Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
Šogad aizlaidu uz vimbu copi, cope nekāda - viena vimba, bet skatos man kaimiņos 100m no manis stāv zolīds kungs ar spini(ap latiem 100)(2dienas līdz copes lieguma pagarinājuma beigām) un baigi velk.....20-30cm līdaciņas un bāž tik maisā. Prasu - Tu ko -badā? A viņš - es tak tās pats noķēru, ja neņemšu es -paņems cits. un tad sāk stāstīt, šitajā upē sen jau neesot nekas cienīgs noķerts, jo elektriķi jau visas lielās izsitot.....
Stāsts cits: Latgale, vecs onka, ezers -grūti atrodams kartē. Ar tīs makšķerēm ķer visu kas vēl te noķerams. Spainī: 20cm līdaciņa, asarītis un vēl pāris ap 10cm baltās zivtiņas, prasu a ko tad ar tām darīsi? Saka: šausmīgi griboties ēst, abas pencijas (sievas un viņa ) esot aizgājušas zālēs sievai, un kartupeļi esot baigi piegriezušies...
Tad nu morāle: ja baigi gribas zivs fileju...lētāk ir veikalā, bet makšķerniekiem(kas nu par tādu sevi uzskata) iespējams ir vērts padomāt- kāpēc es makšķerēju??? iespējams noķeršanas prieks ir lielāks par gastronomiskajām baudām...?
27.jūlijs 2013, 02:21 | links
 
paņem tik-cik vari apēst!
Nesen mūsu rajona avīzītē - kā nac. varonis tika intervēt kungs, kas noķēris samu ap 50kg, un ar tā gaļu padalījies ar visiem, un samus braucot ķert jau daudzus gadus(tur un atpakaļ 160 km) un beidzot šitā laime... par vienu rekordu Latvijā mazāk.
27.jūlijs 2013, 02:30 | links
 
Vareeji pensionaariem naudinu iedot , lai vins vairaak nemakskeree un vienoties , ka katru meenesi finansiaali paliidzeesi, ja tik šis necopees vairaak!!!:))
27.jūlijs 2013, 07:45 | links
 
Nu ko!... Sākam šajā sadaļā pievienot stāstus, bildes, vārdus, a/m numurus utml...
27.jūlijs 2013, 07:53 | links
 
to JanisC4-tagad jūties labāk? Mans vecais būtu teicis ko bāz savu degunu,kur suns savu asti nebāž:),A Tu pa otra zivju maisiem,spaiņiem,saldētavām.....
27.jūlijs 2013, 09:09 | links
 
Tadi skaudīgi tirliņi nu mēs esam . Bet ko tu personīgi esi izdarījis , lai tam Latgales pensionāram nebūtu aiz bada jāķer 20 cm līdaciņas ? Neviens likums , neviens noteikums nestāv pāri tam , lai cilvēks mirtu bada nāvē . Pļūtīt tu te gudrs , bet ko tu izdarīji , lai šis pensionārs neciestu badu , iedevi naudu , aizvedi uz veikalu un sapirki pārtiku mēnesim ? Pirms ievieto šitādu skauģa gaudu skribelējumu , padomā vai pats esi visu izdarījis lai šitā nebūtu .
27.jūlijs 2013, 10:27 | links
 
gintsgg, ļoti pareizi pateici.
27.jūlijs 2013, 11:15 | links
 
Bāleliņš arī Āfrikā ir bāleliņš – tuksnesī smilšu sauju noskaudīs......
27.jūlijs 2013, 11:34 | links
 
Šeit jau ir runa par to, ka cienījamie komentētāji nejūt atšķirību starp dzīves nepieciešamību un savtīgumu.
Priekš ''praporščikiem'' paskaidroju vēlreiz: ja pensionārs, maznodrošinātais, vai cilvēks vienkārši badā- paņem 20cm līdaciņu, tad tas ir normāli un nenosodāmi un ir pat slavējami par velmi sagādāt sev pārtiku. Tieši tā partiku.
Cita lieta, ja vīrs ar spiningu viena bekona vērtībā, skalda jau padsmito zemērnieci - tad tas ir nopeļami, kaut arī viņš visas zivis apēdīs.
un šeit vairs neiet runa par sava deguna bāšanu pa cita leduskapjiem, jo arī es un tādi kā es vēlamies makšķerēt arī Latvijā arī pēc pāris gadiem.
27.jūlijs 2013, 12:04 | links
 
Tad kāda velna pēc tu te moralizē un gudri stāsti par to pensionāru , kuram jau tā ir grūti arī bez tavas apdiršanas ?
27.jūlijs 2013, 12:13 | links
 
Tadi skaudīgi tirliņi nu mēs esam . Bet ko tu personīgi esi izdarījis , lai tam Latgales pensionāram nebūtu aiz bada jāķer 20 cm līdaciņas ? Neviens likums , neviens noteikums nestāv pāri tam , lai cilvēks mirtu bada nāvē . Pļūtīt tu te gudrs , bet ko tu izdarīji , lai šis pensionārs neciestu badu , iedevi naudu , aizvedi uz veikalu un sapirki pārtiku mēnesim ? Pirms ievieto šitādu skauģa gaudu skribelējumu , padomā vai pats esi visu izdarījis lai šitā nebūtu .

gintsgg, 27.jūlijs 2013, 10:27

Cienijamais gintsgg man nav nekādu morālu tiesību nosodīt šo vīru un es arī to nedaru, bet pirms forumā kādam uzlikt kluci, iesaku uzlikt brilles un izlasīt visu, nevis izraut no konteksta 3 vārdus. .... ar saviem nodokļiem uzturu apmēram 80- 90 pensionārus kā kuru mēnesi.
27.jūlijs 2013, 12:15 | links
 
Tā nu tu viņus uzturi , ka šie aiz bada ir spiesti 20 cm līdaciņas ķert . Ar saviem nodokliem tu uzturi veselu armiju deputātu , kuriem nekad nebūs par daudz , lai arī cik tu nemaksātu , bet pensionāri cieš badu .
27.jūlijs 2013, 12:25 | links
 
Ko Tu izdarīji, lai vīrs bekona vērtībā tā vairāk nedarītu? Nevajag skatīties, ko citi dara, labāk paskaties pats, ko esi izdarījis, lai tā nebūtu. Savaidēties forumā - vai, vai, vai......, tad vēl runa, kaut kur aizstaigā nevis ir........
Saki 80-90 pensionārus uzturi tad jau sociālajā nodoklī nomaksā ap 15.000 Ls mēnesī no SAVAS ALGAS - nu protams, bieži naudas daudzums kabatā ir tieši proporcionāls tarakānu daudzumam galvā.
27.jūlijs 2013, 12:28 | links
 
Tā nu tu viņus uzturi , ka šie aiz bada ir spiesti 20 cm līdaciņas ķert . Ar saviem nodokliem tu uzturi veselu armiju deputātu , kuriem nekad nebūs par daudz , lai arī cik tu nemaksātu , bet pensionāri cieš badu .

gintsgg, 27.jūlijs 2013, 12:25


Deputātus pārsvarā ievēl tādi tukšpauri kā Jūs, taču tā ir cita foruma tēma ;))
27.jūlijs 2013, 12:32 | links
 
JanisC4!
Tu kaut kā apreģeļis...!:)
Izlasot komentu par manu bildi ar žāvētām mēra līdakām un komentu par Toņa zviedrijas līdaku...čota ņekļējitsja Tavi uzskati!:)
27.jūlijs 2013, 12:35 | links
 
JanisC4!
Tu kaut kā apreģeļis...!:)
Izlasot komentu par manu bildi ar žāvētām mēra līdakām un komentu par Toņa zviedrijas līdaku...čota ņekļējitsja Tavi uzskati!:)

snipiens, 27.jūlijs 2013, 12:35


Un vai savās bildēs KĀRNO trofejnieci atlaidi...!?:)
27.jūlijs 2013, 12:38 | links
 
Banānu Republika!!
27.jūlijs 2013, 12:47 | links
 
protams - zivis ēdu un daudz, taču neņemu vairāk kā varu apēst, kā arī uzskatu ka nevajag atlaist zivi, kura ir stipri savainota un tā pat pēc pāris mocību stundām uzpeldēs ar vēderu uz augšu. Šogad Zviedrijā redzēju līdaku ap12-14kg peldamies ar vēderu augšup ar žaunās atstātu- nokniebtu āķi.
Zivis ir jāēd- tas ir veselīgi! Taču nav jācenšās apēst
visas ūdenskrātuves zivis vienlaikus nešķirojot.
27.jūlijs 2013, 12:53 | links
 
JanisC4 Juus laikam esat vispareizaakais cilveeks Latvijaa makskereesanas jomaa?!?
Es citreiz nemu liidakas, kas ir garumaa 48-49cm. No vecuma un pensijas nekur neaimuksi- pats veel nezini, kaa Tev pasam buus......
27.jūlijs 2013, 13:25 | links
 
JanisC4 Juus laikam esat vispareizaakais cilveeks Latvijaa makskereesanas jomaa?!?
Es citreiz nemu liidakas, kas ir garumaa 48-49cm. No vecuma un pensijas nekur neaimuksi- pats veel nezini, kaa Tev pasam buus......

opusums, 27.jūlijs 2013, 13:25

God. kungs! Nepretendēju uz pareizāko viedokli, vienkārši vēlos padiskutēt par tēmu.... taču diemžēl mani šeit nesaprot. Vēlos zināt tikai citu viedokli vai tā ir norma, dzīves nepieciešamība, vai nacionālās īpatnības, varbūt padomijas laikos iegūtās īpašības -ņemt visu, kas nav piesiets un cik var.....?
Ir gadījies pamakšķerēt arī citur, un makšķerēsanas kultūra tomēr atšķiras... ne labāk vai sliktāk bet atšķiras.
Ja ir runa par vecumu, tad visu cieņu, ja ar saviem komentāriem esmu Jūs vai kādu citu aizvainojis, ļoti atvainojos, par neveiksmīga piemēra izvēli!
27.jūlijs 2013, 14:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager