Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Duxxx, ir pieredze ar sūtīšanu no šiem?
Vēljoprojām interesē vai ir liela starpība starp elpojošo un neelopjošo. Cenā starpība ir diezgan laba. (85/160 - kaukas tā).
7.februāris 2010, 21:12 | links
 
krupis - paņēmu to 2daļīgo neelpojošo seafox. Ir OK, staigāt forši, urbt ērti, sēdēt arī labi, silti. atnākot mājā gan - jaka jāgriež uz kreiso pusi un jāliek žāvēties, jo ir ritīgi slapja no iekšpuses
8.februāris 2010, 09:40 | links
 
nāk vasara,izvilku komberi un secinājums baigi"tīrs" ķimisko nevar ,to nevar u.t.t
jautājiens ko darīt ar Norfin Cyclone
13.marts 2010, 15:17 | links
 
ir kaadi komentaari par shiem waderiem?
Interesee tie - "boot with felt sole"

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/jaxon-chest-waders-breathable-material-g10-a88-p321-k8114.html

Un vai ir kaads no vinjiem suutiijis? Mani PayPal kaa LV iedziivotaaju pasuuta div maajas taalaak. :)
18.aprīlis 2010, 22:52 | links
 
Nu tu gunzz lej !!!
Te pilns ar večiem, kam ir PAYPAL
Varbūt tev banka, vai karte štruntīga :)
18.aprīlis 2010, 23:03 | links
 
ARCHA
Ja tu neesi tuvaakajaa laikaa no vinjiem suutiijis neko ar noreekjinu caur PayPal, tad diez vai tavs komentaars ir vietaa.
Es no ebay bez probleemaam esmu suutiijis, bet no shiis polju lapas kaut kas nesanaak.
18.aprīlis 2010, 23:10 | links
 
Davai bez uzbraucieniem.
Speciāli priekš Tevis iegāju Myebay apskatīties. Martā iegādājos 3 lietas, pēdējo 22.03. Visas esmu saņēmis ...
Nezinu, vai tas Tev skaitās '' tuvaakajaa laikaa '' ?
18.aprīlis 2010, 23:18 | links
 
Kaapeec uzbraucieni? Nu ar to vajadzeeja arii saakt, ka esi no vinjiem pircis. :)
Man PayPal izmet shaadu.

http://bildites.lv/images/10wbesqz0cp0g0if264o.jpg
19.aprīlis 2010, 02:30 | links
 
gunzz 2009.g.septembrī sūtīju no viņiem maksājot caur paypal ,nekādu problēmu nebija.
19.aprīlis 2010, 07:43 | links
 
Gunzz: Es pirms mēneša ņēmu palielu sūtījumu no fishing-mart.com.pl un nebija pilnīgi nekādu problēmu ar paypal sistēmu. Tā ka, visticamāk, ka tev kaut kas ar paypal ne tā. Katrā gadījumā, ja netiec galā, tad uzraksti e-pastu tam poļu tirgotājam. Viņš bija ļoti ļoti atsaucīgs kad ar viņu komunicēju un sūtīšana uz LV arī bija ļoti ātra, mantas ļoti kvalitatīvi sapakotas. Tā ka, ja kāds no šitā kantora taisās kaut ko sūtīt, tad varu teikt tikai tos labākos vārdus.
19.aprīlis 2010, 09:17 | links
 
Ja kādu interesē, iesaku apskatīt RAPALAS weidrus www.eboat.lv. cena draudzīga 57 Ls. Visu pagāšo sezonu izmantoju, laba manta
19.aprīlis 2010, 12:32 | links
 
Kādas atsauksmes par Rapalas X-ProTect brienamo? Varbūt ir kāds lietotājs? Svārstos starp Aqualex un X-ProTect ...
20.aprīlis 2010, 00:03 | links
 
kur i kāda laba vestīte ko iepirkt ?
Nāk velcēšanas sezona, inspektori ar ganās.

Ieteiksiet kur ir sakarīgas vestes un cena.

p.s. Tikai ne spilgtas krāsas.
30.septembris 2010, 11:27 | links
 
sienaazis - iemet laivā riņķi un viss... man jau šķiet, ka ar to pietiek. Piemēram Kaņierī visās laivās stāv peldriņķi, riktīgi labi nostiprināti un diezinvai tos tik viegli var dabūt laukā :D Taču neviens nevienu negrasās sodīt. Varbūt ka ar to pietiek. Un pats nerēgosies spilgtas krāsās un putnus nebiedēsi :DD
30.septembris 2010, 11:31 | links
 
Peldošais kostīms vestes vietā neder? :D
30.septembris 2010, 11:33 | links
 
es uz somiju biju paņēmis savu pagājšgad pirkto seafox peldošo ziemas kostīmu. bišķi bažījos vai nebūs par spilgtu, bet nebija tik traki. Toties iekšā biju silts un sauss, lai gan brīžiem uznāca pretīgas vēja brāzmas un braucot pilnā hodā ūdens ritīgi šļācās virsū. turklāt viņš ir peldošs un tīri terorētiski vesti nevajag :) tā ka sanāk 3 vienā - siltas drēbes, lietus drēbes un glābšanas drēbes.
30.septembris 2010, 11:35 | links
 
mirtin - "Noteikumi par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos" paredz ka airu un motorlaivās jābūt glābšanas riņķim ar līni, lai izglābtu citus slīcējus un vestēm atbilstoši braucēju skaitam. tā ka vajag gan gan.

tāpat obligāti vajag "Spainis, liekšķere vai rokas ūdenssūknis" :)
30.septembris 2010, 11:39 | links
 
Ugunsdrošs lukturīs un takelāžas nazis:DDD
Un gl riņķis nedrīkst būt piesiets. Vot kur viņu 3m laivelē, divatā braucot lai liek? Vienīgi vienam jāmauc galvā:D
30.septembris 2010, 11:44 | links
 
šoreiz gribas paša drošībai, jo tik vēsā ūdenī arī peldēt prasme nepalīdz, 4 min hipotermija, paliec stīvs kā reņģe un kā cirvīts lejā pie pilnas samaņas, tā vismaz var tevi vēl kāds tuvāks copmanis izglābt, kāmēr veste tur.
30.septembris 2010, 11:50 | links
 
sienaazis - tu man paskai - cik bieži tu visu mūžu nodzīvojis pie Lielupes esi izkritis no laivas?
30.septembris 2010, 11:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager