Burtnieku ezera nākotne?

Metam mieru tīkliem?
Klau. Piedodiet protams, bet Jūs te nēesat pilnīgi normāli... Jums tik pad..st. Iedzerat šņabi, aizbrauciet pacopēt un beidziet diskutēt par to, par ko Jūs nezinat.
20.novembris 2013, 09:30 | links
 
[quote=337901]Labi es tev udo un dazhiem citiem pastaastiishu,kas taa ir par copi.Tagad tik veelu rudenii,ja tev visu dienu ir jaanoseezh shinii ledainajaa veejaa,plus var no gaisa naakt gan lietus,gan arii sniegs,vai abi reizee.Tas ka esi paarsalis seezhot kombinzonaa,kas ziemaa mieriigi tur -30,tad tam visam paraleeli,tev ir jaakontrolee,motors,jaapatur aciis,ehalots un dazhiem arii GPS,tad ir arii vobleri,kam jaaiet pareizaa dziljumaa,pareizaa aatrumaa.Laiku pa laikam uz aakjiem kaut kas uzkjeraas no zaaleem,vai ka cita.Pilns ezers ir ar zaljknaabjiem,kam liekaas ka laivu var vadiit,kaa vien ienaak praataa,shad tad paarbraucot tavaam auklaam paari,uztinot taas uz dzenskruuves,vai vienkaarshi nogriezhot taas.Burtniekaa reti ir taa ka nav veeja,parasti tas tur ir diezgan speeciigs pat,taadejaadi velceeshana tagad ir taada zhongleeshana ar visu.Tikai meistariigaakie vai veiksmiigaakie tiek pie taam super liidakaam,par ko juus taa cepaties.Kaa jau teicu braukaaju jau kaadu 4 gadu un kaut kas veeraa njemams saak paraadiities tikai tagad.Domaaju vajadzeetu aizdomaaties,kapeec man no riigas jaaperas tie 150km,lai nokjertu trofejas cieniigu liidaku,varbuut juus te cepaties ne pa pareizo ezeru,ko?

Ruu, ne tu vienīgais kraties 150km es arī!
20.novembris 2013, 08:55 | links
 
Te man liekas ka ir runa par attiecību ko kurš cik samaksā lai noķertu 1kg zivju,pat neiet runa ka pēc tam atlaistu.
Un saldūdeņos tīklu licēji daudzos gadījumos paratizē uz zivju resursiem.

Nesen redzēju ka Lubānā zveijnieki meta naudu kopā lai ielaistu zivis iekšā, respekts reti kur tā ir, bet tā vajadzētu būt pēc noklusējuma!
Un licenču maksa pret lomu ir bieži ļoti izdevīgs darījums.

Burtniekā vēl zivis ir, lai arī tas ezers mani nemīl, bet iztīrīt ezeru ar tīkliem arī var ...

Davis-Di, 20.novembris 2013, 00:32


Tad ko - tam, kurš vairāk maksā pienākas vairāk resursu? Varbūt raī uz ielas lielāka taisnība tam, kurš ar dārgāku mašīnu brauc?

Kungi, ķert zivis ir hobijs, izklaide, atpūta. Tas nav piespiedu pasākums.
20.novembris 2013, 06:47 | links
 
KO jūs cepaties ir viens un vienīgais iemesls kāpēc zivis ņem
1. tāpēc ka mēs esam gandrīz vieni no vienīgajām valstīm +igauņi un leiši kuru lieto pārtikā saldūdens zivis
2.tāpēc arī resursi ir patukšoti
3. Vāsieši skandināvi neēd saldūdens zivis kuras barojas no grunts barbe breksis karpa sīga vēdzeleu.t.t Lielāko ties jūras zivis
4.Līdakas vācieši lieto pārtikā un tāpēc mums nav ko sev uz galvas pelnus bērt ,ka mēs esam izkjāsuši Ālandus Pirms mums tur friči ar refiem jau vazājās un visu krējumu nosmēla :DD Jo viņiem tā akvatorija jau bija pieejama gadus 50 pirms mums
u.t.t
Tas viss saucās ,,uztura kultūra,,Angļi un kanādieši arī zušus par čūskām sauca -kamēr letriņi neiemācija kūpināt Pašlaik domāju ,ka situācija ar zušiem Anglijā sāk līdzināties mūsmājām :DDD

bums, 19.novembris 2013, 23:05

Nu piedod Pargudrais,bet tu aplami te runa,Anglija ,Irija saldudens zivis ed un ka vel.Kauns,tev labak sanak blitkas taisit.....
20.novembris 2013, 01:37 | links
 
Tos tīkliniekus vajadzētu pakārt aiz bumbuļiem.Lai beidz kāst ezeru.
20.novembris 2013, 01:36 | links
 
Arnis1973 Es tevi atbalstu.
Bet ,vai ko tas mainis nezinu.
Ir viens variants vilkt vinus ara un uztaisit lielu feijeru.......
Vai tad jura nav ,kur likt to tiklus,liekat kaut vai lidz Kinai.......
20.novembris 2013, 01:23 | links
 
Te man liekas ka ir runa par attiecību ko kurš cik samaksā lai noķertu 1kg zivju,pat neiet runa ka pēc tam atlaistu.
Un saldūdeņos tīklu licēji daudzos gadījumos paratizē uz zivju resursiem.

Nesen redzēju ka Lubānā zveijnieki meta naudu kopā lai ielaistu zivis iekšā, respekts reti kur tā ir, bet tā vajadzētu būt pēc noklusējuma!
Un licenču maksa pret lomu ir bieži ļoti izdevīgs darījums.

Burtniekā vēl zivis ir, lai arī tas ezers mani nemīl, bet iztīrīt ezeru ar tīkliem arī var ...
20.novembris 2013, 00:32 | links
 
:)nu paskaties juulija,augusta Burtnieka bildes,kaadaa kraasaa ir uudens.Ezeraa dziljaakaas vietas bija ap 2m,nekur dzilji jau tas skaabeklis nebija jaanogaadaa.Striideeties ar tevi,man nakts buutu pa iisu:)laikam jau ir traapiigs tas teiciens,labaak vienreiz ieraudziit,nekaa simts reiz dzirdeet:)
20.novembris 2013, 00:26 | links
 
Ruu- padomā ar galvu, lai ūdeni bagātinātu ar skābekli viņš ir kaut kā jānogādā zem ūdens, bet ar ko tad motorlaiva viņu nogādā, viņa vienkāršisajauc ūdens slāņus un ziedēšana kur braukā motorlaivas nenotiek un ūdens dabīgi bagātinās ar skābekli.
20.novembris 2013, 00:17 | links
 
Nu,nu dziljajos nav,bet laguunas tipa ezeros kad saak uudens ziedeet,tad ir tas pats kas ziemaa,pie biezaaka ledus
20.novembris 2013, 00:13 | links
 
zivis burtniekā ir dafigā. vnk. ir jārubī noķert
tās atskaites kas tiek rakstītas ir tikai 10% no noķertā.
nerunāju par tīkliem.
20.novembris 2013, 00:09 | links
 
Ruu- man pašam ir 20 zirgu motors tā braukšana jau riebjas.Vasarā ar skābekli nevienā ezerā nav, jo augi paši ražo skābekli.

Malikis2011, 20.novembris 2013, 00:07

Vasarā ar skābekli nevienā ezerā nav problēmu, jo augi paši ražo skābekli.
20.novembris 2013, 00:08 | links
 
Ruu- man pašam ir 20 zirgu motors tā braukšana jau riebjas.Vasarā ar skābekli nevienā ezerā nav, jo augi paši ražo skābekli.
20.novembris 2013, 00:07 | links
 
Jūs visi tik gudri.
Nēesat domājuši par kādas partījas dibināšanu.
būs Jums partījā motorist, maliķi un arī spiningotāji.
20.novembris 2013, 00:05 | links
 
ezers reti kad ir mieriigs,parasti veejsh ir un pa viljnjiem arii dzenskruuvi pacelj augstaak,tas ir viens,otrs uz paarbraucieniem,kad iedo ruchkaa.Bet nu tas ir jaaredz,taa kaa Raaznaa ir aizliegts ar iekshdedzes dzineejiem,tad domaaju tu nemaz neesi redzeejis kaa tas notiek:)
19.novembris 2013, 23:59 | links
 
Ruu- ar ko tad var skābekli dabūt iekšā , tikai ar šlakatām, vai motora dzenskrūve pa pusei ārā no ūdens, bet ja normāli brauc tad tikai atgāzes iet ūdenī.
19.novembris 2013, 23:54 | links
 
Un droši vien ka nebraukšu, jo spinings nav tas mīļākai, ziemā tālu braukt un vasarā mīļāka nodarbe pamedīt peldot kas ir daudz veselīgāk un interesantāk, jo laivā sēdēt jau negribās (pārāk dauz laika tur pavadu).
19.novembris 2013, 23:52 | links
 
Taa pljanchka ir apmeeram 6km gara,tur vechi nebraukaa ar mikseriem,arvien biezhaak redzu 20 zs motoriishus un lielaakus,tici man,tur tiek iesists arii skaabeklis iekshaa:)
19.novembris 2013, 23:48 | links
 
Ruu- vēl nav nācies.
19.novembris 2013, 23:44 | links
 
Malikji tu Burtniekaa maz esi bijis:)?
19.novembris 2013, 23:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager