Fluorocarbon

vai ieteicams izmantot kaa pamatauklu?
Nu veči.
CH ķīna
C4 abu garcia ambased.... multa, es atvainojos, multiplikatora spole
GB - great britan

oceola, 24.februāris 2017, 10:17



Nē, kolēģi, man ir slikta ziņa :), CH ir Šveice, Ķīna ir CN, te var paskatīt zemāk adresēs.
Bet jebkurā gadījumā tas tikai tā teikt - kārtībai jābūt ;) Slengs, reizēm ir katram savs. Za Mir i za Ribalku!

http://riki.delfi.lv/calc/geografija/valstu-saisinajumi.php

Vai arī :
https://worldwide.espacenet.com/help?locale=lv_LV&method=handleHelpTopic&topic=countrycodes
24.februāris 2017, 13:43 | links
 
Dictiobacter, Tavā ieliktajā linkā ķīnieši pat bildi nozaguši no sufix 832 braid iepakojuma, kam nav nekāda sakara ar Japānā ražotām auklām ;)
24.februāris 2017, 13:34 | links
 
Un fīderim fļuriku? Ja nu vienīgi Daugavā, kur tās dolomīta kantes.
24.februāris 2017, 13:33 | links
 
Seguārs laikam tieši šobrīd nav, bet visas šīs ir labas:
http://jig.lv/categories/lv/68/sort/1/filter/0_0_0_0/page/1/VARIVAS&SEAGUAR&DAIWA-fluorkarbona-auklas-Jap%C4%81na.html
24.februāris 2017, 13:32 | links
 
Pagājušajā sezonā fīderim pavadām izmantoju Dragon hibrīdauklu (neilona šķiedra pārklāta ar fluro). Varbūt kāds no Jums zin kurā bodē var nopirkt Seaguar fluro pavadu auklu ?
24.februāris 2017, 13:20 | links
 
Meklēšanu veicat angļu valodā caur google tulkotāju.
24.februāris 2017, 12:52 | links
 
Meklējiet paši, līdz atrodiet, ko kuram vajag. Es taču visu sortimentu nevaru izskatīt un ne jau uzreiz viss izlec.
AliExpressī ir visi izmēri pieejami. Ir manīti no 0,o8,
Pat 8 diegu pītā 0,1 nemaz nerunājot par 0,14-0,15mm. ((( 8 Strands Braided Fishing Line 1000m Super Strong Japanese Braided Line Multifilament Polyethylene PE Braid Line)))
Kam 1 km (1000m) par daudz, meklējiet 500, 300, 150, 100
Meklējiet katrs, ko jums vajag un ko spējat atrast. AliExpresī iestatāmas visas valodas, arī latviešu.
Šos ANTIREKLĀMISTUS varat droši neklausīties, jo tie ir saistīti ar tirdzniecību un viņiem jebkura konkurence kož kaulā. MAIZES NAIDS.
24.februāris 2017, 12:39 | links
 
Dictio,Lielākoties visas PE tur ir sākot no 0,2mm
Es izmantoju 0.14-0,15 mm fīderiem un ja vēl rezultātā aukla plīst mezglā kā salmo aggressor....
vnk būs 1000 metru miskastes atkritumu :)
24.februāris 2017, 11:41 | links
 
Tur jau tā lieta, ja tas ali ex tirgotājs atļaujas ielikt tik pasakaini šķību auklas parametru tabulu, kādēļ būtu jādomā, ka pēc kvalitātes tā būs laba aukla. Tie uzdotie diametri ir jāpareizina ar 2,5.
24.februāris 2017, 11:36 | links
 
Viss ir kārtībā, dictio, tu pārāk daudz satraucies! Ali ir ļoti daudz lietu priekš copes, kuras var dabūt par labu ciparu, diemžēl ne tievās auklas. Tēmu noteikti turpini, stāsti, kas labs tur dabūjams, daudziem noderēs. Pats (tad, kad pienāks biezāki laiki) šo to vēlos no ali iegādāties (lielu makšķersomu, mazu somiņu bradāšanas spiningošanai, svinus u.c.). Nav jau problēma iepirkties Ķīnas neta veikalā, problēma reizēm ir tā, ka tu nevari tur dabūt tieši to, kas vajadzīgs.
24.februāris 2017, 11:29 | links
 
Tik nemeklējiet caur googli, tur daudz novecojušu reklāmu, bet meklējiet iekš AliExpress portāla meklētājā.
Vēl neesmu testējis, jo vēl ir ceļā. Man vēl nav gadījusies ne pītā 4 diegu, ne monofilā ķīnas ražotā slikta. Kur nu vēl pēc Japāņu tehnoloģijām 8 diegu pītā ar polietilēna apstrādi. Protams, ka jau dārgāka, kā 4 diegu, bet ne kosmiska cena+šobrīd vēl ap 50 % atlaide..
Ko jūs tik daudz vaidat un taisāties kā vecas meitas uz mīšanu, līdz tuvojas pavasaris, tiks noņemtas atlaides un izpērk arī , līdz nebūs ilgāku-īsāku laiku pieejama.
Vai par tādām, nieka summiņām, salīdzinot ar cenām uz vietas, būtu jāuztraucas !?
24.februāris 2017, 11:24 | links
 
Dictio, bet šitā tak ir šņore! Izmērs, sākot ar PE 1.

Spiningošanā šādu izmēru (un arī dūšīgāku) lieto vien tvičojot ar lielām mailēm vai džerkojot.
24.februāris 2017, 11:17 | links
 
Tu auklu mājās notestēji ? Kādi rādītāji,diametrs ,tests ?
24.februāris 2017, 11:06 | links
 
Ko Tev vajag, nosaukumu vai auklu???
Paskaties šito >>>

8 Strands Braided Fishing Line 1000m Super Strong Japanese Braided Line Multifilament Polyethylene PE Braid Line

Un nesaki ka slikta.
24.februāris 2017, 10:47 | links
 
to dictiobacter
iegāju aliexpress pie auklām un...Daiwas pīto tur nau. Man izmeta četras mono auklas ,bet vēl ar veco daiwas logotipu
24.februāris 2017, 10:34 | links
 
Nu veči.
CH ķīna
C4 abu garcia ambased.... multa, es atvainojos, multiplikatora spole
GB - great britan
24.februāris 2017, 10:17 | links
 
Vispār es par ko citu, tā pavadiņa 0.1 sola turēt gandrīz 2 kg, būs interesanti uzlikt rokas un notestēt reālo.
24.februāris 2017, 08:53 | links
 
es pirku no ebay YGK - GALIS SHORE LEADER FC FLUORO CARBON 30m 30lb un no Japānas ...mēnesi gaidiju un nesagaidiju .. tad noskaitos uzmetu pārdevēju .. nepilnas ned laikā bija klāt no Japānas..pārdevējs atvainojās ka nesot bijis izpirkts un tapēc nācās tik ilgi gaidīt... vasarā uz velci šo pašu FLUORO CARBON 30lb pavadiņas izmantoju zandartiem uz velci un līdz vienā jaukā reizē kāts nedaudz sadancojās un spicīte palika taisna ... skatijos kas pa lietu izrādās voblera galā vairs nav... sāku pētīt kas pa lietu izrādās FLUORO CARBON 30lb pārkosts ... nomainiju pavadu uzliku citu vobleri un braucu tālāk ... pēc laiciņa skatos mans vobleris peld nokostais .. tieši pa vidu pavada nokosta ...
24.februāris 2017, 06:28 | links
 
Monofīlā aukla, pārklāta ar fļuriku, ir tikpat vecs pasākums kā mamuta sūds. Centrāltirgū nu jau gadiem ilgi nopērkamas ir 50 m spolītes (liekas - 2,50 gab) un arī biezākas 150 nieces. Poļi šito lietu arī ražo (esmu redzējis vairākus variantus, arī pircis Carnikavā), kā rezerves variants pat nav slikts. Riktīgais japošku fļuriks ir arī riktīgi dārgs, pie mums zacepu gandrīz tikpat daudz, cik zivju. Tāpēc brīžos, kad beidzas normālais fļuriks, sienu monofīlo ar fļurika pārklājumu, un it nemaz neuztraucos, rezultātus tas īpaši neietekmē. Jaunu fļuriku pērku tikai tad, kad tieku pie īstā klāt un ne jau kā pirmo un galveno pirkumu. Vobščem, monofīlais ar fluoro pārklājumu arī šancē normāli.
24.februāris 2017, 00:32 | links
 
Nu, kam tiešām ļoti gribas pirmajiem un visu jauno, var priekšpasūtīt šo eksperimentu - hibrīds ar fļurika pārklājumu. :)

https://sunrayflyfish.com/collections/tippet
24.februāris 2017, 00:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager