Fluorocarbon

vai ieteicams izmantot kaa pamatauklu?
un tie dārgie ar tik labi kā liela
23.februāris 2017, 17:58 | links
 
Pēc šīs diskusijas ir tikai viens secinājums.. vajag atsevšķu sadaļu ķīnas internetveikaliem, lai apspriestu un dlītos pieredzē ar precēm, kuras ir vērts pirkt un strādā (konkrētam mērķim) .. lai piedod mūsu veikalnieki.

dictiobacter, tevis minētie rīki ar kādiem copē, ļauj tev pastāvēt par savu viedokli.. ļoti daudzi copmaņi ķer ar smalkākiem rīkiem un te jau ir daudz grūtak atrast ķīnas veikalaos mantu, kas tevi nepievils. Reizēm tiešām ir vieglāk netērēt laiku meklējot to izturīgāko 0.6 diegu (tajā var nopelnīt vairāk) un nopirkt tepat, atbalstot vietējos, kas jau šo darbu ir padarījuši. Tiem, kam vairāk laiks, var droši meklet laimi Ķīnā, bet tad jārēķinās ar lielāku ieguldāmo darbu.Katram savs.. bet nu.. ja ir kas labs no ķīnas veikaliem.. iespējams ir vērts padalīties, lai citi arī zina.. un sākas vērtīga informācijas apmaiņa..
23.februāris 2017, 17:41 | links
 
.. vispābā,, ar veiksmi (nu vienīgi, ja nepapēta) nav sakara !
Mūsos ir *nogulsnējusies* pārliecība, ka viss, kas nāk no Ķīnas ir sūds..pateicoties tam pašam Gerkenam & Co !!!, kuri vārijās ar 1000% peļņu pēcpadomju nabadzībā !!!
Kīniešu darbīgās roķeles ražo dažādiem pasūtītājiem,, arī brendiem,,, (tas jau te tika minēts) :)
.. tapē arī, katrs var piemeklēt,,, kurrš pēc maka, kurš prestižam (pazīmēties),,kurš vienkārši copei :)
23.februāris 2017, 16:58 | links
 
Nu runajot par pītajām-ar salmo aplauzos pēc ziemas liekot pavadiņam,plīsa kā sūds(ziemā nelietoju,skapī stāvēja,pirku augustā)pēc nopirku micro tex,ta ari rakstits vnk ķīnas aukla-lietoju atkal pavadiņām 1 rullīti jau 2 sezonas,neplīst...ne jau viss ir sūds,UK šopingā Clarks kurpes ādas iepirku-made in China(kvalitāte super) tā ka kā veicas
23.februāris 2017, 16:44 | links
 
Nepatīk ka jauc dažādas lietas, paši nesaprazdami ko grib pasniegt. Jā zirņi un graudi (ģenētiski modificēti, kā arī optima līnija rīsi) ir stipri lētāki, bet atšķirība tā ka tie man nav vajadzīgi, un aukla man mutē nav jābāž! Tapēc pirms kko spļaujam arā padomājam cik lietderīgi tas ir. :) Bet kas liedz priecāties par izspļautajām "zelta pērlēm"! :)
23.februāris 2017, 16:09 | links
 
arī skābputra un pelēkie zirņi Ķīnā ir lētāki :D

andreiko, 23.februāris 2017, 15:14


Vot šitas (lai gan droši vien patiesi) jau bija sitiens zem jostasvietas! :))))))))))
23.februāris 2017, 15:56 | links
 
drīzāk ko neražo ķīna
23.februāris 2017, 15:54 | links
 
Protams, jāsaprot ko pērc no Ķīnas, spoles man ir zināmu brendu shimano un daiwa, kāti arī, taču džiggalvas un gumijas ir no ķīnas, auklu arī ņemšu tur, kad Daiwa izbeigsies :)
23.februāris 2017, 15:51 | links
 
Hhaah toč SS-eskaa parādījies Ķīnas rullis.!
23.februāris 2017, 15:48 | links
 
Tas ka Ķīnā ražo visu, arī brendus, tas ir skaidrs. Varbūt piesardzība, vai kas cits, bet tik un tā izvēlos piemaksāt, bet pirkt lietas pie zināmiem veikalniekiem, kuri nepiečakarēs ar kreiso preci, un preci uzreiz saņemt lietošanā. Kā arī tās pašas garantijas utt.
23.februāris 2017, 15:48 | links
 
Ir jau laikam arī tā, ja zivis neķeras, tad pie vainas aukla. D:D:D:
Ja ķertos, tad auklai nebūtu vainas. D:D:D:
23.februāris 2017, 15:44 | links
 
Tikai mieru!
Ķīnā ražo visu! Gan vilto,gan ražo orģinālu,jo,praktiski,visu Pasaules vadošo brendu skursteņi Ķīnā.Divu iemeslu dēļ-zemas vides prasības un lēti energoresursi.
Bija laiks,kad darbojos el.materiālu jomā un kitojozi nāca mūsu tirgū un to turpina.Rīkoja semināru,ielūdzot apmeklēt vadošās ražotnes.Bet. Krīze.Sistēmā sākās "Raganu medības" un šādus pasākumus aizliedza.
Tā dzīvoju dziļās skumjās Austrumu pērles neredzējis!
23.februāris 2017, 15:40 | links
 
Varu piebilst, ka tā pati Ķīnas un Taiwānas manta Ebay ar visu sūtīšanu reizēm izmaksā 3x dārgāk.
23.februāris 2017, 15:36 | links
 
Lietderīgi būtu kādam pakomentēt, kurš izmanto ķīnas pītenes, un kurš arī ir copējis ar ierastajiem brendiem! :)
23.februāris 2017, 15:26 | citēt | ziņot | links

Es četrus gadus velcēju un esmu ļoti apmierināts ār Ķīnas pītajām un monofilajām (spiningoju ar inerces spoli, smagajiem vizuļiem) auklām.
Neesmu arī tirgonis un nav nekādas vajadzības kaut ko lielīt vai pelt.
23.februāris 2017, 15:33 | links
 
Nekas nav aizliegts...copē katrs ar ko grib, bet nu...esmu ieberzies ar ķīnas mēsliem un vairāk to netaisos darīt :) Cita lieta ja sūta kko ko šeit nevar dabūt. Ta es labāk nesipu kapeiku, bet atbalstu vietējos veikalniekus, vismaz ir iespēja aptaustīt, pačamdīt, pakratīt :D Un ja to gribu, tad tajā pašā dienā varu lietot, nevis vēl gaidīt brīnumu pastā. Ak jā, vienīgais ko lietoju ir ebaya pītenes kuras paņēmu cik tur tos daudzos metrus pa kapeikām. Tik rēķinieties, ka izmēri ir gandrīz dubultā tam, kas norādīts uz pakas. Bet jūras copei neko labāku toč nevajag.
23.februāris 2017, 15:32 | links
 
.. viens ir točna,,,kas tiek apsprieZts šeit...uzreiz paradās SS-kā :)
23.februāris 2017, 15:30 | links
 
Neaizmirstiet, ka tie kuri JAU sapirkušies dārgās auklas un arī kuri tās tirgo, vienmēr kaut kur cels nepamatotus iebildumus.
Maizes naids....
23.februāris 2017, 15:28 | links
 
Neieslīgšu diskusijās, katrs copē ar ko grib. Aizliegts taču nav provēt Ķīnas mantu. :)

Nākošo auklu ņemšu Ķīnas un būs ar ko salīdzināt!

Lietderīgi būtu kādam pakomentēt, kurš izmanto ķīnas pītenes, un kurš arī ir copējis ar ierastajiem brendiem! :)
23.februāris 2017, 15:26 | links
 
Vai Tu te karošu grebšanas lietas apspried, vai makšķerēšanas???
Arī urbju un karošu grebjamos jāprot izvēlēties, arī tepat Latvijā.

kurjers6

es arī šad un tad lietoju aliekspresu...bet nepiekritīšu Jūsu teiktajam...materiāls tiešām ir līdzīgs...bet atšķirība ir ļoti liela,milzīga...man ir bijusi darīšana ar kokgriešanas kaltiem...itkā visi ir no metāla,bet,diemzēl,ne visi tur asumu un ne visus var uzasināt...
23.februāris 2017, 15:16 | citēt | ziņot | links
23.februāris 2017, 15:23 | links
 
Nu nejauc pī***u ar plaušām, lupatas vilto pa visam citam kontingentam, bet makšķernieki tomēr ir ierobežots tirgus, un gribi teikt ka šķibacainais pagrabā ierīkos auklas ražotni lai tikai šaurajam makšķernieku tirgum noviltotu auklu? Lielāko daļu tāpat liek kopā Ķīna, un lai tā aukla nav nekāda brenda kaut vai sanhujčuj, tas tomēr paliek striķis. Un tehnoloģija visiem ir gandrīz vienāda un zejmateriālus visi arī ņem kaut kur vienu viet. Nejau paši audzē kokvilnu (vai no kā taisa tās auklas). Protams ka atšķirās testi pret diametru.
23.februāris 2017, 15:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager