Burtnieku ezera nākotne?

Metam mieru tīkliem?
Sveicināti makšķernieki ! Man radās doma un netikai man, vai vēlamies turpināt Burniekā makšķerēt? Šo tēmu rakstu tikai ,tapēc ka izskatās kad ezeram ''beigas''. Runa iet par tiem ''LĒRUMA'' tīkliem kurus liek kam nav slinkums, un ne tikai slinkums, bet peļņa, tad pasakiet man kur mums paliek Burtnieku ezera nākotne? Iespējams kādam no kungiem ir izdevīgi, bet man personīgi nav, jo tīkli tiek likti tur kur velcētājiem ķerās un ir bijuši gadījumi ,kad pat nogriež ceļu ar tīklu. Es vēlētos, lai aizliedz tīklu likšanu tādā vairumā,kas notiek patreiz,jo zivju nozveja nav vajzdzīga - copēšanu ''ATSTĀJAT PRIEKAM''. Ar vieņu Arnis. Ceru ka kāds no augstāk stāvošiem mani sapratīs un pieņems pareizos lēmumus, mums par labu makšķerniekiem.
19.novembris 2013, 15:40 | links
 
Arnis1973 -pasaki kāpēc Tev ir vairāk tiesību uz zivīm Burtniekā, nekā vietējam zvejniekam?
19.novembris 2013, 15:46 | links
 
Arnis1973 -pasaki kāpēc Tev ir vairāk tiesību uz zivīm Burtniekā, nekā vietējam zvejniekam?

Malikis2011, 19.novembris 2013, 15:46

Tur jau tā lieta, kad tiesības tiek dotas visiem vienādas. Vai netā? Un pasaki kas tad tie vietējie? Un ko nozīmē vietējie? Es saprotu vietējie - piedzen busu un krāmē zivis?
19.novembris 2013, 15:54 | links
 
Arnis1973- tas ir vietējais iedzīvotājs kas ar to pelna maizīt, bet ja gribat Burtniekā aizliegt tīklus ejiet uz pašvaldību ar iesniegumu lūdzu noņemt zvejas limitu ezeram un pamatojiet, ja noņems tad pašvaldībā būs tik jaunu darbavietu, ceļi uzlabosies utt. , ja tikai man nepatīk tad vietējiem Jūs vēl vairāk nepatīkat, piedrazo visu ko var brauc kur grib(nezinu kā pie Burtnieka, bet mūsu pusē tā notiek).
19.novembris 2013, 16:00 | links
 
Arnis1973- tas ir vietējais iedzīvotājs kas ar to pelna maizīt, bet ja gribat Burtniekā aizliegt tīklus ejiet uz pašvaldību ar iesniegumu lūdzu noņemt zvejas limitu ezeram un pamatojiet, ja noņems tad pašvaldībā būs tik jaunu darbavietu, ceļi uzlabosies utt. , ja tikai man nepatīk tad vietējiem Jūs vēl vairāk nepatīkat, piedrazo visu ko var brauc kur grib(nezinu kā pie Burtnieka, bet mūsu pusē tā notiek).
Prieks par kārtību!!! Bet nevajag jau izstrādāt to ezeru !!! Meklējat darbu un strādājat tur, nevis ezerā. Ja kādam nav naudas priekš maizītes, tad pietiktu ,ja divreiz nedēļā ļautu ielikt tīklu, nevis divas dienas nedrīkst likt un visu nedēļu darat ko gribat.
Malikis2011, 19.novembris 2013, 16:00
19.novembris 2013, 16:10 | links
 
Arnis1973- nepatīk brauc uz Jūru makšķerēt.
Nu es vienā ezerā noņēmu tīklus, gads bija mierīgi, pagāšgad uzināja pilsētas makšķernieki un sākās , šogad jau būs makšķernieki ezeru no plēsējiem izkāsuši un pasaki kāda atšķirība, noķer vietējais zvejnieks vai bars alkatīgu pilsētas makšķernieku kam aprīkojums 10 reiz labāks un dārgāks nekā man darba? Nav vērts ņemt nost tīklu limitu kāmēr kardināli nemainīs makšķerēšanas noteikumus.
19.novembris 2013, 16:19 | links
 
ko cepies !!! kārtības nav un nebūs!!!nebūs viens variants būs cits vietā dzīve neapstājās .......
19.novembris 2013, 16:19 | links
 
ko cepies !!! kārtības nav un nebūs!!!nebūs viens variants būs cits vietā dzīve neapstājās .......

vlDream, 19.novembris 2013, 16:19

NU NU NU redzēsi - es jau tāpat nelikšos mierā
19.novembris 2013, 16:30 | links
 
Arnis1973- nepatīk brauc uz Jūru makšķerēt.
Nu es vienā ezerā noņēmu tīklus, gads bija mierīgi, pagāšgad uzināja pilsētas makšķernieki un sākās , šogad jau būs makšķernieki ezeru no plēsējiem izkāsuši un pasaki kāda atšķirība, noķer vietējais zvejnieks vai bars alkatīgu pilsētas makšķernieku kam aprīkojums 10 reiz labāks un dārgāks nekā man darba? Nav vērts ņemt nost tīklu limitu kāmēr kardināli nemainīs makšķerēšanas noteikumus.
NU NU NU redzēsi - es jau tāpat nelikšos mierā


Malikis2011, 19.novembris 2013, 16:19
19.novembris 2013, 16:31 | links
 
Arnis1973- ir teiciens:
suņi rej, bet karavāna iet tālāk.
Būtu par ko tur uztraukties tikai 2,5km uz 4000ha, man uz 2000ha 4km un neviens makšķernieks nesūdzas.
19.novembris 2013, 16:34 | links
 
Vajag aizliekt gan tīklus gan motorizēto velci un viss būs ok.Pilns vēders būs tiem kam lielāka meistarība to zivtiņu dabūt.
19.novembris 2013, 16:35 | links
 
manis pēc!!! nēsu bijis burtniekā pārāk tālu no madonas ...... bet manā pusē ar tāpat cīnijās ..... cik noprotu tad ezers ir liels .... pāšpatēriņam zivis sen ir apnikušas un kaimiņi un citi ļautiņi ir noēdušies......
19.novembris 2013, 16:36 | links
 
Arnis1973- ir teiciens:
suņi rej, bet karavāna iet tālāk.
Būtu par ko tur uztraukties tikai 2,5km uz 4000ha, man uz 2000ha 4km un neviens makšķernieks nesūdzas.

Malikis2011, 19.novembris 2013, 16:34

Es tevi zinu , bet tas neko nenozīmē
. Savu centīšos panākt!!!!!!!!!!!!!!!!
19.novembris 2013, 16:38 | links
 
Jāaizliedz jebkāda veida zivju ieguve LV teritorijā un nebūs nevienam neparko jācepas :D
19.novembris 2013, 16:41 | links
 
Vajag aizliekt gan tīklus gan motorizēto velci un viss būs ok.Pilns vēders būs tiem kam lielāka meistarība to zivtiņu dabūt.

udo733, 19.novembris 2013, 16:35

Labāk tad nomainīt paturamo zivju izmēru, paturēt mazās, bet no0,5-1m uzlikt liegumu, paskataties ko pārsvarā velk tās kuras būtu labākās nārstam, būs nārsta bari labi, visiem pietiks.
19.novembris 2013, 16:44 | links
 
Vispār ja man atmiņa neviļ krievu laikos ar motoreni nedrīkstēja velcēt.
Un tas ka mēs tādā veidā izskaldam lielās mammas arī ir fakts.
19.novembris 2013, 16:57 | links
 
Velcei ar motoriem ir viens labums- makšķernieki izķemmē diez gan lielas akvatorijas ar vobleriem, stipri apgrūtinot dzīvi brakaniem.
19.novembris 2013, 17:07 | links
 
manis pēc!!! nēsu bijis burtniekā pārāk tālu no madonas ...... bet manā pusē ar tāpat cīnijās ..... cik noprotu tad ezers ir liels .... pāšpatēriņam zivis sen ir apnikušas un kaimiņi un citi ļautiņi ir noēdušies......

vlDream, 19.novembris 2013, 16:36

Tur jau tā lieta ka norijušies un iet uz patērētājiem peļņā bļin
19.novembris 2013, 17:09 | links
 
ko cepies !!! kārtības nav un nebūs!!!nebūs viens variants būs cits vietā dzīve neapstājās .......

vlDream, 19.novembris 2013, 16:19
NU NU NU redzēsi - es jau tāpat nelikšos mierā

Arnis1973, 19.novembris 2013, 16:30


Lai panāktu ko savu interešu labā iekš LV daudz nevajag:)...,,drusku"naudiņas un savus čaļus tur,kur izdod,maina,groza,utt.likumus...un viss notiekas!:)
Gan jau Tev sanāks runāt arī ar U.Lencbergu,tāpēc vispirms ievadi googlē (U.Lencbergs par Burtnieku).Tie raksti ir pāris gadu veci,bet vismaz zināsi što k čemu!Būtu interesanti pēcāk uzzināt kā Tev būs gājis.Lai Tev veicas glābjot pasauli!!!
19.novembris 2013, 17:11 | links
 
Velcei ar motoriem ir viens labums- makšķernieki izķemmē diez gan lielas akvatorijas ar vobleriem, stipri apgrūtinot dzīvi brakaniem.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:07

Piekrītu un viss jau būtu labi ja tas būtu atpūtas veids un princips noķēru atlaidu un paturētu kādu vienu vakariņām, bet lielākai daļai tas ir veids kā ķert zivis pārdošanai nevis atpūsties.
19.novembris 2013, 17:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager