Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Esmu dzirdējis pozitīvas atsauksmes par Norfin Raft, bet nepārliecina mitrumizturība - 4000 mm.
Ilgstošam lietum tas, manuprāt, neder. Man ir vecais zilimelni-dzeltenais Norfins, kurš ir neelpojošs, bet ilgi sēžot lietus laikā laivā pakaļa paliek slapja, jo šuves netur mitrumu.
17.oktobris 2012, 12:26 | links
 
Paldies par info. Es arī nedaudz domāju par to, ka tikai nebūs par siltu extrīmā nr.2, īpaši jau rudenī.

Ziemas copei pievērsies esmu tikai vienu ziemu, uz plāna ledus nelienu, bet nu - gadās visādi - straumes u.t.t, tāpēc arī vairāk sliecos uz kādu peldoņversiju.
17.oktobris 2012, 12:03 | links
 
es esmu par peldošajiem, kaut neelpojošiem. Jau 3 gadi nēsāju sarkano seafox un nekāda vaina (vienīgi bišķi sasmirdis, jo netiek peldināts).

Protams nevajag būt pārgalvīgiem un līst uz plāna ledus, vai neganti dīdīties pa laivu...bet kam negadās...
17.oktobris 2012, 09:25 | links
 
EiZii

Mani arī interesē ziemas Shimano Nexus, bet info par viņiem ir gaužām maz. Kā arī, cik atradu neta, tad viņi nav peldošie... Varbūt Tev ir vairāk info? Vai arī vari ieteikt kur skatīties.
17.oktobris 2012, 09:06 | links
 
Andriskkk
Otrais ekstrims ir gana labs.Tik priekš manis šamais ir biku pa siltu.Laikam esmu pārlieku aktīvs.
17.oktobris 2012, 08:28 | links
 
andriskkk,RAFT ir divdaljiigs (pareizi uzvilkts un savilkts)tad arii peldoss kostiims,un kas nav mazsvariigin sameraa viegls,laba termovelja apaksaa obligaata,ideaals slapjam laikam,pirmam pedeejam ledum(drosiibai).,extreme 2,nu viens no lasbaakiem NORFIN produktiem(pats nesaaju un priecaajos)KOSTIIMAAM LJOTI VEIKSMIIGS BIKSU MODELIS.,tas vairaak gan biku vesaakam laikam(pats to jau velku rudenii arii,taa silti ir ,bet jaku parsvaraa pa pusei turu valjaa,)uzmet aci extreme 3 modelim ,sim modelim papildus ir arii iznjemama(ar ravejsleedzeeju)ieksjaka,sie visi modelji jau apskataami Salmo Daugavgrivaa.
17.oktobris 2012, 08:01 | links
 
Shimano jaunie kostiimi, nav nekaa labaaka.
Buutiibaa visa nexus seerija. Maka biezums vieniigi speelee lomu.
Un jaa - nav vairs tie laiki, kad ziemas teerpam jaaizskataas peec vatenja. Peec modernaam tehnologjijaam izgatavotu teerpu neatskjirsi no vienkaarsha rudens/ziemas ielas apgjeerba.
17.oktobris 2012, 01:23 | links
 
 
To andriskkk: apskaties šeit - Tā nav reklāma - vienkārši modeļa nosaukums - varbūt atradīsi kur pa citu cenu - Lietoju jau 4-to gadu- gan pavasarī gan rudenī uz velci- gan Peipusā -25C ir būts. No mana viedokļa ir viens trūkums ko var bez problēmām gādīga sieva uzlabot:) Raksti privāti.Bez reklāmas-links
17.oktobris 2012, 01:07 | links
 
Ir doma iegādāt kombinezonu copei. Vēlam rudenim, ziemai un agram pavasarim.

Patreiz tā kā acis krīt uz Norfim extreme 2 un Raft. Varbūt kāds var uzsist atsauksmes par šiem?

Vai labāk skatīties Seafox virzienā?

Gribas elpojošu, tikai vēl nevaru izdomāt - vai arī peldošu - esot mazāk siltumnoturoši.

Par extreme 2 - vai tagadējos +10 grādos laivā pie maz kustībām - ar viņu nebūs dikti un baigi silts? :)
16.oktobris 2012, 23:38 | links
 
SeaFox termoveļas komplets ir baigi labais. Pagājšziem kā nopirku tā nešķiros. Turklāt flīsa jaka noder ne tikai ziemā!
9.oktobris 2012, 19:50 | links
 
Ko domajat par Rapala X-PROTECT? Kadas atsauksmes?
9.oktobris 2012, 16:18 | links
 
lāčuk, man ir seafox.mačos pienāc, parādīšu. Peipī visi trīs apakšveļas komplekti pie - 14 un pie kājas!!! jātaisa vēders vaļā. Sākumā jau šaubījos, ka pa plānu būs, bet ne kā , ja vēl kusties, esi slapjš. Bet mūsu termoveļa ir ok. Galvenais ka pa velti. Jāpaņem vēl viens komplets. Nu būs 4 gab:) Jā un jūras lapsa arī peld. 19.20.oct. būs mači. ja interesē tālāk pm.
26.septembris 2012, 01:04 | links
 
Kam?(cena un atsauksmes...)
25.septembris 2012, 21:47 | links
 
kāda bija cena un atsuksmes?
25.septembris 2012, 20:40 | links
 
Nezinu kā šo sezon,bet pērn pirku peldošo kombi Salmo(kamuflāža-Norfin)
25.septembris 2012, 17:43 | links
 
kamuflētie ir arī "Crabis" veikalos
24.septembris 2012, 19:48 | links
 
atskaite- nekaadu labaak variantu par seafox neatradu un iepirku mineeto.
24.septembris 2012, 15:15 | links
 
Headhunter, Salmo bija kādreiz, vai vēl ir, nezinu :(
24.septembris 2012, 14:49 | links
 
Vai ir redzēts peldošais ancuks kamuflāžas krāsās?
24.septembris 2012, 14:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager