Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!
Cik h aizņems 600m2 dīķa tīrīšana ar ekskavatoru?
Aleh

Vienkāršāk tev būtu to bedri aizbērt, iesēt zālāju un nolikt grillu, gaļas cepšanai.
18.marts 2016, 22:06 | links
 
Cik h aizņems 600m2 dīķa tīrīšana ar ekskavatoru?
18.marts 2016, 21:56 | links
 
Skaidrs,bet gaitas baigi plānsja uz ezeriem var sēdēt,bet varbūt...
23.februāris 2016, 22:34 | links
 
ES tur to dīķi nourbtu viscauri tad būtu chotka :D

pludinsh, 23.februāris 2016, 20:07

Plāns ledus. Domāju, varbūt pavasarī ielaist līņus un vēl kādu zivi.
23.februāris 2016, 22:30 | links
 
Protams, ka neelpo, ja ledus vietā krastu urbsi ;)))

Cegls, 23.februāris 2016, 20:02

Pie laipas 1 m dziļš.
23.februāris 2016, 22:29 | links
 
ES tur to dīķi nourbtu viscauri tad būtu chotka :D
23.februāris 2016, 20:07 | links
 
Protams, ka neelpo, ja ledus vietā krastu urbsi ;)))
23.februāris 2016, 20:02 | links
 
Karpas un karūsas neelpo.
23.februāris 2016, 18:14 | links
 
Jums zivis neslāpst?
18.februāris 2016, 15:21 | links
 
Varot iztikt arī bez airatora, vajag saurbt caurumus vēdekļa veidā un mazu sūknīti ielaist līdz gruntij trubu uz ledus un, lai tek un satek atpakaļ pa caurumiem. kādas 12 h padarbini, tad kādu nedēļu var likties mierā. Tā stāstīja viens dīķsaimnieks, bet nu vai tā ir nezinu, bet nu ūdenim tekot pa ledu skābekli vajadzētu uzņemt, bet ja zivju koncentrācija milzīga, tad diez vai līdzēs. Tā ir lielākā kļūda, ko izdara mazie dīķu īpašnieki, salaiž par daudz, neparēķinot kāds blīvums būs, kad zives izaugs.
2.februāris 2016, 10:54 | links
 
iemet airatoru un viss būs ok,atstāj filtrus apmēram no 1-1,5m dziļāk nevajag,lielāka pretestība pūtējam,var arī vasarā ja baigais karstums un sausums,žuvēm patiks
1.februāris 2016, 23:02 | links
 
Karpu apjoms nebij no tiem mazajiem,tas gan tiesa. Dziļums uzskatu,ka nav nepietiekošs,dziļākajā vieta ap 3.5m. Ko varu piebilst, nakamgad nedaudz vairak jāpievērš uzmaniba dīķim.
1.februāris 2016, 22:47 | links
 
Es arī neko nedezinficētu. Tak tāpat dabiski tas process noregulēsies. Padomā pats - tak tāpat tur sprāgst pa kādai zivij, vardes u.c. lopiņi. Ir citi lopiņi, kas to visu patērē.
Protams, ja ir iespēja, ko pie krasta redz, to izvāc, gan kādas vārnas pārējo paveiks ātri un efektīvi.

Ja Tev tās karpas JAU paspēja izslāpt, tad atļaušos minēt, ka dīķis nav bijis baisi liels/dziļš un karpu apjoms ir bijis relatīvi liels, ne?
1.februāris 2016, 21:34 | links
 
Mans nelielais dīķis(ap 60m garš) izsmaka kaut kāda 2010 gadā. Visas karpas, līdakas, pa tīro.. Izvācu visas zivis, kuras bija iespējams savākt, nekādu dezinfekciju neveicu! Daba pati ātri visu savāc un noregulē. Kopš tā laika lieku dīķī mazu aeratoru - Tetratec aps 400 - http://mebeles.buv.lv/lv/351_367/24393/tetratec-aps-400.html
Viņš ir paredzēts akvarijiem līdz 600L. Elektību tik pat kā nepatērē. Dīķī uztur 2-5 kvadrātmetru vaļēju laukumu(atkarībā no sala stipruma). Kopš tā laika neviena zivs nav smakusi. Aeratora caurulītes ik pa laikam jāatkausē, jo tajās mēs sasalt kondensētais mitrums no gaisa. Šoziem caurulītes atkausēju 3 reizes. Ja dīķī ir daudz pūstošas zāles, tad, iespējam,s būs nepieciešams lielāks aerators.
1.februāris 2016, 21:23 | links
 
Latvietis ar info dalisanos ir loti skops :), pieredzes saja jautajuma man nav, bet dezinficet vari ar dzestajiem kalkiem. Ko un ka mekle info mate google.
1.februāris 2016, 20:38 | links
 
Sveiki! Velos palūgt padomu no pieredzējušākiem vīriem. Sava stulbuma pēc manas karpas dīķī ir izbeigušās. Respektīvi nenopirku aeratoru un visas ir nosmakušas. Saprotu,ka sakuma viss jāizvac. Bet varbūt ir nepieciešama kada dezinfekcija? Ko jūs iesakat?
1.februāris 2016, 19:46 | links
 
pāliju
29.oktobris 2015, 19:06 | links
 
un jus nezinat kur varetu nopirkt varaviksnes foreles un pliju un arī sīgu ?
29.oktobris 2015, 19:05 | links
 
Labdien , domāju rakt 5 h dīķi un sadalīt to 2 daļās ,
3 h , un 2 h dīķos ! 3h dīķī laist iekšā līdakas , asarus , zandartus , raudas ļoti daudz un vel vēdzeles , bet 2 h dīķī laist iekšā karpas, līņus , sapalu , breksi . abu dīķu dziļums bus 2-3m ko man vajadzētu lai vis izdodas veiksmīgi ?
29.oktobris 2015, 18:57 | links
 
Klausi mjunioru. Ja ir iespēja, tad dzen iekšā traktoru un nedomā. Izsmelsi visu drazu, ja vajag, paraksi arī dziļāku un vēl smuki uztaisīsi krastu slīpumus.
21.oktobris 2015, 11:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager