Apavi- makšķerēšanai, pārgājieniem, medībām utt.

fish1 [26.jan]: 2 Svens
Tev ko? 40.izmērs :-) ?
Man 44:) bildei tik informatīvs raksturs
26.janvāris 2024, 14:46 | links
 
Arvids8 [26.jan]: Mirtins ! Es pirku vēl pirms kara,pārliecībā,ka tie ir somu zābaki,pārnesu mājās,papīri,instrukcijas,izrādījās krievsu. Pirktu Norfin,bet tiem ir idiotiska lieste,,es pat nedabūju tos kājā....Arī pirms kara biju spiests nopirkt baltkrievu dīvānu,jo bāleliņi neražo tādu kas manā "mazgabarītā "der.Aiz pārliecības uz grīdas negulēsi un basiņām uz ledus...brrr...
Steidzami sadegzināt visu kas no,, ru ,, ...:))
26.janvāris 2024, 14:41 | links
 
Mirtins ! Es pirku vēl pirms kara,pārliecībā,ka tie ir somu zābaki,pārnesu mājās,papīri,instrukcijas,izrādījās krievsu. Pirktu Norfin,bet tiem ir idiotiska lieste,,es pat nedabūju tos kājā....Arī pirms kara biju spiests nopirkt baltkrievu dīvānu,jo bāleliņi neražo tādu kas manā "mazgabarītā "der.Aiz pārliecības uz grīdas negulēsi un basiņām uz ledus...brrr...
26.janvāris 2024, 14:38 | links
 

Labi vēl ka ar radzēm:))
26.janvāris 2024, 14:32 | links
 
fish1 [26.jan]: 2 Svens
Tev ko? 40.izmērs :-) ?
Svenam 40izm. bet man 50 :)) līdz ar to biju spiests pirkt Rapala poļu mēslu...:))
26.janvāris 2024, 14:30 | links
 
2 Svens
Tev ko? 40.izmērs :-) ?
26.janvāris 2024, 14:04 | links
 
svens76 [26.jan]: cibins [9:56]: Ļoti individuāli- ja cilvēks nav salīgs, tad pilnīgi ok ir parasti depo poļu puķiki, pa gadiem 3 nonēsājas, sadurstās, bet, vēl ar kādu termo vai vilnas zeķi nav ne vainas. Man nav gadījies, ka saltu kājas, bet varbūt cauru dienu sēdot uz iebarota āliņģa būtu citādi.nu es sev uzsūtīju arī šos, notestēšu, padošu ziņu

daži čomi jau lieto, ir sajūsmā
26.janvāris 2024, 14:01 | links
 
Vai kāds lieto Muck zābakus? Priecātos par kādu atsauksmi.
26.janvāris 2024, 14:00 | links
 
cibins [26.jan]: Ļoti individuāli- ja cilvēks nav salīgs, tad pilnīgi ok ir parasti depo poļu puķiki, pa gadiem 3 nonēsājas, sadurstās, bet, vēl ar kādu termo vai vilnas zeķi nav ne vainas. Man nav gadījies, ka saltu kājas, bet varbūt cauru dienu sēdot uz iebarota āliņģa būtu citādi.

nu es sev uzsūtīju arī šos, notestēšu, padošu ziņu
26.janvāris 2024, 13:54 | links
 
mirtins [26.jan]: Nevajag pirkt Krievijā ražotus zābakus, pat ja lētāki vai labāki.
Stulbums:)) tev ir varianti?! :))
26.janvāris 2024, 13:41 | links
 
Nevajag pirkt Krievijā ražotus zābakus, pat ja lētāki vai labāki.
26.janvāris 2024, 13:29 | links
 
Ļoti individuāli- ja cilvēks nav salīgs, tad pilnīgi ok ir parasti depo poļu puķiki, pa gadiem 3 nonēsājas, sadurstās, bet, vēl ar kādu termo vai vilnas zeķi nav ne vainas. Man nav gadījies, ka saltu kājas, bet varbūt cauru dienu sēdot uz iebarota āliņģa būtu citādi.
26.janvāris 2024, 09:56 | links
 
"Torvi "ir Krievijas ražoti ar somu iekārtām,iespējams,arī materiāliem... Plusi-augsts pēdas pacēlums,silti,velku plānās zeķes,viegli. Par slīdēšanu,braši soļot ir bīstami,papēdis var pēkšņi aizbraukt... Pa glumu ledu droši var pārvietoties uz pilnas pēdas,tad neslīd...
26.janvāris 2024, 09:02 | links
 
Esmu tuvu ziemas copes apavu iegādei…izvēlos starp Torvi - t60 un
Norfin Klondaik. Kādas lietotāju atsauksmes, ieteikumi?? Varbūt šo vietā, ko citu?

Struganitajs, 25.janvāris 2024, 21:55


Klondaik aizmirsti. Savulaik nopirku un sūdīgāka pirkuma manā dzīvē nav bijis. Joprojām žēl izmestās naudas.
Vārdsakot, zābaki ir plāni un tajos salst kājas pat pie maziem mīnusiem. Čoms blakus tajos pašos Torvi sēdēja un teica, ka vai nu tā tiešām var būt. Apmainījāmies un tad viņa ģīmis stipri pārvērtās, jo man kājām nu bija silti, kurpretī viņam vairs ne.

Klondaik būtībā ir tajā pašā zābaku kategorijā, ko saimniecības preču veicī tirgo par 30 eur, aptuveni tikpat silti, vien 3x dārgāki. Varbūt pat ne tik silti, jo ir gumijas zole, ko par lielu plusu ieskatīt nevajag. Prakse rāda, ka putinieki nemaz tik ļoti uz katra štrunta neduras un neplīst.

Tur kā bonusu kāds var ieskatīt iemontētās redzes, bet arī tas ir bezjēdzīgi, jo:
1) tā kā šie zābaki ziemas copei derīgi nav, tad rudenī no redzēm jēgas maz;
2) pa ledu ar to radzi pastaigāju. Jā, mazliet labāk ir par neko, bet nekāda panaceja nav. Labāk par dažiem eur iegādāt gumijotās uzlikas, tad iesi kā kungs pat pa slidotavu.
26.janvāris 2024, 08:50 | links
 
Struganitajs [25.jan]: svens76 [25m]: Struganitajs [30m]: Esmu tuvu ziemas copes apavu iegādei…izvēlos starp Torvi - t60 un
Norfin Klondaik. Kādas lietotāju atsauksmes, ieteikumi?? Varbūt šo vietā, ko citu?klondaik man ātri iekšējā čaula iznēsājās un sala kājas. bet es jau arī daudz tos ekspluatēju, copē daudzEs uz copi tieku max 1 reizi nedēļā un tad uz stundām 4-5. Kamēr tā čaula vesela, nekādu pretenziju ? Silti?
tad derēs:) silti
25.janvāris 2024, 22:46 | links
 
Torvi rakstīts, ka der lielākiem mīnusiem…cena arī zemāka
25.janvāris 2024, 22:27 | links
 
svens76 [25.jan]: Struganitajs [30m]: Esmu tuvu ziemas copes apavu iegādei…izvēlos starp Torvi - t60 un
Norfin Klondaik. Kādas lietotāju atsauksmes, ieteikumi?? Varbūt šo vietā, ko citu?klondaik man ātri iekšējā čaula iznēsājās un sala kājas. bet es jau arī daudz tos ekspluatēju, copē daudz
Es uz copi tieku max 1 reizi nedēļā un tad uz stundām 4-5. Kamēr tā čaula vesela, nekādu pretenziju ? Silti?
25.janvāris 2024, 22:26 | links
 
Struganitajs [25.jan]: Esmu tuvu ziemas copes apavu iegādei…izvēlos starp Torvi - t60 un
Norfin Klondaik. Kādas lietotāju atsauksmes, ieteikumi?? Varbūt šo vietā, ko citu?
klondaik man ātri iekšējā čaula iznēsājās un sala kājas. bet es jau arī daudz tos ekspluatēju, copē daudz
25.janvāris 2024, 22:21 | links
 
Esmu tuvu ziemas copes apavu iegādei…izvēlos starp Torvi - t60 un
Norfin Klondaik. Kādas lietotāju atsauksmes, ieteikumi?? Varbūt šo vietā, ko citu?
25.janvāris 2024, 21:55 | links
 
pusdienlaiks [29.dec]: Par Lowām - esmu nēsājis gana daudz modeļu, neviens nav pievīlis, arī diezgan ekstrēmos apstākļos. Par atlīmēšanos vispār nav runa. Modelim Z6S ir zole līdz atkodai nonēsāta pēc 7 gadiem, bet nekad nekas nav atlīmējies.
Par UA pieredzi - ņemot vērā militārā ekipējuma kopējo pieprasījumu, zinu, ka tirgus pārsātināts ar pakaļdarinājumiem, kurus ir grūti pat atšķirt.tieši tas ko saku, gandrīz 100% varu teikt ka krutkas testeejuši. man lowas daudziem riņķī, nu drillē viņas ne pa jokam bet viss turas

svens76, 29.decembris 2023, 19:20


Es būšu viens no tiem, kurš lowu vairs nevilks. 2 gadi nemaz neizvilka zefīri - zole horizontāli pārplīsa... abiem zābakiem. un bez ekstremālas slodzes
4.janvāris 2024, 16:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager