Laivu pārbūve, tjūnings

Neturam sveci zem pūra un dalamies pieredzē :)
Laikam ne līdz galam tēmā, bet vistuvāk atbilst šī. Gribēju aptaujāties par jūsu pieredzi attiecībā uz enkuru auklām. Kādas lietojat. Es pac vislaik tās dzeltenās močīju ar motivāciju, ka no tās visvieglāk āķi izmakarēt ārā, ja ieķērusies un tas ka nepūst. Tagad sāku skatīties uz parakordu (piem 550 ķīnieti protams) - kāds lieto? Ir jūtamas priekšrocības?
8.augusts 2017, 19:12 | links
 
Sveiki. Vai kads varetu padalities ar informaciju kur var iegadaties PVC laivam kreslinus?

Levis, 8.augusts 2017, 07:36

http://electrostore.lv/lv/laivu-aksesuri/121-grozmais-laivas-sdeklis.html
8.augusts 2017, 09:56 | links
 
Sveiki. Vai kads varetu padalities ar informaciju kur var iegadaties PVC laivam kreslinus?
8.augusts 2017, 07:36 | links
 
Lielā plastmasas muca ar hermērisku vāku ir risinājums otras laivas vilkšanai :)
7.augusts 2017, 22:02 | links
 
copmans22 [07.08.17]: Sveiki copmaņi ir lieta tāda ka ļoti patīk braukt ar laivinju vairākas dienas no vietas pa savu mīļo upi, bet lieta tāda ka triisvietīgajā laivā ir par maz vietas lai saliktu mantas vairākām dienām bija mums doma nopirkt cenu klubā lēto pūsli un vilkt līdz tik baidāmies ka jeizvelk līdz galam vai ir kādi citi varianti ko varētu izdomāt? Paldies
Viss atkarīgs. Vislabākais un saprātīgākais optimizēt līdzņemamās bagāžas apjomu. Līdzi vilkt p7sli bagāžai diez nu vai būs baigi forši. Labāk skatīties ietilpīgāku laiviņu. Es īsti nesapratu kāda tipa tiek lietota patreiz.
7.augusts 2017, 17:16 | links
 
Sveiki copmaņi ir lieta tāda ka ļoti patīk braukt ar laivinju vairākas dienas no vietas pa savu mīļo upi, bet lieta tāda ka triisvietīgajā laivā ir par maz vietas lai saliktu mantas vairākām dienām bija mums doma nopirkt cenu klubā lēto pūsli un vilkt līdz tik baidāmies ka jeizvelk līdz galam vai ir kādi citi varianti ko varētu izdomāt? Paldies
7.augusts 2017, 16:20 | links
 
Par progress 4, paskatījos video ,es to stiklu priekš laiveles nepirku labāk piemaksāt un kvalatatīvu nopirkt, nekā pirkt no Igaunijas. Skatijos lodka44.ru kopā ar gaitas tendu ap 580 euro. Bet tas ir mans viedoklis. Par to putu pūšanu grīdā, es nopūtu ar makrofleksu vissu grīdu, palika ļoti klusa laiviņa, pirmstam skanēja kā kondzervbuņģa, uz to man aizgāja 5 pudeles, ar pistolei domātām putām, un vieglāk reguēt putu piezumu. Noklāju pašu grīdu ar mitrum izturīgo finieri. Līmēt iekšā kautkādus putu loksnes un tamlīdzīgus mēslus neiesaku,starp plāksnēm paliek tukšumi, visu blīvi tikuntā nenoslēksi.
31.jūlijs 2017, 18:47 | links
 
Vienreiz jau rakstīju, bet atkārtošos, gan jau vēl kādam noderēs.

pērn progressu reģistrēju kā ievestu no Polijas.
sekojošā kārtībā:

1)sastāda pirkšanas pārdošanas līgumu ar kādu ''poli'' par laivu brīvā formā norādot, ka ievesta no Polijas un ka ražota tālajā 19xx gadā, kā arī šasijas nr. norādi arī kkādu ciparu par kādu pērc (pie reģistrācijas prasīja kādā veidā norēķinājies-protams skaidrā naudā...).

2) ej uz csdd/velc laivu uz csdd un veic vin nr salīdzināšanu.
es izvēlējos laivu atstāt garāžā un par pāris eur ,lai skates darbinieks brauc salīdzināt šasijas nr. pie manis.

3) reģistrē laivu, saņem apliecību un uzlīmes/trafaretus

Polijas vietā var būt arī Somija, bet laikam jau ticamāk ka padomju laika laiva varētu pie mums atgriezties no Polijas.... šajās valstīs laivām nav jābūt reģistrētām, tāpēc pērkot nekādi citi dokumenti nav vajadzīgi.
26.maijs 2017, 11:45 | links
 
jau rakstiju.. ir vienkars veids, uztaisi dokumentu, ka laiva pirkta UK un ej un registre.. UK laivas un motori nav jaregistre, ta ka nav nekadu problemu..
25.maijs 2017, 20:39 | links
 
Vai kādam ir pieredze laivas reģistrācijas procesam ja dokumenti ir pazaudēti ar galiem?
Ir noskatīta KRIM laiva, bet nav vēlēšanās tērēt laiku un naudu reģistrējot to.

Baumis77, 25.maijs 2017, 18:28


Nu laiku un naudu tērēt vienalga nāksies. Officiāli ejot uz CSDD vari tikai piereģistrēt kā pašbūvētu airu laivu, respektīvi , motora maksimums 5hp, kas "Krim" nav nopietni. Ja gribi kā motorlaivu, tad vienīgais man zināmais variants, kas dažiem ir izgājis cauri, ir tāds slidens un nebūt ne bezmaksas, publiski to nerakstīšu, ja baigi vajag, tad atsūti PM. Bet labāk jau nu atrodi normāli reģistrētu laivu ar dokumentiem...
25.maijs 2017, 18:57 | links
 
Vai kādam ir pieredze laivas reģistrācijas procesam ja dokumenti ir pazaudēti ar galiem?
Ir noskatīta KRIM laiva, bet nav vēlēšanās tērēt laiku un naudu reģistrējot to.
25.maijs 2017, 18:28 | links
 
 
Paldies visiem par info.
22.maijs 2017, 19:16 | links
 
Morda [22.05.17]: Kur vislabāk iegādāties vadus laivu elektro instalācijas vajadzībām?
Wurth veikalos ir auto vadi līdz 60V vara, ir daudz dzīslu dubultos apvalkos un hermētiskās lidzdas, kembriki utt
22.maijs 2017, 19:12 | links
 
Tak tagad visādas smēres un Ļakas pieejamas, tā ka nav tik traki
22.maijs 2017, 17:42 | links
 
Kur vislabāk iegādāties vadus laivu elektro instalācijas vajadzībām?

Morda, 22.maijs 2017, 11:53


ņem kādus gribi rezultāts tāds pats kā auto piekabes štekeriem ................mitrums+ elektrība= paātrināta korozija
22.maijs 2017, 17:38 | links
 
Paldies, ser.

Morda, 22.maijs 2017, 13:23

K-rauta vai Māris&Co vari neskatīties, it kā esot Depo.

Marfim, 22.maijs 2017, 14:13

Ir ABC un kuršos. Hermētiskie štekeri ir lienes ielā 2. Slēdžus un top ugunis labāk skatīties laivu veikalos. Uz tiem gan nevajadzētu stāties intīmās attiecībās ar kapeiku.
22.maijs 2017, 14:21 | links
 
Paldies, ser.

Morda, 22.maijs 2017, 13:23


K-rauta vai Māris&Co vari neskatīties, it kā esot Depo.
22.maijs 2017, 14:13 | links
 
Paldies, ser.
22.maijs 2017, 13:23 | links
 
Kur vislabāk iegādāties vadus laivu elektro instalācijas vajadzībām?

Morda, 22.maijs 2017, 11:53

Būvmateriālu veikalos. Jem lunkanos, pielodē attiecīgos galus un bēdu nezināsi.
22.maijs 2017, 12:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager