UZMANĪBU! Dzīvnieki!

Metodes, kā lai ar tiem sadzīvo, kā arī vietas kur tie šķerso mūsu kustību. Viss ar šo saistītais!
ramex- esmu redzējis volvo kurš nonesa alni , mašīna nav remontējama ar cietušajiem ,tā, kā te tika minēts- kads nu kuram tas laimes krekliņš ir dots!

seedoo, 8.decembris 2013, 22:13


volvo no vecajiem labajiem laikiem - 740tais :)

tas nav mūsdienu putoplasta auto kas deformējas lai bojāgājēji izdzīvotu.

stirnu buks ir fignja, vot ja alni paņem tag gan ir pakaļā :(
8.decembris 2013, 22:21 | links
 
zinu cilvēku kas regulāri sezonā 3-4 nones - šašļiks gards un volvo parasti ļaunāka gadījumā stikliņš kāds jāsamaina

ramex, 8.decembris 2013, 22:11


Tad ir ļoti paveicies. Iedomājies pats, cik štrunta buciņš sver un kāds tesiens ir, ja mašīna ar labu ātrumu to notriec. Par aļņiem un briežiem pat neizteikšos.
Dažam lopiņš tiek pacelts un pa stiklu nāk iekšā salonā - kā tas ietekmē sēdošo labsajūtu un veselību, laikam skaidrot nevajag.

Ir, protams, arī izņēmumi - piemēram, pirms dažiem gadiem bija rakstīts par kādu beibi, kas ar vieglo autiņu vai padsmit cūkas - kā to var dabūt gatavu, pat neizprotu.
8.decembris 2013, 22:19 | links
 
ramex- esmu redzējis volvo kurš nonesa alni , mašīna nav remontējama ar cietušajiem ,tā, kā te tika minēts- kads nu kuram tas laimes krekliņš ir dots!
8.decembris 2013, 22:13 | links
 
nu cik tad biezi vini trapas?vai ir kads sofers kurs ir divus bukus nonesis?svilpe pret divkajainajiem nepalidzes ,a tur ta tas krenkis lielaks.

bacis, 8.decembris 2013, 20:47



zinu cilvēku kas regulāri sezonā 3-4 nones - šašļiks gards un volvo parasti ļaunāka gadījumā stikliņš kāds jāsamaina
8.decembris 2013, 22:11 | links
 
seedoo,tās švilpes šančē labi,tikai piestiprini ar skruvīti lai nepazūd.Buki toč neskries virsū autiņam,pārējie nebaidās no tām švipītēm.
8.decembris 2013, 22:02 | links
 
snipiens, viss kārtībā, dzelžus saregulēsim un domas jau velk uz zemledus copi kaimiņos:)) Garšo viņiem tas sālītais ceļš, un laizītāji aktivizējās! Ne asakas!!!
8.decembris 2013, 21:41 | links
 
8.decembris 2013, 21:23 | links
 
Labs vakars.Uz ceļa dzīvoju jau gadus 30.Novērojums...Kā sākas kolektīvās medības ar dzinējiem,mežlopiņu uz ceļiem vairāk,pēcāk retāk.Ziemā nāk uz ceļa sāli laizīt.Par pievilinoši,atbaidošām svilpītēm,mednieki varētu nostāstīt.Še takš ir,nažus sūtat!D.
8.decembris 2013, 21:18 | links
 
sveiki viri,nostradaju 3 gadus taxi lidosta,ljoti daudz braucu gan liepaju,gan ventspils,lietuva,igaunija,bij man pielipinatas tas svilpes,nu nezinu,dzivnieki vienmer nak vai nu kresla,vai nu tumsa jau,nu ja redzi pa gabalu-piespied signalu,muk visi parbaudits ir,nu ja izskrien degungala,nu tad neka,viss atkarigs no reakcijas,no situacijas un no ta kada kreklinja esi dzimis,man ir bijis uz ventinju shosejas iznak briezhu bars,nu bremzeju,bet nu izspruku starp 2am govim,nu paveicas,bet ir bijis ari savadak...
8.decembris 2013, 20:57 | links
 
Izgājušo rudeni uzliku pat veselas četras, bet mans novērojums pilnīgi pretējs. Ilgajos stūrēšanas gados, tik daudz kustoņi autiņa tiešā tuvumā nekad nebija uzdrošinājušies doties pāri ceļam kā tas notika pagājušajā ziemā pēc svilpaunieku uzmunsturēšanas.
Autobodēs maksā ap 2-3 Ls. Manījis esmu 2 veidus - ir resnākas (ap 15 mm), tad komplektā ir 2 gab. un ir tievākas, kuras ir sapārotas kopā pa divām. Ja pats iepūš, tad dzirdama, tādas pasmalkas kārklu stabulītes skaņa (ja kāds bērnības pavasaros tādas ir taisījis) Aprakstā teikts, ka sāk darboties pie auto ātruma V=30 km/h un zvēriem nepatīk pat 2 km attālumā. Man praksē - ar uzliktām stabulēm, uz Talsu-Dundagas ceļa bija saredzēšanas ar 12 stirnu bariņu, kuras barojās uz ziemāju lauka ~ 30 m no ceļa, mans auto kustējās ar V~80-85 km/h. Domāju, nu tik muks uz visām debesspusēm, bet tēlaini izsakoties, neviena pat uzacis nesavilka, - būtu kaut viena galvu pacēlusi. Pēc pārdesmit kilometriem pirms Kandavas, tiešā šosejas tuvumā divi buku bari - atkal 0 uzmanības. Tā ka katram pašām jāizlemj - uzticēties svilpēm vai tomēr būt uzmanīgam un neaizrauties ar ātrumu.
8.decembris 2013, 20:51 | links
 
nu cik tad biezi vini trapas?vai ir kads sofers kurs ir divus bukus nonesis?svilpe pret divkajainajiem nepalidzes ,a tur ta tas krenkis lielaks.
8.decembris 2013, 20:47 | links
 
Esmu uzlicis tās svilpes, tā nav ka nevienu zvēru tad vairs neiznāk redzēt, bet tiešā tuvumā vairs nav gadījušies. Pirku Depo par pāri nedaudz virs lata pirms pāris gadiem atdevu, viena jau atlīmējusies.:)
8.decembris 2013, 20:19 | links
 
Vajag bīdīt valdībā likumprojektu,kas aizliedz meža dzīvniekiem pārvietoties pa autoceļiem diennakts tumšajā laikā.
8.decembris 2013, 19:37 | links
 
Kad pirms pāris gadiem Ventā bija labs pavasaris,es jau pat māņticīgs paliku-ja buks izlec no kreisās puses,būs cope,ja no labās-atsoss...Pamēģiniet arī jūs-varbūt darbojas:)
Bet pamatdoma bija tāda-rīta agrumā aizbrukt no Rīgas līdz Kuldīgai bez "starpgadījumiem" praktiski nebija iespējams.
8.decembris 2013, 19:35 | links
 
Nu viens ir skaidrs...ne jau dzīvnieki ir ienākuši mūsu pasaulē,bet gan mēs viņu...sabūvējot ceļus.Galvenais jau ka seedo un meitai cik noprotu nekas nav noticis...dzīvi un veseli!
8.decembris 2013, 18:42 | links
 
Man domāt, ka ir kāda frekvence, no kuras tas zvērs izvairās un uz to pusi neskrien,. Tuvojoties auto ar šādu skaņu , tas zvērs bēg uz otru pusi izvairoties. Bet tas tik man pieņēmums
8.decembris 2013, 18:03 | links
 
C! a kaa tas svilpes darbojas?? ja buks lec uz cela taa jau ir sekundes reakcija! Lai tik sak gazt sali uz cela un tad jau vini bus vel vairak!
8.decembris 2013, 18:00 | links
 
Nedzird, man uz viena moča divas bij, iepriekšējais saimnieks lika. Teica kaneviensuz ceļa nav izskrējis:)
http://www.csv.lv/produkti/auto-dzivnieku-svilpes
8.decembris 2013, 17:57 | links
 
tās svilpes skaņu var dzirdēt un viņa maina skaņas
8.decembris 2013, 17:32 | links
 
Svilpes maksā līdz 2 ls, itkā palīdzot. Kaut kādos auto šķūninga veikalos var atrast.
8.decembris 2013, 17:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager