Apavi- makšķerēšanai, pārgājieniem, medībām utt.

Man 43 ar plāno zeķi un ta prasās lielāku. Tipa 43,5 moto zābaki pēc amīšiem 10 ir labs.
45 putinieku ņēmu tipa ar vilnas zeķi, jo mūžīgi salst sēžot uz breksi.
Šiem neprasās, pilnīgi pietiek ar ziemas termozeķi. Tagad ņemtu 44,
26.janvāris 2024, 23:00 | links
 
BrunoL [26.jan]: Atbilstība izmēram?
+1 toč
26.janvāris 2024, 22:24 | links
 
Īpaši salīgiem, tādiem kā es, ieteiktu ziemas zābakus YETTI CLASSIC
Toč ne pavasara copei.

Ražotāja apraksts.
,,Apakšējā, ūdensizturīga zābaku daļa ir izgatavota no speciāla, viegla, termoizolējoša materiāla – EVA (etilēna, vinila acetāts), kas aizsargā kājas pret sasalšanu. Daudzslāņu 100% vilnas ieliktnis ar speciāli izstrādātu stulmu nodrošina augsta līmeņa komfortu pat pie -70°С, kas savukārt bija apliecināts pēc paveiktiem eksperimentiem un pārbaudēm sasaldēšanas kamerā.
Sastāvs: 50% poliesters; 50% EVA "

Nu par tiem -70° drīzākais sadirsa, bet nu Latvijā nav tāda sala, lai radītu diskomfortu.
Ļoti viegli . Izturīgi, kādus piecus vai vairāk gadus pa krūmāju izcirtumiem gadās pavazāties ir ok, locijuma vietā krunka, bet plaisu nav.

Lielos ūdeņus, virs 7cm dziļuma forsēt var, tikai stulmu, šuvi vajag sapūst ar labu ūdens atgrūdošu aerasolu. Bez dzelkšņiem pipec slīd.


https://779.lv/superviegli-ziemas-zabaki-yetti-classic70-s

RaimisD, 26.janvāris 2024, 18:28

Atbilstība izmēram?
26.janvāris 2024, 22:00 | links
 
Hotentots [26.jan]: Bet kā vīri pareizi sprieda, dziļākam sniegam labāki citi, garākiem naglām uz metāla platformas. Ar ķēdēm stiprināmi.

RaimisD, 26.janvāris 2024, 20:04

Tev tā bieži gadās, ka dziļš sniegs un dikti slidens ledus?
Da nē, bet pirms pāris nedēļām, kad uz laba ledus uzbira saus sniegs ar to pietika, lai nebūtu baigi raitā gaita. Cik tur tā asuma, labi ja 5mm.
26.janvāris 2024, 20:34 | links
 
davidsonsd [26.jan]: Lietoju šitādas,aļikā pirktas,netaucēpat sniegs pa virsu...vispār neslīd!!!

Šitādas
26.janvāris 2024, 20:32 | links
 
Lietoju šitādas,aļikā pirktas,netaucēpat sniegs pa virsu...vispār neslīd!!!
26.janvāris 2024, 20:31 | links
 
Bet kā vīri pareizi sprieda, dziļākam sniegam labāki citi, garākiem naglām uz metāla platformas. Ar ķēdēm stiprināmi.

RaimisD, 26.janvāris 2024, 20:04


Tev tā bieži gadās, ka dziļš sniegs un dikti slidens ledus?
26.janvāris 2024, 20:12 | links
 
Bet kā vīri pareizi sprieda, dziļākam sniegam labāki citi, garākiem naglām uz metāla platformas. Ar ķēdēm stiprināmi.
26.janvāris 2024, 20:04 | links
 
traktorisccc [26.jan]: kādus uzmaucamos dzelkšņus iesakat? Vienreiz kaut kādus pa ~15e copes veikalā paņēmu un puse radžu izbira pirmajā copē..

Neņem lētos uzmaucamos bez siksnām, padirsīsi, ja būs ledus +sniegs. Papēdis aizķersies aiz ragavām un nost būs, i nepamanīsi.
Biju jau viņus ieteicis, salmo veikalā par dvačuku, ir ok.
26.janvāris 2024, 20:01 | links
 
traktorisccc [26.jan]: kādus uzmaucamos dzelkšņus iesakat? Vienreiz kaut kādus pa ~15e copes veikalā paņēmu un puse radžu izbira pirmajā copē..
dekatlonā savējos pirku, ļoti patīk
26.janvāris 2024, 19:29 | links
 
Nevajag pirkt Krievijā ražotus zābakus, pat ja lētāki vai labāki.

mirtins, 26.janvāris 2024, 13:29


Kad iepūš austrumu vējš...neelpot !:)Es ...ujārīju ar Torviniekiem.Pa pirmo zorti,nav nekādu sūdzību.Kur ražoti...da pajāt.Leju degvielu,kura visdrīzāk kačāta Krievijā,dedzinu gāzi,kura arī visdrīzāk nāk no turienes,lai arī ko kāds teiktu,ka tiek piegādāts no citām valstīm. Ko tad tagad aptirsties un nedzīvot...kamēr vēl var !?:)
26.janvāris 2024, 19:19 | links
 
kādus uzmaucamos dzelkšņus iesakat? Vienreiz kaut kādus pa ~15e copes veikalā paņēmu un puse radžu izbira pirmajā copē..

traktorisccc, 26.janvāris 2024, 19:12


Lietoju šitādus (bilde pagrāba iz interneta dzīlēm:

https://www.amfin.lv/180802-picture_image/10-radz%C4%93m-anti-skid-sniega-ledus-k%C4%81p%C5%A1anas-apavu-1.jpg)

Aļikā nopirku par dažiem EUR. Jā, laikam 1 radzi esmu pazaudējis, bet kopumā nav tik traki, vēl jo vairāk tāpēc, ka nav jau tās slidenās reizes katru reizi, bet stipri retāk.
26.janvāris 2024, 19:16 | links
 
Gabarīti gan tam zābakam stipri palieli.
45jam ārējais ap34 cm
Platumā arī pamatīgi.
Pat ar automātu tādos nepabrauksi.

RaimisD, 26.janvāris 2024, 18:33


Es no laukiem uz ezeriņu pa lauku ceļu tos 2-3 km parasti ar biezajiem zābakiem nebraucu. Izlēks kāds āzītis uz ceļa, bet ko tad es ar tādiem apaviem, kam viens zābaks pa 2 pedāļiem :)
26.janvāris 2024, 19:15 | links
 
kādus uzmaucamos dzelkšņus iesakat? Vienreiz kaut kādus pa ~15e copes veikalā paņēmu un puse radžu izbira pirmajā copē..
26.janvāris 2024, 19:12 | links
 
Gabarīti gan tam zābakam stipri palieli.
45jam ārējais ap34 cm
Platumā arī pamatīgi.
Pat ar automātu tādos nepabrauksi.
26.janvāris 2024, 18:33 | links
 

Īpaši salīgiem, tādiem kā es, ieteiktu ziemas zābakus YETTI CLASSIC
Toč ne pavasara copei.

Ražotāja apraksts.
,,Apakšējā, ūdensizturīga zābaku daļa ir izgatavota no speciāla, viegla, termoizolējoša materiāla – EVA (etilēna, vinila acetāts), kas aizsargā kājas pret sasalšanu. Daudzslāņu 100% vilnas ieliktnis ar speciāli izstrādātu stulmu nodrošina augsta līmeņa komfortu pat pie -70°С, kas savukārt bija apliecināts pēc paveiktiem eksperimentiem un pārbaudēm sasaldēšanas kamerā.
Sastāvs: 50% poliesters; 50% EVA "

Nu par tiem -70° drīzākais sadirsa, bet nu Latvijā nav tāda sala, lai radītu diskomfortu.
Ļoti viegli . Izturīgi, kādus piecus vai vairāk gadus pa krūmāju izcirtumiem gadās pavazāties ir ok, locijuma vietā krunka, bet plaisu nav.

Lielos ūdeņus, virs 7cm dziļuma forsēt var, tikai stulmu, šuvi vajag sapūst ar labu ūdens atgrūdošu aerasolu. Bez dzelkšņiem pipec slīd.


https://779.lv/superviegli-ziemas-zabaki-yetti-classic70-s
26.janvāris 2024, 18:28 | links
 
Iemetīšu savus 5 santīmus.

Decembrī Gandrs apaviem (waterproof - breathable) bija atlaides. Nu tā es ieķēru 1 pāri pa 50€. Vizuāli izskatās nu toč parasta ķīna. Dzīvē staigāju laimīgs līdz ausīm. Apavos nav mega karsti. Uz veikalu visu žļurgu eju taisni un vēl vakar izgāju tādu 5-10cm ūdens peļķi. Joprojām nezinu cik ir dziļākais ko var atļauties. Drošvien 10cm...
26.janvāris 2024, 15:31 | links
 
fish1 [26.jan]: 2 Svens
Tev ko? 40.izmērs :-) ?
es dīvaini izskatītos ar saviem 1.87cm, 100+ kg un 40to kāju:)))
26.janvāris 2024, 14:48 | links
 
Man 44:) bildei tik informatīvs raksturs
26.janvāris 2024, 14:47 | links
 
Ja ir izvēle,saprotams,pirkšu vietējo vai draudzīgo valstu ražojumu. Ukraiņi taču šauj krievsus ar viņu pašu ieročiem...
26.janvāris 2024, 14:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager