Gulbenes rajons

Kaut Gulbenes rajons nav ļoti bagāts ar lieliem ezeriem ,upēm un dīķiem parunāsim kas tajos notiekas:)
es tā saprotu vienīgais Gulbenē copēju:)
23.septembris 2015, 17:36 | links
 
Nē. Tu necopē vienīgais- Tu vienīgais te atraksties ar visādu hu!ņu.
23.septembris 2015, 19:23 | links
 
)
23.septembris 2015, 19:50 | links
 
:D
23.septembris 2015, 20:46 | links
 
Pats neraksta a pretenzijas ceļ;D
23.septembris 2015, 21:12 | links
 
Nu kas pa Gulbeni daras ar copi?rīt prātā kautkur aizbraukt,sen nav būts visdrīžāk ar spiningu,1 doma pededzē pa bedrēm tur asari,a kāda situācija teiksim hesos vēl ledus stāv?
19.decembris 2015, 14:32 | links
 
Šodien vienā mazā Gulbenes puses ezerelī divas copes un abas realizētas. Lielums nu tā, tapēc saku, divas zivis uz līdaku mušas. Hmmm,laikam sezona nebeigsies.
23.decembris 2015, 18:50 | links
 
Rīt vecupēs noslēgsim...pēcak itkā,cerams mīnusu jau sola
23.decembris 2015, 20:26 | links
 
Nezinat uz rītdienas pašu rītu betas makšķerniekā motilis būs,sr?vienkārši ja ir ta pie reizes paķeršu visādam gadījumam ja nav ta nav...
3.janvāris 2016, 11:00 | links
 
Biju betaa ar domu rezervei motili jeb balto nopirkt.nav ne ta ne sita,teica varbut otrajaa ir,bet nekas traks,nemsu blitku un bezmatilku:)
3.janvāris 2016, 13:40 | links
 
Kāds Valmes ezerā pie Gulbenes ir copējis? Vai tajā purva ezerā vienīgi karūsas.
3.janvāris 2016, 22:28 | links
 
Pludinsh - tu ka eksperts uz Brūža dīķi ir jēga iet nodzīt stresu uz mazajiem asarēniem,vai arī tur privātmāju kanalizācija dara savu ?
3.janvāris 2016, 22:31 | links
 
Vot rīt tur ar iešu:Djo rīt citur netiek un ar kājām kur ta tikšu,tāpēc stresu tur aiziešu papromēt nodzīt,zābaki laukos,bet cerams ar kautkādiem pāris stšndiņas būs ok,par zivju kvalitāti nezinu,es visas zivis kas bijušas laižu atpakaļ,tīri prieka pēc,zivis ir,citi pat ir smukus eksemplārus dabūjuši,pats vasarā esmu dabūjis lielākie ap 300 gr,līdaku daudz bet zemmēru dudz,kaut šoruden aizgāja tāda domāju ap 4kg,ievilka kokos,es domāju viennozīmīgi ij vērts,varbūt to zivi i neņemt bet pasēdēt,paķert kapē ne;D,
Ja kas ne asakas,pats ar zo rīta puses iešu...
3.janvāris 2016, 22:47 | links
 
Tu to saki par Brūža dīķi? Vai par Valmes ezeru, jo abi ir ar kājam aizejami? Starpcitu ja tas ir Brūža dīķis tad par kuru galu labāk copēt,vnk nesen sāku dzīvot Gulbene,bet par to dīķi nav ne mazākās sajēgas.
3.janvāris 2016, 23:07 | links
 
Par brūža,par valmi nezinu ne kā tikt neko...par,itkā 1 vietējais ir vilcis asarus tur pašā līkumā kur dīķis tākā sašaurinās,vēl laba vieta ir paejot to vdr redzēt,ūdenī iegāzies ozols,vispār pastāstīt kautko var,bet šitā rakstot pagrūti;Dkad domā mēģināt dīķī?
4.janvāris 2016, 05:46 | links
 
Līda ar zābakiem arī verga aszmirsta,bet mēs puiki ar rokām sataisīju vergas parodiju:Dlai vai kā domāju ledu vaidzētu cirst...
4.janvāris 2016, 05:48 | links
 
par valmi kā viens sakarīgs vecis stāstīja,tur asari ir smuki,bet pārsvarā viņi ņēma kad ledus bija tāds kad dpmāji iet vai neiet,krakšķēja utt.tur ir i līdakas,bet pats neesmu bijis nezinu kā tikt,un purvs visapkārt tur baigais...
4.janvāris 2016, 05:49 | links
 
Zēni jūs tur drīzāk vecu mopēdu noķersiet. :D
5.janvāris 2016, 22:06 | links
 
Ai:Dzive tur ir,par mopedu var gadities :D
Bet ka jau teicu tur eju kad teiksim ja braucam ar masinu tik brivdienas,a darbdienas es netieku,citur tapec aizeju tur pasedet,labak ka maja pie datora :)un ka ziviti izvelc vispar prieks,un atlaid vellielaks :D
5.janvāris 2016, 22:11 | links
 
Kormoran- vai tik tā nav skaudība ka mēs ar pludiņu vienā dienā satiksimies un slepenā līcīti Brūža dīķī saķersim patiesi prāvas zivis. Vai ne Pludiņ?!
P.s. mopēds arī noderētu.
6.janvāris 2016, 22:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager