Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Nevis ieeju veikalā ar izplestu plaukstu (tjip iegaumejis bļodiņas izmēru) un prasu man lūdzu šitādukrūšturi !

Jon-Hill, 2.jūlijs 2020, 07:16


:D :D :D Tas vēl būtu OK. Bet bieži ir ka prasa pēc šīs analoģijas " Iesakiet man lūdzu krūšturi manai topošai sievai! Mēs gan vēl tikušies neesam, ne ciči redzēti un čamdīti, izmērus un formu nezinu, bet krūšturi vajag! Un lai obligāti derētu un smuki izskatītos!" :D :D :D
2.jūlijs 2020, 07:54 | links
 
Nu mans rezume Grams rakstam ir tāds : Cienījamie pircēji, nekautrējaties prasīt,, nekautrejaties atklāt summu, kas paredzēta pirkumam un ko saprotat ar cenas un kvalitātes attiecību !
Man piem. reāli besī, ja man uzbāžas pirms es pievēršu pārdevēja uzmanību !

Un ja runājam līdzībās, es varu nopirkt sievai krūšturi, jo zinu gan bāzes parametrus, gan fasonu, gan viņas tīkamās krāsas un cenu kategorijas ! Nevis ieeju veikalā ar izplestu plaukstu (tjip iegaumejis bļodiņas izmēru) un prasu man lūdzu šitādukrūšturi !
2.jūlijs 2020, 07:16 | links
 
Un tā mēs nosacītie nespeciālisti kautrējamies un bakstāmies pa veikalu aplūkojot visu pēc kārtas . Mums ir budžets lielāks vai mazāks, bet neviens nav viņu ieinteresēts paņemt un tā arī aizejam tukšā no veikala kur mēs esam kā bērns saldumu bodē...
2.jūlijs 2020, 06:27 | links
 
Salmo ir ļoti labs sortiments var just ka iepirkumu veicis speciālists vari atrast jebkuru sīkumu, ja vajag kvalitatīvi un nedārgi, tikai jāzin pašam ko vajag jo pārdevēji nepalīdzēs, varbūt tikai sajauks galvu. Un tas tā jau gadiem. Sen atpakaļ Daugavgrīvas ielā bija smieklīgi kad viņi pēkšņi sāk enerģiski šiverēt un tu pa logu redzi ka Grabovskis piebraucis a pirms tam tu esi tukša vieta. Un protams tas pārdevējs nezin kas ir svina pļentaks (karotē liets svins) un ļauj tev kā idiotam nopirkt liela testa jūras kātu (ar kuru nevar iemest) nevis piedāvā atbilstošu fīderi, kad paprasi padomu par smago grunteni...
2.jūlijs 2020, 06:16 | links
 
Grams...

Sāpe absolūti saprotama, taču īsti ne vietā tieši uz konkrētā minētā uzņēmuma veikalu konceptu, kas pa lielam ir plaša patēriņa specializēti universālveikali ar ievirzi uz pašapkalpošanos. Nu kā DEPO, SENUKAI, ELKOR, RIMI galu galā - ļoti plašs sortiments visdazādākās budžeta klasēs (tajā ziņā Salmo nav konkurentu) bet galvenokārt tieši tas ko vulgāri rusicismā sauc "širpotrebs" gan lētāks, gan dārgāks. Uz konsultācijām tas vienkārši nav fokusēts un nekad nav bijis, tur ir arī ļoti kompetenti pārdevēji, kas var sniegt konsultāciju, bet tā drīzāk ir viņu pašu iniciatīva. Konsultācijas un kontakts ar klientu ir fokuss mazākiem, specializētiem veikaliem. Un tas ir tikai normāli...

A par argumentu" vai atgriezīsies veikalā, kad būs budžets priekš krutā iphone- visticamāk nē!" tad tas galīgi nevietā un nestrādā. Neviens principā nepirks Bentliju tai pašā placī, kur pircis savu dzīves pirmo golfiņu, pat ja tas bijis mīļš un labs, vinš dosies uz Bentlija salonu, kur arī saņems izvelētajai preces klasei atbilstošu serviju un apkalpošanu...
1.jūlijs 2020, 21:15 | links
 
Čau!
Priekšvārds: man nepatīk kko teikt par attieksmi vai ko citu, kā atrī zinu, kā ir būt pārdevējam. Pilnībā saprotu ka jastrādā garas stundas un klienti izbesī un gan jau, ka varbūt neizdodas nopelnīt kā gribētos ,dēļ vîrusa vai tml.

Par salmo veikalu, nevēlos pieminēt konkrēto veikalu vai kādu/kādus konkrētus pārdevējus, ganjau viņi paši sapratīs un ceru, ka ieklausīsies kā ieteikumā, nevis kā pārmetumā.

Klienti ir dažādi un viņu vēlmes ir dažādas. Veltat vairāk uzmanību klientam un nebaidaties jautāt par viņu budžetu, kurš protams var nedaudz variēt. Esmu dzirdējis un pašam ir bijusi situācija kad tiek meklēta konsultācija vai ieteikums, kur tiek piedāvāts iegādāties pārdevēja ieteikto, kas jau tuvojas premium produkta kategorijai un summas ieverojami atšķiras no klienta paredzētā vai ieplānotā. Gadījumos kad tiek meklēts kāds lētāks risinājums - tiek piedāvāts no sērijas meklē pats.

Kā piemērs varētu būt klienta vēlme iegādāties telefonu. Klients: iesakiet kādu telefonu! Pārdevējs iesaka: ņemiet iphone 11 pro- kruts telefons. Klientam tāds nav vajadzīgs un paredzētais budžets krietni mazāks. Tiek jautāts vai ir kkas lētāks? Pārdevēja ieteikums apskataties pats, viss ir redzams un rasktīts. Vai šajā gadījumā klients nopirks- visticamāk nē, vai atgriezīsies veikalā, kad būs budžets priekš krutā iphone- visticamāk nē! Tajā paša laikā varētu piedāvāt klientam citus risinājumus un pārdot. Klients būs apmierināts un visticamāk atgriezīsies atkal, un atkal!

Klienti ir visdažādākie amatieri un pieredzējuši copmaņi. Vai amatierim ir vajadzīgi pro rīki, labs jautājums, bet lai izbaudītu copes prieku un attīstītu hobiju iesākumā pietiek ar to kāds ir tam paredzētais budžets. Kas zin amatieris aizrausies un kļūs par pro, kurš jau atnāks ar lielo “piķi” tieši pie Jums.
Veikala sortiments ir plašs un viegli apjukt piedāvājuma klāstā, tāpēc bieži vien tiek meklēta konsultācija, no kuras sagaida kādus ieteikumus, informāciju, ieinteresētību, kādu pamācībošu gudrību atbilstoši atvēlētajam budžetam, kā arī atrasts risinājums, jo šķiet, reti kurš klients nāk uz makšķernieku veikalu vnk ekskursijā. Pārdevējiem protams vieglākais ceļš ir pārdot dārgāko un labāko kvalitāti, kur ātri tiek izpildīts plāns vai iegūtas lielākas piemaksas. Vai visi klienti ir gatavi pirkt to labāko, es teiktu katrai precei ir savs klients! Nebaidaties prasīt par klienta budžetu, lai arī cik tas grūti nebūtu atrodiet vismaz kādu risinājumu, vai ja nav konkrētā prece veikalā, piedāvājiet atsūtīt preci uz vaikalu, klienti to novertē. Ticu ka precēm ir pieteikoši uzcenojumi un iespējams dažkārt pārdodot lētāk un vairāk ir lielāks ieguvums, nekā nepārdot, turklāt klients atgriezīsies pie Jums biežak!

Rezumē: klienti ir dažādi un viņu pieredze ir dažāda, kā arī atvēlētie budžeti. Veltiet vairāk laika un lielāku ieinteresību klientos, klienti to novērtēs un atgriezīsies tieši pie Jums!


Šis ir tikai ieteikums, ne sūdzība, kā arī šis raksts NAV par visiem salmo darbiniekiem. Ceru ka šo veikalu darbinieki neuztvers kā aizvainojumu, jo tas nav tā domāts!

Ar cieņu,
Grams
1.jūlijs 2020, 14:43 | links
 
nelietotaajs [Vakar]: Robin [12m]: MT9 [20:45]: Situācija tāda - vēlos pamēģināt big baitu, tāpēc nolēmu iepirkt sev komplektu. Neuzskatu, ka pirmajam komplektam būtu jāiegulda lieli finansiālie līdzekļi.

Robin, 23.februāris 2020, 19:48
Ar kādiem līdzekļiem rēķinājies? Kāts + Spole + aukla + pavadas/karabīnes/griezuļi. Katram sava izpratne par dārgu/lētu komplektu.Kātu esmu atradis par 79€ (daiwa), spole jau iegādāta par70€ (kastking), pārējo
plānoju nopirkt par +/- 70€ (kopā)Kādu spoli Tu no KastKing paņēmi pa to naudu?
Man ir KastKing Centron 4000. Izmaksāja 26€. Paņēmu pagajušo pavasari. Kalpo ideāli.!kastking spartacus maximus

Robin, 23.februāris 2020, 22:34


Esi uzmanīgs. Multiplikātora īpatnību dēļ mēdz uzmesties bārdas. Ja ir tāda kārtīga tad atpiņķerēt praktiski neiespējams. Viens nepareizs metiens vai nepareizi ieregulēta spole var izbeigt tavu copes dienu uzreiz.
24.februāris 2020, 16:38 | links
 
Robin [23.02.20]: Publisks FUJ Eholotes.lv

Situācija tāda - vēlos pamēģināt big baitu, tāpēc nolēmu iepirkt sev komplektu. Neuzskatu, ka pirmajam komplektam būtu jāiegulda lieli finansiālie līdzekļi.


Zvanu iepriekšēja dienā un jautāju, vai ir kaut kas lēts no kātiem? Veikals atbild - Jā, brauciet skatīties! Nākamajā dienā speciāli agri no rīta pirms darba braucu ar sabiedrisko transportu no Juglas uz Krasta ielu, ceļā pavadot stundu turp un stundu atpakaļ, lai apskatītu iepriekš minētos kātus. Ieejot veikalā, pajautāju, vai varētu palīdzēt ar kātu izvēli, pārdevējs teica, ka tūlīt atnāks cita persona un pastāstīs par tiem. Veikalā gaidīju 15 minūtes. Kad atnāca minētā persona, saņēmu atbildi - “Mēs te lētus sūdus netirgojam, nezinu, kam Tu esi zvanījis. Nopirksi lētu, Tev salūzīs, bez naudas te vari nebraukt, kā tu iedomājies makšķeri pirkt pa lētu naudu...”

Principā tiku apmānīts un nolamāts. Visa diena sabojāta.
Varēji kaut "pižiku" paņemt no ziemas kolekcijas! :DDD
24.februāris 2020, 16:27 | links
 
Apskatījos video, ja datums ir 03.02.2020 un laiks 9.20, tad apkalpoju 2 klientus. Vienam slaidam jauneklim ar mugursomu veltīju 7 min un parādīju/ pastāstīju par kādiem 5 dažādiem kātiem. Pakratījām, papētījām, par testiem parunājām. Domāju, ka šie apgalvojumi, kas šeit izskan ir statistiskie 3 gadījumi gadā, kad kontakts ar klientu šķietami izveidojās OK, bet klientam pēc mēneša viss šķiet citādi. Rindā gaidīja nākamais klients un saruna neievilkās. Pārmetumi par sortimentu vai attieksmi - pilnīgi nevietā. Mēs ļoti labi apzināmies, ka klientu budžeti ir dažādi, bet ir arī kvalitātes līmenis zem kura nenolaidīsimies. Konkrētajiem pārmetmiem pat nrededzu pamatojumu un jēgu ko oponēt. Veikals ir vieta, kur klients un pārdevējs slēdz abpusēji izdevīgu darījumu. Ja darījums nenotiek - puses nespēja vienoties. Tas arī viss! Visiem jauku dienu! Nākamnedēļ atgriezīšos LV un konsultāciju režīms atkal būs statsā - veikalā uz vietas :)

Jebkurā gadījumā - paldies par reklāmu, Ainars.
24.februāris 2020, 05:02 | links
 
Pa lielam ja bezinercenei tu vari diezgan veiksmīgi copēt ar budžeta un zemo klasi tad ar multiplikatoriem ir tā ka lētais gals nopietnai copei neder, klasiskās problēmas:
1. Metiena distance
2. auklas klājums, ar sliktāku auklas klājumu:
2.1. vairāk bārda, sačakareta aukla
2.2. atšauti mānekļi
2.3. tā pati distances problēma
3. Tie kas piešāvušies daudz neizmanto bet, centra un magnētiskā bremze ir sliktāka lētajam galam.
4. Lētajām spolēm parasti gultņa vietā ir bukse, uz tavu spoli gan tas neattiecas - bet nu par to cenu tik daudz gultņi - hvz par kvalitāti, bet labs jautājums cik ilgi turēs
5. Lētajām spolēm ir vairāk plastmasas detaļu, kas protams reducējas uz izturību

Nu kaut kā tā, pieredze ar multiplikātoriem biku ir pirmo no seņča izlūdzos 89 gadā, berga bazāra veikalā stāvēja uz komisiju : )
24.februāris 2020, 00:07 | links
 
Kengurs24 [23.02.20]: svens76 [22:23]: Robin [22:21]: MT9 [20:45]: Situācija tāda - vēlos pamēģināt big baitu, tāpēc nolēmu iepirkt sev komplektu. Neuzskatu, ka pirmajam komplektam būtu jāiegulda lieli finansiālie līdzekļi.

Robin, 23.februāris 2020, 19:48
Ar kādiem līdzekļiem rēķinājies? Kāts + Spole + aukla + pavadas/karabīnes/griezuļi. Katram sava izpratne par dārgu/lētu komplektu.Kātu esmu atradis par 79€ (daiwa), spole jau iegādāta par70€ (kastking), pārējo
plānoju nopirkt par +/- 70€ (kopā)tīri interesei pastastīsi kā uzvedīsies tā spole pie lielajām slodzēm teiksim pēc gada...pēc gada čalim būs cita! ;D visi ar lazdas kātu vai bambuseni esam izauguši! :)))
Jums ir bijusi šada spole? Vai kāpēc tik zinoši rakstāt? Daudzāos arzemju zvejošanas formos, šo spoli ierindo top 5, no budžeta multiplikatoru!
23.februāris 2020, 23:49 | links
 
svens76 [23.02.20]: Robin [22:21]: MT9 [20:45]: Situācija tāda - vēlos pamēģināt big baitu, tāpēc nolēmu iepirkt sev komplektu. Neuzskatu, ka pirmajam komplektam būtu jāiegulda lieli finansiālie līdzekļi.

Robin, 23.februāris 2020, 19:48
Ar kādiem līdzekļiem rēķinājies? Kāts + Spole + aukla + pavadas/karabīnes/griezuļi. Katram sava izpratne par dārgu/lētu komplektu.Kātu esmu atradis par 79€ (daiwa), spole jau iegādāta par70€ (kastking), pārējo
plānoju nopirkt par +/- 70€ (kopā)tīri interesei pastastīsi kā uzvedīsies tā spole pie lielajām slodzēm teiksim pēc gada
...pēc gada čalim būs cita! ;D visi ar lazdas kātu vai bambuseni esam izauguši! :)))
23.februāris 2020, 23:29 | links
 
nelietotaajs [23.02.20]: Robin [12m]: MT9 [20:45]: Situācija tāda - vēlos pamēģināt big baitu, tāpēc nolēmu iepirkt sev komplektu. Neuzskatu, ka pirmajam komplektam būtu jāiegulda lieli finansiālie līdzekļi.

Robin, 23.februāris 2020, 19:48
Ar kādiem līdzekļiem rēķinājies? Kāts + Spole + aukla + pavadas/karabīnes/griezuļi. Katram sava izpratne par dārgu/lētu komplektu.Kātu esmu atradis par 79€ (daiwa), spole jau iegādāta par70€ (kastking), pārējo
plānoju nopirkt par +/- 70€ (kopā)Kādu spoli Tu no KastKing paņēmi pa to naudu?
Man ir KastKing Centron 4000. Izmaksāja 26€. Paņēmu pagajušo pavasari. Kalpo ideāli.!
kastking spartacus maximus
23.februāris 2020, 22:34 | links
 
Robin [23.02.20]: MT9 [20:45]: Situācija tāda - vēlos pamēģināt big baitu, tāpēc nolēmu iepirkt sev komplektu. Neuzskatu, ka pirmajam komplektam būtu jāiegulda lieli finansiālie līdzekļi.

Robin, 23.februāris 2020, 19:48
Ar kādiem līdzekļiem rēķinājies? Kāts + Spole + aukla + pavadas/karabīnes/griezuļi. Katram sava izpratne par dārgu/lētu komplektu.Kātu esmu atradis par 79€ (daiwa), spole jau iegādāta par70€ (kastking), pārējo
plānoju nopirkt par +/- 70€ (kopā)
Kādu spoli Tu no KastKing paņēmi pa to naudu?
Man ir KastKing Centron 4000. Izmaksāja 26€. Paņēmu pagajušo pavasari. Kalpo ideāli.!
23.februāris 2020, 22:26 | links
 
Robin [23.02.20]: MT9 [20:45]: Situācija tāda - vēlos pamēģināt big baitu, tāpēc nolēmu iepirkt sev komplektu. Neuzskatu, ka pirmajam komplektam būtu jāiegulda lieli finansiālie līdzekļi.

Robin, 23.februāris 2020, 19:48
Ar kādiem līdzekļiem rēķinājies? Kāts + Spole + aukla + pavadas/karabīnes/griezuļi. Katram sava izpratne par dārgu/lētu komplektu.Kātu esmu atradis par 79€ (daiwa), spole jau iegādāta par70€ (kastking), pārējo
plānoju nopirkt par +/- 70€ (kopā)
tīri interesei pastastīsi kā uzvedīsies tā spole pie lielajām slodzēm teiksim pēc gada
23.februāris 2020, 22:23 | links
 
MT9 [23.02.20]: Situācija tāda - vēlos pamēģināt big baitu, tāpēc nolēmu iepirkt sev komplektu. Neuzskatu, ka pirmajam komplektam būtu jāiegulda lieli finansiālie līdzekļi.

Robin, 23.februāris 2020, 19:48
Ar kādiem līdzekļiem rēķinājies? Kāts + Spole + aukla + pavadas/karabīnes/griezuļi. Katram sava izpratne par dārgu/lētu komplektu.
Kātu esmu atradis par 79€ (daiwa), spole jau iegādāta par70€ (kastking), pārējo
plānoju nopirkt par +/- 70€ (kopā)
23.februāris 2020, 22:21 | links
 
onkyo [23.02.20]: Ko nu demagoģē, pat Jānītim skaidrs, kas ir lēts un, kas dārgs, uz kopējā tirgus fona, kur nu vēl turgotājam, kas sevi sauc par LV tirgus bigbait pionieriem.
Tas bija man adresēts? :)
23.februāris 2020, 21:52 | links
 
MT9 [23.02.20]: Situācija tāda - vēlos pamēģināt big baitu, tāpēc nolēmu iepirkt sev komplektu. Neuzskatu, ka pirmajam komplektam būtu jāiegulda lieli finansiālie līdzekļi.

Robin, 23.februāris 2020, 19:48
Ar kādiem līdzekļiem rēķinājies? Kāts + Spole + aukla + pavadas/karabīnes/griezuļi. Katram sava izpratne par dārgu/lētu komplektu.
Ko nu demagoģē, pat Jānītim skaidrs, kas ir lēts un, kas dārgs, uz kopējā tirgus fona, kur nu vēl turgotājam, kas sevi sauc par LV tirgus bigbait pionieriem.
23.februāris 2020, 21:48 | links
 
Situācija tāda - vēlos pamēģināt big baitu, tāpēc nolēmu iepirkt sev komplektu. Neuzskatu, ka pirmajam komplektam būtu jāiegulda lieli finansiālie līdzekļi.

Robin, 23.februāris 2020, 19:48

Ar kādiem līdzekļiem rēķinājies? Kāts + Spole + aukla + pavadas/karabīnes/griezuļi. Katram sava izpratne par dārgu/lētu komplektu.
23.februāris 2020, 20:45 | links
 
Bet palúkojot katalogu nekâ léta neredzãs!
Šmuki nav, bet...
23.februāris 2020, 20:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager