Laivu pārbūve, tjūnings

Neturam sveci zem pūra un dalamies pieredzē :)
basais [13.01.23]: Pie meistariem sevi nepieskaitu, bet esmu parbūvējis...
Padalies ar kādiem domugraudiem un atziņām- ko točna nedarīt :) un lietām, kam pastiprinātu uzmanību un rūpību jāpievērš.
Man ar viens Progress pie garažas gaida, kad mūza atnāks un sāksies kādi darbi.
14.janvāris 2023, 17:54 | links
 
Izskatās ļoti labi. Neredz kā tuvumā, bet tā šķiet kvalitatīvs darbs.
Bez gadžetiem , cik tāda pārbūve aptuveni izmaksā ?
Čomam Progress ar neliek mierā doma pārbūvēt.
14.janvāris 2023, 14:05 | links
 

Ieskatam
13.janvāris 2023, 09:07 | links
 
Pie meistariem sevi nepieskaitu, bet esmu parbūvējis...
13.janvāris 2023, 09:04 | links
 
Ir kāds meistars kas parbūvē “progresus” uz musdienu prasībām?
12.janvāris 2023, 22:56 | links
 
Apsver variantu nogruntēt ar reaktīvo grunti , kas domāta krāsainajiem metāliem. Un aplīmēt ar auto plēvi. Tik parunā ar meistariem kā būs ar salaiduma vietām, kniedēm. Iespējams tās vietas tikai nokrāsot un plēvi pa virsu nevilkt.
8.novembris 2022, 10:40 | links
 
Sveiki. Gribēju pajautāt vai ir kāds viedoklis par padomju laiku alumīnija laivas krāsošanu ar poliuretāna pārklājumu ( raptor,bullet liner, u.c) ? Vai kāds ir mēģinājis un kāds rezultāts ? Kā ar laivas slīdamību ? :)Paldies

Zhultspuslis, 6.novembris 2022, 22:54



Sazinies ar kompozīts.lv, viņi varbūt var ieteik kaut ko labāku alumīnjija krāsošanai. Ir speciālas krāsas laivām.
8.novembris 2022, 09:57 | links
 
Sveiki. Gribēju pajautāt vai ir kāds viedoklis par padomju laiku alumīnija laivas krāsošanu ar poliuretāna pārklājumu ( raptor,bullet liner, u.c) ? Vai kāds ir mēģinājis un kāds rezultāts ? Kā ar laivas slīdamību ? :)Paldies
6.novembris 2022, 22:54 | links
 
Naik [11.09.21]: Labdien visiem,gribi pirkt sev laivu pvc un vinja no veikala iet ka motorlajva bet man nav tiesibas,vinju var pieregistret ka aurulaiva?
Ja ražotājs laivas dokumentos ir norādījis, ka tā ir motorlaiva, tad csdd tu nevari viņu piereģistrēt, kā airu laivu. Ja ražotājs ir norādījis, ka tā ir airu laiva, bet var likt lielāku motoru par 5 zirgiem tad vari to reģistrēt, kā motorlaivu, bet ne otrādi.
Viens variants, vērsties pie ražotāja, lai tas pārraksta dokumentus, kur maina laivas statusu uz ,,airu laiva,,
Padomā par to, ko teica Janis96
13.septembris 2021, 09:26 | links
 
Man enkurs priekšā un plunkšķi netraucē itin nemaz...
13.septembris 2021, 09:19 | links
 
fish1 [10.09.21]: 2Edgars
Pasard Dies! Nekādu putu!
Plukšķi būs labi dzirdami tāpat.
Jā, plunkšķi bišķi tracina, vai arī nomierina, kā uztver :)
Es parasti enkuru atsienu trancī, nav baigi ērti, bet toties klusums. Lielākā vilnī bišķi šļakstās laivā, nav liela bēda.
13.septembris 2021, 08:49 | links
 
Richards [11.09.21]: Tāk! Atlipa laivai trancis kādu 15cm garumā. Ar vaitspirtu no sliedes, kur līmejas trancis, neizdodas dabūt ārā līmes pēdas. Ja ar smalku smilšpapīru iziešu cauri, neko nesafisīšu? Vai līmēt kā ir?
Palasi šeit lapas apakšā , ir daudz par to runāts
https://www.copeslietas.lv/m/sarunas/topic/258/?sort=DESC&p=3
13.septembris 2021, 08:41 | links
 
mezadjadja [11.09.21]: Tautieti Mail.

Zvani uz bezmaksas CSDD,tur tev visu smalki izstāstīt.

Lai veicas laivojot.
Lūk šī gan ir kļūda. Latvānijas pārzinātājam jau nu gan vajadzētu būt pieredzei.
Ejot uz šāda tipa iestādēm pašam jau ir jāizpēta un jāzin ko gribi un kā pareizāk noformēt, nevis paļauties uz kaut kādu personu kura vēro pulksteni un nevar sagaidīt darba laika beigas.
Pastudē atšķirību starp motorlaivu un airu laivu un attiecīgajām prasībām. Apdomā vai to pūsli vispār nepieciešams reģistrēt un pieņem lēmumu pats.
11.septembris 2021, 22:00 | links
 
Tautieti Mail.

Zvani uz bezmaksas CSDD,tur tev visu smalki izstāstīt.

Lai veicas laivojot.
11.septembris 2021, 19:42 | links
 
Labdien visiem,gribi pirkt sev laivu pvc un vinja no veikala iet ka motorlajva bet man nav tiesibas,vinju var pieregistret ka aurulaiva?
11.septembris 2021, 18:39 | links
 
Richards [11.09.21]: Tāk! Atlipa laivai trancis kādu 15cm garumā. Ar vaitspirtu no sliedes, kur līmejas trancis, neizdodas dabūt ārā līmes pēdas. Ja ar smalku smilšpapīru iziešu cauri, neko nesafisīšu? Vai līmēt kā ir?
Hmm. Davaj, pagaidīsim ko MegaDjatels ieteiks!
11.septembris 2021, 00:55 | links
 
Tāk! Atlipa laivai trancis kādu 15cm garumā. Ar vaitspirtu no sliedes, kur līmejas trancis, neizdodas dabūt ārā līmes pēdas. Ja ar smalku smilšpapīru iziešu cauri, neko nesafisīšu? Vai līmēt kā ir?
11.septembris 2021, 00:19 | links
 
EdgarsB [10.09.21]: RaimisD izklausās pēc profesionāla tulka
Divi ali un apziņa, ka priekšā divas brīvdienas dara savu :)))
10.septembris 2021, 22:14 | links
 
RaimisD izklausās pēc profesionāla tulka
10.septembris 2021, 22:00 | links
 
Jurik [09.09.21]: Āmen! :)

Djadja! Tevis rakstīto allaž grūti saprast, jo ačgārni latviski, ačgārni krieviski un pat vāciski 3 vārdi ačgārni uzrakstīti, bet šī nu ir pērle..
Juri nepiekritīšu, šis ir salīdzinoši saprotami uzrakstīts. Vajag, tikai, paņemt Mongoļu, pupiņvalodas vārdnīcu un viss top skaidrs. Iztulkošu Mezadjadjas teikto.

Tautieti Raimis !!!

Goc pendel...tajos laikos,man pat sapņos nerādījās, mūsdienīgs " feens "....jāiztiek kas bija pa rokai,ar cūku bēru dalībnieku:-))) benzīna LODLAMPU.

(Tautieti Raimis !!!
Speriet man pa pakaļu, ja man nav taisnība....tajos laikos, man pat sapņos nerādījās, mūsdienīgs " feens ".....jāiztiek kas bija pa rokai.
ar cūkkopības gala produkta apstrādes inventāru, benzīna LODLAMPU. )

Pie tam.....man galīgi neliekas ka " īsts laivotaja " savai laivai neliks daudz lieku krāsu kārtu.
(Pie tam.....man galīgi nešķiet, ka ,, īsts laivotājs" vairākkārt nekrāsos savu laivu, lai katru sezonu tā būtu, kā no bildes. )

p.s. Rajoncika jasatiek vecais Vasks ( allaž pēc darba,ar savu veco " tanku " Golf 2 brauc uz vidi pēc ikdienas polsa:-))) )
(man labi pazīstamā apdzīvotā vietā jāsatiek vecais Vasks (allaž pēc darba ,ar savu 1989 gada izlaiduma Volkswagen Golf II brauc uz rajona veikalu pēc alkoholiskiem dzērieniem)

Vasjka bija īsts laivu guru ( copejot gan nav manīts ) ņemas ar laivām,līmeņa sporta laivas,remontēja, mums mazKnariniem allaž bija ko brīnīties tajā laivu atkarīgais veccu- bāra )
(Vasīlijs bija īsts laivu pazinējs ( pie zivju ieguves nodarbes gan netika manīts ) aizrāvās ar laivu remontu un uzlabošanu, specializējās uz sporta laivām, mums mazgadīgajiem allaž bija, ko nobrīnīties. Viņš bija apsēsts ar lavu būšanu, ar ko izcēlās vīru starpā )

Bet Vasjam ar viņiem bija tāda lieta...

Katru vasaru viņi piekrava Progress laivas pilnas ar pārtiku,benzīnu ( neko īsti dabūt nevarēja ) ij karavāna gāja ar motoriem,ģimeni pa Daugavu līdz Krievzemei,kur upe paliekot sēkla.

(Bet Vasīlijam ar viņiem bija tāda lieta...
Katru vasaru viņi piekrāva Progress laivas pilnas ar pārtiku ,benzīnu (šīs preces bija grūti pieejamas tanī laikā) un vienkopus, kopā ar ģimenēm devās augstāk pa Daugavu sasniedzot Baltkrieviajas robežu un vēl aiz Drujas uz augšu, kur upe paliek sekla.)

Satiksu,apjautasos ka krāsu bērza nost,kā Daugava tika pāri HES.

(Satikšu, apjautāšos, kā strādājot ar laivām ņēma krāsu nost, kā pārcēlās hidroelektrostacijām )

p.s. Vot agrāk veci bija...kā miza uz bruģa...dzirksteles leca, bet tagad....mizot sniegs knapi dzeltens paliek :-)))

(p.s Lūk agrāk bija vīri... kad urinēja uz bruģa... dzirksteles leca, bet tagad.... urinējot sniegs nedaudz dzeltens paliek, :-)))


Jeden das Seine
(katram savs)
10.septembris 2021, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager