Apavi- makšķerēšanai, pārgājieniem, medībām utt.

svens76 [29.dec]: pusdienlaiks [19:17]: Par Lowām - esmu nēsājis gana daudz modeļu, neviens nav pievīlis, arī diezgan ekstrēmos apstākļos. Par atlīmēšanos vispār nav runa. Modelim Z6S ir zole līdz atkodai nonēsāta pēc 7 gadiem, bet nekad nekas nav atlīmējies.
Par UA pieredzi - ņemot vērā militārā ekipējuma kopējo pieprasījumu, zinu, ka tirgus pārsātināts ar pakaļdarinājumiem, kurus ir grūti pat atšķirt.tieši tas ko saku, gandrīz 100% varu teikt ka krutkas testeejuši. man lowas daudziem riņķī, nu drillē viņas ne pa jokam bet viss turas
Piekrītu 100% , pats lietoju Haix , palielam ļoti lídzígi lowas apaviem
29.decembris 2023, 20:26 | links
 
Viena lieta, kas gan ir diezgan kaitinošana - visi ražotāji pārsvarā bāž iekšā goretex membrānu. It kā jau liels bonuss, BET ja lietus mauc nedēļu, tad jaunu zābaku goretex tur 2 dienas, tad lēnām sūcās cauri, žūst ilgi, sāk smakot etc.
Personīgi patīk tas pats Z6S modelis vai citi ražotāji bez goretex, nopērk klāt Sealskinz (ūdens necaurlaidīgas) zeķes un cita aršana. Lietus var līt kaut mēnesi, dienā reizi nomaini zeķes, vakarā pie ugunskura atžāvē zābakus, pa nakti guļammaisā slapjās zeķes atkal sausas un aidā :)
29.decembris 2023, 19:24 | links
 
pusdienlaiks [29.dec]: Par Lowām - esmu nēsājis gana daudz modeļu, neviens nav pievīlis, arī diezgan ekstrēmos apstākļos. Par atlīmēšanos vispār nav runa. Modelim Z6S ir zole līdz atkodai nonēsāta pēc 7 gadiem, bet nekad nekas nav atlīmējies.
Par UA pieredzi - ņemot vērā militārā ekipējuma kopējo pieprasījumu, zinu, ka tirgus pārsātināts ar pakaļdarinājumiem, kurus ir grūti pat atšķirt.
tieši tas ko saku, gandrīz 100% varu teikt ka krutkas testeejuši. man lowas daudziem riņķī, nu drillē viņas ne pa jokam bet viss turas
29.decembris 2023, 19:20 | links
 
Par Lowām - esmu nēsājis gana daudz modeļu, neviens nav pievīlis, arī diezgan ekstrēmos apstākļos. Par atlīmēšanos vispār nav runa. Modelim Z6S ir zole līdz atkodai nonēsāta pēc 7 gadiem, bet nekad nekas nav atlīmējies.
Par UA pieredzi - ņemot vērā militārā ekipējuma kopējo pieprasījumu, zinu, ka tirgus pārsātināts ar pakaļdarinājumiem, kurus ir grūti pat atšķirt.
29.decembris 2023, 19:17 | links
 
Pameklējiet Ukraiņu youtube video par taktiskajiem apaviem, tad viņi par Lowa ne pārāk labi izsakās, jo šļūdonī viņi lowa nonēsā divās nedēļās tā, ka zoles krīt nost un šķīst pa vīlēm.

jegersz, 29.decembris 2023, 17:57
tuksnesim paredzētie zābaki
29.decembris 2023, 19:04 | links
 
Skatos Tev pusgarie bijuši un ar membrānu!
Skaties eapavi Salamon,izvēle plaša!

BaltiVilki, 29.decembris 2023, 13:48


Garos Salomon esmu lietojis. Ļoti viegli, kājai ļoti ērti, ļoti labi satur potīti. Der tikai pastaigai pa ielu vai sausi mežu. Tiks līdz tie dabūja pirmos dubļus, tā paskats briesmīgs. Tas jau būtu nekas, bet pēc pāris sezonām atlīmējās zole.
Citiem vārdiem tādi ka īslaicīgās lietošanas apavi.
https://www.tradeinn.com/trekkinn/en/salomon-x-ultra-trek-goretex-hiking-boots/136857311/p
Un es neesmu viens ar atlīmētu zoli, vel pirms pāris gadu salomon oficiāla weblapa bija pils ar līdzīgām negatīvām atsauksmēm tieši par garajiem trecking apaviem
29.decembris 2023, 19:03 | links
 
jegersz [29.dec]: Pameklējiet Ukraiņu youtube video par taktiskajiem apaviem, tad viņi par Lowa ne pārāk labi izsakās, jo šļūdonī viņi lowa nonēsā divās nedēļās tā, ka zoles krīt nost un šķīst pa vīlēm.
mož kreisās ukraiņiem dala. esmu 2 ned zviedrijas tripā pa dubļiem, akmeņiem maucis, salijuši ntās reizes tajā pašā laivā. nu nekas tur nelīmējas vaļā:)
29.decembris 2023, 18:30 | links
 
Pameklējiet Ukraiņu youtube video par taktiskajiem apaviem, tad viņi par Lowa ne pārāk labi izsakās, jo šļūdonī viņi lowa nonēsā divās nedēļās tā, ka zoles krīt nost un šķīst pa vīlēm.
29.decembris 2023, 17:57 | links
 
Bija man Lowas zefiri, bez membrānas. Tālajā 2010. gadā. Super zābaciņi, pārgājienos kā čībās mauktu, bet zole nodila gada laikā. Zinu čaļus, kam no tās partijas, zābaki vēl šobaltdien ir.
29.decembris 2023, 17:16 | links
 
Es pats biju šokaa.ar biju domajis ka vini man ilgak nokalpos - bet ne.
Z8N panēmu vietā.
29.decembris 2023, 16:13 | links
 
Ņem par labu!
Ātra piegāde un ja nesaiet ar izmēru, sūti atpakaļ bez liekiem jautājumiem, pārbaudīts.
29.decembris 2023, 15:27 | links
 
pusdienlaiks [29.dec]: Dīvaini, ka Lowa's pēc 3 gadiem atņirgušās.9

Es drasēju jau kādu 5o gadu, tiesa gan ar Z8N.

Katrā ziņā Lowa, manā skatījumā ir krietni pārāki par Salomoniem.

Iesaku iemest aci outdoors.ee
Igauņi EU armijas pārpalikumus tirgo, zābakiem super garšīgas cenas - varu bez Lowām vēl Meindl un Haix ieteikt, vācu kvalitāte.
Johaidī, tiešām labas cenas. Pateicos par šo adresi.
29.decembris 2023, 15:12 | links
 
svens76 [29.dec]: pusdienlaiks [8m]: Dīvaini, ka Lowa's pēc 3 gadiem atņirgušās.9

Es drasēju jau kādu 5o gadu, tiesa gan ar Z8N.

Katrā ziņā Lowa, manā skatījumā ir krietni pārāki par Salomoniem.

Iesaku iemest aci outdoors.ee
Igauņi EU armijas pārpalikumus tirgo, zābakiem super garšīgas cenas - varu bez Lowām vēl Meindl un Haix ieteikt, vācu kvalitāte.es arī savas Lowas nokaur nevaru
nokaut
29.decembris 2023, 14:39 | links
 
pusdienlaiks [29.dec]: Dīvaini, ka Lowa's pēc 3 gadiem atņirgušās.9

Es drasēju jau kādu 5o gadu, tiesa gan ar Z8N.

Katrā ziņā Lowa, manā skatījumā ir krietni pārāki par Salomoniem.

Iesaku iemest aci outdoors.ee
Igauņi EU armijas pārpalikumus tirgo, zābakiem super garšīgas cenas - varu bez Lowām vēl Meindl un Haix ieteikt, vācu kvalitāte.
es arī savas Lowas nokaur nevaru
29.decembris 2023, 14:39 | links
 
Dīvaini, ka Lowa's pēc 3 gadiem atņirgušās.9

Es drasēju jau kādu 5o gadu, tiesa gan ar Z8N.

Katrā ziņā Lowa, manā skatījumā ir krietni pārāki par Salomoniem.

Iesaku iemest aci outdoors.ee
Igauņi EU armijas pārpalikumus tirgo, zābakiem super garšīgas cenas - varu bez Lowām vēl Meindl un Haix ieteikt, vācu kvalitāte.
29.decembris 2023, 14:32 | links
 
Skatos Tev pusgarie bijuši un ar membrānu!
Skaties eapavi Salamon,izvēle plaša!
29.decembris 2023, 13:48 | links
 
Apavi , apavi . 3gadi nostaigaju Lowa Renegade gtx mid skatos sans atnacis valja un laiz udeni. Tagad nezinu ko pirkt jaunu - vai tiesam tadus pašus atkal nemt?
29.decembris 2023, 08:08 | links
 
Apavus pirkt nemērot ir kļūda.
Vibram zole būtiski uzlabo iešanu pa cietākām virsmām.
Zamšādu/ audumu/ reljefainu virsmu ir ķēpa kopt. Labāk max gludu ādu un tumšus.
Rudenī Dekatlonā bij liela izvēle trekingam.
Es pašķībi skatītos uz zābi, kam bezatlaides cena 50 EUR.

abrakadabra, 3.janvāris 2022, 13:46

Prātīgi teikts. Parasti piemēru vismaz kādus 5 pārus līdz atrodu īstos apavus.
3.janvāris 2022, 17:13 | links
 
Man ir savage gear off road boots! Iesaku!
https://youtu.be/JE8Up22gr6w
3.janvāris 2022, 15:55 | links
 
bbw [03.01.22]: Paldies par ieteikumiem, kungi! Nolēmu par labu BAigars sūtītajiem apaviem, izskatās tieši tas, ko biju iedomājies, paldies :)

Atradu gan ebay uk stipri lētāk (€90 pret €55). Es plānoju šovakar pasūtīt, ja kādam interesē, varam pasūtīt kopā, būs mazāks shipping costs.

https://www.ebay.co.uk/itm/233470508119
Krantē nav problēmu arī atlaidīti sarunāt. Šipings bez maksas un piegāde nākamajā dienā.
3.janvāris 2022, 15:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager