Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Kkad Depo pasen paņēmu dārgāko komplektu kāds bija. Bikses un jaka. Zaļš un elastīgs. Baigi labs. Pārdomāts viss un ērts, izturīgs un nečaukst.
17.maijs 2016, 22:41 | links
 
Man un sievai ir krievu ražotāja Raftlayer kostīmi, peldošie, ļoti viegli un cena ļoti laba. Ir gan ziemas līdz -25 gan pavasara-rudens līdz -5. Pavasarī ja sākas lietus uzvelkam un turpinam copi, nekad vēl nav izmirkuši cauri,
2.jūnijs 2016, 22:14 | links
 
Man un sievai ir krievu ražotāja Raftlayer kostīmi, peldošie, ļoti viegli un cena ļoti laba. Ir gan ziemas līdz -25 gan pavasara-rudens līdz -5. Pavasarī ja sākas lietus uzvelkam un turpinam copi, nekad vēl nav izmirkuši cauri,

Man ir jau laiku padzīvojis Norfin peldošais, virs ūdens tur,bet lietu gan laiž cauri. Ja nav noslēpums, kur tos krievu kostīmus iegādāji?
2.jūnijs 2016, 22:28 | links
 
Ir radusies akūta nepieciešamība pēc elpojoša un lietus necaurlaidīga kostīma(bikses/jaka) pavasara/rudens copes periodam. Nemeklēju viskrutāko, bet kaut ko patiešām labu un pārbaudītu par saprātīgām naudām +/- 200eur robežās. Ko ieteiksiet?
27.jūnijs 2016, 12:32 | links
 
Ir radusies akūta nepieciešamība pēc elpojoša un lietus necaurlaidīga kostīma(bikses/jaka) pavasara/rudens copes periodam. Nemeklēju viskrutāko, bet kaut ko patiešām labu un pārbaudītu par saprātīgām naudām +/- 200eur robežās. Ko ieteiksiet?

Aigars82, 27.jūnijs 2016, 12:32


Varu ieteikt paskatīties Daiwa lietus kombinezonus. atbilstoši norādītajam budžetam varu piedāvāt Daiwa DR-3104 vai Daiwa DR-3005 modeļus.
Pats personīgi lietoju DR-3104 un neko sliktu nevaru pateikt. Lietu tur labi, vēju arī. Praktisks, labi pārdomāts apģērbs.
27.jūnijs 2016, 12:45 | links
 
Ja kādam interesē šobrīd iegādāt apģērbu copei, iesaku ieskriet elkor sporta veikalos. Tur viņiem tagad jūtamas atlaides. Iegādājos Geoff Anderson Jaku un bikses ar nepilnu 30% atlaidi (110Eur).
Bija arī nexus un shimano extreme winter pelēkais.
16.augusts 2016, 16:26 | links
 
Sveiki!
Vēlējos pajautāt cilvēkiem, kam ir kāda saprašana kostīmos. Gribās beidzot nopirkt kārtīgu copes kostīmu.
Skatos uz Shimano RB005J. Rodas jautājums - kā ar viņu ir sākot ar agru rudeni līdz vēlam pavasarim (skaidrs, ka priekš vasaras stipri par siltu)? Kāds varbūt var padalīties ar lietošanas pieredzi ar šo kostīmu? Kādus pirmos un otros slāņus ieteiktu lietot un kā kombinēt, lai varētu komfortabli lietot sākot ar +10 līdz -15 grādiem? Un vai komfortabli ir ar šo kostīmu pie +6-+10 temperatūras kopā ar vieglu termoveļu?
Paldies, ja kāds atsauksies ar padomu :)
25.septembris 2016, 19:42 | links
 
Atvainojos, aizmirsu piebilst, ka ekspluatēšana notiks lielākoties laivā. Un, cerams, arī uz ledus.
25.septembris 2016, 19:43 | links
 
Tere!
Lasot Oskara Meldera rakstu Copes lietās "Lai kājas siltas un ūdens mutē nesmeļas" radās vēlme dalīties vairāku gadu garumā gūtās atziņās un pieredzē.
Termo veļa.Ir vairāki varianti.No ļoti plānas,līdz siltinātai ar Merino vilnu.Izvēle pēc laika apstākļiem un gadalaika.Tikai un vienīgi viena kārta.Kāpēc? Aktīvi darbojoties svīstam. Kaut arī visas kārtas "elpo",veša slapja un to mēs izžāvējam ar sava ķermeņa temperatūru. Kā divas kārtas,nežūst un pēc brīža drebulis klāt. Praksē pārbaudīts! Vēl.Veļu ģērbjam uz kailas miesas,nekas no bomvilnas(kokvilnas)!!!
Tālāk. Flīsis.No ļoti plāna,līdz biezam. Var atļauties vairākās kārtās,bet labāk vienu biezu.
Windstoperis. Nelietoju,jo šo funkciju man pilda virsējā kārta no membrānas materiāla.
Virskārta.Mēģināts šis un tas,bet pieturos pie Gore-Tex(a) Vislabāk izmantot neoderētu membrānas materiāla apģērbu. Atkal atbildu. Svīstam.Oderējuma materiāls savalkājas un sāk netīkami,vai tieši otrādi ost(savs "balodītis",parasti,smaržo)Mazgājot tiek bojāta membrāna un zaudē savu funkciju.Šādu kļūdu pieļāvu iegādājot pēdējo apģērbu.Jakai flīša oderējums un pie tam vēl jacket.Par jaku. Manuprāt vislabāk izvēlēties "parku" ne "jacket". Jo,parkai kapuce neatdalās no jakas un ekselenti pilda savu funkciju.
Siltas kājas un vēsu galvu!
11.oktobris 2016, 12:38 | links
 
Man ir virskārta Norfin Spirit bez oderējuma un rīt vajadzētu nopirkt termoveļu + biezo termo veļu ar kapuci. Tāds savienojums būs ok?
11.oktobris 2016, 12:49 | links
 
Termo veļa ir Termo veļa,kura kura blīvi pieguļ un pēc svīšanas ķermeņa temperatūrā izžūst.
Nevaru iedomāties,kā izžāvēsi vešu ar kapuci?
Pēc aktīvas darbības 1.kārtas veša, protams, slapja.Uz flīša kā rasas piles un membrānas iekšpuse arī slapja,jo nav paspējusi mitrumu izvadīt.
Manis aprakstītajā kļūdainajā gadījumā,uzģērbu plāno+siltināto ar Merino+flīsi+membrānu un pēc aktivitātēm drebēju kā apšu lapa.
11.oktobris 2016, 13:11 | links
 
Vēl. Savulaik iegādāta pasilta flīša jaka ar kapuci no 66paralēles. Man Kapuce traucē. Tā vajadzīga virsējai kārtai.Jo flīsim mazāk kabatu un "raiferu",jo labāk.Tas viss lieks un traucējošs.
11.oktobris 2016, 13:21 | links
 
Tere!
Lasot Oskara Meldera rakstu Copes lietās "Lai kājas siltas un ūdens mutē nesmeļas" radās vēlme dalīties vairāku gadu garumā gūtās atziņās un pieredzē.
Termo veļa.Ir vairāki varianti.No ļoti plānas,līdz siltinātai ar Merino vilnu.Izvēle pēc laika apstākļiem un gadalaika.Tikai un vienīgi viena kārta.Kāpēc? Aktīvi darbojoties svīstam. Kaut arī visas kārtas "elpo",veša slapja un to mēs izžāvējam ar sava ķermeņa temperatūru. Kā divas kārtas,nežūst un pēc brīža drebulis klāt. Praksē pārbaudīts! Vēl.Veļu ģērbjam uz kailas miesas,nekas no bomvilnas(kokvilnas)!!!
Tālāk. Flīsis.No ļoti plāna,līdz biezam. Var atļauties vairākās kārtās,bet labāk vienu biezu.
Windstoperis. Nelietoju,jo šo funkciju man pilda virsējā kārta no membrānas materiāla.
Virskārta.Mēģināts šis un tas,bet pieturos pie Gore-Tex(a) Vislabāk izmantot neoderētu membrānas materiāla apģērbu. Atkal atbildu. Svīstam.Oderējuma materiāls savalkājas un sāk netīkami,vai tieši otrādi ost(savs "balodītis",parasti,smaržo)Mazgājot tiek bojāta membrāna un zaudē savu funkciju.Šādu kļūdu pieļāvu iegādājot pēdējo apģērbu.Jakai flīša oderējums un pie tam vēl jacket.Par jaku. Manuprāt vislabāk izvēlēties "parku" ne "jacket". Jo,parkai kapuce neatdalās no jakas un ekselenti pilda savu funkciju.
Siltas kājas un vēsu galvu!

BrunoL, 11.oktobris 2016, 12:38


Grūti nepiekrist, ko Bruno raksta, bet korekcijas ievieš arī aktivitētes, kurām drēbes plānotas. Stils mierīgai copei laivā artšķiras no pārgājiena pa džungļiem vai ziemas bridiena pa dziļo sniegu. Manuprāt - 3 kārtas - apakša - flīsis - virsējā. Pieskaņošana biezumā un materiālos - gaumes lieta. Vēl - bieži vien cenšoties nopirkt lētāku termoveļu nopērk neko... Tas no pieredzes ar ekonomiskā gala termoveļu, principā arī ar pārējo apģērbu. Brandi ir kvalitatīvi, atdarinātāji - lētāki vai lēti.
11.oktobris 2016, 13:30 | links
 
Atvainojos, aizmirsu piebilst, ka ekspluatēšana notiks lielākoties laivā. Un, cerams, arī uz ledus.

Tarakans, 25.septembris 2016, 19:43


Es sev nopirku krievu ražotāja Raftlayer kostīmus, viens līdz -5 grādi un otrs līdz -25 grādi. Un cena katram ap 200Eur. Abi divi ir peldošie un cik esmu copējis lietū cauri praktiski nemirkst. Turklāt salīdzinot ar to pašu Shimano (kuru gribēju pirkt bet nebija mana izmēra) ir kluss un cena daudz lētāka. Kabatu ļoti daudz, ziemas versijā ir tā saucamā pretvēja josta.
11.oktobris 2016, 13:46 | links
 
Par mierīgu copi laivā cits stāsts.Ziemas garajā bridienā arī var izlīdzēt,uzsienot biezo virskārtu uz ragaviņām. Vēl joprojām apskaužu savu copes comrādu,čaļi ar baigo aknu.Peipis.Zive 17km no mājām.Sniegs pāri celim.Ar auto pat nesapņo.Technika lupatās.Jābrien.Džekam velteņi,pufaiķenes un pa virsu garais "tulups". Brida un bridām,gan iekšā,gan ārā.Vakarā spaini ūdens čajā,nu rīt token ne.Skuju. Atkal pie vietas.Kā nebridīsi,ja 30-40kg skaista asara un piezvejā 5-6 sīgas virs 2kg.
Ne velti sens angļu sakāmais:Mēs neesam tik bagāti lai pirktu lētas lietas.
11.oktobris 2016, 13:52 | links
 
Manā gadījumā cope no laivas. Minimāli pārgājieni. 2 kārtu vai nu biezo velju vai flīša kostīmu ar kapuci. Kapuci tapēc, ka man nepatīk, ka virsējai kārtai kapucē nav oderējums. Kapuce čaukst kustoties, ausīm nav patīkami.
11.oktobris 2016, 13:55 | links
 
Kā sākas vēsāks/drēgnāks laiks, laivā ideāli jūtos vecajā labajā seafox divdaļīgajā pludiņā, apakšā vidēja biezuma termoveša + flīsene. Vienīgi tā kā pludiņš neelpo, uz copi braucu bez tā. Kad laiva ūdenī, kombī iekšā un ir silti,forši un sausi aŗī ilgā lietū.
11.oktobris 2016, 14:00 | links
 
Man ir virskārta Norfin Spirit bez oderējuma un rīt vajadzētu nopirkt termoveļu + biezo termo veļu ar kapuci. Tāds savienojums būs ok?

Jurcik, 11.oktobris 2016, 12:49



Sveiks! Par cik man pašam viens no kostīmiem ir Norfin Spirit, varu droši teikt, ka pie gaisa temperatūras +5 un sēžot laivā būs auksti. Cita lieta, ja aktīvi staigāsi pa krastu. Nu jau ir vajadzīgs siltāks kostīms, kā piemēram Verity. Bet ja tavam Spiritam izmērs ar rezervi un daudz neskraidīsi, vari arī uzvilkt 2 termoveļas un vēl flīsi.
11.oktobris 2016, 14:04 | links
 
Laivā,vispār,neiespringstu!Ļauju lai manu kuslo miesu silda,mums visiem tīkamā,bomvilnas veša.Protams,ģērbjos lai mētājot špini justos ērti un silti.Laivā pluss,ka vienmēr kādu lieku kamzoli vai virsjaku vari iemest.
11.oktobris 2016, 14:35 | links
 
Paldies par ieteikumiem. ir jau skaidrāka bilde ko jāpērk. Par siltāku kostīmu domāsim nākamgad. šogad līdz sezonas beigām iztikšu kā ir.
11.oktobris 2016, 15:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager