Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Šīs vasaras-rudens sezonas rezumējums - 2 salauzti spininga kāti un izjukusi spole. Malači veči!Kvalitātes paraugs!
13.oktobris 2013, 17:49 | links
 
Nu man šodien gadījās nepatīkama situācija ar jaunu spoli. Nezinu īsti ko darīt tagad.
Kaut gan lētais teleskposkais SALMO kāts ko pirku pa 3Ls kalpo jau vairākus gadus. Tā, ka ir gan labas, gan sliktas lietas. Bet nez kāpēc liekas, ka vecie produkti bija daudz labāki. Varbūt kļūdos.
13.oktobris 2013, 17:53 | links
 
Redzēju tavu bildi. Tas mani arī pamudināja reidžot. Nevaru vairs izturēt šitos darboņus. Paši gan jau uz čempi aizbrauca ar st.croix kātiem.
13.oktobris 2013, 17:56 | links
 
diemžēl tā ir ... un norfin ar neatpaliek
13.oktobris 2013, 18:01 | links
 
Paldies Dievam ar Norfin produkciju nav nācis saskarties. Ņemšu vērā, paldies par info!
13.oktobris 2013, 18:04 | links
 
Nu nu nez vai velns tik melns,ka vinu male. Acimredzot jamaina blive. Es par Salmo varu teikt tikai labu. Iznemot to ka viereiz iepirku vecu ziemas auklu,jauna iepakojuma parejais vis kalpo loti labi. Spoles pie viniem neperku tapat auklas tikai retu reizi. Katini visi joprojam lietojami,tikai pasa vainas pec tuc tuc palikusi isaki.
13.oktobris 2013, 18:07 | links
 
Negribās jau špļaut uguni.. Bet diemžēl man ar spolei rokturītis jau trešajā copē atkrita.. kā viņu tur stiprina es i nesapratu.. mēģināju pielīmēt, bet nekā...
13.oktobris 2013, 18:07 | links
 
Silti iesaku spoles ja perkat Salmiki tad nu ne letak ka 50 ls. Letais gals zem sis nu ne. Es perku pie zinama pardeveja un protams ne Salmo.
13.oktobris 2013, 18:14 | links
 
man ir divas salmo spoles.. vienai fīderim ar run carp sistēmu (20 ls), spolei lociņš neatlēca :)) nodomāju, nu ok, fīderis lielas slodzes.. Un pēc gada otro spoli beidzot izmēģināju, trešā cope un rokturs nost :D.. Domāju bez komentāriem.. Es personīgi esmu iecienījis shimano spoles un 30ls var iekļauties :).
13.oktobris 2013, 18:19 | links
 
nu c'mon, tad nevajag ražot tās lētās spoles, pretējā gadījumā onkulītis sakrājis naudu, pēc trešā metiena, faktiski ir izmetis savus 20 ls mēslainē
13.oktobris 2013, 18:21 | links
 
Diemžēl tā nu ir sagadījies, man arī ar salmo produkciju nav labi gājis. Tas jau bija sen, pirms kādiem sešiem gadiem nopirku salmo gumijas zābakus ar silto iekšu, pēc kādiem 2mēnešiem, apmēram 5lietošanas reizēm, gumija saplaisāja.
Aiznesu atpakaļ uz veikalu kurā nopirka, pārdevējs sāka bļaut ka viņš neko nezin un neparko neatbildot.Lai vedot izgatavotājam. Protams ka pēc tādas attieksmes es tajā bodē vairs neesmu iegriezies, salmo preces ar vairs nepērku. Veikals atradās Tukumā, tagad jau slēgts.
13.oktobris 2013, 18:21 | links
 
Ak tu nabadziņš-nopirki kātiņus/spolītes zem desmit latiem un neturēja lielo slodzi,ne? Un vēl izveidoji speciālu naidpilnu profila niku+bildi šai sakarā? Idiots,vairāk nekas... Un vēl par st.croixsiem kaut ko muldi-tu pat rokā to kātu neesi turējis,kā tu vari spriest par viņu izturību?
13.oktobris 2013, 18:23 | links
 
neesmu nācis naidoties, bet izskatās, ka esmu aizskāris diezgan sāpīgu tēmu
13.oktobris 2013, 18:25 | links
 
Ja nu parasti veikalnieki visu vainu vel uz pircejiem,vismazmanejais dranka DAM no Esmas pa 35 ls ari izradijas mesls un tur es ari vairak neperku. Tagad esmu surfmastera fans.Nopirku Sikam multiku prieks dzerka un sav parasto ar priekshejo bremzi vis kalpo.
Stulbi,ka braka del tirgotajs zaude klientus,maz ,kad uzliek uzcenojumu plus PVN tad vel tirgo meslus.
13.oktobris 2013, 18:25 | links
 
Idiots,vairāk nekas...

raihs, 13.oktobris 2013, 18:23


+++
13.oktobris 2013, 18:28 | links
 
Bagātnieki, vairāk nekas ---
13.oktobris 2013, 18:29 | links
 
Man pirms kādiem 15 gadiem bija Salmo spolīte pa 11ls liekas, lietoju gadus 3 vai 4, nekas nesalūza, strādāja apmierinoši savai cenai. Atdevu krustdēlam lai copē.
13.oktobris 2013, 18:31 | links
 
Joptvajš, vot pirms 15 gadiem arī viņi ražoja spoles, nevis auklas turētājus
13.oktobris 2013, 18:32 | links
 
Pat Surfmaster es tiešām biju patīkami pārsteigts Nopirku multiplikātoru rezerves daļām -protams jaunu Pirms ārā jaukšanas nolēmu uzlikt uz daunrigera kāta rezultātā nost vair neņemu jo spolei ir 2 ļoti patīkamas fīčas kuras pat nav ABU kaut spole ir novilkta 1:1 no ABU Tas tiewši ir saistīts ar spoles auklas atbrīvošanu atrodoties slodzē.
Otra kuru ar patiku nomēģināju SURF MASTER «Helios» Visu cieņu MJ uzvedās neatpaliekot no Twina Tas man vienu cilpu uzstellēja SURF MASTERS NEVIENU :DD
13.oktobris 2013, 18:34 | links
 
Par Salmo produkciju /tas kurš zem Salmo brenda/man nav nekādu sūdzību ....Cepure zeķes un laikam 3 kāti ...Atceratie ka Slmo ir tirgotājs nevis ražotrājs un tāpēc jūsu pašu ziņā ir pirkt vai nepirkt
Tad kad Salmo ir totālā atlaide 50% es protams iepērkos ,jo tad ši cena ur pilnīgi adekvāta precei Pēdējais pirkums bija Tiogas gumijas/ērdekļ/1,35 ls par paciņu Un varu pateikt ,ka asariem tās patīk Nopirku 4 kātus IM7 -rezerves daļām /viss kāts spices vērtībā.
13.oktobris 2013, 18:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager