Burtnieku ezera nākotne?

Metam mieru tīkliem?
[quote=337892]Pareizi ir udo,jaakjer ir ar rokaam,lai mazaak dabai kaitee

Ruu, Nu ar rokām jau gluži ne bet tā velce ar ir pārņemta no slinkajiem amerikas onkuļiem kas sēž krēslā olas izgāzuši un tēlo baigos sportistus.Bļin, kas tā par copi?????
19.novembris 2013, 18:28 | links
 
Pareizi ir udo,jaakjer ir ar rokaam,lai mazaak dabai kaitee
19.novembris 2013, 18:22 | links
 
[quote=337888]Arnis,tu uz velci dragā???

udo733, 19.novembris 2013, 17:51
Mācos

Arnis1973, Labāk nemācies,būsi pats tīklinieku katigorijā tad.
19.novembris 2013, 18:19 | links
 
Šeit tu rezultātu nepanāksi. Te neko nelemj.

V.S.O.P.

@ V.S.O.P Taisnība gan, bet ir neliela cerība, ka MOSP biedri šo redzot, spēj pacelt šo jautājumu līmenī, kur tiek pieņemti lēmumi vai ne? Kā nekā cl.lv ir lielākais latviski runājošu un ne tikai makšķernieku forums, un, ja kāda organizācija vēlas pārstāvēt makšķernieku intereses, tad tai būtu jāņem vērā visi pieejamie resursi. Tikai mans viedoklis. Ar cieņu!
19.novembris 2013, 18:15 | links
 
Te ir dazhi tipaazhi,kas paaris reizes pabijushi Burtniekaa,neko nav nokjeerushi un tagad te chinkst.Burtniekaa laiku pa laikam tiek ielaisti pleesiigo zivju mazulji,zivis visu vasaru dziivojas pa meldru mezhiem kur taam neviens netiek klaat.Uz ezeru braukaaju jau kaadus gadus 4,diezgan regulaari.Bez ziviim esmu palicis varbuut 2 reizes.Par licenzi maksaaju nenjaudeedams,jo kaada dalja aiziet ezera apsargaashanai un mazulju atjaunoshanai.Ezeraa var arii spiningot,kaut gan peedeejaas reizes cik esmu pa ezeru pabraukaajies,kaut kaa tur nemanu spiningotaaju puuljus.Runaajot par sevi,paturu tik cik man vajag zivis un ne vairaak,peedeejo reiz no 6 meera ziviim panjeemu 2.Domaaju buus arii citi vechi kas riikojaas liidziigi.Taa ka davai bez shitaas chinksteeshanas.Ja veelies paarmainjas,tev vajag pietiekami lielu skaitu ar liidziigi domaajoshiem cilveekiem,tev par nozheelu jaasaka ka taadu nebuus daudz:)
19.novembris 2013, 18:09 | links
 
Arnis,tu uz velci dragā???

udo733, 19.novembris 2013, 17:51

Mācos
19.novembris 2013, 17:56 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram,
normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:29
Ne reizi neesmu palicis bez loma bet man radās princips šo tēmu celt un celšu kamēr bēs rezultāts. Nav ko tēlot ezera īpašniekus

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:36

Šeit tu rezultātu nepanāksi. Te neko nelemj.

V.S.O.P., 19.novembris 2013, 17:41
Tak vajag mēģināt un ir iesaistītas citas intereses.

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:48

Nu mēģini. Pēc tam pastāsti - ko panāci.

V.S.O.P., 19.novembris 2013, 17:50

Šaubu nav
19.novembris 2013, 17:55 | links
 
Arnis,tu uz velci dragā???
19.novembris 2013, 17:51 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram,
normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:29
Ne reizi neesmu palicis bez loma bet man radās princips šo tēmu celt un celšu kamēr bēs rezultāts. Nav ko tēlot ezera īpašniekus

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:36

Šeit tu rezultātu nepanāksi. Te neko nelemj.

V.S.O.P., 19.novembris 2013, 17:41
Tak vajag mēģināt un ir iesaistītas citas intereses.

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:48


Nu mēģini. Pēc tam pastāsti - ko panāci.
19.novembris 2013, 17:50 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram,
normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:29
Ne reizi neesmu palicis bez loma bet man radās princips šo tēmu celt un celšu kamēr bēs rezultāts. Nav ko tēlot ezera īpašniekus

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:36

Šeit tu rezultātu nepanāksi. Te neko nelemj.

V.S.O.P., 19.novembris 2013, 17:41

Tak vajag mēģināt un ir iesaistītas citas intereses.
19.novembris 2013, 17:48 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram, normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:29
Ne reizi neesmu palicis bez loma bet man radās princips šo tēmu celt un celšu kamēr bēs rezultāts. Nav ko tēlot ezera īpašniekus

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:36


Šeit tu rezultātu nepanāksi. Te neko nelemj.
19.novembris 2013, 17:41 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram, normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:29

Ne reizi neesmu palicis bez loma bet man radās princips šo tēmu celt un celšu kamēr bēs rezultāts. Nav ko tēlot ezera īpašniekus
19.novembris 2013, 17:36 | links
 
Viennozīmīgi,-tīkliniekus ziepēs! :))
19.novembris 2013, 17:36 | links
 
Nedaudz ne taa izteicos.
Ja es noperku licenci 2,00 uz diennakti nokeru 2 lidakas 2 zanderus,tad man ir ko paest draugiem zaciite,bet ja es noperku licenci 20,00 ls vertiba tiklu liksanai mazaka veiksme 20 lidakas 20 zanderi domajat pasi.

Rochtobelis, 19.novembris 2013, 17:33


es gan teiktu ka maksķernieks ir lielāks kaitnieks nekā tiklu licējs reizēm ...
19.novembris 2013, 17:36 | links
 
Nedaudz ne taa izteicos.
Ja es noperku licenci 2,00 uz diennakti nokeru 2 lidakas 2 zanderus,tad man ir ko paest draugiem zaciite,bet ja es noperku licenci 20,00 ls vertiba tiklu liksanai mazaka veiksme 20 lidakas 20 zanderi domajat pasi.
19.novembris 2013, 17:33 | links
 
Zinat ir,jau viena lieta saistībā ar Burtnieciņ,manā skatījumā ir lieta tāda ja es nopērku atlauju pa 2,00ls,uz diennakti, tad tiklenieki noperk pa 20,00 uz diennakti,kapēc es nedrikstu makšķerēt 24 st. ,bet ja man maisas tīkli gan pa laivais dzenskruvi,āķiem,vizuļiem,vobleriem,es nezinu kur viņi ir tāpēc lai notiek gaišā dienas laikā,2 reizes nedēļā,un lieta darīta attiecīgi divreiz vairāk maksa par tīklu ielikšanu max 50 metri.

Rochtobelis, 19.novembris 2013, 17:27

Tur jau tā lieta!!!!!
19.novembris 2013, 17:33 | links
 
Arnis1973- nepatīk brauc uz Jūru makšķerēt.
Nu es vienā ezerā noņēmu tīklus, gads bija mierīgi, pagāšgad uzināja pilsētas makšķernieki un sākās , šogad jau būs makšķernieki ezeru no plēsējiem izkāsuši un pasaki kāda atšķirība, noķer vietējais zvejnieks vai bars alkatīgu pilsētas makšķernieku kam aprīkojums 10 reiz labāks un dārgāks nekā man darba? Nav vērts ņemt nost tīklu limitu kāmēr kardināli nemainīs makšķerēšanas noteikumus.
Nu skaisti māki runāt par pilsētniekiem-tikpat uzraksti par zivīm

Malikis2011, 19.novembris 2013, 16:19
19.novembris 2013, 17:30 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram, normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.
19.novembris 2013, 17:29 | links
 
Zinat ir,jau viena lieta saistībā ar Burtnieciņ,manā skatījumā ir lieta tāda ja es nopērku atlauju pa 2,00ls,uz diennakti, tad tiklenieki noperk pa 20,00 uz diennakti,kapēc es nedrikstu makšķerēt 24 st. ,bet ja man maisas tīkli gan pa laivais dzenskruvi,āķiem,vizuļiem,vobleriem,es nezinu kur viņi ir tāpēc lai notiek gaišā dienas laikā,2 reizes nedēļā,un lieta darīta attiecīgi divreiz vairāk maksa par tīklu ielikšanu max 50 metri.
19.novembris 2013, 17:27 | links
 
“Pašpatēriņa zveja – rūpnieciskā zveja, kurā zvejniekam ir tiesības izmantot ierobežotu zvejas limitu (rūpnieciskās zvejas rīku skaitu, veidu, nozvejas apjomu), kas norādīts attiecīgos rūpnieciskās zvejas noteikumos, bez tiesībām zvejā iegūtās zivis pārdot vai piedāvāt tirgū.”
19.novembris 2013, 17:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager