Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
Morbidejs, tiem kas meeslo, kaa minimums ir vismaz 50. :D
22.augusts 2013, 22:03 | links
 
"Gaļenieki" plūstoši pāriet "Miskastniekos",tas pa jokam,bet tēma ir aktuālāka un nopietnāka par to cik kurš noķer un apēd zivis...
22.augusts 2013, 21:19 | links
 
Nevienā brīdī neesmu nosodījis bērnu audzināšanu par krietniem pilsoņiem. Viņi veidos to krietnāko nākotnes sabiedrību.
Katrā ziņā es savam bērnam mācīšu uzvesties kārtīgi, mēslus nemest, bet svešus nelasīšu gan.
22.augusts 2013, 15:12 | links
 
Nu tad mani var nosodīt tāpat kā tos, kas mēslo. :D

Viss jaunais kādreiz tiek apšaubīts. Kādreiz droši vien apšaubīja MJ, fīderi, mačkātus, smalkus rīkus, barošanu ar labām barībām utt. Bet kāds fanātiķis to aizsāka. Un liela daļa makšķernieku to pieņēma.
Domāju, ka vecos bukus, kas to (mēslo) jau sen kā dara, diez ko nepārmācīs, bet jārāda piemērs jaunajai paaudzei, uz kuru arī vēlāk balstīsies mūsu sabiedrība.
22.augusts 2013, 13:53 | links
 
Metodes ir tieši atkarīgas no sabiedrības, kurai tās tiks pielietotas. Ja labi audzinātam cilvēkam sanāks misēklis ar papīrīša nomešanu, tad visticamāk pietiks ar pirksta pakratīšanu, lai cilvēks sakaunējies savāktu aiz sevis. Kaut kādam zofkam šāda kaunināšana būs pie vienas vietas.

Kad sabiedrība būs izaugusi tiktāl, ka sapratīs to, ka nav īsti labi mēslot aiz sevis, tad arī derēs maigas un profilaktiskas metodes, kuru lietderība ŠAJĀ brīdī man šķiet gauži apšaubāma.
22.augusts 2013, 13:36 | links
 
Man pārliecība, ka ar fizisku spēku cilvēkam neliks saprast, tā tāda iebiedēšana. Izārstē simptomus, bet ne slimību.
22.augusts 2013, 13:04 | links
 
Manuprāt, tas arī nav īsti stils - vākt aiz citiem viņu mēslus. Atnāk cūkmens, pieķēza un nākošajā dienā skatās - opā, tīrs! Sistēma skaidra.

Hotentots, 22.augusts 2013, 10:59

Bet ko darīt? Lielupe blakus, uzskatu tās kā savas mājas. Katru reizi sēdēt starp mēsliem? Es neesmu lepns, iekšā zinu, ka esmu pārāks par tiem, kas mēslo. Tie, kas piemēslo, ir mīkstie un vārguļi.

Morbidejs, 22.augusts 2013, 11:58


Katrs dara to, ko uzskata par pareizu esam. Es tikai uzskatu, ka šāda sistēma nemotivē ķēzītājus laboties.
Manuprāt, vienīgā ātrdarbīgā metodika ir radikāla - sit pa ģīmi, uzliec sodu, sabāz sūdus cilvēka mašīnā u.t.t. Tas noteikti palīdzētu, diemžēl tā vairāk ir teorija...
22.augusts 2013, 12:42 | links
 
Manuprāt, tas arī nav īsti stils - vākt aiz citiem viņu mēslus. Atnāk cūkmens, pieķēza un nākošajā dienā skatās - opā, tīrs! Sistēma skaidra.

Hotentots, 22.augusts 2013, 10:59


Bet ko darīt? Lielupe blakus, uzskatu tās kā savas mājas. Katru reizi sēdēt starp mēsliem? Es neesmu lepns, iekšā zinu, ka esmu pārāks par tiem, kas mēslo. Tie, kas piemēslo, ir mīkstie un vārguļi.
22.augusts 2013, 11:58 | links
 
Manuprāt, tas arī nav īsti stils - vākt aiz citiem viņu mēslus. Atnāk cūkmens, pieķēza un nākošajā dienā skatās - opā, tīrs! Sistēma skaidra.
22.augusts 2013, 10:59 | links
 
Imations, labs stāsts. Lasīju ar smaidu. :)
Es gan neesmu ticis pie radikālām metodēm, pagaidām vienkārši pēc copes savācu arī citu copmaņu atkritumus.
21.augusts 2013, 23:35 | links
 
Šī cūkošanās slimība ir ārstējama, piemērs iz dzīves, kad 90 gados tika atdoti īpašumi, tad, protams, tos vajadzēja sakopt. Manā gadījumā no daudzdzīvokļu māju šķūņiem savācās paprāva kaudze sūdu, kura kādu laiku (ap 2 nedēļām) bija ielas malā Rīgā, kamēr tika aizvesta, bet diemžēl pa to laiku apkārtējie bija iemanījušies savus ikdienas sūdus piemest kaudzei. Tad kad sūdu kaudze bija aizvākta tik un tā apkārtējie turpināja sūdus mest tajā pašā vietā.
Katru sūdu maisiņu es izķidāju un atradu norādes par atkritumu metēju adresēm, tās bija skolnieku burtnīcas, ārstu izrakstītas receptes vai komunālie rēķini. Visi mēslotāji bija 2 līdz 8 māju attālumā. Visi viņu sūdi tika sabāzti viņu pasta kastēs vai nobērti pie viņu dzīvokļu durvīm, izārstējās visi.
Tas pasākums ir ārstējams – vienīgais jautājums, kurā vietā mēslotāju mēslus vajag iebāzt, lai būtu maksimālā efektivitāte?
21.augusts 2013, 22:33 | links
 
Kas ir abloms. Triis varianti.
Tu ej pa tumshu garu ielu. Ielas galaa apgaismota pietura, pieturee seezh smuka meiteniite. Tu gribi iet ar vinu parunaaties, bet atnaak autobuss un meiteniite aizbrauc.

Tu skrien pa tumshu garu ielu un pakalj tev dzenaas pedaaru bars. Tu skrien un skrien, un pietura jau gandriiz klaat, bet autobuss nenaak.

Tu ej gar upes krastu dzilja chuhnja. Ej un ej, un hulji, pekshnji priekshaa alus pudele. Tatad tu zini, svintuss ir paviesojies arii tavaa upiitee.
21.augusts 2013, 22:10 | links
 
piknokotāji (tie kas pēc sevis mēslus atstāj) parasti pārvietojās ar automašīnām. Neesmu varējis saprast ja var pilno taru atvest pie ūdeņiem, tad kāpēc tukšo nevar aizvest atpakaļ.
Pseidomakšķernieku atstātie mēsli veido sabiedrības viedokli ka makšķernieki ir cūkas un dzērāji.
21.augusts 2013, 21:57 | links
 
Pēdējā grupa paspēj visur paviesoties, pat vietās kur liekas, ka esi vienīgais kas kāju sper! Pāris nedēļas neaizej un tad aizejot ieraugi pamatīgu skārdeņu kalnu, benčikus, maisiņus un citus mēslus, arī cilvēka! Tad gan no dusmām gribas tos sū... kādam atpakaļ sabāzt! Vai pat ir tādi kadri, kas sēžot uz manas laipas manā zemē, 3 metru attālumā no sevis miskasti neredz, visa draza tiek noslīcināta! Lūk tādi ir morāli mudaki!
21.augusts 2013, 21:10 | links
 
Rūķītis - žetons par klasifikāciju, ļoti precīzi.

PS. Diemžēl, pēdējā grupa ir krietni paviesojusies pie Abavas ietekas Ventā.
21.augusts 2013, 11:55 | links
 
Gaļinieks - elements, kas mekšērēšanas jautājumā, jebko ko noķer, vai drizāk potenciāli var noķert uzskata par pārtiku.
Maliķis - elements, kas mekšērēšanas jautājumā, jebko ko noķer, vai drizāk potenciāli var noķert, un dara to ar neatļautiem rīkiem, neatļautā veidā.

Es ceru, ka šajā forumā nav tādu kas ķer zivis (iegūst nelegāli) ar mērķi tās pēcāk pārdot. - nosaukumu šiem nezinu.

un vēl ir ceturtie kuriem no dibena visus matus pa vienam vajadzētu izraut - piknikotāji, kas aiz sevis sūdus / plastmasas pudeles/ maisiņus , stikla taru nesalasa.
21.augusts 2013, 11:20 | links
 
cik nu kuram tās meistarības un laika to meistarību izkopt :))

šobrīd es noteikti noķeru mazāk nekā spēju noēst, jo zivis dikti garšo, tāpēc paturu praktiski visu, ko noteikumi ļauj...

bet bija laiks, kad varēju copēt gandrīz katru dienu un tad dārzā bija brekšu dīķis ar atlasītiem skaistiem brekšiem, ko kādā lietainā dienā, kad netiek copēt, nokūpināt...bet daudzi pri daudzi tai laikā tika atbrīvoti :)
21.augusts 2013, 10:53 | links
 
Ja mees stieptu maajaas visu ko nokjertu,driiz vien stiept buutu vairs ne ko,tad nu vieniigaa izeja ir ierobezhot taas savas veelmes.Piekritiisiet tak ka visiem mums patiik kad kjeras?
21.augusts 2013, 10:14 | links
 
Viss plūst un mainās,arī cilvēku domāšana un manieres.Būs jau labi...:)
21.augusts 2013, 09:40 | links
 
Tāda jestra tēma jāpiekrīt:) padomijā būšu bijis gaļenieks: tīkli, nēģu lasīšana, nelegālā vēžošana ,murdi utt., žēl elektrozveju neesmu izbaudījis...:)Stulbenis, laižu jau 3šo gadu vienā un tai pašā vietā foreli vaļā... apzinoties to ,ka upīte TAJĀ posmā "neatkopsies" un paņemt 2vām maizītēm 300gr forelēnu, nozīmētu šamējo radību praktisku noamputēšanu.
20.augusts 2013, 23:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager