Apavi- makšķerēšanai, pārgājieniem, medībām utt.

Tuvākajā laikā ir plānots iegādāties apavus, kas kalpotu pavasara/vasaras/rudens gadalaikiem makšķerēšanai un aktīvai atūtai dabā. Domāju par gore-tex apaviem, taču piedāvājums ir liels. Kādus apavus Jūs izmantojat un varat ieteikt no pieredzes.

Paldies!
26.decembris 2013, 18:14 | links
 
Garie gumijnieki.
26.decembris 2013, 18:23 | links
 
Sigi, kāds budžets?
26.decembris 2013, 18:30 | links
 
pa saprātigām naudām AKU.
26.decembris 2013, 18:31 | links
 
piekrītu par AKU! ļoti labi apavi!
26.decembris 2013, 19:38 | links
 
Gore-tex, nav vienīgā membrāna. Ir daudzas pat labākas, vienkārši šī ir populārākā. Kā arī pievērs uzmanību membrānu , lietošanai, lai izmantotu visas to priekšrocības. Zinu cilvēkus, kas sabojā membrānas ievelkot vilnas vai kokvilnas zeķes un brīnās ka nestrādā.
Iesaku paskatīties veikalos: Ceļotājs, Virsotne, Gandrs, Magnum un HI-tech bāzē Arkolat ēkā pie Plazas, kā arī Timerland zābakus Sportlandā.
Kāja katram savādāka, tāpēc tikmēr neuzvilksi nesapratīsi, un internetā sūtīt šādas lietas nevar. Samērīt šeit un sūtīt netā man sirdsapziņa neļauj, lai gan manis noskatītās lietas parasti šeit izmaksā tik pat vai pat lētāk.

Es līdzīgiem mērķiem izvēlējos ECCo biom hike, lai arī bija dārgāki par citiem un pat bez membrānas , bet ar citām "fiškām" . Šie sēdēja uz kājas vislabāk.
26.decembris 2013, 21:19 | links
 
Gore-tex, nav vienīgā membrāna. Ir daudzas pat labākas, vienkārši šī ir populārākā. Kā arī pievērs uzmanību membrānu , lietošanai, lai izmantotu visas to priekšrocības. Zinu cilvēkus, kas sabojā membrānas ievelkot vilnas vai kokvilnas zeķes un brīnās ka nestrādā.
Iesaku paskatīties veikalos: Ceļotājs, Virsotne, Gandrs, Magnum un HI-tech bāzē Arkolat ēkā pie Plazas, kā arī Timerland zābakus Sportlandā.
Kāja katram savādāka, tāpēc tikmēr neuzvilksi nesapratīsi, un internetā sūtīt šādas lietas nevar. Samērīt šeit un sūtīt netā man sirdsapziņa neļauj, lai gan manis noskatītās lietas parasti šeit izmaksā tik pat vai pat lētāk.

Es līdzīgiem mērķiem izvēlējos ECCo biom hike, lai arī bija dārgāki par citiem un pat bez membrānas , bet ar citām "fiškām" . Šie sēdēja uz kājas vislabāk.

Naits, 26.decembris 2013, 21:19



Visam piekrītu, tikai: "Kāja katram savādāka, tāpēc tikmēr neuzvilksi nesapratīsi, un internetā sūtīt šādas lietas nevar."

Ja nav kāja ar īpašu izmēru nesakarību, tad to var darīt, tik biku jāiespringst un jāiegūst infa par zābakiem/modeli, lielajos saitos, to loti labi var lasīt komentāros.
Pašam nesen ienāca 4 pāri, - 2 zābaki, 2 walking shoes un viss sakrīt, esmu starā. Vienam ņēmu izmēru mazākus pēc daudzām atsauksmēm. Tas par www.sportsdirrect.com (Hi-tec, Kammior, Helly Hansen) Tagad tur labas atlaides ar ir.
Iepriekš ieteiktie AKU un protams Timeberland arī ir labi, bet pēdējiem ihmo cena ir uzmudrīta pa augstu.
26.decembris 2013, 22:58 | links
 
Man ir vecas traumas, kas pras savu specifiku, tāpēc nemērot noteikti nevaru nopirkt, jo ne tikai izmērs ir svarīgs.
26.decembris 2013, 23:05 | links
 
Kā arī piekrītu ka ECCO, cena ir pārspīlēti augsta, bet bij kaut kāda akcija ar pieņemamu atlaidi. Plus vēl ja patīk un ir ērti, ta nevar sev atteikt.
26.decembris 2013, 23:10 | links
 
Kā arī piekrītu ka ECCO, cena ir pārspīlēti augsta, bet bij kaut kāda akcija ar pieņemamu atlaidi. Plus vēl ja patīk un ir ērti, ta nevar sev atteikt.

Naits, 26.decembris 2013, 23:10


Nujā, Es gan par to cenu augsto biju domājis Timberus.

Strpcitu Loti labi apavi (un netikai) ir Mammut, http://www.mammut.ch/footwear
Tie skaitās Pro barnds, ja tā var teikt.
Zinu kā rīgā arī viņus varēja dabūt.
Bet cena ir augstais gals, lai gan ja zin ko pērk, tad var pameklēt aŗi uz adekvātāju ciparu. (apm 80ls)
26.decembris 2013, 23:47 | links
 
Par apaviem, gan šķiet kad ir jāpiemēra.. Vismaz man noteikt, ieejot tāda sportlanda, šķiet kad ir cilvēkiem dīvainas kājas, šauras laiviņas.. nerunājot, par tām šaurajām biksēm, ko jaunieši jau entos gadus staigā.. Sportu cilvēki nav redzējuši un anomālijas ir dažādas :D... Tā, ka mēri.. un tad var runāt tālāk..
27.decembris 2013, 03:28 | links
 
.Pašam nesen ienāca 4 pāri, - 2 zābaki, 2 walking shoes un viss sakrīt, esmu starā. Vienam ņēmu izmēru mazākus pēc daudzām atsauksmēm. Tas par www.sportsdirrect.com (Hi-tec, Kammior, Helly Hansen) Tagad tur labas atlaides ar ir.
Iepriekš ieteiktie AKU un protams Timeberland arī ir labi, bet pēdējiem ihmo cena ir uzmudrīta pa augstu.

kraft, 26.decembris 2013, 22:58[/quote]
Te varu uzreiz piebilst, sūtīju no sportdirect vienus puszābakus vasarā pa super cenu, nju tiešām ņēmu ar rezervi, bet par knapu, pārdevu tālāk, ņēmu nākamos, jau krietni labākus un izmēru lielākus, saņēmu, nju viss ok, vienīgi tas waterproof un ka elpo pilnīgi garām, labi es ņēmu no vidējā gala, kur standarta cena bija 70poundi, vasarā gan maksaja 25, tagad skatos 35 maksā, tiešām otreiz nepirktu tādus. pie tam i neta atsauksmes bija dažādas, citi rakstīja baigi ok, laikam tik viens apšaubīja to ūdensizturību.
27.decembris 2013, 10:21 | links
 
Bandito, budžets ap 100Ls. Apskatīšos tos aku apavus. Līdz šim skatījos uz Le Chameau brendu, likās tāds kvalitatīvs un atbilstoš copei.. ir kādam pieredze ar šo brendu?
28.decembris 2013, 01:24 | links
 
Nopirku Mammut trekinga apavus, augstos. Velku gan laivā, gan pie jūras, gan dzinēju medībās. Ūdeni cauri nelaiž, ja protams tas nav līdz ceļiem, silti, ērti. Cena bija Ls 79
28.decembris 2013, 11:19 | links
 
Kur tos aku var nopirkt? ..māte google man nevar palīdzēt..
28.decembris 2013, 17:53 | links
 
Salmo bodēs! :)
28.decembris 2013, 18:44 | links
 
Bandito, budžets ap 100Ls. Apskatīšos tos aku apavus. Līdz šim skatījos uz Le Chameau brendu, likās tāds kvalitatīvs un atbilstoš copei.. ir kādam pieredze ar šo brendu?

sigi, 28.decembris 2013, 01:24


Ir garie gumijnieki lietošanā. Gumija bieza, izturīga, ar rokšiem un citiem lētiem izstrādājumiem nemaz nevar salīdzināt.
28.decembris 2013, 21:03 | links
 
Lūdzu padalaties ja kādam ir pieredze ar Neoprēna brienambiksēm EcoPlus,vai kādām citām ap eur 80-90,īsti nevaru saprast ko pirkt !!!
19.jūnijs 2014, 20:36 | links
 
Lūdzu padalaties ja kādam ir pieredze ar Neoprēna brienambiksēm EcoPlus,vai kādām citām ap eur 80-90,īsti nevaru saprast ko pirkt !!!

normis123, 19.jūnijs 2014, 20:36


Ja ziemai tad neoprēns ir ļoti ok. Ja vasarai, tad karstuma dūriens, sirdstrieka un citas kaites ir garantētas, ja ir jākustās. Ja visu laiku sēž ūdenī tad vēl cik necik var dzīvot.
Neoprēnu vislabāk ir pirkt tādu kurš nāk ar zeķi un atsevišķi ir jāpērk zābaki. Tas no manas pieredzes. Neoprēns kopā ar zābakiem nav īsti parocīgs. Esmu n reizes pārdūris zābakus, kā arī ja kādā dūksnājā iznāk iestigt, ir pasmagi tikt laukā, jo zābaks kopā ar neoprēnu velkas nost.
19.jūnijs 2014, 20:41 | links
 
Micuk paldies par info ,tie kam atsevišķi nāk zābaki man pagaidām par sālītu ,un ko teiksi vasarā izmantot parastās gumijas brienambiksēs vai viņās arī var izcepties tik traki kā neoprēna vai biškuci labāk ?
19.jūnijs 2014, 21:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager