Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Vecīt, izskatās, ka tev citur problēma, ne ar Salmo:
vai nu tikko nokodējies no alkohola vai sieva/sievietes nedod un jobotricīti organismā savairojušies....
4.novembris 2013, 14:06 | links
 
par Spici ...., mums aizmirsa paparasīt ko domājam par vietas maiņu, vai nu pārvācies vai taisi bodi ciet...., lielajos tirdzniecības centros sevišķi neviens ar tevi runāt netaisās, īres ir uhhhhhh, vienmēr brīnos kā izdzīvot tie veikali ar 300-500 kvadrātu platību, kuros parasti nav cilvēku ...
NG-NG, 4.novembris 2013, 12:02


Man arī savs viedoklis par salmo- 5veikali, kuros dažos ziemā pārdevēji urbina degunu. Vēl ienāk pircējs un pparasa vai nevar nopārdot pusi balto kastīti.

Utubunga- kur pēc tās kastes jābrauc?
4.novembris 2013, 13:43 | links
 
kamēr mēs tur kādu stundu sēdējām,neviens nevienā no tiem idiotiski-itālisko nosaukumu(Banānī,duččī,garrezī,hujānī,utt sviests) veikaliem neienāca..Nu kā var tās n-tās īres štukas samaksāt? Vai tiešām tam,ko viņi tur tirgo,pašizmaksas nav vispār? Un tie apģērbi taču reāli mēsli...

raihs, 4.novembris 2013, 12:42

Man arī šitas vienmēr ir bijusi ekonomiska mīkla...
Vienīgais kas nāk galvā ir stipri "melna" piķa legalizācija :)

zaraza, 4.novembris 2013, 12:46



Stabila piķa atmazgāšana! Tāds pats piemērs - ntie "studija" "salons" tipa dizaina/antikvariāta veikali vēstniecības rajonā ... 6 gadus strādāju pretī vienam antikvariāta salonam - NEKAD nevienu pircēju neesmu redzējis! Reāli, vien glamūrīgās pārdevējas alga un telpas īre to salonu būtu izputinājusi, bet ne Latvijā ... :)
4.novembris 2013, 13:30 | links
 
mājas būvnieks, attīstītājs izveido ārzemju zīmoliem līdzīgus, radot lielveikala sajūtu un kāš 7 ādas no mazākiem veikaliem, kas šai izlūzijai notic.

(tīri teorētiski)
4.novembris 2013, 12:49 | links
 
kamēr mēs tur kādu stundu sēdējām,neviens nevienā no tiem idiotiski-itālisko nosaukumu(Banānī,duččī,garrezī,hujānī,utt sviests) veikaliem neienāca..Nu kā var tās n-tās īres štukas samaksāt? Vai tiešām tam,ko viņi tur tirgo,pašizmaksas nav vispār? Un tie apģērbi taču reāli mēsli...

raihs, 4.novembris 2013, 12:42


Man arī šitas vienmēr ir bijusi ekonomiska mīkla...
Vienīgais kas nāk galvā ir stipri "melna" piķa legalizācija :)
4.novembris 2013, 12:46 | links
 
par Spici ...., mums aizmirsa paparasīt ko domājam par vietas maiņu, vai nu pārvācies vai taisi bodi ciet...., lielajos tirdzniecības centros sevišķi neviens ar tevi runāt netaisās, īres ir uhhhhhh, vienmēr brīnos kā izdzīvot tie veikali ar 300-500 kvadrātu platību, kuros parasti nav cilvēku ...
NG-NG, 4.novembris 2013, 12:02

Ojā,par Spici man ir viedoklis:) Tās menedžer-dāmītes tur staigā "paļci vejerom"-it kā viņas būtu to veikalu cēlušas:) Visi,kas tur mēģinājuši veikalu telpas dabūt-visiem ir viedoklis par tām grimzām...Bet nu ko lai dara-viens no labākajiem lielveikaliem Rīgā-visi grib tikt iekšā...
Un par to kvadratūtru-tieši vakar sēdēju Thali restorānā Molā un tieši par to runāju ar sievu-kamēr mēs tur kādu stundu sēdējām,neviens nevienā no tiem idiotiski-itālisko nosaukumu(Banānī,duččī,garrezī,hujānī,utt sviests) veikaliem neienāca..Nu kā var tās n-tās īres štukas samaksāt? Vai tiešām tam,ko viņi tur tirgo,pašizmaksas nav vispār? Un tie apģērbi taču reāli mēsli...
4.novembris 2013, 12:42 | links
 
vienmēr kā auklu glabāšanas piemēru minu Lideru Pēteri, viņš pat pa 5 gadi turēja auklas ledusskapī, tumšā maisiņā, olu nodalījumā, ne tāpēc, ka naudas nebūtu, bet gan tāpēc, ka viņam dikti patika viena Trianas aukla, bet firma beidza pastāvēt ....
aukla glabājoties nedrīkst uzkarst un izžūt, saules gaisma tai arī tikai traucē, tumsa un stabila temperature paildzina auklas mūžu,
bet pats arī piekrītu viedoklim, ka uz makšķerītēm uztītās auklas ir jāmaina, jo tās dabū gan aukstumu, gan mitrumu un pēc tam siltumu, tāpēc ātrāk izžūst.
Bet tā saucamās pavadiņu auklas, ko vairāk izmantojam vasarā pavadiņām tik daudz neiziet, tāpēc tās inventāra kastēs tomēr 2 gadus vadāju līdzi, pie nosacījuma, ka aukla nedabū mitrumu

par Spici ...., mums aizmirsa paparasīt ko domājam par vietas maiņu, vai nu pārvācies vai taisi bodi ciet...., lielajos tirdzniecības centros sevišķi neviens ar tevi runāt netaisās, īres ir uhhhhhh, vienmēr brīnos kā izdzīvot tie veikali ar 300-500 kvadrātu platību, kuros parasti nav cilvēku ...

par auklu daudzumu uz spolītēm ..., lielajam vairumam copmaņu pat tie 30 m jau ir daudz auklas, tos vēl dala uz 2-3 daļām ...
tomēr jauno MICRON nolēma tīr pa 50 metriem, tas ir ok I ziemas makšķerēm I vasaras pavadām
4.novembris 2013, 12:02 | links
 
Ja jau aizgāja par tām ziemas auklām, atļaušos pajautāt - kā ir ar tiem tievajiem diametriem (teiksim, 0,08 mm) lielākos apjomos, teiksim, 100m spolēs? Es tāds ļoti svētdienīgs ziemas copmanis, tāpēc tehnika pavāja, nereti arī ar cimdiem padarbojos un bieži sanāk apraut kādus metrus. Ar 15-20m spolītēm sanāk ākstīšanās vien. Vienreiz, otrreiz nocūkā un paliek tik 4 m, kas ir ne šis, ne tas. Tāpēc skatos uz kārtīgiem metriem, lai var mazajai makšķerei uztīt ar krietnu rezervi.
Kaut kad biju meklējis, bet laikam neīstajā vietā - kur skatījos, manīju vien tās nelielās spolītes ar 15-30 m...

Protams, es nebūt nebēdātos, ja šoziem vajadzība pirkt ziemas auklu izpaliktu :)
4.novembris 2013, 11:40 | links
 
Piekrītu Mirtinam, ja nu nav galīgs abloms ar finansēm, tad ziemas auklu labāk neglabāt, bet katru sezonu sākt ar svaigu aukliņu, kaut vai ar to pašu ice magic, ko pa ~2Ls var 30m pagrābt - t.i. 2 makšķerītēm pietiks visai ziemai ... manuprāt smieklīgas izmaksas salīdzinot ar vasaras inventāru :)
4.novembris 2013, 11:17 | links
 
Mirtins, es mono lietoju tikai ziemai un pavadām, mušu pavadas koniskās glabājas jau 5 gadu un nav nekādas vainas, bet, ir interesanti uzzināt kā ir jāglabā auklas, jo veikalos auklas tomēr tiek glabātas gana ilgi. Un jocīgākais, ka tieši pie mums ir sūdzības ar auklu kvalitāti, citās valstīs kaut kā copmaņi tik ļoti nesūdzas par auklu kvalitāti. Tad rodas jautājums, kā ir jāuzglabā auklas lai viņas pa 2 gadi tiktu sačakarētas.

micuks, 4.novembris 2013, 11:08


Ja atklāti, tad es fīderim un pludam pavadām parasti izmantoju ziemas makšķerīšu auklas:) Kad beidzas, piepērku klāt. Tā kam īsti nesanāk ilgi glabāt. Ziemā tievie izmēri tomēr prasās svaigi, jo aukla nogurst.
4.novembris 2013, 11:12 | links
 
Izdomāju sūdzību par Salmo:) Nevajadzēja mainīt Spicē veikalam vietu. Cerams vismaz piedāvāja lētāku variantu. Iepriekšējā vieta bija daudz labāka, ērtāka un pierastāka.
4.novembris 2013, 11:09 | links
 
Mirtins, es mono lietoju tikai ziemai un pavadām, mušu pavadas koniskās glabājas jau 5 gadu un nav nekādas vainas, bet, ir interesanti uzzināt kā ir jāglabā auklas, jo veikalos auklas tomēr tiek glabātas gana ilgi. Un jocīgākais, ka tieši pie mums ir sūdzības ar auklu kvalitāti, citās valstīs kaut kā copmaņi tik ļoti nesūdzas par auklu kvalitāti. Tad rodas jautājums, kā ir jāuzglabā auklas lai viņas pa 2 gadi tiktu sačakarētas.
4.novembris 2013, 11:08 | links
 
NG varētu, lūdzu, apstāstīt kā ir pareizi jāuzglabā auklas.

micuks, 4.novembris 2013, 10:54


Nezinu ko teiks NG, bet ... neglabā lūdzu auklas:) Tās nav tik dārgas, lai nevarētu atļauties vismaz pamatsastāva makšķerītēm uztīt jaunas. Es nomainu visām makšķerēm. Vienīgais ko lietoju vairāka sezonas ir spiningiem un fīderiem pītās - tās drillēju līdz apraujas un kļūst par īsu:)
4.novembris 2013, 11:02 | links
 
Es par auklām iebilstu. Nezinu, kur ir jāpērk aukla, lai divus gadus pēc kārtas aplauztos:) Es pērku Dagavgrīvā un Spicē. Salmo Ice Magic ir ļoti laba aukla un es ne reizi neesmu iegrābies sliktā auklā, kopš tās parādījā sun lietoju. Ir vīri, kam patīk cietākas auklas, man patīk medžiks:) Šoziem noteikti iemēģināšu jauno japānīti:)
4.novembris 2013, 11:00 | links
 
NG varētu, lūdzu, apstāstīt kā ir pareizi jāuzglabā auklas.
4.novembris 2013, 10:54 | links
 
mjā ... te pat iebilst īsti nav ko, Salmo auklu izejmateriālu nav mainījis, bet diemžēl veikalos pa Latviju iekrājas iepriekšējo gadu auklas un ne vienmēr tās tiek glabātas atbilstošos apstākļos, tāpēc izžūst.... un vienkārši noveco, bet vairums veikalnieku par to neliekas ne zinis, jo nemetīs taču auklu ārā un sanāk apburtais loks .... svaigu auklu saražo, bet to neizpērk, jo veikalos vēl ir iepriekšējo gadu auklas ...

savos veikalos pašu tievākos diametrus 0.06,0.08 un 0.10mm vienkārši norakstam un noliekam pie veikalu ieejas, lai ņem pa brīvu, kam vajag, un ar visu to reizēm pamanās iesprukt kāda veca aukla plauktā...

no tuvākos divus gadus šādu problēmu, ja ņemam jauno japāņu Micron auklu, vienkārši nevar būt, jo aukla ir svaigāka par svaigu, visa partija saražota tikai jūnija sākumā un gadus divus ražotājs sola nemainīgu noturību pat vidējos glabāšanas apstākļos...

Eduk, esmu tev parādā par asaru copi :), tā, ka pēc tavas diametra izvēles divi 50 m rullīši jaunās auklas no manis :), dod ziņu kādus izmērus un domāsim, kā tev viņus aizgādāt :)
4.novembris 2013, 09:32 | links
 
Šausmas cik piedrukājuši :))
Man, ja godīgi, ir viena izteikta pretenzija pret salmo produkciju - ziemas auklas diametrā 0.1-0.14 (par citiem diametriem nemācēšu teikt) kļuvušas guano pilnīgs - 2 gadus pēc kārtas ar šīm apdedzinoties (palaižot brangas zivis), šīs vairs nepērku...
4.novembris 2013, 08:42 | links
 
Zilais .....zivtiņ, Tu vismaz kazahiem virsû nebrauc :), mani vari gānît, kamēr slikti Tev paliek ... :):)

Tev taisnība, zilaci, bez Tava komentāra miegs nenāca :):),
pasaki godîgi, mans zilais draugs, no kurienes tādi gnîdas un sûdu vaboles kā Tu ņemās ????

Ja sanāk laiks, tad iebrauc pie manis darbā, es Tev kasti, lielu, ar prezervatīviem uzdāvināšu,
lai tādi forši džeki kā Tu ne vairojas .....

Nu re, tagad var iet čučēt, sirds mierīga :):):)

NG-NG, 3.novembris 2013, 22:37

žetons par prezervatīviem :)))
3.novembris 2013, 23:12 | links
 
Zilais .....zivtiņ, Tu vismaz kazahiem virsû nebrauc :), mani vari gānît, kamēr slikti Tev paliek ... :):)

Tev taisnība, zilaci, bez Tava komentāra miegs nenāca :):),
pasaki godîgi, mans zilais draugs, no kurienes tādi gnîdas un sûdu vaboles kā Tu ņemās ????

Ja sanāk laiks, tad iebrauc pie manis darbā, es Tev kasti, lielu, ar prezervatīviem uzdāvināšu,
lai tādi forši džeki kā Tu ne vairojas .....

Nu re, tagad var iet čučēt, sirds mierīga :):):)
3.novembris 2013, 22:37 | links
 
Ng-gn tikia nevaig, par ameriku varu droši pastāstīt, kurā galā kas stāv.
Kazahstānieši- tie ir ceturtās pasaules ļaudis?
Kurā galā jūs stāviet?! Tikai lūdzu bez... Brāļiem

Skatos, kamēr te kāds nav uzvēmis-paēdis, tikmēr gulēt neiet!
Regards
3.novembris 2013, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager