Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!
domaaju domaaju bet nevaru izdomaat kur ar tadiem tratoriem manaa pagastaa kko rok! tiesaaam Ancē rokat???
24.februāris 2009, 16:48 | links
 
pastastat ko jus mana pagastaa rokat!!!!
24.februāris 2009, 15:04 | links
 
Izrakt dīķi jau nav problēmu , jautājums , cik tas ir nopietni ? Izmaksas kā fenimors teica . Pašlaik arī tehnika ir kurzemē Ances pagastā .
23.februāris 2009, 23:03 | links
 
Kenin sākumā tiec galā ar papīriem.Pašam pieredze ir,kas tik ciemos nebrauca ,būvalde,darba inspekcija,videnieki u.t.t.viens labums ka tagad zinu visas iestādes .Pašam gan būdozeri stūma gan ekskavators raka.Izmaksas apmēram 25-30 Ls stundā.
23.februāris 2009, 09:48 | links
 
Sveiki, pavasarī ir vēlme pie lauku mājas Kurzemē izrakt dīķi apmērām 1000 m2 platībā, dziļumā vidēji kādi 3 metri, vēlāk salaizt zivis utt. Varbūt kāds var pastāstīt par potenciālajām izmaksām šadam pasākumam un, ja ir, ieteikt kādu cilvēku vai firmu, kas labi pieprot šāda veida darbus..
24.janvāris 2009, 13:22 | links
 
Tieši nezinu kā latviski to zivi sauc bet esot tādi Talstalobiki latviski varētu būt Platpieri(piedodiet ja maldos) luk tie izēdot dūņas dienā tikpat daudz cik paši sverot tādējādi atīrot ūdenstilpni! iegādāties tos var seit http://www.zive.lv/view_album.php?set_albumName=albun96
4.novembris 2008, 08:28 | links
 
Pret dūņām var cīnities tās izsūcot ko dara profesionāļi.
4.novembris 2008, 01:38 | links
 
archa pret duunaam var ciiniities plaujot uudenszaales :)
3.novembris 2008, 16:55 | links
 
Muļķības pie mūsu ziemām.
3.novembris 2008, 16:23 | links
 
Vai kāds var palīdzēt ar padomu:
Laukos "labdari" nolaiduši dīķi, iemesls tāds ka dīķis aizaug (0,5 -1 metra dūņas) un ja ziemā viņš būšot bez ūdens, dūņas izsalšot un dīķis neaizaugs tik strauji...
Vai tā ir taisnība? Kā var cīnīties pret dūņām?
3.novembris 2008, 16:20 | links
 
Profesionāli rokam un tīram dīķus, betonējam meniķus. Jauna tehnika- ekskavatori, damperi, buldozeri. Paveikto variet paskatīties mūsu mājas lapā www.topipasumi.lv Zvaniet tel;29262107
3.novembris 2008, 13:51 | links
 
Biju pie vienā vietā kur izrakti dīķi. Vienā dīķi kas savienota ar upi dzīvo foreles un blakus ir dīķis kurā dzīvo karpas , līņi , līdakas utt. Upē sācis kristies līmenis un līdz ar to dīķim nepienāk jauns ūdens tapēc forelēm trūka skābeklis. Tad tās ielaida dīķi kurā dzīvo karpas un citas zivis. Biju aizbraucis uz karpām, gribējās pamētāt arī spinu varbūt kāda līdaku dabūšu bet kā vienā vietā iemetu iznāk forele. Mētāju ,mētāju bet no karpām ne miņas . Vai foreles nav izjaukušas visu kārtību kas valdija tajā dīķī, un vai pēc ziemas kad upe atkal būs normāla un kad tur laidiis jaunas foreles. Karpu dīķi kaut kas ķersies. Vai foreles nenoēdīas visas mazās zivis?
19.oktobris 2008, 13:31 | links
 
Vēlētos izveidot sava dīķa karti kur varētu uzzināt kā to izdarīt un ar kādam metodēm ?
15.oktobris 2008, 21:50 | links
 
boomtix atraksti man uz emailu, es tev varu palidzet ar dika izraksanu.
13.augusts 2007, 15:53 | links
 
Ou!!!paldies noteikti sazināšos!
10.augusts 2007, 14:59 | links
 
esmu zivkopis, dzilums ir labs, salu nevajag, jo savadak atrak aizaugs ar udenszalem. Ja ir kadi jautajumi raksti man uz emailu: jevgenijsl@inbox.lv vai draugiem.lv: Lugovskis Malta
9.augusts 2007, 20:50 | links
 
Gribētos izrakt piemājas dīķi slapjās pļavas vietā, ceru ka ūdens būs. izveidot meniķi. Dīķa parametri 30x100x15x120 veidojas tāds neregulārs 4stūris uin dziļumu no 0,5m - lai zivīm būtu kur nārstot līdz 2 m!:)))varbūt kādu saliņu pa vidu pamest?vai dziļums pietiekošs ņemot vērā mūsu ziemas?cik tas varētu izmaksāt?Latgalē!
29.jūlijs 2007, 09:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager