Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Kilka, man ar vienu termoveļu un kostĪmu ir silti vienmēr! :))) un ļoti reti kad kostīmam kurtku vispār aiztaisu ciet, jo man ir silti! alkoholu nelietoju :D:D:D
vienīgais ja nu riktīgs vējelis zēģelē, tad ir kā ir, bet tādos gadĪjumos palienu zem plēves maisa un varu sauļoties :D:D:D:D
14.februāris 2011, 22:46 | links
 
Neuvazajish,Kiljka:) Ir man i termoveļa i 2 slāņi elpojoša flīša + Norfin Mildline. Ir arī dabīgais termo slānis:),bet tik un tā ir bijušas reizes kad par knapu. Protams ja pašiverē, tad atkal silti,bet ilgi sēdēt ir so,so.
14.februāris 2011, 23:15 | links
 
Leopold - uvažaju, uvažaju ;))
Ir salīgāki ļautiņi un mazāk salīgi ;))
Viss bumbās :)
14.februāris 2011, 23:30 | links
 
Kilka, tieši tā! :))))
14.februāris 2011, 23:38 | links
 
man ir pirms 3 vai 4 gadiem pirkts DAMs (man liekas pasmags moš citi ar tādi, nezinu) jau tāds paplucis un ceļu plsterējums sabēdzis kunkulī, bet nosalis neesmu nereizi. vienīgais kas salst ir rokas un ģīmis.

Apakšā velku sintētisko catmandoo (sievasmāte uz ziemassvētkiem dāvina :D) biksēm vairāk neko arī nevelku (ja vien ārā nav - 10 un trakāk), rumpim pa virsu kokvilnas/sintētikas apakšveļu (no armijas palikusies) un villas džemperi, jaku ragavās (no meitas aizlienētas ;D) un kad apsēžos ta uzvelku jaku. ideāli, ne svīdonis ne drebulis.
15.februāris 2011, 09:12 | links
 
Večuki,ja ancukam virskārta no normāla membrānmateriāla un pareizi šūta,vīles pareizi nolīmētas,kaut 3 dienas lietū.Viss sauss.Vienīgi tik cik paša svīdums no iekšpuses.Jo slapjai ārpusei membrāna nedarbojas.
No savas pieredzes,vienīgais no materiāliem,kas funkcionē nevainojami ir Gore-tex.
15.februāris 2011, 09:27 | links
 
ņjā. Divi gadi atpakaļ nopirku rudens copei (laivā un vēdzeles) pa Ls 30 apmēram Leduslāču (Ice Behr laikam) komberi. līdz -15*. ūdensizturīgs bija pirmo sezonu, tagad ceļi un pakaļa drusku laiž cauri jau. savādi, bet nu jau div ziemas ar viņā copēju, apakšā norfin Cosy Line, mugurā parasti vēl siltu villas/kokvillas jaku ar kapuci. ap mīnus 20* šitā kombera kurtkas vietā gan šad tad uzvelku citu siltaku, bet arī vieglu kurtku i viss. Mož vienkārši es tāds mazsalstošs. Extreme 2 ir bijis tas gods ap -10* uzvilkt un joka pēc noiet kādus 100 metrus - nu nakui, man pa biezu :)
15.februāris 2011, 09:39 | links
 
Lbruno - varbūt varētu painformēt masas, kas tad ir tas "normālais" un "pareizi šūtais" komberis? Rāžotājs, modelis? No gore-tex gatavotam laikam gan būs kosmiska cena :(
15.februāris 2011, 10:09 | links
 
Novembrī iegādājos Exreme 2, nedēļas nogalē nodzīvojos pa Gulbenes mežiem rallijs Sarma, gan pa dienu un gan pa nakti, grādi bija ne mazāk pa -16, pa nakti bija pat līdz - 22. Nevienā brīdī nebija drebuļa vai doma, ka varētu nosalt, termoveļa 2vas kārtas (plānā uz plikas miesat, plīsis pa virsu), tad kombis un kārtējo reizi pārliecinājos par putu zābakiem, tā ir lieta. Skatījos uz citiem kuri drebinājās un automašīnās sildās.
Ne asakas
15.februāris 2011, 10:32 | links
 
Mans jau liekas piekto sezonu ar Extreme copēju-nevienu sliktu vārdu nevaru teikt.
15.februāris 2011, 10:40 | links
 
gore-tex ir laba lieta, cena arī. visas lietas, gan vaideris, gan jakas, tur labi, un neko sliktu nevaru par šiem pateikt. tagad esmu dabūjis no štatiem under armor termoveļu, zeķes utt. sestdien testēšu aukstumā ir cerība ka būs labi :)
15.februāris 2011, 10:46 | links
 
Martin-tāpēc arī gandrīz nekad kurtku neaiztaisu ciet :D:D:D
15.februāris 2011, 12:08 | links
 
ašukaini, ko dod vaļā kurtka, ka pat makustīgi kule putās. ok, veša velk prom sviedru, bet tupo svīst bez jēgas ar nav loģiski. Nu ja es visu laiku uz vietas tupētu, mož savādāk domātu...
15.februāris 2011, 12:39 | links
 
Martin, nav tik traki!:D:D:D
vienkārši ejot ir super, vot kad lunkas sāc urbt daudz pēc kārtas, tad gan ir putās:D:D:D
15.februāris 2011, 12:42 | links
 
nestrīdēšos.. katram savs.. es piemēram ikdienā staigāju tādā tipa pavasara/rudens kurtkā arī šitajos aukstumos.. katram savas īpatnības un dīvainības. domāju, ka neesmu tāds vienīgais :)
15.februāris 2011, 12:53 | links
 
Kilka.
Pašķirsti Cabellas.Ja nemaldos kpl.cena ap 450USD.Protams,ir citi varianti.Termo veša+vindstoperis+flīsis+plānais Gore-tex.Savulaik šādu Gore-tex +flīsi no Cabellām izdevās iepirkt ap 100LVL.
Nelaime tā,ka mūsu tirgus piebāzts ar Čainas sū... un labu mantu nevar nopirkt.Ja kur kas ir,tad plika Gore-tex stērbele maksā ap 200LVL.
Par vaideriem.Pārliecinājos,ka nav jēga pirkt dārgo galu.2sezonas un kirdik.Tagad paņēmu pa 80USD
15.februāris 2011, 14:23 | links
 
Tas jau ir tas, ko teicu - kurš tos gōreteksus spēs samaksāt. Pat negribu sākt rēķināt, cik maksātu tagad no usaistiem atvilkt 400 jenotu vērtu klōzi ;) Un, kā jau Tu atzīmēji - vai ir to vērts??? Es, personīgi nezinu, kam būtu jānotiek, lai kāds mani piespiestu 3 dienas pēc kārtas copēt stiprā lietū :DD Bet vienu dienu gan jau, ka jebkurš komberis, kas tiek vilkts tam atbilstošos apstākļos, tur. Ja nu nav vecs, un nopluinīts. Tam manējam pačiņa mitra paliek gan jau, ka tieši no tā iemesla - pasens un materiāls sabrāzts pa smilšainu laivas beņķi trinoties :)
15.februāris 2011, 15:17 | links
 
Kilka, nu nu, es jau negaužos, ka "vaiii, es naaaabadziņš, kostīms nav tāads, vai šitāds." Ja Tev šķiet, ka gaužos, tad plēvē drīzāk jātinas Tev pašam :p Rakstu vienkārši faktus, kas ir. Fakts, ka MANS SEAFOX kostīms laiž ūdeni pa vīlēm ir un paliek fakts. 2 stundas reālā lietū un vējā un cauri būs. Ja tādā vieglā lietū, tad jā, var arī būt viss ok. Varbūt, kā Ginča saka, ka bija kāds viltojums, bet tad labas kvalitātes, jo visas šuves, taisnas, viss stingrs, nekas nekur nav lieks un kvalitāte un materiāls labs :) Un kostīmam tāpat nav virsū rakstīts - Akcija, viltojums pa 130 Ls - nac un ņem :D
15.februāris 2011, 22:15 | links
 
Vai tās negrimstošās drēbes laiž ūdeni vēl ir jautājums!:))) Plusos un mazos mīnusos iekšpuse ir slapja arī tad, ja no gaisa nekas nekrīt:))
15.februāris 2011, 22:30 | links
 
es savu komberi noteikti vasarā pārbaudišu :)
15.februāris 2011, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager