Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
Zvejnieki VISI ir gaļenieki. Makšķernieki reizēm.
9.augusts 2013, 22:04 | links
 
Lielāks ļaunums par mūsu makšķerniekiem nav redzēts, pasakiet ko var normāls cilvēks darīt ar 11 līdakam?Vai kā tagad ezeros sēž ar gruntenēm un pa nakti velk 45kg plaužu, kas mūsu tauta tādā badā vai princips lai citiem nepaliek.
9.augusts 2013, 21:52 | links
 
viss ok, tas tik joks, es ar ir ar 20 gab. bildējies :)), bet bilde super!
9.augusts 2013, 21:46 | links
 
Kas tev tur tajā bildē tāds gaļniecisks? Vīrs ar 10 līdakām?Un tu nepieļauj pat iespēeju,ka divi vīri laivā noķer 10 līdakas,un pēc tam nofočējas ar tām? Nepalieciet taču dumi...
9.augusts 2013, 21:38 | links
 
9.augusts 2013, 21:34 | links
 
 
Plesīgais - tev tāda padomju domāšana, kad pietiek ar vārdu slikti! Mums pašreiz lielākais ļaunums ir viena nācija, kuras pārstāvji mīkstos krēslos sēžot dr...ž to mūsu valstiņu! Un tās pašas nācijas pārstāvji uz ūdeņiem arī ir tie "saudzīgakie"! Kuri tie ir - vari ņilam paprasīt!

degarzivs, 8.augusts 2013, 00:14

ka maku ta maujju un domaju ! par udeņiem atvaino kļudies , uz desmit latvju cemeretajiem un citiem maliķiem ( tikliniekiem, durejiem un tt) tikai paris cittautiešu (krievu ,leišu un tt ) ! bet nejau par to es stresoju --- ! man kauns par to ka pasi latvieši ka suņi aprej viens otru ! musu tauta ka braļu kara kurš kuram lielaku s--u spaini uzlies ! ja tu noķer smukuliti zivi ,ieliec bildes CL, obligati atradisies kads :gudrelis: kas tevi a----sis ! kads mekles padomu copei (vai vienalga kada jautajuma) bus kads kas saks: riet : ! piekritu EDIITIM par akmens mešanu ,kurš no mums ir bez greka -KURš !? pec manas (padomju) domašanas nekas nemainies kamer paši nepratisim apvienoties un aissargat savus iecienitakos udeņus ! ne asakas COPMAņIEM !
8.augusts 2013, 15:14 | links
 
Neuzminēji, roc dziļāk! :D Ja tevi gadu simtiem ir žņauguši un pēc tam to noliedz, tas vien liecina par līmeni! Bet ne par to runa! Runa par zivīm, bet arī tur nekad pie vienotas taisnības netiksim! Bet runāt un diskutēt par to vajag! Piemēram - CL portālā, pēc bildēm spriežot, jauno censoņu papilnam, varbūt tādi izlasa un aizdomājas, ka kaut kas jāapēd, bet kaut kas arī jāatstāj dabā! Par opjiem runas vairs nav, daudzus tikai kaps mainīs! :D
8.augusts 2013, 13:59 | links
 
Nu var īsti redzēt- BULA LAIKS!!!:D:D:D
Veči, braucat labāk pie ūdens un izvēdiniet galvas!
Īstais laiks samiem, ja ne kam citam!
Pat ja nedabūsiet rekordu- vismaz apskaidrība nāks un nebūs BEZJĒDZĪGI jāmētājas ar apvainojumiem!

PS. Atlaist vai ņemt (galvenais ko un cik)- tas paliek uz katra sirdsapziņas- un mana pārliecība, ka arī "gaļenieki" nodarbojas ar C&R un C&R pa brīdim ir "gaļenieki"- runāju par normāliem makšķerniekiem!

PPS.Krieviem labs teiciens-" Ņe semja bez uroda!"- tad nespriedīsim vispārināti ņemot par pamatu kādu konkrētu gadījumu/cilvēku/nāciju/politiku......! Esmu redzējis krievus(krieviski runājošos), no kuriem daudziem latviešiem pamācīties, nu un protams ir arī galīgi pretējas situācijas! Bet likt visu vienā katlā......

Gribat "rieties"!?
"Tad lai akmeni met pirmais, kurš pats bez grēka!"
Es nevaru- dzīvē ir gadījies, maz bet ir, pārkāpt MN!
8.augusts 2013, 10:39 | links
 
Plesīgais - tev tāda padomju domāšana, kad pietiek ar vārdu slikti! Mums pašreiz lielākais ļaunums ir viena nācija, kuras pārstāvji mīkstos krēslos sēžot dr...ž to mūsu valstiņu! Un tās pašas nācijas pārstāvji uz ūdeņiem arī ir tie "saudzīgakie"! Kuri tie ir - vari ņilam paprasīt!

degarzivs, 8.augusts 2013, 00:14


Tu domā letiņi? Paskat kā Pulku un Škaparu mīkstos krēslos iecēla:))) Uzminēju? :DDDD
8.augusts 2013, 10:27 | links
 
Plesīgais - tev tāda padomju domāšana, kad pietiek ar vārdu slikti! Mums pašreiz lielākais ļaunums ir viena nācija, kuras pārstāvji mīkstos krēslos sēžot dr...ž to mūsu valstiņu! Un tās pašas nācijas pārstāvji uz ūdeņiem arī ir tie "saudzīgakie"! Kuri tie ir - vari ņilam paprasīt!
8.augusts 2013, 00:14 | links
 
uķi puķi, dažiem te kaaju dirsā prasās nolauzt :)
7.augusts 2013, 15:45 | links
 
Jāāāāāāā ! suņi rej ,bet karavana stav uz vietas ! nu toč ka musu valdiba -pieņem , izgroza ,izgroza un pieņem bet ka labak nav ta nav ! krievi slikti čigani vel sliktaki , gucuļi ,rumaņi -vispar ! ieraveji ,zagļi ,krapnieki . bet ka palasa CL paliek kauns !
7.augusts 2013, 15:18 | links
 
Red bull, tas nebij tev, tas bij vispārināti.
7.augusts 2013, 15:03 | links
 
Tieši tā, šeit ir kļuvis tik daudz padomdevēju, ka vairs nav ko d..... pasūtīt.

Bet nu tīmeklī jau pucē sevi kā gribi, es tik tīrs un balts, nu tik tīrs un balts, nu pasakaini balts.

Hotentotam taisnība !!!

Neuzbāzies citiem ar savām pseidopatiesībām un citi liks tevi mierā.
7.augusts 2013, 15:03 | links
 
RedBull, būtu labāk paklusējis. Diez, kura puse gan pirmā forumā uzsāka šo kašķi - t.s. gaļenieki vai t.s. atlaidēji? Vispār jau tie otrie. Un ko tad brīnīties, ka paši lamātāji tiek pretī izlamāti? Nevajag te meklēt sazvērestības un tautu īpatnības. Neuzbāzies citiem ar savām pseidopatiesībām un citi liks tevi mierā.
7.augusts 2013, 14:57 | links
 
Mūsu sabiedrībā vairs nav skaidrs, kurš ir lielāks kaitnieks, vai tas, kurš ķer zivis un laiž vaļā vai tas, kurš ķer cik var saķert un visu savāc. Vairāk tiek nolikti catch&release piekritēji par zivju mocīšanu utt., bet tas, ka viens savilcis piecus zandartus un visus savācis tas laikam ir ok.
Trakākais kas tagad sākās, ka cilvēks noķer, nofilmē kā palaiž zivi un tad dir**ji sarodas un pārmet, ka zivs nepareizi turēta vai nepareizi palaista :D Īsti latvieši.
Ķeriet un ņemiet tik cik varat apēst.
Ne asakas.

RedBull, 7.augusts 2013, 12:49

Eh, aizvainotais
1. Tu skaties tikai caur sevi.. Piem. C&R ir tie, kas te irš visiem pēc kārtas..
2. Kas tev ir pret to, ja kāds ir savilcis piecus zandartus!? Ja tiek ievērots likums... Pirms nosodi kādu, noskaidro cik pavisam viņš paņem pa visu gadu!
3. Man kā gaļiniekam nekāda naida pret tiem C&R, jo jūs noķerat un palaižat, bet es gaļenieks noķeru un apēdu.. Idēla ķēde.. (humoram)
Neķer kreņķi citādi jāsaka dabūsi ar beņki, jo pietiks Latviešu nācijai irst virsū! Jāsāk laikam šķirot šitās vietējās pabiras šķirot pēc škirām.. Anglis atbrauc uz LV mīž uz pieminekļa, bet te viens smidzina ar tekstu un ar ko tu atšķiries no viņa.. Domā ko vispār piesauc.. Bet Latviešu tautu neaiztiec..
7.augusts 2013, 14:43 | links
 
Ko tu piep...ies latviešiem? Katra nācija ir ar savu trūkumu, bet latvieši nu noteikti nav pie "sliktākā gala" pieskaitāmi! Tā ka muti ciet!
7.augusts 2013, 14:12 | links
 
Josif,še pieci un būs mums desmit!:)
7.augusts 2013, 12:54 | links
 
Mūsu sabiedrībā vairs nav skaidrs, kurš ir lielāks kaitnieks, vai tas, kurš ķer zivis un laiž vaļā vai tas, kurš ķer cik var saķert un visu savāc. Vairāk tiek nolikti catch&release piekritēji par zivju mocīšanu utt., bet tas, ka viens savilcis piecus zandartus un visus savācis tas laikam ir ok.
Trakākais kas tagad sākās, ka cilvēks noķer, nofilmē kā palaiž zivi un tad dir**ji sarodas un pārmet, ka zivs nepareizi turēta vai nepareizi palaista :D Īsti latvieši.
Ķeriet un ņemiet tik cik varat apēst.
Ne asakas.
7.augusts 2013, 12:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager