Politiskās zivis.

Brīva interpretācija ,zivju krājumi-kur,kāpēc,un kam?
Par kuru biedrību ir runa?

V.S.O.P., 20.februāris 2014, 18:34


Ja domā to kurai nav norādīts ka ir copmaņu klubs tad: “Rubenes Anši”, Līgantnes Krasti
20.februāris 2014, 18:37 | links
 
Pašvaldības kaut kā man neasociējas ar makšķernieku organizāciju un pašvaldībās nav biedru. Pārējās kurām nebija norādīts copmaņu klubs neskatījos ko pārstāv. Pa manam šai organizācijai bija jābūt ar citu nosaukumu.

micuks, 20.februāris 2014, 17:50


Par kuru biedrību ir runa?
20.februāris 2014, 18:34 | links
 
Ā, par gala lietotāju maksāšanu starp citu. Burtniekā ieguldīti vairāk nekā 200 000 ls eiropas naudas un būs vēl. Sadalot uz copmaņu gada licencēm šo naudu, nez vai pēc tam motiļiem sanāktu.
20.februāris 2014, 18:34 | links
 
Pašvaldības kaut kā man neasociējas ar makšķernieku organizāciju un pašvaldībās nav biedru. Pārējās kurām nebija norādīts copmaņu klubs neskatījos ko pārstāv. Pa manam šai organizācijai bija jābūt ar citu nosaukumu.
20.februāris 2014, 17:50 | links
 
VSOP man ir jautājums, kāpēc MOSP ir tāds nosaukts? Jo organizācijā ir biedri kuri nav makšķernieku organizācijas. Kāpēc nav kāda ūdeņu izmantotāju, apsaimniekotāju, vienalga kas, sadarbibas padome?

micuks, 20.februāris 2014, 16:35


Kurā no MOSP biedriem nav makšķernieku? Es tādu nezinu. Cik man zināms, tad visas organizācijas ir saistītas ar makšķerēšanu un to biedri mēdz makšķerēt. Vai tev ir kādi spec kritēriji?
Varbūt, micuk, ka problēma nav MOSP, bet gan atsevišķu interpretētāju vēlmē virtuāli pakasīties?
20.februāris 2014, 17:29 | links
 
Labi, pietiek cepties un visi makšķerēt un zivis konservos, jo izskatās ka pasaulē būs vēl viena liela krīze:D
20.februāris 2014, 16:49 | links
 
VSOP,izlasot Tavu beidzamo komentu atmiņā iespiedās atslēgas vārdi.Grafomānija-pašapmierināšanās-"piestročīti"palagi.Varbūt tas arī ir iemesls spīdekļa palagiem?:)
20.februāris 2014, 16:37 | links
 
VSOP man ir jautājums, kāpēc MOSP ir tāds nosaukts? Jo organizācijā ir biedri kuri nav makšķernieku organizācijas. Kāpēc nav kāda ūdeņu izmantotāju, apsaimniekotāju, vienalga kas, sadarbibas padome?
20.februāris 2014, 16:35 | links
 
šitas te ir laaabs: "man ir tādas pašas tiesības apgalvot, ka tu melo, kā tev kā, ka es meloju"
Jā, nudien.
Zvaigzne melo, ka MOSP melo, ka Zvaigzne melo, ka MOSP melo.
Un tā līdz bezgalībai.

Petnieks, 20.februāris 2014, 16:16


Grafomānija, laikam tā to sauc....

Laiks iet, cilvēki paši lemj par meliem un patiesībām. Viedie LM apkarotāji tā arī nav spējuši noskaidrot kurai vēl no LV upēm LM tiek gatavots, AKM konkurss palika bez uzvarētāja... Bet ir vēl daži "palagi" piestročīti...

Zvaigznes meli šeit ir daudzkārt pierādīti, sākot ar "makšķernieku slaucēju organizācju" ... strīdam ar viņu nav jēgas... kretinē situācija, kad tiek atklāti muldēts par lietām, kurās vēl nekas nav nolemts.

Bet ir tak par ko zvaigznem cepties :) kāds taču makšķernieku atkal mēģinās apčakarēt :) Vai tu jau esi tam gatavs un veic preventīvās darbības ? :) Vai brīdini visu pasauli par šādu iespējamību ?:) Varbūt, ka grafomānija ir citas kaites vizuāla izpausme? Tikai minējumi un vispārināti... Aiziet... nākamos 3 palagus, please :)
20.februāris 2014, 16:28 | links
 
krumujancim - nu pag, dīķos zivis caurmērā "nesapeld".
Viņas tur salaiž varmācīgi un neprasot atļauju. Gluži tāpat, kā Maximas akvārijā.

Tātad - ja pareizi sapratu - Tava cienījamā persona ir no tiem dabas retumiem, kas zivju ķeršanai izvēlas vietas, kur zivju ir iespējami maz, ja?
20.februāris 2014, 16:22 | links
 
to petnieks
Citēju:Tipa - ir bezgala slikti ķert zivis to koncentrācijas vietās, kur zivis smēdz sapeldēt no tuvākās vai tālākas apkārtnes.
Nu abet mīļie draugi - vai tad cilvēks, kurš nav gluži dumjš un kaut nedaudz saprot ko no zivju ķeršanas, vispār ķer kaut kur citur?
Kāds tad būtu pareizais variants? Sameklēt vietu, kur zivju nav, vai to ir pagalam maz un "ķert" tur?
:)
======================
Tas lūk ir tas jūsējais domu grauds. Tā kā arī dīķi no zivīm palaikam tiek iztīrīti, tad nemaz nav jābrīnās, ka pie šādas filozofijas arī upēs, pat jūrā, zivju kļūst arvien mazāk. Un tas nu ir nenoliedzami, pat bez lielas "petniecibas".
20.februāris 2014, 16:18 | links
 
šitas te ir laaabs: "man ir tādas pašas tiesības apgalvot, ka tu melo, kā tev kā, ka es meloju"
Jā, nudien.
Zvaigzne melo, ka MOSP melo, ka Zvaigzne melo, ka MOSP melo.
Un tā līdz bezgalībai.
20.februāris 2014, 16:16 | links
 
V.S.O.P. kur kā un kādā veidā pēdējā laikā es esmu tevi personīgi apvainojis? Tu savā tekstā mani par mutes bajāru nosauci …

Kur ir atskaite par OSPRAY padarīto?
MRK drīzumā būs kopsapulce, pēc gada pārskata apstiprināšanas arī atskaitīsimies par padarīto un ievietosim atskaiti šeit. Ceru, ka OSPRAY izdarīs to pašu.

Vai es esmu apgalvojis pretējo, ka ūdeņiem nav vajadzīgs saimnieks?

Diemžēl, pagaidām par LPS paliek tavi vārdi, pret maniem vārdiem, man ir tādas pašas tiesības apgalvot, ka tu melo, kā tev kā, ka es meloju. Ja kāds ir piedalījies Tautsaimniecības komisijas sēdēs, kur ir uzstājusies LPS pārstāve, var pateikt precīzāk kas un kā.
20.februāris 2014, 16:11 | links
 
O! Otrs draugs (krumujancis) uzradās :)
Nuuu... Vispār jau dīķos cilvēki gan zvejo, gan copē. Un darās vēl briesmīgāk - nolaīz dīķus uz nulli un salasa nabaga slāpstošās zivtiņas.
Tiesa gan - es ne visai sapratu kontekstu.
Tikpat labi varēji arī Maximas zivju akvāriju piesaukt :)
20.februāris 2014, 16:09 | links
 
Hehehe, un ko es bez Zvaigzneskunga darba laikā darītu?
Es te tā aizdomājos par domu graudu, ko minētais onkulis bija iemetis kādu gabalu iepriekš. Un šķiet, ka viņš un vēl pāris pilsoņi ir metušu arī agrāk un citās tēmās.
Tipa - ir bezgala slikti ķert zivis to koncentrācijas vietās, kur zivis smēdz sapeldēt no tuvākās vai tālākas apkārtnes.
Nu abet mīļie draugi - vai tad cilvēks, kurš nav gluži dumjš un kaut nedaudz saprot ko no zivju ķeršanas, vispār ķer kaut kur citur?
Kāds tad būtu pareizais variants? Sameklēt vietu, kur zivju nav, vai to ir pagalam maz un "ķert" tur?
:)
20.februāris 2014, 15:06 | links
========================
Kā jau petnieks, neko dumjāku jau pateikt nevari. Ja jau ir tā kā saki, tad brauc uz zivjuaudzētavas dīķi un ieliec tur tīklu vai murdu - tad būs tas uz ko aicini. Tiešām debīlo šeit netrūkst!
20.februāris 2014, 15:56 | links
 
VSOP ... kāda ir saistība LM ar makšķerēšanu bez maksas vai gribēšanu visu bez maksas?
Tad pārējie, ieskaitot tevi ir tā kā par LM?

Tu vari pierādīt pretējo, ka LPS nav iestājusies par ūdeņu nodošanu pašvaldību pārziņā?
Pierādījumus studijā.

p.s. nebrīnos kāpēc daži staigā ar diktafoniem, ej un pierādi ka neesi ēzelis, ja otram pietiek ka viņš pasaka ka esi.
20.februāris 2014, 15:55 | links
 
micuks- e pa dienas licenci iekasēju 9 EUR divu 14,mēneša 43EUR un no 1maija līdz 31 decembrim 100EUR, brauc un pērk

Malikis2011, 20.februāris 2014, 15:52


Tikai vai pērk tik daudz lai Tu spētu nosegt visas savas izmaksas, padalīties ar zivju fondu, iegāzt daļu naudas atpakaļ ūdenī?

Un cik ūdeņus katru dienu Tu uzraugi?
20.februāris 2014, 15:55 | links
 
....
Pagaidām LPS lobē lai visu ūdeņi nonāktu pašvaldībām, ir kas LPS atbalsta.

Zvaigzne, 20.februāris 2014, 14:25


Šis gan ir populisms, pierādījumus studijā, please :)

V.S.O.P., 20.februāris 2014, 15:27

Mārtiņ, nu MOSP Māriņ ... izskaidro kāpēc atsevišķas pašvaldības jau ir pārņemušas ūdeņus? Tev ir īsta atmiņa vai vienošanās ar Sproģi, ka to ko esat teikuši pielāgojiet pēc vajadzības un apstākļiem. Tev laikam ir aizmirsušas Tautsaimniecības komisijas sēdes, LPS organizētā sēde Zemkopības ministrijā. Man šķiet ka bija viens papīrs ko LPS iesniedza Tautasaimniecības komisijai vai apakškomisijai, bet es makalatūru nevācu. Žēl ka vēl kāds kas piedalās sēdēs, kuram makšķernieki, ticētu nevar pateikt kurš dotajā brīdī no mums melo. Es zinu kas es tas neesmu, tu apgalvosi to pašu.

Zvaigzne, 20.februāris 2014, 15:40


Tukši vārdi Zvaigzne... gan par to, ka makulatūru nevāc, gan tas, ka man ir kaut kas aizmirsies ir kārtējie tavi meli. Tu nemāki bez meliem, interpretēšanas un piedomāšanas, tāpat kā bez personīgiem apvainojumiem. Tāpēc arī tu esi pats par sevi... no jautājuma par MRK padarīto tu "nopeldēji" ... no katra jautājuma par reāli paveikto tu izvairies... mutes bajārs.

Ūdeņiem ir vajadzīgs saimnieks, labs saimnieks, jo resursu izmantotāju skaits un efektivitāte pastāvīgi palielinās līdz ar materiālas labklājības pieaugumu.

No savas puses šo diskusiju atkal pārtraukšu, bezjēdzīgi ar tevi strīdēties. Manu viedokli grozi kā gribi, bet ietekmes tev uz to nav, nulle...
20.februāris 2014, 15:54 | links
 
micuks- e pa dienas licenci iekasēju 9 EUR divu 14,mēneša 43EUR un no 1maija līdz 31 decembrim 100EUR, brauc un pērk
20.februāris 2014, 15:52 | links
 
Un miljons, tas knapi vienai upei, ko tu. Galvenais, iestāstīt sev tā kārtīgi, ka tas viss būs jāsamaksā gala lietotājam, un lai dzīvo stagnācija (un aizliegt leišiem ķert stintes, re, kā tie arī Burtnieka ezeru piedrazojuši).

Akmens_Viesis, 20.februāris 2014, 15:20


Kurš tad maksās ja ne gala lietotājs? Pašvaldības? Daža laba jau tā knapi elpo. Nedomāju ka Latgales pusē kur ir daudz ūdeņu un maz iedzīvotāju pašvaldības varēs atvēlēt naudu ūdeņu apsaimniekošanai. Nav tur stinšu un citu tautā pieprasītu zvēru lai varētu iekasēt pa 1 eur no deguna, par vienu copes reizi, un mēneša laikā iekasēt tīri smuku ciparu. Uzgrūst visu pašvaldībām izskatās pēc tādas slēptās prihvatizācijas. Pašas galā netiks, tad nu atdos kādam apsaimniekošanā. Daži labie ūdeņi tiks aizvērti, lai visādi nevazājas un netraucē sopēt, kāds ūdens gan jau būs kā mazais biznesa projekts. Nevarēs savas laivas izmantot utt, attiecīgi naudiņa nāks. Neperspektīvie ūdeņi tā arī tiks aizmirsti nu un uzņēmīgi cilvēki mierīgi turpinās viņus kāst ārā kā ir kāsuši līdz šim.

Iedomājies tagad pašvaldība atdod VMK visus Venstspils ūdeņus apsaimniekošanā. Naudiņu gan nedos, grozieties kā gribat, bet kārtībai ir jābūt. Padalies ar savu vīziju, kā tas varētu notikt.
20.februāris 2014, 15:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager