Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Jancīgais
Pa puscenu varu savu notirgot.Ja kājas razmers pasēs.tik pāris reizes vilkts.
:)
21.jūnijs 2011, 16:51 | links
 
glābšanas veste ar daudzajām kabatām....
Der iedomāties nosaukumā, it sevišķi ja piekrāmēts tiek ar "metālu" utml lietām.
Tas, ka 100+ nenozīmē, ka centnera copmani spēs noturēt virs ūdens. Pieskaitiet vēl samirkušo "kažoku" un peldētprasmi
21.jūnijs 2011, 16:46 | links
 
Tauta iesakiet, kur Rīgā lētāk Wader nopirkt? :)

Pagaidām esmu atradis Rapala Waders pa 70ls, varbūt kādam ir kāda atsauksme?
21.jūnijs 2011, 15:40 | links
 
nu manējai korķis nav iekšā, tur ir kaut kāda figņa, kas peld un ir daudz vieglāka un ērtāk nēsājama kā korķenieces.
28.maijs 2011, 22:12 | links
 
aiso_s> ..... šodien notestētā , pirkta tepat Salmo bodē , vācu ražojums , nosaukums EUROPE EN395-100N , tur perfekti. Cena aptuveni 25ls. krāsa , spilgti oranža . Mans dzīvsvars... :) , 98kg

-visa tās korķa ar daudzajām kabatām ir ''fufelis'' ,pārbaudīts !!!
28.maijs 2011, 22:07 | links
 
nu manēja nāca no USA Cabelas's dabūju uz izpārdošanu par lētu nadu 30$+ shippings
28.maijs 2011, 21:52 | links
 
Kā kurš viņu sauc. Tāpēc arī prasu .Firmu vari pateikt?
28.maijs 2011, 21:33 | links
 
aiso_s kāda ir atšķirība? es zinu tikai glābšanas vesti, kas man kalpo ļoti labi. ir testēta manu svaru tur lieliski, turklāt arī ērta lietošanā - čupa ar kabatām.
28.maijs 2011, 21:24 | links
 
Aktuāla lieta- peldveste vai glābšanas veste. kādu labāk? Dzimumdiena tuvojās', dāvanu sev gribu pasūtīt:) .Vajag 100+
28.maijs 2011, 21:23 | links
 
vairis30
a cik ilgi ar šamo var šancēt...tobiš domāju cik ilgi strādās tas baloniņš, un tā platīte?? :))
24.maijs 2011, 12:44 | links
 
Viņu šeit LV jau intensīvi testē jau otro gadu, bet protams kā kungs vēlas!!
24.maijs 2011, 12:36 | links
 
> Vairis30
iet runa par ThermaCell MR-G / Olive? ka jau rakstiju, pagaidisu, kad vietejie patestes lidz sezonas beigam un uz nakamo pasutisu no amazones. :)
24.maijs 2011, 12:27 | links
 
Es protams atvainojos, ka es atkal ar savu reklāmu, BET, manis piedāvais odu atbaidītājs vispār neizdala smaku lai atbaidītu VISUS lidojošus mošķus.
24.maijs 2011, 12:24 | links
 
ja jau netraucetu un zivs nejustu smakas, tad gada vella pec razo visus tos atraktorus, aromatizatorus un visas tas parejas lietas. :) jegai, jegai jabut. :)
24.maijs 2011, 11:19 | links
 
neīstā zeķu krāsa/smaka arī traucē :DDD
24.maijs 2011, 10:32 | links
 
aiz4aposu uz kadu mednieku bodi. tur ta4u jabut kaut kam tadam. pa4amdisu, papetisu. varbut kas labs pagadas.
pusamie nepatik del tas smakas, kas paliek, jo esmu no tiem, kas tic, ka zivs jut vinu un sliktak nems. tapat ar to pipesanu un pec tam sliekas stukesanu uz aka. man jau liekas, ka ta cigaretes smaka uz tas sliecinas paliek ... .
24.maijs 2011, 09:56 | links
 
ir superiiga pretodu jaka. Salmo kaut kas ap 8,50 superneto 5,99. Patikaas, ka rokas ir garaakas izveidotas, lai veidojas volaani un ods nevareetu tikt klaat arii pie plikas miesas un siets sejai priekshaa ir ar labaaku caurredzamiibu nekaa paareejaa jaka. Vieniigais plecu daljaa prasaas kaut kaadus polsterus likt, jo tur audums piegulj aadai.
23.maijs 2011, 14:30 | links
 
Tā cepure ātri apniks, bet ja gribas izmēģināt - jāpērk tāda, kur tīkls montējas uz platmales. Copējot būs ko darīt - visu laiku jāseko līdz. Katrā vietā, kur tīkls būs pie ķermeņa tie maitas kodīs cauri. Pagāšnedēļ vienu tādu izsviedu. Pamēģināju un atgriezos pie repellentiem. Nav jau obligāti jāpūš, ir vēl rullējamie un smērējamie.
23.maijs 2011, 13:56 | links
 
sveiki
si laikam butu piemerotaka vieta. jaunu temu negribejas veidot.
jautajums: vajag ar steigu iegadaties pretodu cepuri. seja pust tos sprejus vairs negribas. kam japievers uzmaniba perkot? cik papetiju, tad vietejos i-netos ir tris veida.
google uz atru roku ir sitadi.
paldies
23.maijs 2011, 12:28 | links
 
Magnum- aizej Pie Bloma uz kādu veikalu, tur ja nemaldos (neoprēna laikam- biezais vederis) brienamais ap kādi 30 lvl bija, neatceros pāris gadus atpakaļ ņēmu , esmu apmierināts, es gan laikam vairāk jūrai viņu lietoju, ir arī pa upi pabrists, nu gaumes lieta, arī plānie bija un cenas ok.
10.maijs 2011, 13:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager