Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Es arī esmu iepircis gore-tex jaku un bikses no Cabellas nu forši jau ir. Ja negāž spaiņiem esi sauss un laimīgs. Tā laikam neviens nelīmē neoprēna izstrādājumus, tad var būt kāds var pastāstīt kā to var izdarīt ?
3.maijs 2011, 18:18 | links
 
Mans iepriekšējais jautājums nogrima citu diskusiju jūrā, tādēļ jautāšu vēlreiz.

Vai kādam ir pieredze izmantot makšķerēšanā hidrotērpu, kas ir paredzēts laivošanai vai kādam citam ūdenssportam, piemēram, laivošanai?

Pašam hidrotērps nekad nav bijis.
9.maijs 2011, 16:25 | links
 
Nezinu kā pareizi viņu sauc, nu to hidrotērpu, kurš parazēts sportiskām izklaidēm, bet ģērbj viņu virsū uz plikas miesas.

Ja ar tādu staigāsi pa ūdeņiem, tad pie zināma dziļuma sāks parādīties manāmas neērtības. Nu, dēļ spiediena uz dažām svarīgām ķermeņa daļām :D Tā kā spiediens uz tām ķermeņa daļām nav īpaši veselīgs, tad nav arī vēlams tam pakļaut.

Ja nopērc makšķerēšanai domātu ūdens bradājamo kostīmu - tur vari paģērbt apakšā biezāku/mīkstāku drēbi un diskomforts pārvērtīsies komfortā.
9.maijs 2011, 17:43 | links
 
Nu kāds varētu man pateiktu, kā salīmēt neoprēna brienamo. Man arī ir vēlme copēt komfortā :)
9.maijs 2011, 17:47 | links
 
Roc dziļāk, Google zin visu :)))

http://www.surfline.lv/lv/forums?forumcat=1&forumthread=404
---------------------------------
Dzintars 29.09.2010 12:34

Ja plīsums ir vietā, kur pastiprināti staipās, tad plīsumu salīmē, tad daudzmaz sašuj un vēl pārlaid ar līmi hidroizolācijai :) Līmi, parastos un uzgludināmos neoprēna ielāpus var dabūt Surf Pro.
---------------------------------

Vēl viens komentārs kā NEVAJAG darīt :D

ronis

AtbildētIevietoja: Thu Oct 13, 2005 6:45 am Tēma: atkal līme Atbildēt citējot
Smaka tai līmei ir gan tāda pati kā momentam, bet ar to arī līdzības beidzas. Protams, ar momentu var salīmēt neoprēnu, pat izskatīsies smuki, bet tas būs uz īsu laiku. Diemžēl personiskā pieredze saka, lai es Jums ieteiktu tomēr nelietot momentu. Pēc dažiem mēnešiem ar momentu līmētās vīles izjūk. Pieredze ir no paša rociņām salīmēta hidrotērpa kādus 7-8 gadus atpakaļ. Kādas trīs sezonas tika lietots līdz apnika lāpīt atplīsušās šuves. Šuves tika gatavotas pēc visiem noteikumiem: slīpais griezums, acetons, cik tur tās momenta kārtas, izturētas pēc pulksteņa utt.
----------------------------------


Aizej uz kādu specializētu veikalu un iegādājies attiecīgu līmi un eksperimentē :D
9.maijs 2011, 18:02 | links
 
>andriskkk, tas par spiedienu uz olām (pieļauju, ka par to runā) ir kaut kur rakstīts vai tava interpretācija?
Cik lielā dziļumā, tad tāda parādība ir novērojama?
9.maijs 2011, 19:08 | links
 
Personīga pieredze :D:D Ar gumijas kostīmu ir pavisam traki, neoprēnā mazāk jūtams. Nu, tas ja nav bikses (izņemot apakšveļu).

Nezinu kā ar šiem sporta hidrotērpiem, bet ņemot vērā, ka viņi ir stipri pieguļoši, tad arī spiediena ietekme ir vairāk jūtama, nekā neoprēna makšķernieka tērpā.

Kādā dziļumā? jo dziļāk, jo vairāk jūtams. Nu, īpaši dziļi jau neielīdīsi, kostīmam taču ir robeža, aiz kuras sāksi palikt tuvāks ūdenim :D
9.maijs 2011, 19:14 | links
 
Varbūt arī kādām vajag saremontēt : http://www.surfline.lv/lv/sludinajumi/?sludinajumi_action=view&slud_cat=0&item=2578
9.maijs 2011, 21:58 | links
 
Hmm, nez neviens nav mēģinājis makšķerēt, būdams sērfošanas vai laivošanas hidrotērpā?
10.maijs 2011, 09:58 | links
 
es gan nesaprotu, kāds tur prieks makšķerēt atrodoties tādā apspīlētā prezervatīvā :DDD daudz ērtāk un arī nesalīdzināmi lētāk ir nopirkt brienamās bikšeles, apakšā pavilkt kādu drēbes gabaliņu un aidā, būs gan ērti, gan silti :))
10.maijs 2011, 10:04 | links
 
zivniek, andriskkk> pārliecinājāt, pirkšu parastu brienamo kostīmu. Varbūt kāds ieteikums, kādu modeli skatīties?
Pēc google rādījumiem izskatās, ka lv pārdod galvenokārt RAPALu pa apmēram 60 LS (ok ir arī depo).
Ebay meklējot zem chest wader piedāvā jau daudz, daudz vairāk variantu.
Ieteikumi? Kāda pašiem pieredze?
10.maijs 2011, 13:00 | links
 
Magnum- aizej Pie Bloma uz kādu veikalu, tur ja nemaldos (neoprēna laikam- biezais vederis) brienamais ap kādi 30 lvl bija, neatceros pāris gadus atpakaļ ņēmu , esmu apmierināts, es gan laikam vairāk jūrai viņu lietoju, ir arī pa upi pabrists, nu gaumes lieta, arī plānie bija un cenas ok.
10.maijs 2011, 13:09 | links
 
sveiki
si laikam butu piemerotaka vieta. jaunu temu negribejas veidot.
jautajums: vajag ar steigu iegadaties pretodu cepuri. seja pust tos sprejus vairs negribas. kam japievers uzmaniba perkot? cik papetiju, tad vietejos i-netos ir tris veida.
google uz atru roku ir sitadi.
paldies
23.maijs 2011, 12:28 | links
 
Tā cepure ātri apniks, bet ja gribas izmēģināt - jāpērk tāda, kur tīkls montējas uz platmales. Copējot būs ko darīt - visu laiku jāseko līdz. Katrā vietā, kur tīkls būs pie ķermeņa tie maitas kodīs cauri. Pagāšnedēļ vienu tādu izsviedu. Pamēģināju un atgriezos pie repellentiem. Nav jau obligāti jāpūš, ir vēl rullējamie un smērējamie.
23.maijs 2011, 13:56 | links
 
ir superiiga pretodu jaka. Salmo kaut kas ap 8,50 superneto 5,99. Patikaas, ka rokas ir garaakas izveidotas, lai veidojas volaani un ods nevareetu tikt klaat arii pie plikas miesas un siets sejai priekshaa ir ar labaaku caurredzamiibu nekaa paareejaa jaka. Vieniigais plecu daljaa prasaas kaut kaadus polsterus likt, jo tur audums piegulj aadai.
23.maijs 2011, 14:30 | links
 
aiz4aposu uz kadu mednieku bodi. tur ta4u jabut kaut kam tadam. pa4amdisu, papetisu. varbut kas labs pagadas.
pusamie nepatik del tas smakas, kas paliek, jo esmu no tiem, kas tic, ka zivs jut vinu un sliktak nems. tapat ar to pipesanu un pec tam sliekas stukesanu uz aka. man jau liekas, ka ta cigaretes smaka uz tas sliecinas paliek ... .
24.maijs 2011, 09:56 | links
 
neīstā zeķu krāsa/smaka arī traucē :DDD
24.maijs 2011, 10:32 | links
 
ja jau netraucetu un zivs nejustu smakas, tad gada vella pec razo visus tos atraktorus, aromatizatorus un visas tas parejas lietas. :) jegai, jegai jabut. :)
24.maijs 2011, 11:19 | links
 
Es protams atvainojos, ka es atkal ar savu reklāmu, BET, manis piedāvais odu atbaidītājs vispār neizdala smaku lai atbaidītu VISUS lidojošus mošķus.
24.maijs 2011, 12:24 | links
 
> Vairis30
iet runa par ThermaCell MR-G / Olive? ka jau rakstiju, pagaidisu, kad vietejie patestes lidz sezonas beigam un uz nakamo pasutisu no amazones. :)
24.maijs 2011, 12:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager