiz gan ir izīrēts, bet lielākoties pusstundas pastaiga līdz omulīgam upes nostūrim liekas pietiekama. Krietns upes gabals ir pieejams par velti, tad nu tur mācos mētāt. Vidus ir uztaisīts kuģojams, bet krastos zāļu netrūkst.
16.septembris 2015, 10:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager