Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
nu redz, te ir vietā skandināvu, to pašu zviedru, pieredze, ja runājam par forelēm, pālijām un citiem līdzīgiem brīnumiem, ziemā runājāmie ar vietējo inspektoru-aktīvistu, kuram pirms tam piederējusi daļa no šādas mazās, peldošās audzētaviņas, kuru ir tūkstošiem pa visu Zviedriju, gadā viņi no mazās audzētavas izlaiž apkārtējās upēs un ezeros 300 tonnas foreļu, 'tā ir valsts programma, plus vēl licenžu nauda, I vietējiem biznesiņš, I ūdeņos zivju pietiek I tūristiem un copmaņiem prieks..., ja viņi regulāri nepapildinātu savus populārākos ūdeņus ar zivīm, tad tur jau sen nebūtu tāda cope kāda tā ir, ir jau ir arī dabīgi bagāti ūdeņi, bet.... klimats tur ir skarbs un tomēr pat tie salīdzinoši nedaudzie copmaņi tomēr zināmu daļu zivju paņem
Ja pie mums foreļupēs, vismaz lielākajās, regulāri, katru gadu ielaistu pa kādai tonnai mazo forelēnu, tad neviens pat I pīkstēt neuzdrošinātos par licenzēm u.t.t., kas tādā vietā būtu jāievieš obligāti, jo tur būtu zivis, daudz un skaistas un varētu brīvi'paturēt savas 5-7 zivis bez problēmām, ja godīgi, tad tā arī nav nekāda mega nauda :):), tonna foreļu mazuļu , ja pareizi perk, izmaksātu ap 5000-7000 latu, kas tas ir uz kopējā miljonu "izdiršanas" fona...

piedodiet, nedaudz pasapņoju :):):), ja šis tur aukšā pēkšņi iedos man kādu lielāku naudiņu, tad noteikti līdzīgu projektu varētu mēģināt realizēt, bet... kas radīts rāpot, tam nebūs lidot :):):)
30.jūlijs 2013, 08:27 | links
 
Gaļenieki-Nagaļenieki,ko te cepas?Priekškam Jums rokas domātas..:D:D:D:D
30.jūlijs 2013, 06:39 | links
 
Nebij tā, kad līdz pirmajam oktobrim Lasi jūrā un daugavā lidz hesam varēja ķert!? :S.. es pats nēesmu ķēris, tik kaut ko pa ausu galam dzirdējis.. tāpēc es tā virspusēji runāju..
Asarītis ir garda zivtiņa, un copēt ar ir interesanti.. Man škiet, kad pat spēcīgāk pretojas kā līdaka :)))

mjuniors, 29.jūlijs 2013, 23:50

Ahā! divus asarīšus nolocīt ir apsveicami, bet ja divas foreles nokraukšķinu, tad tomēr gaļinieks? :DD Labi, demogoģija...

kraft, 30.jūlijs 2013, 00:03

Uz forelēm esmu jau cits :))) maximums viena forele un tikai un vienīgi mērs!!!! :))) Un ja divas foreles tad, tiešām tur ir jāsaka kad ir gaļenieks :))
Ir jauki dzirdēt tādus cilvēkus, kas saprot par ko iet runa nevis, kas bļauj savu nepatiku pat nemēģinot izprast otru :)
30.jūlijs 2013, 00:15 | links
 
Kraft – nebija tā ironija, ja būtu painteresējies, ko nozīmē zvejniecībā lašu kvotas, tad saprastu, ka mēs varam nomakšķerēt/nozvejot lašus tik daudz cik mēs viņus izaudzējam. Bet, par nelaimi, tas lasis vazājas par visu jūru un sanāk, ka dažas valstis māk zvejot un uzrādīt VAJADZĪGO sugu un VAJADZĪGO apjomu, bet mēs to nemākam. Pats sliktākais, ka lasis vazājas pa to jūru vairākus gadus, līdz ar to mēs dabūjam, to ko likumpaklausīgai Eiropas valstij dod – cukurgailīti pasūkāt.
30.jūlijs 2013, 00:09 | links
 
Nebij tā, kad līdz pirmajam oktobrim Lasi jūrā un daugavā lidz hesam varēja ķert!? :S.. es pats nēesmu ķēris, tik kaut ko pa ausu galam dzirdējis.. tāpēc es tā virspusēji runāju..
Asarītis ir garda zivtiņa, un copēt ar ir interesanti.. Man škiet, kad pat spēcīgāk pretojas kā līdaka :)))

mjuniors, 29.jūlijs 2013, 23:50


Ahā! divus asarīšus nolocīt ir apsveicami, bet ja divas foreles nokraukšķinu, tad tomēr gaļinieks? :DD Labi, demogoģija...
30.jūlijs 2013, 00:03 | links
 
imations, tas viss ir jauki. Cemmerēt, necemmerēt.
Vienk tu teici , ka MUMS ir lasis, gribēju saprast ko tu ar to biji domājis. Ja tā bija ironija, tad ok :))

Protams, cūk-lasis ir gardāks un vienkāršāk dabonams, kas grib sevi un citus indēt ir visas iespējas :) Bet tas tas ir cits stāsts...
29.jūlijs 2013, 23:59 | links
 
Nebij tā, kad līdz pirmajam oktobrim Lasi jūrā un daugavā lidz hesam varēja ķert!? :S.. es pats nēesmu ķēris, tik kaut ko pa ausu galam dzirdējis.. tāpēc es tā virspusēji runāju..
Asarītis ir garda zivtiņa, un copēt ar ir interesanti.. Man škiet, kad pat spēcīgāk pretojas kā līdaka :)))
29.jūlijs 2013, 23:50 | links
 
Es kādu laiku atpakaļ rakstīju, ka runājos ar Daugavas cemerātāju un konkrēti rudeņos rādītājs ir 1. gab. lasis dienā, bet dienā - respektīvi no agra rīta līdz vēlam vakaram. Lasis nārstojot nav diez ko aktīvs uz ēšanu, bet gan uz ligzdas aizsargāšanu, tādēļ cemmers Daugavā ir efektīvs.
Vismaz man mūsu lasis salīdzinot ar to Norvēģu sintētiski krāsoto lasi ir pārāks tikai dēļ prieka viņu noķert, svaigi iesālītās filejas (ne ilgāk par 3 dienām) un ikriem, pārējos gastronomijas jautājumos Norvēģu lasis (krāsots ar sintētiku un barots ar soju/sardīnēm) ir pārāks par vietējo garšas un treknuma ziņā.
Tici man kraft gastronomijas niansēs ejot uz veikalu esi tikai vinnējis, bet pārējā ziņā – cemmers tuvāk Rīgas HES un būs Tev lasis.
29.jūlijs 2013, 23:48 | links
 
Rezultāti..... Mums vienkārši vēl ir lasis, ko vēl gribi ?

imations, 29.jūlijs 2013, 23:22

Mums? Tas ir kam mums?
Man pēc Laša ir jāiet uz Maximu vai tirgu, ne upi.
Nedomāju, ka es tāds vienīgais lūzeris...

kraft, 29.jūlijs 2013, 23:31
Gadījumā daugavā nav tā kad copē lašus pat bez licenzes!? :) kas traucē tos ķert!?

mjuniors, 29.jūlijs 2013, 23:33


Par Lašu copi nav tā kā tu saki.
Bet gaļinieks es esmu 100% šodien pat paņēmu divus asarus pannai. Fuj, ne :D
29.jūlijs 2013, 23:45 | links
 
p.s ja tu ej uz upi pēc zivs tad ar esi gaļenieks tāds pat kā es :)).. p.s nekāda naida es tik vados pēc citu negaļinieku termina :)
29.jūlijs 2013, 23:34 | links
 
Rezultāti..... Mums vienkārši vēl ir lasis, ko vēl gribi ?

imations, 29.jūlijs 2013, 23:22

Mums? Tas ir kam mums?
Man pēc Laša ir jāiet uz Maximu vai tirgu, ne upi.
Nedomāju, ka es tāds vienīgais lūzeris...

kraft, 29.jūlijs 2013, 23:31

Gadījumā daugavā nav tā kad copē lašus pat bez licenzes!? :) kas traucē tos ķert!?
29.jūlijs 2013, 23:33 | links
 
Rezultāti..... Mums vienkārši vēl ir lasis, ko vēl gribi ?

imations, 29.jūlijs 2013, 23:22


Mums? Tas ir kam mums?
Man pēc Laša ir jāiet uz Maximu vai tirgu, ne upi.
Nedomāju, ka es tāds vienīgais lūzeris...
29.jūlijs 2013, 23:31 | links
 
Ja netiktu redz šādi nokāsti ikri, daugavā vairs nemigrētu laši.. Jo nav nārstu vietu! un vēl arī šie laši kā izrādas pat iet uz citām lv upēm ;)...
29.jūlijs 2013, 23:31 | links
 
Rezultāti..... Mums vienkārši vēl ir lasis, ko vēl gribi ?
29.jūlijs 2013, 23:22 | links
 
20 gadus notiek ,,īpaši gadījumi,,. Kā ir ar rezultātiem?
29.jūlijs 2013, 23:18 | links
 
Var redzēt negaļinieki nezin, ka tīkli gluži nav visos ūdeņos atļauti izņemot īpašus gadījumus, varbūt izglītībai noderēs http://www.nomad.lv/?p=3784" rel="nofollow" target="_blank">Video – švaki ar to izpratni dabas lietās, baurs tā arī paliks baurs....
29.jūlijs 2013, 23:14 | links
 
Gaļiniki negaļinieku acīm.



imations, 29.jūlijs 2013, 22:29


http://tv.delfi.lv/video/V7mwAlqW/
29.jūlijs 2013, 22:59 | links
 
Super bilde :D:D:D
29.jūlijs 2013, 22:37 | links
 
Gaļiniki negaļinieku acīm.

29.jūlijs 2013, 22:29 | links
 
Piedodiet, atvainojiet. Vai nu ķert nemākiet vai arī nepareizās vietas izvēlieties, bet 50 cm uzskatīt par kaut kādu nesasniedzami izmēru... Pat nesaprotu - smieties vai raudāt.

andriskkk, 29.jūlijs 2013, 18:46

Atbrauc ciemos! Ja noķersi mēru es tev ceļu atmaksāšu! :)) Bet, ja nē varēsi darīt kā teici.. smieties vai raudāt! :)))
Un ķert es nemāku.. kas par to!?!? man nav tiesību uz zivs paturēšanu!?:)))
29.jūlijs 2013, 22:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager