Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Man ir salmo macro tech un salmo grand majestic spolīte,sūdzību nav kāts priekš tās naudas superīgs un spolīte ar labi strādā un ļoti labi klāj auklu:)))
14.oktobris 2013, 09:25 | links
 
Šīs vasaras-rudens sezonas rezumējums - 2 salauzti spininga kāti un izjukusi spole. Malači veči!Kvalitātes paraugs!

salmosucks, 13.oktobris 2013, 17:49



Par kātiem runājot,ok vel viens kāts varētu būt brāķis,bet nu ja tu salauz divus kātus tad pats noteikti nemāki lietot.!!

Ps. Ja man kas salūzt es sākumā aizeju uz veikalu un noskaidroju mana vaina ,jeb tomēr brāķis trāpījies.Nevis metos internetā ar apvainojumiem..
14.oktobris 2013, 09:04 | links
 
Šogad bija garantijas gadījums ar Salmo tiesa gan ar Okuma spoli - kad trešajā copē tā kā zobi aprāvās - slinkums bija zvanīt uzrakstīju epastu ar jautājumu griezties veikala vai uz garantijas servisu!
Atbilde bija īsa un lakoniska (no NG), ka lai ar šo spoli iet uz veikalu ka samainīs - samainīja arī - visu cieņu ātri un viegli. Otra spole ir nokalpojusi visu sezonu intensīvi ir bijusi lietota un nekādu problēmu.

Pašam ir Jig Elite Salmo - nesūdzos - kātiņš ir turējis prāvas līdakas galā un pārslodzi ir izturējis patreiz viss OK sūdzību nav.

Kādreiz kādus 9 gadus atpakaļ bija viens Carp Salmo - tas gan sadalījās ātri - bet nu pat neiespringu jo varbūt bija kaut kur piesists plus drusku pārslodzi devu metot ar smagākiem sviniem - so pats vainīgs!

Puikam Salmo lēta gala matčkāts un arī lētā gala saliekamā makšķere - ņemot vēra puikas saudzību brīžiem brīnos kā vēl turas - visu cieņu zemās klases kātam ka turas un garantija jau beigusies. :)

Lūzt, plīst viss gan lētais gan dārgais gals - galvenais apzināties vai lūzt tavas vainas dēļ vai ražotāja.

Līdz ar to viss ir relatīvs.
14.oktobris 2013, 08:59 | links
 
-Poņal...:))
14.oktobris 2013, 00:07 | links
 
Shimani tagad garantijas darbnīca Tā ,ka ari neredzu problēmu Maris sačubinās ..
14.oktobris 2013, 00:04 | links
 
Bumsi,
as dārgās spoles napērku,vai jemsi labot?...:)

Tonis, 13.oktobris 2013, 23:53

Nahren viņas labot ? izmet ārā vai atdāvini kādam Nopērc citas un atkal sezona bez kreņķa Ja būtu dārgais gals tad to vērts reanimēt .Kā jau teicu Salmo spoles remontēt neņemu -jo tur ir savs seviss
DAms Tica Shimanis ABU Skekspīrs Byrons u.t.t tās bez problēmām Vieta kur jemt rezerves daļas ir ...Tikai sarežģītākos gadījumos nedaudz jāpagaida .
14.oktobris 2013, 00:02 | links
 
Bumsi,
as dārgās spoles napērku,vai jemsi labot?...:)
13.oktobris 2013, 23:53 | links
 
Bez felleriem nekad neviens neko nav iemācījies! Ja saka par kļūdu, var zināt kā to labot! Un vienam kāda manta kalpos 10 gadus, citam mēnesi, viss atkarīgs kur smadzenes un rokas atrodas! Varbūt man tās rokas tizlas un kājas par īsu, tā varētu izskaidrot iepriekšējā komentāra saturu! :D
13.oktobris 2013, 23:52 | links
 
degarzivs - man atkal liekās otrādāk :), man tagadējās spoles kalpo labāk :), viennozīmīgi varu teikt, ka pēdējos gados 5 visa inventāra kvalitātei, sevišķi jau jaunumu izstrādei uzmanība tiek pievērsta daudz vairāk ....
13.oktobris 2013, 23:50 | links
 
pat i nemēģinu apgalvot, ka viss ir pilnīgi ok, visādi gadās, bet gadās visiem :):), toties problēmas risināt ar Salmo ir vis vieglāk, ja grib risināt :)
13.oktobris 2013, 23:45 | links
 
Visi kuri rukā parasti arī kļudās .Pašam ķibeļu ir bijis atliektiem galiem.Visu var atrisināt -vajag tikai runāt.;))
13.oktobris 2013, 23:45 | links
 
Salmo kādreiz ražoja mantu, pēdējie mani 300 ls ir nodoti puiku rokās! Kāti ok, pēdējās pirktās spoles esmu atdevis sīčiem, vecās kalpo man! Pēc dažiem norfin produktiem visus ko tagad iepērku dodu pāršūt- izmēri un šuves ir briesmīgas, materiāls labs! Rezumē - ja gribi mantu, ver maku, ja nespēj vērt - salmi ir viens no ciešamākajiem variantiem!
13.oktobris 2013, 23:43 | links
 
Eh...laikam jau NG par to pilnmenesi ir taisniba... :D Tas ta ir...
Nekludas tikai tas kurs neko nedara...bet varbut ta ari ir kluda...
13.oktobris 2013, 23:32 | links
 
Normis 'istjenu glagoļit'...:)
Biju pajēmis ziemas copes kasti,to kas pēc miskastes izskatās,pirmajā copes reizē vāks pārlūza,bet gods kam gods,šamo samainīja.
Žēl gan, nākamajā copē atkal pārlūza,...vairāk mainīt gan nokautrējos,laikam jāsāk badoties...:)))
13.oktobris 2013, 23:29 | links
 
ArtUp- :):) pārdevēji nav meistari :), viņi nevar pateikt kas ir vainas spolei un viņi nekādi navar pateikt vai parto ir jāmaksā vai nē :):)

kā lielākajai daļai lielu uzņēmumu , arī Salmo, ar visiem remontiem un garantijām ņemās serviss, kur cilvēku pamatdarbs ir remontēt makšķerlietas un vai tas ir vai nav garantijas gadījums nosaka tikai serviss, tavs gadījums bija 1000 % garantijas gadījums
13.oktobris 2013, 23:26 | links
 
:):):) pilnmēness pamazām briest :):):) to var redzēt , daudzi aktīvo copi ir beiguši, bet kaut ko taču darīt vajag ...

paldies dievam un man pašam :):), man ir bijusi tā iespēja reizes piecas izbraukt no salano ar jaunu mašīnu, dažādu limeņu mašīnām..., un tikai Škodai , kas bija pati lētākā, pirmajā ekspluatācijas gadā nepiemetās neviena ķibele, pārējām visām kaut sīkums, bet gadījās...
to espar to, ka makšķerlietas ražo cilvēki un cilvēki mēdz reizēm kaut ko neizdarīt ..., tāpēc citi cilvēki, šajā gadījumā Salmo, liek savu vārdu uz produktiem, lai pircēji zinātu, kur griezties, ja ar inventāru notiek kas slikts....

ja jūs , dārgu suckotāji, sīkie un citi mudaki, savā dzīvē darītu vismaz kaut ko sabiedrībai, vai vismaz sev derīgu un mazāk bļautu, ka viss tik dārgs un slikts, jūs justos daudz labāk, ieskatieties spogulī ...

es vienmēr un visur esmu uzsvēris,
ja ir problēmas, tad tās vajag risināt,
ir sasāpējuši jautājumi, runājam,
nemākat runāt, paši vainīgi.....

vienmēr esmu centies un centīšos risināt visus jautājumus, kas saistīti ar Salmo vai mūsu tirgoto preču kvalitāti un servisu un vairums klientu, kuri ir griezušies pie manis ar savām problēmām ir palikuši apmierināti

bet , ja labdien vietā cilvēks izbola acis un bļauj, tad pretreakcija no manas puses ir tieši tāda pati un vēl rupjāka, jo ar durakiem var tikai tāpat runāt ....

neviens speciāli brāķi vai nekvalitatīvu produktu neražo, ir dažādas meistarības makšķernieki, ir dažādu līmeņu inventārs ,bet tautas paruna - iedod muļķim kristāla pim..i , vai nu sasitīs vai pazaudēs .... tomēr ļoti bieži ir patiesa :):)

, tāpēc vēlreiz atkārtoju, ja jums gadās ķibele ar Salmo vai Salmo veikalos pirktu inventāru, dodiet man ziņu, problēmu risināsim, pat tad, ja vainīgs pie šmuces esat jūs, tik un tā to visu var saprātīgi atrisināt

bet rējējiem varu teikt, ka rejiet vien šakāļu bars, daudzi tūkstoši copmaņu copē un copēs ar šo inventāru un viss notiekās un notiksies, jo Salmo jau 25 gadus ir un vēl vismaz tik pat gadus būs :):):)

pašam man 95 procenti inventāra ir tieši Salmo, šis tas ir ļoti labs, šis tas ir ne tik labs, bet kopumā viss vairāk vai mazāk atbilst tam vidējam līmenim, kurā uzņēmums sevi arī pozicionē.
13.oktobris 2013, 23:15 | links
 
Es savu pirmo spiningu nopirku SALMO veikalā, Balzer kurš izgatavots pēc anti crack tehnoloģijas. Pēc pieciem gadiem Ālandos viņš ņēma nelabu galu, kad iedevu darba kolēģim kurš pamanījās saizt kopā trīs spiningus, savu, manu un vēl no vietējā saimnieka aizlienētu. Nopirku vēlrsiz tādu pašu un ju sestais gads kalpo godam. Sūdzībabūtu tāda, kamdēļ ir palicis tik šaurs minētàs firmas sortiments.

Daugavzoons, 13.oktobris 2013, 22:17


ļoti uzskatāms piemērs tam ka 99% gadījumu kātus LAUŽ nevis tie salūzt paši no sevis ;)
13.oktobris 2013, 23:05 | links
 
ArtUp,vai Tev bija čeks spolei,un ko pateica servisa meistars ?
13.oktobris 2013, 23:03 | links
 
Puiķi,
nav ko dračīt,vajag tik mest un tad jau būs...
Tik jāzin kur mest...,protams ka Zviedrijā...:):)
13.oktobris 2013, 22:47 | links
 
Artup, tev protams taisnība.
13.oktobris 2013, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager