Fluorocarbon

vai ieteicams izmantot kaa pamatauklu?
Reku ir brokeris ja pats nevēlies pa EDS kramēties.
https://pasts.lv/lv/muita/
1.septembris 2020, 15:15 | links
 
Bija toreiz runa par pasta brokeri, kurš to lietu darīšot, bet nu tātad tas ir palicis aiz borta. Vismaz pagaidām.
Tā jau ir, daudz ko labu sasip.
1.septembris 2020, 15:10 | links
 
Jā, izskatās, ka kurjerpasts šī sūda dēļ paku piegādā nevis pie durvīm, bet gan uz pasta nodaļu, tālāk, ja ir pieredze, tad pāris liekas minūtes pie datora EDS jāpavada. Nupat spole no JP arī ar EMS aizbrauca uz pastu.
1.septembris 2020, 15:08 | links
 
Kādreiz tā bija. Tagad pasta tante parāda lapu ar adresi, kur visu jādara pašam un viņi tikai sistēmā paskatās, vai muita ir nomaksāta vai nē.
1.septembris 2020, 15:00 | links
 
Ja bet agrāk, piemēram exprespasts piezvanīja un pateica no tevis būs tik un tik jāsamaksā preci saņemot un preci tu saņēmi 3-5x dienās sūtot no Japānas, tagad tas process aizņem 2x nedēļas, jo tev sūta vēstuli, tad tu ej EDSā un vēl pats brauc pakaļ... īsāk sakot sapisa sistēmu kura strādāja labi ...
1.septembris 2020, 14:59 | links
 
Pašam pagaidam nav sanācis, bet tika runāts it kā varot pašam pastam to procesu uzticēt. Par samaksu, protams.
1.septembris 2020, 14:56 | links
 
Es tā neteiktu, caur EDS pāris minūtes, pirmajā reizē drusku ilgāk.
1.septembris 2020, 14:53 | links
 
Vigulis [01.09.20]: Sāpe, šodien pirmo reizi nācās deklarēt un atmuitot auklas rullīti. Seaguar Tatsu nav lēts prieks, bet senāk, kad pasts muitoja pats, kaut kā parasti izšļūca bez muitas. Tagad, kad jāmuito pašam, izskatās, ka būs strikti.
Visvairāk tracina, ka, tas atmuitošanas pasākums uztaisīts sarežģīts un laikietilpīgs...
1.septembris 2020, 14:46 | links
 
Pasts( fucking korektors)
1.septembris 2020, 14:39 | links
 
Sāpe, šodien pirmo reizi nācās deklarēt un atmuitot auklas rullīti. Seaguar Tatsu nav lēts prieks, bet senāk, kad pasts muitoja pats, kaut kā parasti izšļūca bez muitas. Tagad, kad jāmuito pašam, izskatās, ka būs strikti.
1.septembris 2020, 14:38 | links
 
Par cik mani neinteresé asaríši, bet asari un copeju ar ratliniem tad der! Tã pat kã vasarã...)))
27.augusts 2020, 11:19 | links
 
Nu I napig mezglus siet...
Copeju ar skrutku...
Asarim pofig, žanis njem un lidaks nenokoż!
Lj flyriks ir ljoti Labs!
Katram savs...

willijs, 27.augusts 2020, 07:46

Pastāsti sīkāk, kāda ir tā medīgā sistēma? Der arī dropam un asaru copei ziemā no ledus, jo šiem taču noteikti pofig jebkurā gadalaikā? :)
27.augusts 2020, 09:19 | links
 
Nu I napig mezglus siet...
Copeju ar skrutku...
Asarim pofig, žanis njem un lidaks nenokoż!
Lj flyriks ir ljoti Labs!
Katram savs...
27.augusts 2020, 07:46 | links
 
Visiem resnajiem izmēriem lietoju šo, visvieglākais - stāv taisni nevis zem leņķa un nav nekad pievīlis.

http://online.fliphtml5.com/uncx/jrxa/#p=1

Tievākiem izmēriem būs jāpamēģina Vigulis ieteiktais.
26.augusts 2020, 12:35 | links
 
Manā skatījumā lieki, mezglam ir pilnīgi jāsavelkas līdz liekais gals nostājas 90 grādu leņķī, nogriež atstājot apm 2 mm, ja ļoti bail, var ar šķiltavu piesvilināt līdz sēnes galvai. Tas klinča gadījumā.
26.augusts 2020, 12:24 | links
 
Kā ir ar pilienu attiecīgas līmes uz mezgla - tas palīdz vai arī tas ir muļķīgs pasākums?
26.augusts 2020, 12:13 | links
 
Ar cieto pavadiņu fluorokarbonu ir samērā vienkārši, viss kas virs 0,45 sienās ar 1,5 apgriezienu klinch, tikai pareizi jāsavelk. Lēti un labi. Nokož? Jā, ik pa brīdim. Esmu palicis pie 0,55 Sunline FC, pēc katras līdakas jāpārbauda, materiāls līdzi, pārsiet prasa minūti. Ar mīksto pamatauklas fluoro ir dīvaināk, prasās speciāls mezgls, klasiskos mezglus īsti netur arī dārgais gals. Esmu palicis pie šī, uzsiet nav viegli, jāsavelk akurāti, bet tur ļoti labi https://www.youtube.com/watch?v=iE3OXADeadw
26.augusts 2020, 12:01 | links
 
Nu man pavadām mazajiem izmēriem ir strike pro - 0.18-0.3 tad kas iet uz augšu 0.43 ir kaut kāds japānis, 0.6mm BigGame berkeley (agrak uz mazo džerku nokoda kādus 2x mānekļus sezonā), un tad jau bigbaitam 0.91 BigGame berkeley - saku godīgi pa visiem gadiem šogad pirmo reizi pārkoda!

LJ esmu ņēmis uz pavadām un pirmais kas lika izvēlēties ko citu bija mezgla izturība...
Varbūt ir nācis kaut kas labāks, bet patreiz ticības nav.
25.augusts 2020, 23:15 | links
 
Davis-Di [25.08.20]: Nesen avārijas kārtā steidzami savajadzējās fluorokarbonu multiplikatora pamatauklai. Skeptiski iegādājos LJ Fluorocarbon SOFT 100m iepakojumā. Godīgi sakot - šoks. Mīksta, lido ne sliktāk par monofīlu, izjūtas twtchā ļoti labas. Esmu izlaidies ar visādiem Inviz x un Tatsu un šis patīkami pārsteidza. Laikam Salmo būs izvēlējies labu Japānas piegādātāju. Ja vēl max diametru pastieptu līdz kādiem 0,33...

Vigulis, 25.augusts 2020, 18:35

Būtu interesanti dzirdēt, par izturību. Es pēdējo reizi līdzīgā stāstā paņēmu priekš pavadām žanim LJ FC (nevaru apgalvot ka tas pats) un biju baigi vīlies!
Pavadu flurs un flurs garajos metros spolēm nav gluži viens un tas pats.
25.augusts 2020, 22:41 | links
 
Nesen avārijas kārtā steidzami savajadzējās fluorokarbonu multiplikatora pamatauklai. Skeptiski iegādājos LJ Fluorocarbon SOFT 100m iepakojumā. Godīgi sakot - šoks. Mīksta, lido ne sliktāk par monofīlu, izjūtas twtchā ļoti labas. Esmu izlaidies ar visādiem Inviz x un Tatsu un šis patīkami pārsteidza. Laikam Salmo būs izvēlējies labu Japānas piegādātāju. Ja vēl max diametru pastieptu līdz kādiem 0,33...

Vigulis, 25.augusts 2020, 18:35


Būtu interesanti dzirdēt, par izturību. Es pēdējo reizi līdzīgā stāstā paņēmu priekš pavadām žanim LJ FC (nevaru apgalvot ka tas pats) un biju baigi vīlies!
25.augusts 2020, 22:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager