Burtnieku ezera nākotne?

Metam mieru tīkliem?
Arnis1973- tas ir vietējais iedzīvotājs kas ar to pelna maizīt, bet ja gribat Burtniekā aizliegt tīklus ejiet uz pašvaldību ar iesniegumu lūdzu noņemt zvejas limitu ezeram un pamatojiet, ja noņems tad pašvaldībā būs tik jaunu darbavietu, ceļi uzlabosies utt. , ja tikai man nepatīk tad vietējiem Jūs vēl vairāk nepatīkat, piedrazo visu ko var brauc kur grib(nezinu kā pie Burtnieka, bet mūsu pusē tā notiek).
Prieks par kārtību!!! Bet nevajag jau izstrādāt to ezeru !!! Meklējat darbu un strādājat tur, nevis ezerā. Ja kādam nav naudas priekš maizītes, tad pietiktu ,ja divreiz nedēļā ļautu ielikt tīklu, nevis divas dienas nedrīkst likt un visu nedēļu darat ko gribat.
Malikis2011, 19.novembris 2013, 16:00
19.novembris 2013, 16:10 | links
 
Arnis1973- tas ir vietējais iedzīvotājs kas ar to pelna maizīt, bet ja gribat Burtniekā aizliegt tīklus ejiet uz pašvaldību ar iesniegumu lūdzu noņemt zvejas limitu ezeram un pamatojiet, ja noņems tad pašvaldībā būs tik jaunu darbavietu, ceļi uzlabosies utt. , ja tikai man nepatīk tad vietējiem Jūs vēl vairāk nepatīkat, piedrazo visu ko var brauc kur grib(nezinu kā pie Burtnieka, bet mūsu pusē tā notiek).
19.novembris 2013, 16:00 | links
 
Arnis1973 -pasaki kāpēc Tev ir vairāk tiesību uz zivīm Burtniekā, nekā vietējam zvejniekam?

Malikis2011, 19.novembris 2013, 15:46

Tur jau tā lieta, kad tiesības tiek dotas visiem vienādas. Vai netā? Un pasaki kas tad tie vietējie? Un ko nozīmē vietējie? Es saprotu vietējie - piedzen busu un krāmē zivis?
19.novembris 2013, 15:54 | links
 
Arnis1973 -pasaki kāpēc Tev ir vairāk tiesību uz zivīm Burtniekā, nekā vietējam zvejniekam?
19.novembris 2013, 15:46 | links
 
Sveicināti makšķernieki ! Man radās doma un netikai man, vai vēlamies turpināt Burniekā makšķerēt? Šo tēmu rakstu tikai ,tapēc ka izskatās kad ezeram ''beigas''. Runa iet par tiem ''LĒRUMA'' tīkliem kurus liek kam nav slinkums, un ne tikai slinkums, bet peļņa, tad pasakiet man kur mums paliek Burtnieku ezera nākotne? Iespējams kādam no kungiem ir izdevīgi, bet man personīgi nav, jo tīkli tiek likti tur kur velcētājiem ķerās un ir bijuši gadījumi ,kad pat nogriež ceļu ar tīklu. Es vēlētos, lai aizliedz tīklu likšanu tādā vairumā,kas notiek patreiz,jo zivju nozveja nav vajzdzīga - copēšanu ''ATSTĀJAT PRIEKAM''. Ar vieņu Arnis. Ceru ka kāds no augstāk stāvošiem mani sapratīs un pieņems pareizos lēmumus, mums par labu makšķerniekiem.
19.novembris 2013, 15:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager