Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
Frāzēm...
Kuldīga,Bauska,Salaca utt....samaksāta nauda un pofig...nevienam neko nevajag glābt,sargāt,saudzēt utt.,ņem vairāk kā MN...!:)

Savulaik LV viens no tēliem ar sensenām tradīcijām bija zvejnieks...tagad daloij viņus,jo esam mēs copmaņi,kuriem gribas katru reizi trofejas,kā rāda un reklamē...!:)

Nebija mūsu tik daudz,nebija problēmu!:)

Safari medībās par naudu izšauj pēdējos savvaļas lopiņus,parāda to cēli pa teļļuku...citiem ar gribas...!:)Tāpat ar copi!

Cilvēciņš cieš pats no sevis!:)

Es visam tam pāri redzu naudu un tikai...bet lai to saskatītu es skatos plašāk...kur cilvēce ir nonākusi!

Nu tas tā,bet piemēram...šodien Babē...laiva ar elektromotoru aprīkota...trīs metieni ar spini... nav...pa ,,dzelzi"(ja elektromotoru var tā nosaukt) un tālāk metrus 100...trīs metieni nav...tālāk...zvans čomiem...b...ģ nikuja te nav zivju!:)Nepateica,bet gaidīju,ka vainos zvejniekus!:)To, ka pirms tam tām vietām šodienas presinga iespaidā laivas piecas bija pārbraukušas pāri cilvēks i nemaz nezināja un ka tā iespaidā iespējams tās līdakas notinušās sen, visnepieejamākajās vietās...par to jau neaizdomājas!:)Vispār lomi bija un pieļauju,ka par līdakām ~~50mit ezers palika tukšāks...bet tā bija pagāšgad,aizpagāšgad utt.
Kur morāle?A fig viņ zin...varbūt viņas vispār nav!:)))
Ieviest visu un visur par naudu...kam vara un iespējas varbūt tā arī izdarīs!

P.s.Nekas personīgi!
27.jūlijs 2013, 23:39 | links
 
Paldies!
Uzskatu, ka savu mērķi esmu sasniedzis, uz šobrīdi forumu ir apskatījuši 1746 copmaņi un ja katrs 10tais nākošā gada laikā atlaidīs vienu lieku zivtiņu, tad pēc 5. gadiem cope Latvijā būs nedaudz labāka.
27.jūlijs 2013, 23:33 | links
 
piekritiishu fliperam.muusu valstii ir galiigaa dirs...aa ar makshkjereeshanu.visi tik njem apsaimniekoshnaa ezerus,bet iekshaa laizh tikai uz papiira.un kameer shitaa sheema darbosies un neviens nekotrolees,muusu zivju resursi buus taadi kaadi ir.priecaasimies par kilogramiigaam liidacinjaam,200g asariisiem un raudinjaam.beediigi bet fakts,taadi nu mees tie latvieshi esam
27.jūlijs 2013, 23:18 | links
 
Kādas MK par 50 Ls vai citu jebkuru summu, ja ir labs menedžments un privātas intereses MK nevar eksistēt. Būs maksa pa vienu reizi vai par laika posmu, bet vienā vietā, tad arī antigaļinieki varēs pilnībā izbaudīt C&R priekus, bet pārējie „gaļinieki” iepirksies veikalā, jo makšķerēšana, tad tik tiešām būs izklaide.
Varbūt vērts novērtēt tās iespējas, kas mums ir nevis irst uz visiem, ka zivis paturēt ir slikti, personiski es esmu pret makšķerēšanu ar dzīvo zivtiņu.
27.jūlijs 2013, 22:20 | links
 
Tieši Tā!Kad sāks laist zivis publiskajos ūdeņos reāli,nevis uz papīra!Normālas zivis-nevis pumpaino bastardu!Publiskajos ūdeņos par MK naudiņām,nevis tikai LM vietās!Kad zivjaudzētavas audzēs zandartu un līdaku mazuļus,nevis varavīksnenes,stores un karpas priekš maksas dīķiem!Vot tad arī lai prasa kaut 50ls par Mk!Kad izbeigs to zemhesu maksas copi u.t.t.
27.jūlijs 2013, 21:32 | links
 
Neradzu jēgu turpināt diskusiju.
27.jūlijs 2013, 21:27 | links
 
Urmaas – kādēļ Tu nevēlies uzņemties MK drukāšanu un izplatīšanu par brīvu, es domāju – nē principā es garantēju, ka saņemsi maksimālu morālu atbalstu, no visiem makšķerniekiem, lai uzsāktu MK izplatīšanu un drukāšanu NAHAĻAVU.
Tikai viena nianse - NAHAĻAVU ir tikai siers peļu slazdā.
27.jūlijs 2013, 21:18 | links
 
Es personīgi varu atļauties maksāt par MK ari vairāk.Tikai pie nosacijuma, ka visa nauda nonāk tur kur tai jānonāk un par MK izplatišanu/drukāšanu utt privātais nesaņem ne kapeiku.Pretējā gadijumā turpināsim barot privātos un galarezultātā viss tiks prihvatizēts.Šajā variantā beigsies brīva piekļuve pie ūdeņiem.Runa NAV par naudu.Runa ir par izpildes veidu.
27.jūlijs 2013, 21:11 | links
 
Tad, kad makšķernieki maksās par visu 100% - zvejnieku vienkārši nebūs. Bet par shēmu un haļavu....... tad jau paši nezināt par ko bļaujat un par kapeiku krupis žņaudz....
27.jūlijs 2013, 20:55 | links
 
Bet Jūs tur MRK stipri buksējat saistībā ar šādu shēmu.

Kā arī vari aizmirst šo shēmu, kad Valstij uzmet čiriku pa virsu un viss būs na haļavu, šādai shēmai nav nākotnes, nākotnē 100% par visu maksās pats makšķernieks
27.jūlijs 2013, 20:37 | citēt | links
Par kādu shēmu iet runa?
Par kādu haļavu iet runa?
Kad 100% par visu maksās zveinieks?
27.jūlijs 2013, 20:44 | links
 
Urmaas – beidzot prātīgi sāc runāt – gribam zivi, tad ieviešam efektīvu menedžmentu un privātas intereses, tik tiešām būs zivis un beigsies šitas makšķernieku un zvejnieku bezpriģels, kad praktiski visi kam nav slinkums pa 10 Ls var piekļūt ūdeņiem un nodarboties ar „gaļniecību”. Bet Jūs tur MRK stipri buksējat saistībā ar šādu shēmu.

Kā arī vari aizmirst šo shēmu, kad Valstij uzmet čiriku pa virsu un viss būs na haļavu, šādai shēmai nav nākotnes, nākotnē 100% par visu maksās pats makšķernieks -galvenais, lai tas būti pēc iespējas nesāpīgāk un visiem slāņiem pieejams. Baudi Urmaas haļavu kamēr vēl var cerams mūsu dzīvei pietiks.
27.jūlijs 2013, 20:37 | links
 
Tēmas autoram - ko vēlējies panākt izveidojot šo foruma sadaļu par neskaitāmas reizes pārrunāt tēmu? Atvērt acis un parādīt, ka Latvijā ir "tik daudz nekrietnu cilvēku"?
Pārējiem runātājiem - kāds ir jūsu pienesums tēmai? Pasūrojāties, ka tā ir, ka nelāgu ļautiņu pilns un ka viņi visi ir pārmācāmi (ja ne ar vārdiem, tad ar darbiem, kas praksē gan netiek novērots)?

KAS NO TĀ VISA MAINĪJĀS?
27.jūlijs 2013, 20:36 | links
 
JanisC4 un forelzellis - mans viedoklis ir ļoti līdzīgs par šiem jautājumiem, bieži līdzīgiem veciem onkām iedodu i tārpus i zivs atdodu i vēl copēt jāpamāca, jo viņi sev pārtiku ķer ar maksķeri un personīgi es viņus cienu tikai par to vien.
šeit lielākā daļa paši māk tikai tukšu dirst, ne zivi noķert, ne kādam ko labu izdarīt, diemžēl daudzi sakarīgi, copēt mākoši veči šeit vairs neko neraksta un nestāsta, zaudētāji no tā esam mēs visi.....
skumji, ka nEvis vēlme iemācīties pašiem ko labāku noķert, bet gan melna, tukša skaudība vada lielu daļu šīs lapas komentētāju
JAnisC4, ja tev ir izdevies tā sakārtot dzīvi, ka vari nodokļos maksāt tik labas naudiņas, tad tu esi baigais malacis, vienkārši malacis , prieks par copmaņiem, kuriem tas irizdevies un ir iemesls pašiem uz to tiekties :):):).

varat brukt virsū arī man :):), man nav kauns interentā , arī dzīvē palamāties :) un pēc fīdera maču pirmās dienas prāts tā vien nesās kādam ko sliktu pateikt :):):)
27.jūlijs 2013, 20:34 | links
 
Tikai viena nianse - ārzemēs par Ls 10 gadā nevar visu valsti gadu no vietas apmakšķerēt.
27.jūlijs 2013, 19:31 | links
Pastāsti kā ir ārzemēs.Jebšu gribi pakaļmērkaķoties ārzemniekiem (Vācija) kur ūdeņi ir sadalīti starp klubiem kuros jebkurš netiks pacopēt bez īpaša uzaicinājuma utt?SWE kur MK nav,jebšu Ālandi kur pat jūra sadalīta starp privātajiem?Tad paskaidro par kādu modeli tu runā?
Savulaik jau LV MK tika pacelta no 5Ls uz 10Ls gadā.Nepietiek?Ceļam uz 20Ls?Bet par kārtību uz ūdeņiem lai rūpējas Valsts.
27.jūlijs 2013, 20:17 | links
 
Opusums – Imations NAV Latvijas paraug cilvēks, Imations vienkārši ir visskaistākais, visgudrākais un visspēcīgākais......
27.jūlijs 2013, 20:01 | links
 
Labi vairaak laika nav , bet teema super.
27.jūlijs 2013, 19:45 | links
 
LR normas visaas jomaas ir pienemtas, lai vareetu iekaseet sodus , ko dariis CP ja visi ieveeros likumus, taapat ir ar makskereesanu.
Imation Juus esat Latvijas paraugcilveeks, Zeel, ka neesat Saimaa.
27.jūlijs 2013, 19:40 | links
 
Nu bet ir vismaz večiem temats par kuru pacepties.
27.jūlijs 2013, 19:38 | links
 
Visa šī ņemšanās ap un par „gaļniecību” atgādina seriālu „Smalkais stils”, kad kāds grib lēkāt augstāk par savu pēcpusi. LR ir noteiktas normas, ko jāievēro makšķerējot, ja kāds to nedara, tad tā ir viņa paša problēma - sirdsapziņas un galvas problēma, kā arī māka nemaksāt sodu par pārkāpumiem. Pārējais, ko darīt un cik zivis radiem dot, ir katra paša kompetencē. Nākamais topiks laikam būs „sveču turēšana” un „procesa uzraudzīšana” jauno makšķernieku taisīšanas laikā.
Kas tad grib parunāt par šo „gaļinieku” tēmu, cilvēks, kas it kā uztur 80-90 pensionārus un uzskata sevi par makšķernieku, nevis tādu kuram zivis pašas uzķeras, bet normāli var pamakšķerēt tikai ārzemēs un deputātus nevēl jo to dara tukšpauri.
Tikai viena nianse - ārzemēs par Ls 10 gadā nevar visu valsti gadu no vietas apmakšķerēt.
27.jūlijs 2013, 19:31 | links
 
Bet tad takš viss ir kārtībā?Par ko cepiens?
27.jūlijs 2013, 19:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager