Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
Negaļinieku saukļi „Atlaid zivi jo nākošgad to noķersi divreiz lielāku” ir līdzvērtīgi „Piedalies EURO JACKOPT un dabūsi miljonu”...

imations, 29.jūlijs 2013, 13:59

nu tu lej. samācijies no mūsu politikāņiem demaģoģiju, tāpat kā mjuniors. dēļ tādiem, kā jūs arī esam kur esam. lūdzu viens no daudziem atrodamajiem materiāliem internetā.
http://www.acuteangling.com/Reference/C&;RMortality.html

kkas, 29.jūlijs 2013, 15:02

1) tu mani nepazīsti, lai mani tā brīvi apvainotu!
2) es pa diviem gadiem ieskaitot šo esmu paturējis vienu zivi (līdaku), zemmeru!!!
3) kur tad mēs esam!? :)) Vai pareizāk sakot kur tu esi!??! Ja tu man personīgi piedēvē tādas spējas, kad esmu visu tā ietekmējis, tad jāsaka liels pagodinājums man :)))
4) ja vēlies parunāt par "politiku" tur varēsi izladēt savu nepatiku par citiem un sūkstēt, kad kāds ir tev ko sliktu nodarījis un sevi pacelt Dieva vietā un nostādīt citus slikto sarakstā :D Ceru, kad sajuti sarkasmu un aizdomājies par to, kad ir arī citi cilvēki uz zemes ar savu viedokli.. tavs, tāpat kā mans nav taisnīgais un vienīgais.. :))
29.jūlijs 2013, 22:04 | links
 
Es parasti ja pirmo izvelku virs 45cm atstaaju, bet ja veelaak izvelku virs 50cm , tad arii to zemeeru citreiz atlaižu, parasti taa arii notiek.
Par to atlaizsanu ar visu aaki es neatbalstu vispaar.
29.jūlijs 2013, 20:05 | links
 
Piedodiet, atvainojiet. Vai nu ķert nemākiet vai arī nepareizās vietas izvēlieties, bet 50 cm uzskatīt par kaut kādu nesasniedzami izmēru... Pat nesaprotu - smieties vai raudāt.

andriskkk, 29.jūlijs 2013, 18:46

Nu ja, ka neprotam....
29.jūlijs 2013, 19:45 | links
 
Nez kāpēc 'tuvredīgie' zviedri, vietās kur vispār ir kādi līdaku paturēšanas ierobežojumi,pārsvarā nosaka ierobežojumus lielām un mazām līdakām,bet vidusmērs ir paturams...
29.jūlijs 2013, 19:01 | links
 
p.s. bet piekrītu, ka līdakām jāliek savādāki paturamo zivju izmēri. Tiem zemmēriem nav nekādas pievienotās vērtības. Ne kvalitatīvs nārsts, ne kas cits no viņiem izspiežams. 2.5 - 4kg (apmēram, neesmu ihtiologs, doma par kvalitatīvāko vecumu nārstam) robežās uzlikt ierobežojumus jau būtu daudz tālredzīgāk no zivju resursa viedokļa, papildus vēl pavisam sīkajiem.
29.jūlijs 2013, 18:50 | links
 
:)))!
29.jūlijs 2013, 18:49 | links
 
Piedodiet, atvainojiet. Vai nu ķert nemākiet vai arī nepareizās vietas izvēlieties, bet 50 cm uzskatīt par kaut kādu nesasniedzami izmēru... Pat nesaprotu - smieties vai raudāt.
29.jūlijs 2013, 18:46 | links
 
Atbalstu Mjunioru, tikai izmeeram gan jaabuut saakot ar 45cm.

opusums, 29.jūlijs 2013, 08:15

Es arī, bet 45 jau bija, vajadzēja 47 cm. Tas ir reāls mērs. 50 izdomāja, lai vieglāk kāstu naudu...
Aroganti obercopmaņi kuriem tā līdaka ne parāk interesē...
29.jūlijs 2013, 18:35 | links
 
Jāā...,šoreiz Vovčiks bij politiski tuvredzīgs,
-daudz vairāk būtu ieguvis , ja pēc kvēlā skūpsta būtu to mammīti vaļā palaidis...:)
29.jūlijs 2013, 18:23 | links
 
lidaka tik, zandarts tik, sams tik-atlaid un viss kaut vieniga zivs tajā dienā vai pa vairākām! velns viņ zin cik reizes esmu braucis tukšā mājās, lai gan zemmēri bija un citreiz pat ļoti daudz bija laiks nauda iztērēta! bet negribu braukt krastā atraut sodu simtos latu tādēļ, ka neķērās lielāki! sēdi pēc tam domā ko darīju nepareizi kas bija par iemeslu ko pamainīt nākamreiz un karoče utt!
jā kādreiz ir ņemti arī vairāk nekā atļautais skaits, protams, normas robežās(ne maisi,bet viens vai divi vairāk kā atļauts),radi priecīgi draugi priecīgi itsevišķi tie kuri zivis redz veikalā vai pa tv, atzīstu, grēks varbūt tapēc citreiz vienkārši neķeras! par to arī vajg padomāt!
29.jūlijs 2013, 17:06 | links
 
Kkas - Tad, kad pats sāksi izmantot tādas metodes un zivs atbrīvošanas tehniku, kas ir draudzīgas C&R varbūt vērts runāt par šādu metodi, bet šī ākstīšanās pie zivs ķeršanas, kas pie mums notiek – bučošanās un bakstīšanās, kad visas žaunas nolijušas ar asinīm, kaut kā nenopietni.
Aizej uz sevis uzrādīto linku un izlasi, kas tur tieši rakstīts par C&R un attieksmi pret zivi.
29.jūlijs 2013, 15:25 | links
 
Negaļinieku saukļi „Atlaid zivi jo nākošgad to noķersi divreiz lielāku” ir līdzvērtīgi „Piedalies EURO JACKOPT un dabūsi miljonu”...

imations, 29.jūlijs 2013, 13:59


nu tu lej. samācijies no mūsu politikāņiem demaģoģiju, tāpat kā mjuniors. dēļ tādiem, kā jūs arī esam kur esam. lūdzu viens no daudziem atrodamajiem materiāliem internetā.
http://www.acuteangling.com/Reference/C&RMortality.html
29.jūlijs 2013, 15:02 | links
 
bez mucas tajos ūdeņos uz copi nebrauc:)
29.jūlijs 2013, 14:52 | links
 
29.jūlijs 2013, 14:42 | links
 
29.jūlijs 2013, 14:35 | links
 
Negaļinieku saukļi „Atlaid zivi jo nākošgad to noķersi divreiz lielāku” ir līdzvērtīgi „Piedalies EURO JACKOPT un dabūsi miljonu”, ja ir runa par hektāru lielu peļķi, tad, protams, šādai zivju atlaišanai būtu nozīme, bet Burtniekā, jūrā, Daugavā vai citur lielos ūdeņo šāda darbība nav īsti pamatota. Tāpat nav pamatotu pētījumu, ka nokniebjot āķus tie paši izkrīt, un zivs izdzīvo ilgtermiņā (rūsa, infekcija) vai arī, ja zivs āķi ierijusi dziļi, tad āķi atstāj ar visu auklu, tjipa zivs peld, un aukla karājas ārā pa muti. Vienīgā sakarība, kas ir konstatēta - jo siltāks ūdens, jo ātrāk attīstās infekcija brūcēs un vairāk atlaisto zivju iet bojā. Gaļinieki un negaļinieki zivju ķeršanai izmanto vienas metodes, bet gaļinieki vismaz neņirgājas par dzīvu radību tikai sava prieka pēc, bet gan sagādā prieku sev un saviem tuvākajiem ar SVAIGU ZIVI.
Nu negaļinieki, kur var uz sitiena parasts cilvēks nopirkt SVAIGU ZIVI, kas nav audzētavā barota ar soju? Pie zvejniekiem nevar pirkt, jo viņi taču ir gaļinieki kubā. Viedokļu ir daudz, un tie ir dažādi, bet mācīt dzīvot citus noteikti nevajadzētu. Visi lielie „meistari” badā nosprāgtu, ja viņu vienīgais ienākumu avots būtu nemakšķerētās zivis.
29.jūlijs 2013, 13:59 | links
 
Ediitis! Esmu nonācis pie visai līdzīgiem secinājumiem kā Tu.
29.jūlijs 2013, 10:09 | links
 
Neķeršanās un māņticība jau nu gan nav attaisnojums, lai ņemtu zemmēru.
29.jūlijs 2013, 09:58 | links
 
mjunioram

vnk no comments
29.jūlijs 2013, 09:43 | links
 
Urmas :))
Ok, es tur aizsapņojos par pašvaldībām utt.. Tu minēji valsts.. Atvainojos
Par izmēriem šoreiz es tā mazāk.. cits temats cita dziesma.. Ja es samaksātu ik reizi 1ls par copi un paņemtu zemmēru (vienu! pirmo zivi), domāju nekāds tas grēks nebūtu.. jo ir ko mājās parādīt un būtu nauda zivju mazuļu iegādei.. kas ir krietni vairāk!
Iz dzīves, vizinoties pa lielupi jautāju vienam copmanim kā ķeras, šis atbild pirmā zemmers, bet nu kā jau zinām pirmo nekad vaļā nelaiž, veiksmei!:))) Tā ka ticīgajiem ar ir problēma ar atlaišanu..
P.s. es neaicinu ņemt zemmērus.. Arī es cenšos atlaist bērņukus.. :))
29.jūlijs 2013, 09:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager