Virsdrēbes & Peldošās drēbes

jaa, shis ljoti patika bet ikros man sanaak apzhmiegtas zekjubikses un tas pie K izmeera.
20.septembris 2012, 11:44 | links
 
Dzhi, tu biji domājis šādu?
20.septembris 2012, 10:54 | links
 
zipaks, kaut kaa roka neceljas pirkt fliisha dzhemperi gandraa par cenu ko seafox prasa par visu komplektu.
19.septembris 2012, 23:14 | links
 
Dzhi,paskaties termoveļu tādās bodēs kā Virsotne,Gandrs,Ceļotājs,kalniem domātos apģērbus nēsāju jau kuro gadu,bēdu nezināsi.
19.septembris 2012, 19:37 | links
 
mekleeju termoveljas 2 kaartu- fliisha kostiimu. ljoti iepatikaas seafox, bet ikros paaraak shauri. Ko vareetu ietekt kaa alternatiivu?
19.septembris 2012, 18:57 | links
 
Raihs, Tere!
No 66paralēles lietoju flīšus.Flīsis kā flīsis,normāls.Bija doma par visām kārtām.Pielaikojot un papētot virsējo "elpojošo" kārtu,īsta pārliecība neradās.Jakas piedurknes bez manžetēm,savs membrānmateriāls.Pēc pieredzes,vienīgā membrāna no lietotajām(66. uz savas ādas neesmu baudījis),kura patiešām darbojas,ir Gore-Tex.Sauss dupsis jebkuros laika apstākļos!
6.augusts 2012, 11:09 | links
 
 
Jopt...dēļ tiem pilnmēness idiotiem es tā arī bez atbildes palikšu-nodzinuši šo tēmu otrajā lapā:)
Izceļu vēlreiz!
6.augusts 2012, 09:38 | links
 
Visi jau laikam atgriezušies no vīkendiem-redīsu ravēšanas un siena vākšanas!
Pacelšu vēlreiz šo jautājumu
5.augusts 2012, 21:57 | links
 
Vai kādam ir īpašumā kaut kas no 66 North ICELAND? Cenas gan pabriesmīgas,bet baigi jau nu vilinoši tie apģērbi izskatās.
5.augusts 2012, 13:04 | links
 
nu, ok, tiks lietots "Moments"
23.jūlijs 2012, 11:45 | links
 
Labdien!

Manā īpašumā ir ~šāds Abu neoprēna brienamais kostīms http://www.amazon.co.uk/Abu-Garcia-Boot-Foot-Waders/dp/B004XY13DM ar filca zolēm.
Pēc izbrišanas no pēdējās upītes konstatēju, ka zoles ir līdz pusei atplīsušas. Ar kādu līmi labāk tās līmēt atpakaļ?

Paldies!
3.jūlijs 2012, 16:51 | links
 
Samērā labs "elpojošais" vasaras lietus kostīms
11.jūnijs 2012, 21:17 | links
 
Sveiki VISIEM!!!! Izdomāju nopirkt NORFIN OXYGEN (SA), bēt atsaukumus nevaru atrast!!!! Pirmkart kas interesē, lietošanas temperatūras robežas.
11.jūnijs 2012, 21:11 | links
 
Par Norfin Extreme. Kolosāla lieta ziemai (Peipusā -35grādos ar 2 termoveļām nosvīdu pēc pirmā cauruma - pietika ar vienu termoveļu), bet ne pavasarim.
Tracina, ka Neoshop cenšoties atbrīvot noliktavas krājumus, cenšas iesmērēt šo kostīmu tagad, raksturojot, kā mitrumizturīgu.
1. Kostīms laiž cauri ūdeni pilnībā, tādēļ arī ir elpojošs.
2. Biksēm nevar izņemt silto iekšu.
7.aprīlis 2012, 09:09 | links
 
Janka, pamēģini Zommers.lv mājas lapā, tur ir daudz militāru preču, bet arī cenas būs labas!!
27.marts 2012, 19:38 | links
 
to4 nav nekaa?
27.marts 2012, 19:25 | links
 
Nu stastat kur var dabut armijas preces ? Sakot no zabakiem lidz formai...
p.s. Google izmeklejos nekaa laba nav ne tiem "Arsenals" ne "Patriotos"
23.marts 2012, 20:18 | links
 
Sveiki!

Ko sakāt par norfin Gale? Kādam viņš ir, kādas atsauksmes?
17.marts 2012, 21:51 | links
 
sigi, es esmu tādā pašā dillemas priekšā, it kā varētu ņemt norfin extreem, bet man liekas tas būs par siltu, vairāk sliecos uz apakšā termoveļa tad norfin gale vai all seasons. tik tiešām vēl kāds varbūt var padalīties?
10.marts 2012, 14:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager