Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Ei veči ,cik zinu ir tāds airesols(nezinu nosaukumu) uzpūšot uz kombja tajās vietās kur laiž cauri ,ūdeni atgrūž.Es esmu mēģinājis pat uz parastas drēbes kombja kad nebija šo kombju,varbūt kāds zin ko vairāk vai ir mēģinājis.
17.novembris 2010, 08:43 | links
 
2 gunča
Es paņēmu veikalā aerosolu apaviem (rakstīts ka atgrūž mitrumu,netīrumus etc) - ne sūda neatgrūž.Tagad paņēmu cabelās tiko atnāks izmēģināšu,tad došu vērtējumu.
17.novembris 2010, 09:08 | links
 
To aerosolu var nopirkt tūrisma preču veikalos, domāts priekš teltīm. Uz kombera gan neesmu mēģinājis lietot.
17.novembris 2010, 09:22 | links
 
varbūt kādam ir pieredze ar kongur tex-care produktu, izklausās jau labi.cena ar pieticīga, tik bodēs nav trāpijies manīt.:)
www.expeditionshop.eu
17.novembris 2010, 09:55 | links
 
Reklamē to Norfin xtreme new jau sen,tikai veikalos nav.Itkā decembra sākumā būšot.Krievijā,ukrainā ja nemaldos,jau kādu laiciņu kā nopērkams.Atšķirās no vecā extrema ar materiālu,mitumizturīgāks(varbūt :):):)
17.novembris 2010, 19:57 | links
 
Kolēģi!Kā jau rakstīju man arī ar Norfin slapjā ziemas dienā dibens arī protestē!Esmu redzējis večiem kārtīgus lietusmēteļus (tipa him dim)vai kas tāds vai līdzvērtīgs ir nopērkams?
19.novembris 2010, 17:36 | links
 
Jez_ups prasīja vai him dim mēteļi ir nopērkami?Jā pie mums Alūksnē makšķernieku bodē 8ls gabalā kā arī zābaki 6ls gabalā.
22.novembris 2010, 16:42 | links
 
Esmu Krūmiņu dziedošās ģimenes fans.
Guncha56, aizdomīgi lētas tās Him dim drānas pie jums Alūksnē, vai tik nav no pirmā pasaules kara laikiem?Ticu, ka ir normālas.Ja vari, iedod veikala koordinātes.Mans mails jazepsr@inbox.lv
22.novembris 2010, 21:26 | links
 
Jāzup. Gunča nemuld! Šamam, blakus safs busines un bodes cenās orientējās labi! Ja, vaig riteni salabo, Gunča to izdarīs perfekt! Man, kā kaimiņam skidkas ira. :))) Ir ir pie mums him dimi :)))
23.novembris 2010, 07:19 | links
 
Ir, ir Alūksnē him-dimi. Tik veikalā cenas augstas, ja ir kāds pazīstams, kurš uz Krievzemi braukā, pasūti no šā, būs 2x lētāk.
23.novembris 2010, 09:10 | links
 
Jazup veikals atrodas pilsētas centrā saucas Pie zvejnieka aja vēlies pazvani pats uz bodi 64322666.
23.novembris 2010, 17:07 | links
 
Paldies par info Guncha56!Lai Tev šoziem ejot uz Alūksnes ezera plaužiem būtu jāpērk 35 cm diametra ledusurbis!!!Ne asakas jaunajā sezonā!!!
23.novembris 2010, 19:20 | links
 
Jezup plaužus neķeru,asari un līdakas,bļitkoju.
23.novembris 2010, 19:34 | links
 
Guncha
tad jau TEV pietiks ar 35mm urbīti!!!
:DD
23.novembris 2010, 19:37 | links
 
Urmass Tu tādus taisi?
23.novembris 2010, 19:55 | links
 
Es gan ķeru arī plaužus, bet šie kaut kā man neķeras...Protams, ka asaris (tāds kā Gunčam bildē)pēkšņi "pietur" tevis raustīto bleķi, tad tas ir...Vispār jau es nevaru piemeklēt nevienu vārdu, ar kuru varētu apzīmēt šo sajūtu...
P.S.
Urmaas, vispār jūrā esmu borējis ar 8 mm bori(uz nigliņiem), tikai pirms laiž lejā volframeni, tā jāuzsilda, citādi nelien.
23.novembris 2010, 20:05 | links
 
Tāks, sen nav te būts...
Izlasīju šo foruma tēmu un neatradu atbildes uz sev galveno- Norfin peldošais vai sefox pro - kādas ir lietotāju atsauksmes starp viendaļīgo vai divdaļīgo? Teorētiski, abi varianti ir sertificēti, tātad, peld:) (teorētiski) Gribētos apģērbu izmantot gan vēlam rudenim, ziemai- copei un izbraukšanai uz mežu pēc egles:) Kā ar svīšanu šajos kostīmos? varbūt atmest domu par viņiem un paņemt Norfin extrme 2 vai ko tamlīdzīgu?
30.novembris 2010, 22:41 | links
 
Ak jā, tie, kuri grib "iestirprināt" apģerbu, lai labāk turas pretī mitrumu, te ir plašs klāsts labā kvalitātē un cenā!
http://www.gandrs.lv/kopsanas-lidzekli-apgerbiem/
30.novembris 2010, 22:47 | links
 
Ampelman. Personīgi es izmantoju Sea Fox, iet trešā sezona un ne vainas. nākamo pirkšu tādu pašu! Daudzi paziņas lieto Norfin "dārgo galu" un atsauksmes ir pozitīvas. Ne jau brendam ir nozīme!
Tagad galvenais: viendaļīgais vai divdaļīgais. Tā kā esmu ap divmetri garš un kārns, es lietoju viendaļīgo. Dēļ muguras. Copēju aktīvi, tāpēc viendaļīgais ir labāks. Dūšīgāki copmaņi parasti izvēlās divdaļīgo. Divdaļīgā plusi: siltā laikā iespējams "augšu" nomest. Pa lielajām darīšanām, ērtāk. :)
Man, galvenais, lai mugura nesalst. Sabeigta. Caur divdaļīgo velk vējš. Lai tā nebūtu, jāpogājās ciet, bet tas nav ērti!
1.decembris 2010, 06:50 | links
 
Jūs viņos peldēties taisāties???
:))
1.decembris 2010, 07:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager