Apavi- makšķerēšanai, pārgājieniem, medībām utt.

svens76 [29.jan]: ... labākus par šiem testējis neesmu, un ja apmierina mani, tad citus nemaz nemeklēju, esmu ļoti piekasīgs lietām
Man bija kas līdzīgs no aļika - beidzās nesākoties. Kolēgam ir no Virsotnes pa simt tūkstošiem miljonu. Tam tur ar kaut kas bija jau sācis ģērbties ārā pat bez finkošanas + man liekas bik pa šerpu augstums tiem bleķiem. Šitie tiešām liekas 'to chto doktor propisal'. Visi tie kas zamāk un augstāk aprakstīti ir mēģināti vai tādi vai līdzigi - minoties īsti labi nav. Pastaigas režīmā gan pofig pa lielam. Līdz šim vislabāk sevi rādīja aļa Depo Jasper gumijas dzelkšņi kam iekšā plāksne nevis tās atsevišķās pumpas. Un tos papildus stiprināju ar velkro. Lai ar kā nemīlu to deca fraņču bodi - izvēle racionāla.
29.janvāris 2024, 20:30 | links
 
Jurik [29.jan]: traktorisccc [26.jan]: kādus uzmaucamos dzelkšņus iesakat? dekatlonā savējos pirku, ļoti patīk

svens76, 26.janvāris 2024, 19:29


++ Pirmie ~20kmm uz finkām nekam nesaplīstot un neko neregulējot. Tas jau ir rādītājs.
saku ka labākus par šiem testējis neesmu, un ja apmierina mani, tad citus nemaz nemeklēju, esmu ļoti piekasīgs lietām
29.janvāris 2024, 10:17 | links
 
traktorisccc [26.jan]: kādus uzmaucamos dzelkšņus iesakat? dekatlonā savējos pirku, ļoti patīk

svens76, 26.janvāris 2024, 19:29



++ Pirmie ~20kmm uz finkām nekam nesaplīstot un neko neregulējot. Tas jau ir rādītājs.
29.janvāris 2024, 09:55 | links
 
Savulaik bija tādi Norfin Yukon. Palieli, bet likās silti


Ziemas sākumā meklēju, jo jau 2 sezonas Yukonai nevarēju dabūt jaunus ieliktņus. Sāku jau meklēt kur pa vājprāta naudu Baffin vai Kamik sadabūt, bet laime iespīzdēja un Salmo parādījās iekšiņas Yukonai. Ja kādam aktuāli - liekat aiz auss. Vai der Klondaikai - nazinu.
29.janvāris 2024, 09:46 | links
 
Savulaik bija tādi Norfin Yukon. Palieli, bet likās silti un bija arī reālu cilvēku pozitīvās atsauksmes. Kad gribēju pirkt, tad 45o vairāk dabūt nevarēja, vien mazos izmērus.

Tā vietā nāca tie KlondaikTi. Augstāka cena, plānāki zābaki. Kāpēc vajadzēja stūrēt tādā glupā virzienā, skaidrs nav.
29.janvāris 2024, 09:21 | links
 
Vismaz ērti un viegli, cena draudzīga ,nav pēc gabarītiem kā Nīla Ārmstronga zābīši izkāpjot uz Mēness :)
Mani YETTI tādi ir :)
28.janvāris 2024, 17:46 | links
 
fish1 [28.jan]: Ok,cik noprotu,tad demokrātiskā segmentā bez Torvi nekas labs nav pieejams? Dzirdēju ,ka Norfin Berings vairs nepiegādā...Nav kādi poļu vai ukraiņu vēl?

Par ziemas zābīšiem tas jā ,Berings, tipa -45° vai cik tur . Nezinu kā ir.
Pavasarim, vai siltākai ziemas dienai līdz -5°
Kad zini, ka būs darba cope, daudz jāurbj, jāstaigā. Tad Norfin Element ar termozeķi ir ļoti ok.
28.janvāris 2024, 17:41 | links
 
2 Abavnieks
Ir tik problēma - gribu 45 + izmēru....
28.janvāris 2024, 16:47 | links
 
fish1 [28.jan]: Ok,cik noprotu,tad demokrātiskā segmentā bez Torvi nekas labs nav pieejams? Dzirdēju ,ka Norfin Berings vairs nepiegādā...Nav kādi poļu vai ukraiņu vēl?
Man liekas berings vel nesen redzēju. Otro sezonu velku, nevaru sūdzēties. Par to cenu liekas ļoti ok. Patīk, ka ar iekšiņu nav problēmu ( ievilkt-izvilkt), jo potītes daļa diezgan plaša. Ar vilnas zeķi nesala nemaz -28 grādos, līdz -5 gan vilnas nevelku, baigi karsti paliek.
28.janvāris 2024, 10:24 | links
 
Ok,cik noprotu,tad demokrātiskā segmentā bez Torvi nekas labs nav pieejams? Dzirdēju ,ka Norfin Berings vairs nepiegādā...Nav kādi poļu vai ukraiņu vēl?
28.janvāris 2024, 09:15 | links
 
fish1 [27.jan]: Es kkur netā nopirku elektriskās zolītes un tās papildus ieliku iekšā.Kabatā powerbanka 10 000 mA un dienu var sēdēt.Vienīgais,tad ir čakars ar tiem vadiem kāju starās.
man arī kaut kad pirktas thermic apsildāmās zeķes, aķīts caur telefona aplikāciju vadāms, 3 apsildes režīmi. tā jau komforts super, bet pat piemirsis biju kad nopirku tādas:)
27.janvāris 2024, 20:00 | links
 
Es kkur netā nopirku elektriskās zolītes un tās papildus ieliku iekšā.Kabatā powerbanka 10 000 mA un dienu var sēdēt.Vienīgais,tad ir čakars ar tiem vadiem kāju starās.

fish1, 27.janvāris 2024, 17:22


Noteikti galīgi ne slikts risinājums, vien dzīves pieredze rāda, jo sarežģītāki risinājumi, jo lielākas problēmas mēdz būt.
Teiksim, aizmirsti uzlādēt, aizmirsti paņemt līdzi u.t.t. It kā liekas, ka tā nevajadzētu būt, bet vai tad nav sanācis uz copi aizbraukt bez tārpiem?
Tāpat šeit. Ja ir tīri vieni paši zābaki, kaut ko aizmirst mazliet grūtāk.

Protams, ļoti jau atkarīgs no cilvēka. Ja persona ir ar grāmatveža pedantisko pieeju it visā, tad varbūt viss vienmēr kārtībā un mans komentārs nevietā :)
27.janvāris 2024, 19:03 | links
 
Es kkur netā nopirku elektriskās zolītes un tās papildus ieliku iekšā.Kabatā powerbanka 10 000 mA un dienu var sēdēt.Vienīgais,tad ir čakars ar tiem vadiem kāju starās.
27.janvāris 2024, 17:22 | links
 
Paņēmu Torvi t60. Rīt testēšana
27.janvāris 2024, 16:08 | links
 
to Uldis
Nepiekrītu...Es velku vilnas zeķi uz plikas kājas un sieviešu plāno kapzeķi pa virsu.Strādā ideāli.
Domāju,ka jebkuru zeķi ar kokvilnas pamatu paliek mitra un salst kājas.Turpretim vilna silda arī mitra.

fish1, 27.janvāris 2024, 10:54


Diemžēl man ar vilnas zeķēm bija slikta pieredze. Varbūt staigājot būtu labi, bet sēžot ne visai.
Te gan visticamāk noteicošais ir tas, cik ļoti salīgs cilvēks ir. Tak viens otrs ar ikdienas zābaciņiem staigā un bēdas nezina, kurpretī citam visbiezākie tērpi tomēr nedod līdz galam to labo sajūtu.
27.janvāris 2024, 15:13 | links
 
Par zeķēm runājot. Ja intensīvi staigā, tad jau būs silti jebkurā gadījumā un balansieru faniem būs vieglāk. Sūdīgāk jau tad, ja sēž un sēž ilgstoši.
Jāatzīst, es sākumā arī domāju, ka kāda velna pēc tur kādas termozeķes, vilnas vai citas biezās būs kā reiz. Kaut kā jau iztiku, bet tad nopirku tās zeķes, kas paredzētas un patiešām bija labāk.
Nevajag jau uzreiz augsto un dārgo galu, prastākas nemaksā neko daudz.
27.janvāris 2024, 15:11 | links
 
fish1 [27.jan]: to Uldis
Nepiekrītu...Es velku vilnas zeķi uz plikas kājas un sieviešu plāno kapzeķi pa virsu.Strādā ideāli.
Domāju,ka jebkuru zeķi ar kokvilnas pamatu paliek mitra un salst kājas.Turpretim vilna silda arī mitra.
man simms merino vilnas zeķes, tajās bij patīkami. bet arī ar tām, tiklīdz zābakiem iekščaula iznēsājas sāk salt
27.janvāris 2024, 11:11 | links
 
to Uldis
Nepiekrītu...Es velku vilnas zeķi uz plikas kājas un sieviešu plāno kapzeķi pa virsu.Strādā ideāli.
Domāju,ka jebkuru zeķi ar kokvilnas pamatu paliek mitra un salst kājas.Turpretim vilna silda arī mitra.
27.janvāris 2024, 10:54 | links
 
Man 43 ar plāno zeķi un ta prasās lielāku. Tipa 43,5 moto zābaki pēc amīšiem 10 ir labs.
45 putinieku ņēmu tipa ar vilnas zeķi, jo mūžīgi salst sēžot uz breksi.
Šiem neprasās, pilnīgi pietiek ar ziemas termozeķi. Tagad ņemtu 44,

RaimisD, 26.janvāris 2024, 23:00

Vilnas zeķi puteniekos vilkt ir galīgi garām! viss mitrums tur arī sakrājas
26.janvāris 2024, 23:33 | links
 
Man 43 ar plāno zeķi un ta prasās lielāku. Tipa 43,5 moto zābaki pēc amīšiem 10 ir labs.
45 putinieku ņēmu tipa ar vilnas zeķi, jo mūžīgi salst sēžot uz breksi.
Šiem neprasās, pilnīgi pietiek ar ziemas termozeķi. Tagad ņemtu 44,

RaimisD, 26.janvāris 2024, 23:00
26.janvāris 2024, 23:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager