Zvirgzdu ezers

Nedēļas nogalē ir plāns sestdienas rītu pavadīt uz ezera un patrenkāt līdakas. Vai ir kāds spečuks kurš var ieteikt kādi mānekļi labāk strādā šajā ezerā ?
3.jūlijs 2013, 08:52 | links
 
Vispār jau vasarā ar līdakām Zvirgzdā ir smagi:)
Rīta cēlienos piekrastē ar rotiņu kaut ko jau dabūs. Pa dziļumiem var padžigot. Bet ja ūdens zied, tad labāk uz breksi pasēdēt.
3.jūlijs 2013, 09:17 | links
 
Ka sokas ar pinkas ezeru, kaut ko noķert var?
3.jūlijs 2013, 09:55 | links
 
Vispār jau vasarā ar līdakām Zvirgzdā ir smagi:)
Rīta cēlienos piekrastē ar rotiņu kaut ko jau dabūs. Pa dziļumiem var padžigot. Bet ja ūdens zied, tad labāk uz breksi pasēdēt.

suits, 3.jūlijs 2013, 09:17


Tas mani nebiedē, apbruņošos ar pacietību un cerību. Tad jau redzēs, kā būs......uzrakstīšu vēlāk.
3.jūlijs 2013, 10:47 | links
 
Pinkā sen nav būts. Brekši tur ir labi. Līdakas Ēdoles ūdenieki diezgan paslaktē. Vispār jau tur vasarā makšķernieku maz, ezers labs, būtu laiks varētu piestrādāt.
3.jūlijs 2013, 10:57 | links
 
Pinkā sen nav būts. Brekši tur ir labi. Līdakas Ēdoles ūdenieki diezgan paslaktē. Vispār jau tur vasarā makšķernieku maz, ezers labs, būtu laiks varētu piestrādāt.

suits, 3.jūlijs 2013, 10:57
un kā ar asariem?
3.jūlijs 2013, 11:10 | links
 
un kā ar asariem?
3.jūlijs 2013, 11:12 | links
 
un kā ar asariem?

osihs, 3.jūlijs 2013, 11:12


Ir tur kimlaki, ja paveicās. Man vienreiz ir paveicies, bet ziemā. Ir tur lielie dziļumi ar stāvām kantēm, džigojams ezers.
3.jūlijs 2013, 19:36 | links
 
nu tad skaidrs būs jau laikam kaut kad jāaizbrauc...
3.jūlijs 2013, 19:47 | links
 
Nu tā svētdienas rīts no 5.00-11.00 pavadīts uz ezera. Šoreiz pa tukšo un vienu norautu asti gumijas jigam. Jau pēc pirmajiem metriem eholots "solīja" labu lomu, bet ziedošais ūdens visu salika pa vietām. Zivis daudz.... pārsvarā uz kantēm. Intersanti bija, ka pēc 9.00 zivis kā izslaucītas.....pilnīgs tuksnesis.
8.jūlijs 2013, 08:02 | links
 
Nu vot par ziedošo ūdeni man jau bija aizdomas. Vispār jau Zvirgzdā ūdens ir dzidrs kā asariņa, bet nu vasaras karstumā uzzied tā ka divos metros grunti neredz. Man nav ieteikumu:) Ā nē, ir gan - brauc uz Ventu(:
8.jūlijs 2013, 10:48 | links
 
Sveiki ! Taisos atpūstie pie Zvirgzdu ezera . Vai kāds nevar ieteikt , kādas zivis un uz kā šobrīd labāk ķert ? Braucu pirmo reizi , tādēļ nav jausmas , kām gatavoties .Paldies !
12.jūlijs 2013, 11:33 | links
 
brekšuki,raudas asarīsi. ja brauc uz Ķīšiem tad tur labi no laipas
12.jūlijs 2013, 11:50 | links
 
brekšuki,raudas asarīsi. ja brauc uz Ķīšiem tad tur labi no laipas

lacuks007, 12.jūlijs 2013, 11:50

Kā ar līņiem , zandartiem ? Kaut kur lasīju , ka pirms diviem gadiem ielaisti 50 000 zandartu mazuļu , būs izauguši līdz mēram ?
12.jūlijs 2013, 12:15 | links
 
DOMAJU KA NĒ,NEESMU BIJIS GADUS 3. KĀDREIZ BIJA ĻOTI TĪRS ŪDENS, BET LĪNI VAR MEIĢINAT NOTEIKTI
12.jūlijs 2013, 12:47 | links
 
Zivis ir daudz..par to pārliecinājos pagājušā nedēļas nogalē. Domāju, ka labāki lomi gaidāmi nakts vai rīta copē ar pirms tam iebarotām vietām.
12.jūlijs 2013, 18:08 | links
 
Vai kāds var padalīties ar pieredzējušu padomu? Tik dzidrā ūdenī, kāds ir Zvirgzdu ezerā, uz kādiem vizuļiem labāk dzenāt līdakas? Spilgtas krāsas? Blāvas? Apsūbējušas? Tumšas? Spīdīgas? Rotiņi un gumijas zivis pie zālēm droši vien arī te kaut ko iedotu, bet varbūt ir kaut kādi īpašie Zvirgzdu ezera mānekļu tipi līdakām? Ja gadās kāds, kurš ne reizi vien ir copējis tur un negrib publiskot noslēpumus, var arī atmest PM, būšu ļoti pateicīgs.
16.jūlijs 2013, 16:12 | links
 
Man vasarā kaut kā uz rotiņiem tur patīk labāk un zivis arī pat noķeru, jo asars ņem to pašu līdaku rotiņu. Rudenī papagaiļkrāsas vobleris iet uz urrā. Bet nu tas ziedošais ūdens ...
Starp citu, vīkendā biju piebraucis pie Pinkas un biju patīkami pārsteigts, ka publiskā peldvieta pie Kokaļa bāzes joprojām ir pieejama. Ūdens arī nezied. Es labāk mēģinātu tur uz plēsīgām.
16.jūlijs 2013, 18:25 | links
 
dabīga krāsa :)
16.jūlijs 2013, 20:09 | links
 
Vislabākie lomi bijuši apmākušā, lietainā laikā...Strādā labi kapara krasas bleķis..Uz gumiju ar ir dabūtas, bet pašvaki!
16.jūlijs 2013, 20:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager