Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!
Ziemā uz ledus ar paturi ūdas - dzirdēju, ka ar šo rīku var ļoti labi samazināt populāciju (laikam tādēļ sportisti to tik ļoti nemīl)
28.jūlijs 2015, 22:33 | links
 
Piemājas zivju dīķis ir kļuvis par pāris lielo karpu un līdaku paradīzi. Kur un kādu tīklu meklēt lai tiktu vaļā no līdakām? Vājprātā daudz mazo līdaku + kaudze ar 2+ kg

P3X, 28.jūlijs 2015, 18:42



Domāju ka karpas nav traucēklis bet līdakas vislabāk ir izķert uzreiz pēc ledus nokušanas kamēr karpveidīgie vēl nav aktīvi,tad ir mazāks čakars ar zivju izņemšanu no tīkla. Visas līdakas neizlasīsi bet paretināt var diezgan.
28.jūlijs 2015, 22:17 | links
 
Piemājas zivju dīķis ir kļuvis par pāris lielo karpu un līdaku paradīzi. Kur un kādu tīklu meklēt lai tiktu vaļā no līdakām? Vājprātā daudz mazo līdaku + kaudze ar 2+ kg

P3X, 28.jūlijs 2015, 18:42

Vajag noorganizēt atvērto durvju dienu.. ;) Nopelnīsi i no zivīm tiksi vaļā..
28.jūlijs 2015, 18:48 | links
 
Piemājas zivju dīķis ir kļuvis par pāris lielo karpu un līdaku paradīzi. Kur un kādu tīklu meklēt lai tiktu vaļā no līdakām? Vājprātā daudz mazo līdaku + kaudze ar 2+ kg
28.jūlijs 2015, 18:42 | links
 
Paldies, Nomad un Zacep! Skaidrāk paliek uzreiz, kad kāds padalās ar pieredzi! :) Paldies!
18.jūlijs 2015, 19:37 | links
 
ūdens attīrīšanai iesaku gar krastu niedres sastādīt, un vilkuvāles paravēt kad tās uzrodas.

Kārklus un tamlīdzīgos krūmus izzāģēt, bet sastādīt kādu melnalksni pacerēm, vēlams D pusē lai veidotu dīķī ēnu. Ar kokiem gan pārāk neaizrauties jo tad būs kritušo lapu problēma.
18.jūlijs 2015, 12:46 | links
 
gārnis var diezgan labi paskādēt. Tāpat ūdele vai ūdrs, pēdējais gan dabā tā retāk sastopams.
18.jūlijs 2015, 10:31 | links
 
Mjunior,pēc savas pieredzes zinu,ka neko nevajag speciāli stādīt,ar gadiem ūdensaugi paši savairosies,daba tukšumu nemīl.Man dīķis 40m uz 30m dziļākā vieta 4m vienā galā,visriņķi dīķim saauga gan niedres,gan doņi,gan glīvenes un vēl visādas zāles,nu jau pa 8 gadiem jasāk domāt par amūra laišanu dīķī.Dīķis pilns ar zivīm un vēžiem:raudas,mailes,asari,līņi,karūsas,līdakai arī kādai jābūt,pirms 5gadiem ielaidu ap 30 zušus,neesmu mēģinājis copēt,bet vajadzētu šovasar kādu grunteni iemērkt.Pavasarī nekur pie krasta neesmu redzējis ne beigtas zivis ne vēžus,tā ka,iespējams viss dzīvo,vienīgi gārņi iespējams kko paskādē.
18.jūlijs 2015, 09:24 | links
 
Amūriņus ielaid
17.jūlijs 2015, 23:31 | links
 
Esmu izracis jaunu dīķi un gribas ieveidot, apstādīt utt.. Izlasījies informāciju esmu krustām šķērsām.. Bet kā parasti 10 jauni jautājumi vietā! :) Ceru šeit atrast atbildes ātrāk.
Salasījos, ka obligāti vajag iestādīt niedres, un zemūdens augus, kas ražo labi skābekli. Atradu raglapes, kas ir bez sakņu sistēmas un aug lielos dziļumos utt.. Ar domu, lai ar skābekli bagātinās tieši dziļākie ūdens līmeņi. Bet šie augi ir viengadīgi, tāpēc tie ir jāizvāc katru gadu ārā..
Tāpēc jautājums par dīķu kopšanu, cik viegli ir izkontrulēt, ierobežot šo augu utt.
Tas pats par niedrēm. Kā ir ar šo ierobežošanu, kopšanu, jo negribās, ka apaug visi krasti..
17.jūlijs 2015, 20:27 | links
 
čau man ir vieta laukos kur taisit diķus un man palidzēs un ir doma vienu diki priekš:karpam,līņa,brekša,līdakas,zandarta un ja es zinu ka zandarti var nomirt bet kaut gan man tie diki abi bus puse no 1hektara. ta tad 2. dīķī es veletos laist :pālijas,sīgu,varavīksnes foreli,un parasto foreli. dodiet padomus. jo pirms taisišu otro dīķi domāju pakonsulteties ar kadu kuram jau ir foreļu dīķis .
5.jūlijs 2015, 15:11 | links
 
Zivju dikim blakus ir purins kura bebri ir uzcelusi maju un sarakusi savus kanalus kuri savienojas ar diki. Kaut ka radas ka karpu paliek mazak.Varbut vinas salien tajos kanalos un tur velak aiziet boja?
27.jūnijs 2015, 10:54 | links
 
Lētāk starp grunteni un dīķi būs sastādīt ceriņus, vai citus košumkrūmus.
25.jūnijs 2015, 11:51 | links
 
Sveiki!
Man ir dīķis uz izmēriem 15x5 m dziļums 1,5-2m. Kuras zivis vislabām audzēt neskaitot karūsiņas.
Pēc laika ir doma rakt jaunu dīķi apmēram 30×10m un 3 m dziļumu ko tur labāk audzēt?

Gorran, 24.jūnijs 2015, 23:57
Tādā dīķītī, laikam karūsiņas arī būs labākais variants.. Un katru gadu ielaist līdakas, kas ļoti labi uzbarosies un rudeni nozvejot..
Kad raksi jaunu, būtu ok, izrakt kopa ar esošo, jo tas dīķītis sanāk vien kā dekoratīvais vai lieko zivju uzglabāšanai..
Ja raksi jauno atsevišķi, es personīgi karūsas iekšā nelaistu, savairojas un čuss vien sanāk.. Līņus gan, bet šamējie lēni aug.. Bet zivtiņa garda gan..
Ja doma rakt 3m dziļu, karpām šāds dziļums nav no tiem labākajiem.. Audzēt protams var..
Bet skaidrs ir viens, pie tik maziem dīķa izmēriem, obligāti būs zivis būs jābaro..

mjuniors, 25.jūnijs 2015, 10:27


dīķis būs jauns , jo ir ļoti sliktā vieta, nenormāli pieput , jo atrodas pie gruntenes, tāpēc tur nav iespējams neko darīt. Un kas ir labākā barība?
25.jūnijs 2015, 11:48 | links
 
Sveiki!
Man ir dīķis uz izmēriem 15x5 m dziļums 1,5-2m. Kuras zivis vislabām audzēt neskaitot karūsiņas.
Pēc laika ir doma rakt jaunu dīķi apmēram 30×10m un 3 m dziļumu ko tur labāk audzēt?

Gorran, 24.jūnijs 2015, 23:57

Tādā dīķītī, laikam karūsiņas arī būs labākais variants.. Un katru gadu ielaist līdakas, kas ļoti labi uzbarosies un rudeni nozvejot..
Kad raksi jaunu, būtu ok, izrakt kopa ar esošo, jo tas dīķītis sanāk vien kā dekoratīvais vai lieko zivju uzglabāšanai..
Ja raksi jauno atsevišķi, es personīgi karūsas iekšā nelaistu, savairojas un čuss vien sanāk.. Līņus gan, bet šamējie lēni aug.. Bet zivtiņa garda gan..
Ja doma rakt 3m dziļu, karpām šāds dziļums nav no tiem labākajiem.. Audzēt protams var..
Bet skaidrs ir viens, pie tik maziem dīķa izmēriem, obligāti būs zivis būs jābaro..
25.jūnijs 2015, 10:27 | links
 
Ja ir iespējams varbūt labāk palielināt to pirmo dīķi nevis rakt jaunu?!sanāks 1,bet jau lielāks dīķis:)?tās manas domas
25.jūnijs 2015, 09:40 | links
 
Varētu līni un kā sanitāru asari, galvenais lai ir pietiekoša barības bāze, tas ir ūdensaugi un biotopi.
25.jūnijs 2015, 00:40 | links
 
Sveiki!
Man ir dīķis uz izmēriem 15x5 m dziļums 1,5-2m. Kuras zivis vislabām audzēt neskaitot karūsiņas.
Pēc laika ir doma rakt jaunu dīķi apmēram 30×10m un 3 m dziļumu ko tur labāk audzēt?
24.jūnijs 2015, 23:57 | links
 
Gorran
Šeit uzdod savu jautājumu.:)
24.jūnijs 2015, 22:27 | links
 
Foreles iesācējām neieteiktu. Var nesanākt un būs vien izdevumi.
Ja dīķi taisies izmantot pārsvarā priekš peldēšanās, neiesaku karpas, jo tās stipri saduļķo ūdeni - ne visiem tas var patikt. Vien vari ielaist kādu balto amūru, lai paēd zāles.

Ja makšķernieks vai zivju patērētājs neesi un nav no svara, kas tur peld, tad laid visu, kas pa prātam - kaut raudas, ruduļus, asarus vai vienalga ko. To visu var dabūt jebkurā ezerā un ja arī ziemā paslāps, nebūs liela nelaime.
Protams, ja pēc gadiem izdomāsi, ka tas Tev būs dižais X zivju dīķis, no iepriekš laistajām zivīm viegli vaļā netiksi :)
15.jūnijs 2015, 12:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager