Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Gunča Tev akan taisnība jo tas kombinzons -padla -paliek slapš kad ķūli nevar dabūt vaļā --suka ;DD
15.februāris 2011, 22:38 | links
 
viens te čagu saņēmies :DDDDDDDDDDDD arlabunakti padla :DDDDDDDDD
15.februāris 2011, 22:40 | links
 
Ej čučāt bet aizej pačurāt ;DD
15.februāris 2011, 22:43 | links
 
To Dzymmy: Kostīmu var samērā vienkārši pārbaudīt - uzvilkt mugurā un ieiet dušā. Ja ir vaina vīlēs, tas paliks slapjš uzreiz nevis pēc 2 stundām... :) Ja tā notiek dod ziņu, - mēs notestēsim un ja būs brāķis, samainīsim.
Pretējā gadījumā man jāsaka, ka ilgstoša lietus laikā mitrumam uzkrājoties elpojošajai membrānai no abām pusēm, tai nav iespējams to pilnībā izvadīt uz āru :)
15.februāris 2011, 23:55 | links
 
Sakat lūdzu vai Jums sieviešu kombinzoni arī iraida ??
15.februāris 2011, 23:58 | links
 
to bums: SeaFox ir mazie izmēri S, XS
16.februāris 2011, 00:01 | links
 
Džimī! Visticamāk-brāķis! Mans kombis iet trešo sezonu. Rudenī, velcējot, tikai pašās copes beigās, pie šekuma jutu mitrumu. Mož vecs palieku?! Varbūt paša vaina?! Draugam ceturtā sezona un tad sāka laist garām. Prasīja padomu, vai var apstrādāt ar kaut ko. Pateicu, lai pērk jaunu. Brīnumi nenotiek! Arī labas mantas, saules mūžu nedzīvo!
16.februāris 2011, 07:25 | links
 
Jautājiens - vai iekš Salmo bodēm ir plānā@biezā thermoveļa? Un apm. pa kādām naudiņām.
16.februāris 2011, 11:25 | links
 
kad pēdējo reizi biju, tad vēl bija :))
norrffin plānākā kārta, ja nemaldos 9 LVL komplekts, trešā kārta 15 LVL komplekts.
Domāju, ka no otrās kārtas baigās jēgas naf....
16.februāris 2011, 11:27 | links
 
Paldies! Pēc stundas pārbaudīšu!:)
16.februāris 2011, 11:45 | links
 
Kāds nezin vai kur ir pārdošanā Sundridge ziemas kostīmi?
16.februāris 2011, 11:59 | links
 
Jūs mani nesapratāt Sieviešu no vīriešu atšķirās Ar klapēm un pogām :DD sieviešiem uz vienu pusi vīriešiem uz otru pusi :DDD
16.februāris 2011, 12:03 | links
 
Paldies Usim, paldies Salmo. Tiku pie siltās vešas!:))
16.februāris 2011, 13:16 | links
 
iesakiet ludzu kadu labu bet ne parak dargu lietus kostimu bet lai elpotspeja laba butu ir velme nopirkt lidz shim nav bijis tads tapec jautaju >?
23.februāris 2011, 16:39 | links
 
OZK
:)))
23.februāris 2011, 17:05 | links
 
norfin escape
23.februāris 2011, 17:28 | links
 
Norfin Oxygen ;)
23.februāris 2011, 20:12 | links
 
to Bums: klapes un pogas visiem ir uz vienu (šķiet vīriešu) pusi :)
Pēc pieredzes varu teikt, ka ja ir pārliecība par siltumu un drošumu esot uz ledus tas pārāk netraucē :)
24.februāris 2011, 17:24 | links
 
Mans komentārs par SEA FOX dzeltenu divdaļīgu kostīmu. Biju nobriedis iegādāties peldošo kostīmu un pat noskatījis, taču vēlāk ierodoties veikalā vēlamā modeļa vairs nebija. Sarūgtinājums liels. Pirku kāds bija - dzeltenais. Otrā dienā jau testēju peipusā pie vēja apt. 12m/s. temp - 10. Bija termoveļa 2 kārtas, taču rezervei uzvilku arī vēl vienu jupķi. `
Mans vērtējums - esmu apmierināts ar pirkumu. Vējš cauri netika, bija arī silti. Ērts un praktisks. Modernās tehnoloģijas ieviesušas savas korekcijas un nav vairs jāvelk 5 kamzoli, pufaika un beigās OZK plašķis lai izturētu spēcīgāku salu un vēju. Par ūdens caurlaidību gan neko pateikt nevaru jo testēts tādos apstākļos vēl naf. Ja kāds man prasītu padomu - es ieteiktu.
9.marts 2011, 16:51 | links
 
es tik nesaprotu, kā divdaļīgs komberis var būt peldošs???...a par to plašķi runājot...man viņš iet ļoti pie sirds nevis lai pašam būtu siltāk, vai kā savādāk, bet gan viņā sēžot uz kastes, viņš izveido lielisku aizvēju, kas netraucē murmulīša spēlei un copes ieraudzīšanai!!
9.marts 2011, 17:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager