Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Man ir Norfin Arctic Red -divas termoveļas apakšā un nekad vēl neesu nosalis.Tad kad bija tie atkušņi un pus dienu smidzināja lietus ar slapju sniegu,tad gan uz vakaru dupsis bija slapš.
14.februāris 2011, 15:42 | links
 
Vai kāds var pateikt vai Sea Fox arī laiž ūdeni cauri ?
14.februāris 2011, 15:50 | links
 
lai dupsis nebūtu slapjš, izvēlējos peldošo kostīmu. daiwas divdaļīgais, nekādu problēmu, vējš vai lietus iekšā esmu sauss. velku vēl uz plikas miesas norfin winter line + sea fox black trīsdaļīgo un nekādu problēmu!
14.februāris 2011, 15:53 | links
 
SeaFox peldosie noteikti nelaiz cauri udeni, jo taks peldosie :) pasam ir vecais dzeltenais modelis, bet labak butu nemis jauno, jo tam materials ir cits. ar to pasu vins ir mazliet vieglaks un mikstaks. vecajam ir vienigais prieksa divas papildus kabatas ar ravejsledzeju. jaunajam nav, BET to nemaz nevajag. parejo kabatu ir ar liku likam. to es sapratu tikai nupat. nu jau par velu. ja nemtu, tad nemtu jauno modeliti. cena ari viniem ir vienada.
14.februāris 2011, 16:32 | links
 
Nu nu, ko nu stāsti. Nav nu gan tā, ka Seafox peldošais nelaiž cauri ūdeni ! Pats šogad nopirku crosflow (dzelteno) un gan rudenī caurmirku, gan ziemā vienu reizi arī dabūju - materiāls - jā, neko nelaiž cauri, bet materiāls neizsaka visu. Man personīgi šuvuma vietās laiž ūdeni. Personīgā pieredze 2 stundas kārtīgā vējā un lietū un būs cauri. A ziemā arī, kad pagājušajā otrdienā 7 stundas lietū un vējā biju, tad viendaļīgajam kostīmam vidus daļā pļek, pļek vien bija. Tā ka godīgi sakot jāsaka, ka tas lika nedaudz vilties šajā pirkumā, bet visā visumā - pa pirmo. Varbūt iegrābos atsevišķā izstrādājumā, bet nu... grūti teitk.
14.februāris 2011, 16:47 | links
 
Izklausās kā zinātniskajā fantastikā,2 plāni apģērba gabali,jaka pa virsu un silti -10 grādos.Kas tad Norfin Extremos do to siltumu,viņas tak diezgan plānas pēc taustes.
14.februāris 2011, 17:23 | links
 
vinos ir tā dūna vai kas tur iekšā!
es personīgi uzvelku guahoo termoveļu un pa virsu Extreme 2- reti kad aiztaisu ciet kurtku!!!!
14.februāris 2011, 17:39 | links
 
To:Dzymmy

SEA FOX Uūdeni cauri nelaiž, ir pārbaudīts uz savas ādas vairākas reizes. Varbūt viltojums?:)
14.februāris 2011, 18:16 | links
 
poius tā kā neticīgais Toms ;)
Vecīt, tā ir zinātne, ķīmija, fizika ;))
Mitrumu novada no rumpīša un viss notiek.
Svarīgākais, protams, ir ievērot visu "sistēmu" kopumā. Nevar pēkšņi zem termoveļas uzvilkt kokvilnas T-kreklu, vai ko tml. Tad viss būs vējā. Es velku līdzīgi plānais, melnais guaho, ja līdz -10 tad norfin body line, ja zemāka temp tad norfin mild line. Kostīms man ir pasens Sunridge "minus ten" (tātad max līdz -10 grādiem domāts!) tumši zaļā krāsā. Nu nekad neesmu salis, copējis esmu arī pie -25. Arī pie vidēja lietus ilguma un daudzuma ūdens cauri netiek.
Vēlā rudenī, ja visu dienu līst, tad laivā sēžot bišku pačiņa un ceļi slapji paliek.
Par Extreme 2 - nu nevar gribēt, lai kostīms, kura komforta temp ir -32 grādi, nelaistu cauri ūdeni ;))
Vienmēr visi grib, nedaudz pārfrāzējot, zivteli apēst un vēl sexiņu dabūt ;))
Domāju, ka arī Dzummy gaušanās par to, ka komberis palaidis ūdeni pēc 7! stundām lietus un vēja, jau nu, manuprāt, ir nevajadzīga. Negribi, lai laiž ūdeni - tinies PE plēvē ;)
14.februāris 2011, 18:21 | links
 
Kilka-par EXTREME2 piekrītu !

es piemēram ar to rēķinājos-jo cik gan pa ziemu, pavasari ir tādu slapjo copes reižu! man galvenais siltums!
14.februāris 2011, 18:29 | links
 
Grūti noticēt tam gan,tas tiesa.Nekas rīt aiziešu uz Juglas veikalu un uzlaikošu,apčamdīšu tos ancukus.Tad došu pirmo spriedumu,jebkurā gadījumā vairāk uzticēšos jums veči,nevis reklāmās teiktajam.Man vajag lai ir silti,komfortabli un ērti,arī neuzģērbjot visu skapi sev virsū:)
14.februāris 2011, 19:01 | links
 
Vecīt, Norfin Extreme 2 ir ne tikai LV populārākais, bet arī krievzemē ārkārtīgi populārs ancuks. Es tikai domāju, ka tu ar šādiem ātrumiem dodoties uzlaikot, būsi nokavējis. Cik zinu, tad konkrētais modelis ir gana patirgots un var gadīties, ka pēc ejošajiem izmēriem vari palikt gribot :)
14.februāris 2011, 19:07 | links
 
Ja sēdēsi uz breksīti, neies cauri ar termovešiņu. Vajadzēs vēl vismaz 2 kārtīgus flīšus lai būtu normāli un reizi 1/2 stundā izgriezt kādu āliņģi. Aktīvai asaru meklēšanai es tādu nepirktu jo diezgan neērts lai skraidītu apkārt un meklētu. Lietu nelaiž, bet tādu kārtīgu gāzienu neesmu dabūjis. Iespējams ka Extreme ir viens no labākiem un universālākiem, bet brīnumus gan negaidi
14.februāris 2011, 21:44 | links
 
gan extrem gan ehtrem2 labi kalpo aktīvai copei.protams lietainā laikā nav no labākajiem.jo visi komberi agrāk vai vēlāk izmirkst.bet attiecīgi saģērbjoties,kā jau Kilka rakstija,ir gana laps.ja gribat sēdēt ilgāk uz vietas,tad protams prasās kādu flīša jaku vēl pavilkt.a slapdraņķī vai nu himgondonu uzstellēt virsū,vai ari ielīst plēves maisā.nu nav nekāda vaina!
:))
14.februāris 2011, 22:06 | links
 
Jā, himgondonu :DD Un ar visu proķivogazu ;)
14.februāris 2011, 22:17 | links
 
kilka- stilam nav nozīmes, visu izšķir vējš un lietus :)))
14.februāris 2011, 22:22 | links
 
eMKa - drošība arī! Gāzmaskas trubai filtra vietā piestiprina putupolistirola kluci. Ja ielūzt ledū, var kādu laiku noturēt virs ūdens pašu un trubas galu, nodrošinot elpošanu :D
14.februāris 2011, 22:25 | links
 
Kilka
tavā variantā pat Brālīša eļektronno dūmkoku var lietot,bez īpašām probļemām!!!
:DDD
14.februāris 2011, 22:29 | links
 
es copēju dažādi i ja ķeras gan uz vietas, gan pameklēju zivis-atkarībā no situācijas.....
bet nu auksti nav bijis ar Guahoo termoveļu pelēku+ kostīmu...... -parasti ja salst-tad rokas.....-bet tur kostīms nav pie vainas....
P.s jāatzīst,ka neesmu no salīgajiem copmaņiem!
14.februāris 2011, 22:29 | links
 
Leopolds šķiet palaidis garām, ka pamatā visi minēja "termoveļa UN flīsis".
Ja nu nav galīgais skalupakaļa, tad nu nevajadzētu salt ;)
14.februāris 2011, 22:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager