Virsdrēbes & Peldošās drēbes

To litrabols
pats iegādāju šogad,pagaidām esmu apmierināts uz visi 100%,funkcionāls,ērts jāgaida isti mīnusi lai var notestēt kārtīgi.
16.janvāris 2012, 13:23 | links
 
Sveiki ko Jus sakāt par šo kādam varbūt ir tāds kādas atsauksmes

http://www2.neoshop.lv/ziemas-kostims-norfin-extreme.html
un ar ko viņš atšķiras no norfin extreme new
16.janvāris 2012, 13:14 | links
 
Es iegādājos NORFIN LIGHTWIEGHT. Vēl iemēģināts nav, tikai mājās, pie spoguļa. Tad jau manīs. Ja kādam tāda manta ir pārbaudīta, gaudu komentārus.
16.janvāris 2012, 12:50 | links
 
Martins-> paldies par info:)
16.janvāris 2012, 12:31 | links
 
mjuniors, šitāda kombja īpašnieks esmu vēl tik kopš jaungada, tā kā lielos mīnusos nav pārbaudīts, bet ap -2* un vējelī laivā tupot bija forši komberī un vienā termovešā. uz ledus sanāk pakustēt vairāk kā laivā, tā kā domāju, ka salt nenāksies arī pie -15* - -20*. Neuzskatu sevi par galmūrīgi kārnu :))))) bet man liekas, ka norfina komberi īsti uz auguma der NG komplekcijas ļautiņiem, plecos un garumā atbilstošs norfins liekas viduklī pa lielu (var protams savilkt un būs ok), SeaFox toties liekas atbilstošāks.
16.janvāris 2012, 12:25 | links
 
Ir piedavajuma Norfin Ultra Float kombinzons praktiski jauns L izmers. Cena 40 LVL. Pardodu jo ir par mazu. Ja interese rakstiet PM.
16.janvāris 2012, 11:08 | links
 
http://www.eboat.lv/lv/?id=2436
Ko varat pateikt par šo divdaļīgo peldošo kombi!? kā ir aukstuma izturību, ir kādi labāki šajā cenu kategorija!?
14.janvāris 2012, 20:40 | links
 
andrisandris, uzlaikojis biju, tik novērtēt bij grūti, uz vietas nebij mana razmēra a XXL uz plāna ikdienas džempera bija "mazliet" pa lielu. bet tā šķita ok. Solīja drīz atgādāt XL, tad arī vēl pielaikošu. Ja mitrumu tura labi, tad domājams, ka ņemšu.
14.decembris 2011, 10:47 | links
 
dzhi> Seafox ražo tas pats Sundridge speciāli Normarkam, pat modeļi ir vieni un tie paši, tikai pamainīti krāsu salikumi.
14.decembris 2011, 10:32 | links
 
Pašam jūraslapsas kombinezons ir iegādāts. Pirmais tests bija Peipusā šogad februārī. Ārā bija -12, vējš ap 10 m/s (putenis). 2 kārtas termobikses, 3 kārtas termoveļa un drošības pēc uzvilku kamzolu, jo pirmo reizi mēģināju tādos laika apstākļos. Jutos īstenībā plāni saģērbies. mani pārsteidza tas, ka jutos komfortabli un ērti. Auksti pašam nebija nevienu brīdi.vēju nejutu - cauri nepūš. Lietū sevišķi neesmu sēdējis, tādēļ par izmirkšanu komentēt nevaru. Kad pirku biju izvēles priekšā - NORFIN dzeltenais vai SEA FOX. Jūras lapsa mani uzrunāja vairāk. Uzlaikojot sapratīsi. Savu izvēli nenožēloju.
14.decembris 2011, 09:31 | links
 
ašukaini, komberi vajag tieši vaļējiem ūdeņiem... :)))) Vecajā sāk mirkt dažas ķermeņa daļas... :)
13.decembris 2011, 20:14 | links
 
Martin, noslēdz vaļējo ūdeņu sezonu jau tagad, un būs money for kostjum :DDDD
13.decembris 2011, 20:12 | links
 
Crossflow tā kā kož cenas ziņā patreiz..
13.decembris 2011, 20:10 | links
 
martins uudensizturiiba ir 100% ,jo standart neelpo. Ja vari atljauties njem crossflow
Es pats par to seafox trinos, bet tiiri vizuaali labaak patiik sundridge, bet lv laikam nevar dabuut.
13.decembris 2011, 19:53 | links
 
Jautājums par divdaļīgo SeaFox (laikam Stndart vai kā šo tur) kurš bodēs vidēji 80-90 laši atkarībā no bodes. Runa ne par cenu, bet par komberīša kvalitāti: ūdensizturība un pašā kombera/šuvju izturība. Divdaļīgais - lai rudenī ūdens tek pa muguru un nenotek viss zem pakaļas un šad tad braucot/ejot var arī virsu nomest.
Vai ir savas cenas vērts?
13.decembris 2011, 18:27 | links
 
joprojaam aktuaali! + kur LV var iegaadaaties Sundridge. tiiri vizuaali paiik labaak nekaa SeaFox
4.decembris 2011, 19:50 | links
 
 
Ziemas kostīmam Norfin Extreme - bezmaksas piegāde visā Latvijā! http://www2.neoshop.lv/ziemas-kostims-norfin-extreme.html
30.novembris 2011, 09:23 | links
 
Sveiki! Ir doma iegādāt ziemas kostīmu Norfin Extreme(akcija Neoshop 88Ls),vēlētos dzirdēt kādas atsauksmes,no reāla lietotāja.
29.oktobris 2011, 11:37 | links
 
Vispār papētiet Nikwax produktus, bija Sports2000 veikalā, Olimpijā. Viņiem ir visādu materiālu impregnētāji, iespējams kaut ko var atrast arī peldošajiem komberiem. Un komberis pēc lielās mazgāšanas būs kā jauns un nelaidīs cauri ūdeni.
29.oktobris 2011, 10:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager