Virsdrēbes & Peldošās drēbes

zivniek, andriskkk> pārliecinājāt, pirkšu parastu brienamo kostīmu. Varbūt kāds ieteikums, kādu modeli skatīties?
Pēc google rādījumiem izskatās, ka lv pārdod galvenokārt RAPALu pa apmēram 60 LS (ok ir arī depo).
Ebay meklējot zem chest wader piedāvā jau daudz, daudz vairāk variantu.
Ieteikumi? Kāda pašiem pieredze?
10.maijs 2011, 13:00 | links
 
es gan nesaprotu, kāds tur prieks makšķerēt atrodoties tādā apspīlētā prezervatīvā :DDD daudz ērtāk un arī nesalīdzināmi lētāk ir nopirkt brienamās bikšeles, apakšā pavilkt kādu drēbes gabaliņu un aidā, būs gan ērti, gan silti :))
10.maijs 2011, 10:04 | links
 
Hmm, nez neviens nav mēģinājis makšķerēt, būdams sērfošanas vai laivošanas hidrotērpā?
10.maijs 2011, 09:58 | links
 
Varbūt arī kādām vajag saremontēt : http://www.surfline.lv/lv/sludinajumi/?sludinajumi_action=view&slud_cat=0&item=2578
9.maijs 2011, 21:58 | links
 
Personīga pieredze :D:D Ar gumijas kostīmu ir pavisam traki, neoprēnā mazāk jūtams. Nu, tas ja nav bikses (izņemot apakšveļu).

Nezinu kā ar šiem sporta hidrotērpiem, bet ņemot vērā, ka viņi ir stipri pieguļoši, tad arī spiediena ietekme ir vairāk jūtama, nekā neoprēna makšķernieka tērpā.

Kādā dziļumā? jo dziļāk, jo vairāk jūtams. Nu, īpaši dziļi jau neielīdīsi, kostīmam taču ir robeža, aiz kuras sāksi palikt tuvāks ūdenim :D
9.maijs 2011, 19:14 | links
 
>andriskkk, tas par spiedienu uz olām (pieļauju, ka par to runā) ir kaut kur rakstīts vai tava interpretācija?
Cik lielā dziļumā, tad tāda parādība ir novērojama?
9.maijs 2011, 19:08 | links
 
Roc dziļāk, Google zin visu :)))

http://www.surfline.lv/lv/forums?forumcat=1&forumthread=404
---------------------------------
Dzintars 29.09.2010 12:34

Ja plīsums ir vietā, kur pastiprināti staipās, tad plīsumu salīmē, tad daudzmaz sašuj un vēl pārlaid ar līmi hidroizolācijai :) Līmi, parastos un uzgludināmos neoprēna ielāpus var dabūt Surf Pro.
---------------------------------

Vēl viens komentārs kā NEVAJAG darīt :D

ronis

AtbildētIevietoja: Thu Oct 13, 2005 6:45 am Tēma: atkal līme Atbildēt citējot
Smaka tai līmei ir gan tāda pati kā momentam, bet ar to arī līdzības beidzas. Protams, ar momentu var salīmēt neoprēnu, pat izskatīsies smuki, bet tas būs uz īsu laiku. Diemžēl personiskā pieredze saka, lai es Jums ieteiktu tomēr nelietot momentu. Pēc dažiem mēnešiem ar momentu līmētās vīles izjūk. Pieredze ir no paša rociņām salīmēta hidrotērpa kādus 7-8 gadus atpakaļ. Kādas trīs sezonas tika lietots līdz apnika lāpīt atplīsušās šuves. Šuves tika gatavotas pēc visiem noteikumiem: slīpais griezums, acetons, cik tur tās momenta kārtas, izturētas pēc pulksteņa utt.
----------------------------------


Aizej uz kādu specializētu veikalu un iegādājies attiecīgu līmi un eksperimentē :D
9.maijs 2011, 18:02 | links
 
Nu kāds varētu man pateiktu, kā salīmēt neoprēna brienamo. Man arī ir vēlme copēt komfortā :)
9.maijs 2011, 17:47 | links
 
Nezinu kā pareizi viņu sauc, nu to hidrotērpu, kurš parazēts sportiskām izklaidēm, bet ģērbj viņu virsū uz plikas miesas.

Ja ar tādu staigāsi pa ūdeņiem, tad pie zināma dziļuma sāks parādīties manāmas neērtības. Nu, dēļ spiediena uz dažām svarīgām ķermeņa daļām :D Tā kā spiediens uz tām ķermeņa daļām nav īpaši veselīgs, tad nav arī vēlams tam pakļaut.

Ja nopērc makšķerēšanai domātu ūdens bradājamo kostīmu - tur vari paģērbt apakšā biezāku/mīkstāku drēbi un diskomforts pārvērtīsies komfortā.
9.maijs 2011, 17:43 | links
 
Mans iepriekšējais jautājums nogrima citu diskusiju jūrā, tādēļ jautāšu vēlreiz.

Vai kādam ir pieredze izmantot makšķerēšanā hidrotērpu, kas ir paredzēts laivošanai vai kādam citam ūdenssportam, piemēram, laivošanai?

Pašam hidrotērps nekad nav bijis.
9.maijs 2011, 16:25 | links
 
Es arī esmu iepircis gore-tex jaku un bikses no Cabellas nu forši jau ir. Ja negāž spaiņiem esi sauss un laimīgs. Tā laikam neviens nelīmē neoprēna izstrādājumus, tad var būt kāds var pastāstīt kā to var izdarīt ?
3.maijs 2011, 18:18 | links
 
Savulaik no Cabellas iepirku Gore-Tex jaku+bikse+flīša jaku=~100LVL
3.maijs 2011, 15:08 | links
 
No šī gada piedāvājam Latvijas makšķerniekiem dāņu firmas Geoff Anderson apģērbu. Visu klāstu var apskatīties firmas mājas lapā www.geoffanderson.com ,cenas tur ir eiro. Pēc kursa parēķiniet uz latiem un iegūsiet cenu mūsu veikalā.
3.maijs 2011, 14:56 | links
 
Patriotos tiešām var kādreiz dabūt ļoti labas lietas, arī par budžeta cenām.
Pilnīgi piekrītu Lbruno - elpojošs un ūdensnecaurlaidīgs ir tikai GT, pārējie, kā stāsta pārdevēji - ļoti līdzīgie, membrānas u.t.t., ir vai nu elpojoši un ūdenscaurlaidīgi, vai neelpojoši. Kādus gadus atpakaļ Patriotos nopirku GT armijas bikses par 25 LVL. Lietoju vēl tagad, un nesūdzos. Savukārt DAM īsā jaka, ko velk virs brienamā - it kā audums līdzīgs GT, par kādiem 80 LVL - mierīgi elpo un laiž cauri ūdeni.
3.maijs 2011, 14:55 | links
 
ok, tas, ka tiek uzraadiita klase uudens izturiibai jau ir kaut kaads kvalitaates raadiitaajs
3.maijs 2011, 14:45 | links
 
Neesmu lietojis, bet iekšā bija rakstīts, ka ūdensizturība - 4000 mm, kas nozīme, ka visticamāk paliktu slapjš, ja gāztu kā no spaiņiem, bet parasts lietus netraucētu. Ar kvalitāti nevajadzētu būt problēmām.
Man pašam ir alpīnismam domāts apģērbs, ko lietoju arī makšķerējot, bet tur cenu līmenis ir cts. Ja pirktu tikai makšķerēšanai tad skatītos uz militāristu drēbēm.
3.maijs 2011, 14:30 | links
 
ir kaut kaadi baloninji ar kuru piesuucinaat uudensnecaurlaidiigas dreebes kjipa shaadi :
http://www.motolietas.lv/produkti/viss-moto-turismam/motorex-protex-adas-un-auduma-imprignetajs-2.html
ir kaadam pieredze?
3.maijs 2011, 14:26 | links
 
man ir slikta pieredze ar lēto galu- kjiinas gore-tex jaka un eesmas Baleno bikses. materials it kaa ir uz tausti uudensizturiigs, bet reaalaa situaacijaa izmirksti paaris min :(
kaads pieredze ar to patriota kostiimu?
3.maijs 2011, 14:22 | links
 
dzhi vari aiziet uz kādu no armijnieku veikaliem. Vismaz kādu laiku atpakaļ patriotos bija amīšu jaka + bikses no ūdensnecaurlaidīga elpojoša materiāla (negoretex) pa apmēram 40Ls.
3.maijs 2011, 14:15 | links
 
nezvai gore-tex būtu pieskaitāms pie budžeta klases par kuru jautāja dzhi.

Neapšaubu ka vidējā un dārgā galā ir atrodami ļoti labi un kvalitatīvi elpojoši ūdensnecaurlaidīgi apģērbi.
3.maijs 2011, 13:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager