Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Eboat bodē (internetveikalā) tirgojas SHIMANO NEXUS RB055JR kostīms pa nieka 199 €. Gan jau šī kostīma veikalā reāli nav, bet ja ir un der izmērs, tad super izvēle par šo cenu. Pats valkāju gandrīz 3 pilnas sezonas vidēji reizi nedēļā gan ziemā, gan vasarā - ūdeni cauri nelaiž pat pie visilgstošākajiem lietiem, sviedrus izvada godam. Mazgāju gan ar speciāliem līdzekļiem, gan "kak popala"... :))

MT9, 26.augusts 2020, 12:34
26.augusts 2020, 15:20 | links
 
Nav un nebūs! Tie neprašas jau 2 gadus kā nevar izņemt no i-veikala arā(piss tik prātu cilvēkiem)
Tur no Shimanjiem nav ne smakas ....
26.augusts 2020, 15:21 | links
 
MULTIVAN [26.08.20]: Nav un nebūs! Tie neprašas jau 2 gadus kā nevar izņemt no i-veikala arā(piss tik prātu cilvēkiem)
Tur no Shimanjiem nav ne smakas ....
Jā,piekrītu!
Eboata iveikals preces ziņā netiek updeitots vispār ,vienreiz prasīju kad saliks timoniem jaunās krāsas! Atbildēja: IT rūķīts strādā!
Kā nav tā nav
26.augusts 2020, 15:48 | links
 
Sveiki
Ņemot vērā atlaides Salmo veikalā apģērbiem, domāju nopirkt kostīmu spiningošanai pavasarī, rudenī, kad nav baigi auksts; varbūt pat vēsākajās vasaras dienās.
Dizaina ziņā iepatikās Feeder concept storm. Vai kādam ir bijusi pieredze ar šo kostīmu, cik silts tas ir? Vai arī iesakiet kādu citu no pieejamā klāsta mājaslapā?
10.oktobris 2020, 09:12 | links
 
Sveiki vīri!
Esmu rudens/pavasara, jakas/kostīma meklējumos. Galvenokārt spiningošana no krasta un daudz staigāšanas.
Šobrīd skatos uz šādu variantu -

Imax Oceanic Thermo Suit

Kā arī zemāk pieminētais Feeder Concept Storm.

Gribētu iekļauties budžetā +/- 100€,
varbūt ir kādi ieteikumi?
18.oktobris 2020, 14:21 | links
 
Apsildāma veste!??izskatās interesanta štelle!:)...varbūt kādam ir pieredze?
25.oktobris 2020, 10:13 | links
 

Vesti apsildāmo man uzdāvināja!:))bomba!!!
29.oktobris 2020, 14:14 | links
 
Willy [29.10.20]: Vesti apsildāmo man uzdāvināja!:))bomba!!!
kruta štelle
29.oktobris 2020, 14:21 | links
 
Sveiki vīri!
Esmu rudens/pavasara, jakas/kostīma meklējumos. Galvenokārt spiningošana no krasta un daudz staigāšanas.
Šobrīd skatos uz šādu variantu -

Imax Oceanic Thermo Suit

Kā arī zemāk pieminētais Feeder Concept Storm.

Gribētu iekļauties budžetā +/- 100€,
varbūt ir kādi ieteikumi?

MartinsFR, 18.oktobris 2020, 14:21


Sakarīgu kostīmu šajā budžetā kas turēs ari rudens lietu īsti nesanāks atrast, ja pērc šajā budžetā ieteiktu skatīties uzreiz ksenukai lietus jaku ar biksēm vai mēteli - tur ir ar biezāku gumiju un uz reiz nesaplīsīs - cena bija ~35€.
Kostīmi uz vietas ir salmo veikalos - bet šī produkcija man sen kā jau neuzrunā - lietu netur un rāvējslēdzēji plīst, kaut kas ir eboat.lv bet tur cenu kategorija neatbildīs un daudz kas nav uz vietas, kaut kas ir &orderby=price]ehalotes.lv, bet ka jau minēju ar ūdens izturību būs problēma, ja grib ar labu ūdensizturību tad budžetu vajag daudz lielāku.
Fishingdiscount ir pieejami Robinson, Uragan krievijas uc kostīmi, bet ar 5000-10000* membrānām rudens lietum būs par īsu.
Alternatīva ir darba apģērbi, bet tur kvalitatīvi arī ir ārpus tava budžeta - bet kaut ko var sameklēt.
30.oktobris 2020, 13:52 | links
 
Ja, piemēram, Sportlandā slēpošanas jakas vien maksā 200 līdz 400€, tad es nezinu kādas kvalitātes komplekts sanāks budžetā +/- 100€.
30.oktobris 2020, 14:04 | links
 
Ja, piemēram, Sportlandā slēpošanas jakas vien maksā 200 līdz 400€, tad es nezinu kādas kvalitātes komplekts sanāks budžetā +/- 100€.

jurciks66, 30.oktobris 2020, 14:04


Slēpošanas jakas tā pat nederēs jo tās ir domātas -C un vairāk uzmanība ir elpošanai, ka ūdens izturībai.
30.oktobris 2020, 14:08 | links
 
Nu es to domāju kā piemēru, cik vispār maksā normāls apģērbs, kam jēdzīgi parametri. Pats rudens/pavasara copē lietoju snova komplektu, ir ok. Arī izskatās labāk, var iet pa ielu, neizskatoties pēc staigājošas reklāmas un tā.
30.oktobris 2020, 14:39 | links
 
Nezinu, priekš tās cenas un copes pāris reizes mēnesī un to ka es lietus gāzē no mājas ārā neiešu, tikai tik cik pārciest, lai izturētu kādu negaidītu lietusgāzi, man priekš tās cenas liekas ļoti labs variants. Labs price/performance, protams laiks rādīs, bet nu esmu par šo variantu. Atsauksmes arī labas. Pēc video spriežot arī ar ūdeni viss ir kārtībā.

30.oktobris 2020, 15:26 | links
 
Protams nenoliedzu, ka variants pa 200; 500 vai 800 € būtu daudz labāks, komfortablāks, elpojošāks utt. utjp.

Tāpēc šeit iemetu jautājumu, vai kāds personīgi ir lietojis šo Imax modeli.
30.oktobris 2020, 15:31 | links
 
Tāpēc šeit iemetu jautājumu, vai kāds personīgi ir lietojis šo Imax modeli.

MartinsFR, 30.oktobris 2020, 15:31[/quote]

IMAX ir ļoti labi uzšūts,ērts.Viss ir savās vietās.
Nopirku otru tikai dēļ tā.
Materiāls ir sūdīgs,tāpēc,ka lēts,D
5gadus noies ar garantiju
30.oktobris 2020, 15:36 | links
 
Plds par atbildi, viedoklis no kāda kurš to reāli ir lietojis.
Tad priekš manas copes specifikas un intensitātes būs tieši laikā.

Varam slēgt diskusiju :)
30.oktobris 2020, 15:39 | links
 
Tad priekš manas copes specifikas un intensitātes

MartinsFR, 30.oktobris 2020, 15:39[/quote]

Tad uz plīsumiem...devu šuvējai,vnk līmēja virsū ielāpiņus.
Kad ielāpiņu bija par daudz,atdevu vienam vecim.
Šeit ir tas teiciens par to skopo,kaut gan dzīvē ne tuvu tāds neesmu.
Otrs tika pirkts tikai dēļ tā,ka ļoti ērts.
Nākošais jau būs no kādiem SIMMS vai SHIMANO ,redzēs....
30.oktobris 2020, 16:05 | links
 
Nākošais jau būs no kādiem SIMMS vai SHIMANO ,redzēs....

DSV, 30.oktobris 2020, 16:05


Es kādu no tiem nu varbūt vēl Daiwa rudens/ziemas versijām labprāt uzmērītu un nopirktu, ja kādā veikalā būtu uz vietas!
30.oktobris 2020, 17:01 | links
 
DSV [30.10.20]: Tāpēc šeit iemetu jautājumu, vai kāds personīgi ir lietojis šo Imax modeli.

MartinsFR, 30.oktobris 2020, 15:31


IMAX ir ļoti labi uzšūts,ērts.Viss ir savās vietās.
Nopirku otru tikai dēļ tā.
Materiāls ir sūdīgs,tāpēc,ka lēts,D
5gadus noies ar garantiju[/quote]Man par Imax gan ne tā labākā atsauksme. Likās, ka galīgi neelpo, un bikses vispār ātri saplīsa, un plīsa tā, ka medībās aizgāja no stakles līdz potītei :D
Bet nu cena protams laba un vizuāli arī tīri ok. Ja akurāti apietas, tad varbūt tas materiāls labi kalpo
30.oktobris 2020, 17:04 | links
 
Bet nu cena protams laba un vizuāli arī tīri ok. Ja akurāti apietas, tad varbūt tas materiāls labi kalpo

Abavnieks, 30.oktobris 2020, 17:04[/quote]

Ir jau lietiņa tāda,kad kur pērk.
Redzēju Dānijā.
Bet pirku laikam no poļiem.
A,tie vilto daudz ko,D
30.oktobris 2020, 17:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager